Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57281) Sped válasza #86564352 (#57218) üzenetére


Sped
aktív tag

Ahány élethelyzet, annyi variáció... én ha látni akarom a szüleim, fel kell ülnöm egy vonatra és 3 órát kell utaznom. Édesmindegy, hogy tesztelek-e vagy sem, a hazaút alatt bármit összeszedhetek. Két hete voltam otthon, volt kis torokkaparás, telefonban megemlítettem, anyum válasza erre az volt, apád is náthás, gyere nyugodtan. Mindenkiben van három oltás, ettől még lehetünk betegek. Ezzel mindenki tisztában van, és a kockázatokkal is, de összességében elhanyagolhatónak értékeltük, így döntöttünk. Nem történt semmi, mindenki meggyógyult azóta, semmi komoly nem volt. Ezt csak azért meséltem el, mert nyilvánvalóan teljesen másképp állunk hozzá az életnek ehhez az aspektusához, te olyan dolgokon problémázol ami nálunk fel sem merül problémaként. És igen, az én szemszögemből te gondolkozol full végletekben, mert egy szimpla találkozó előtt is tesztelsz, ami számomra elképzelhetetlen (és a fenti eset miatt értelmetlen is).

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.