Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6869) Ezekiell válasza Parci (#6858) üzenetére


Ezekiell
veterán

Családban hajlamosak trombózisra nála, minden felmenőjénél volt már ilyen probléma -> ebből fakadóan probléma.

Nálunk kicsit más a szitu: gyerek bölcsiben, asszony munkahelyen (a covid járvány közepén covid kutatóként azt mondani, hogy nem jövök dolgozni - hááát, az már erkölcsileg se vállalható neki se, nekem se; én meg keresem a kenyeret, szóval én se mondhatom hogy nem dolgozok... kutatók nincsenek agyonfizetve, az ő fizujából éhen is halnánk konkrétan), és bár vigyázunk nagyon, a bölcsiben is vigyáznak nagyon (orrfolyós gyereket azonnal, nap közben hajítják haza), de tudjuk mind, hogy ez szart se ér, ettől még el tudjuk/fogjuk kapni.

Én sohanapján leszek oltva kb, asszony április végére van ígérve. De egyszerűen az AZ nálam is már a Sinopharm szintjére esett...

Ha meg elkapjuk, és emiatt lesz bajunk, akkor meg azért fogom verni a fejem a falba. Az meg, hogy visszautasítom a vakcinát, az nekem is egy erős meghasonlás...

Most azoin gondolkozok, hogy én beadatom magamnak, asszony meg nem, de ez meg még szarabb lelkileg, mert hát ő lenne a lényeg nekem, nem én...

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.