Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29026) Zoktondi


Zoktondi
csendes tag

Egy kis segítségre lenne szükségem. Sima userként voltam bejelentkezve mivel itt szinte semmi lehetőségem nem volt szinte semmire XP-hez viszonyítva átváltottam Rendszergazdára itt kezdődtek a problémák. Már az gyanús volt, hogy ez kb 5 percig tartott és közben a következő üzenet jelent meg a képernyőn: " Alkalmazások telepítése". Kicsit félresikerült a váltás Rendszergazdára.A következő változásokat tapasztaltam: Asztali ikonjaim jó része eltünt ezt még tudtam orvosolni a c:\Users\*****\Desktop mappa tartalmát átmásoltam a c:\Users\Rendszergazda\Desktop mappába. De minden progim olyan szűz mintha most telepítettem volna fel a Total cmd pl. angolul jött be és minden mást is újból kellett configolni benne. Opera, Chrome tök üres semmi előzmények pedig az nagyon fontos volna, ha tudnám a könyvjelzőket, előzményeket stb a "másik" operából ebbe az újba importálni. Nem tudom hova tette az újat rejtettben sem találtam dátum alapján próbáltam keresni. Előző Windowsokban úgy emlékszem nem így működött a dolog. Úgyhogy vigyázni a felhasználó váltással !

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.