Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17851) totya694 válasza macilaci78 (#17849) üzenetére


totya694
őstag

6310i én nyeretem? :B ;]

Üdv:Attila

(#17852) ben800 válasza pschio (#17848) üzenetére


ben800
aktív tag

Akkor azt javaslom várd meg a wp8-as telókat,és azután elvileg a wp7-es telóknak le fog menni az ára :)
Amúgy egyszer én is próbáltam omnia 7-et,a kijelzője nagyon szép,nagyon gyors működés,a csempék is tetszettek csak éppen még nincs sok alkalmazás az ms storeban,engem igazából ez tart vissza. 1 év és kifort lesz az is már csak idő kérdése..

(#17853) lugosi válasza pschio (#17837) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is tetszettek a wp7 telók. Aztán kézbe vettem egyet és kb 10 percig nyomogattam. Egyedülálló élményt okozott, mert még nem volt SOHA egyetlen telefon, egyetlen oprendszerrel se a kezemben, amire kevesebb mint 10 perc alatt véglegesen és halálosan ráuntam volna. A wp7 ilyen. Egyszerűen már az első nap unalmas.
Megveszed, másnap már megbántad. Egyszerűen nincs ingered kezedbe venni, használni. Komolyabb érvet nem tudok felhozni vele szemben, telefonálni biztos ugyanolyan rajta, de nekem ez az érv elég ahhoz, hogy egy életre meneküljek minden elől, ami windows phone. Volt 6.valahányas Samsung i780-am, egy halálosan elbaltázott, unalmas vacak volt szintén. Részemről a kalandozás letudtam a wp univerzumban. Ha rám hallgatsz, nem esel bele a wp hibába.

(#17854) lugosi válasza macilaci78 (#17849) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De az nem symbian.

(#17855) sss


sss
senior tag

Sosem volt okostelefonom, az gáz?

(#17856) LÁZ válasza sss (#17855) üzenetére


LÁZ
addikt

nem, mert akkor mindenkinél okosabb vagy, ezek szerint :D :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#17857) Rick4 válasza LÁZ (#17856) üzenetére


Rick4
félisten

A sajt telójánál mindenképp. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17858) Rolly válasza lugosi (#17853) üzenetére


Rolly
veterán

tényleg unalmas egy telefon ami teszi a dolgát :) és nem fagy, nem akad, nem bugos ... :)

(#17859) totya694 válasza Rolly (#17858) üzenetére


totya694
őstag

Ezt tanúsíthatom én is :K

Üdv:Attila

(#17860) lugosi válasza Rolly (#17858) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, egyszerűen csak unalmas. Lehet ezt cifrázni, meg pozitívumot keresni, de egyszerűen csak unalmas.

(#17861) Rolly válasza lugosi (#17860) üzenetére


Rolly
veterán

ízlések és pofonok ... eddig minden telefonomnál volt wow meg megismerés feeling itt tényleg nincs ... minden logikus, minden működik ... még a használathoz programot se kell felrakni egy L800-asra mert még navi is alapból van ami még müködik is ... tény hogy unalmas ilyen szempontból, de mint telefon Örülök neki, hogy unalmas ilyen szempontból. Nekem nincs időm a telefont bizgarászni egész nap ... ami kell az meg könnyen elérhető / kéznél van ... (kb 5 külön e-mail fiókot kezelek vele folyamatosan szedi a leveleket. Minden csempén van és mindegyiken egyből látom ha valaki keres, google, windows live kontaktjaim + facebook accaim össze vannak integrálva, ha valaki online fb-n akkor tudok neki gyári alap programmal üzenetet küldeni + engem is elérnek egész nap - ja és full online telefonom így is lazán viszi a két napot (van hogy 3-at is))

(#17862) madstunt válasza totya694 (#17851) üzenetére


madstunt
addikt

póttelefonom egy Ericsson A2628 :P
Amúgy egy Samsung P1000 galaxy tabot használok mobiltelefonként
hát nem tudom titeket miféle S&M fétis fertőzött meg, mikor olyan mobilom volt ami nem, fagyogatot, és nem restartolgatott, komolyabb bugoktól mentes volt, akkor nem untam, sőt imádtam a nokia n900-amat. Egy mobil avval adjon "izgalmat", változatosságot, stb, hogy sok-sok feature és lehetőség van benne, ne avval, hogy naponta többször felnyomja a vérnyomásom a szarságaival ;-)

(#17863) madstunt


madstunt
addikt

Sürgősen keresek Am2-es vagy pluszos lapot, hasznátan, integrált vga-val

(#17864) bitpork válasza madstunt (#17863) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

pmhero a te embered

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17865) sss válasza Rick4 (#17857) üzenetére


sss
senior tag

Kicsit lassan esett le, hogy mi köze a telómnak a sajthoz. :D

(#17866) lugosi válasza Rolly (#17861) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én se bizgerészni szoktam a telefonomat, hanem használni. Mint írtam, konstans jelleggel két telefont használok. Az egyiket utálom, a másikat nem, ezért emailt, naptárat és egyebeket a másikkal intézem. Ha csak egy telefonom lenne, ami annyira unalmas, utálatos, hogy kézbe venni sincs kedvem, akkor inkább használnék egy pda-t a többire, mint régen.
De az általad leírtakban is van igazság, abból leszűrhető, hogy a wp azoknak való, akik szeretik, ha unalmas a telefonjuk.

(#17867) pmheros válasza bitpork (#17864) üzenetére


pmheros
senior tag

már nem. De köszi :R

nem vagyok tökéletes

(#17868) ShadowX válasza csabám (#17839) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem a családodnak sikerült beszereznie a "majdnem két legsz@r@bb" androidos telefont. :DDD Nekem Nexus S-em van, és semmi problémám nincs. Androiddal az a baj, hogy rárepültek a gyártók mindenféle alja készülékkel. Meg kell válogatni, hogy melyik az a kevés, de jó készülék.

(#17869) csabám válasza ShadowX (#17868) üzenetére


csabám
addikt

Így igaz, bár nekik nincs nagy igényük a telefonnal szemben, szóval elvannak!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17870) pschio válasza lugosi (#17860) üzenetére


pschio
őstag

Én is nyomogattam egy fél órát. Ezalatt az idő alatt abszolút felejthetőnek éreztem az androidot. :) Nem akad, nem fagy, villámgyors.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#17871) igi


igi
aktív tag

Nem tudom, volt-e már:

Link

:DDD

this is the beginning of a beautiful friendship

(#17872) Rolly válasza igi (#17871) üzenetére


Rolly
veterán

sehol nem írják, hogy akciós :D

(#17873) lugosi válasza igi (#17871) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a freesector, ez a büdösbót? :P

(#17874) ben800


ben800
aktív tag

Egy gyors kérdés.
Anyámnak van egy Nokia 1680-as készülée 3-4 napja nem akarta tölteni az akut+nem látja a sim kártyát,érdemes vele foglalkozni ???

(#17875) madstunt válasza ben800 (#17874) üzenetére


madstunt
addikt

Gyors kérdésre, gyors válasz : nem

(#17876) ben800 válasza madstunt (#17875) üzenetére


ben800
aktív tag

Köszöntem,akkor lesz helyette valami másik alap kategóriás készülék :)

(#17877) lugosi válasza ben800 (#17874) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem volt már ilyen régebben telefonnal, annyit megér, hogy fogsz egy radírt, és megradírozod az akksi és a telefon érintkezőit, ahol az akksi a telefonhoz és és a telefont ahol az akksihoz ér, illetve a sim kártya csatlakozóját. Ez kb 5 perc, ennyit megér, nekem amikor ilyen volt helyrejött a kontakt. Ha ezzel nem jön helyre akkor szerintem nem érdemes vele foglalkozni.

(#17878) macilaci78 válasza lugosi (#17877) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Denaturált szeszes fültisztító, vagy arcszesz, miegymás?
Csak humánusabb, mint radírral letörni az akkucsatlakozókat a telóból.

Meg ahogy elhangzott: nőszemélyé a teló, aki vélhetőleg nem szedegette szét. Mitől lenne kontaktos?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17879) igi válasza Rolly (#17872) üzenetére


igi
aktív tag

De igen!

:D

this is the beginning of a beautiful friendship

(#17880) pilóta válasza macilaci78 (#17878) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az idő vasfoga elszállt fölötte :D

Egyszerűen eloxidálódótt a réz...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#17881) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17882) madstunt válasza lugosi (#17877) üzenetére


madstunt
addikt

Radír? Az még hagyna ott egy szigetelő réteget :-)

(#17883) FoxiestFox válasza lugosi (#17877) üzenetére


FoxiestFox
félisten

radír? wtf :Y

(#17884) sss


sss
senior tag

Létezik ilyen radír. :K

(#17885) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

hi
a városban hol lehet szerválni méetre vágott erős plexi lapot?
köszi
Karezs

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#17886) Old fox válasza sss (#17884) üzenetére


Old fox
tag

igen, a radír a legjobb megoldás

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#17887) totya694 válasza ErőVarázsló (#17885) üzenetére


totya694
őstag

Dekoros cégeket keress azoknál találsz leghamarabb.A Mars térhez is közel volt egy dekeoros cég régebben...

Üdv:Attila

(#17888) lugosi válasza madstunt (#17882) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tapasztalati úton járva írtam, nekem bevált. Nem hagyott réteget.

Egyébként ha nem szedték szét, attól simán oxidálódhatott.

(#17889) pmheros válasza madstunt (#17882) üzenetére


pmheros
senior tag

a mostani színes szagos radírok valóban. A régi hagyományosak, amik még a papírt is felbolyhozták azok nem

nem vagyok tökéletes

(#17890) lugosi válasza pmheros (#17889) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én Rotring radírral csináltam.

(#17891) sss


sss
senior tag

Esélyes, hogy a gépem is azért rosszalkodik, mert a vga-nak a foglalatba illeszkedő részén látható némi oxidálódás. :O

[ Szerkesztve ]

(#17892) ben800 válasza lugosi (#17877) üzenetére


ben800
aktív tag

LOL :D
Köszi működik hibátlan :D
Tölt+érzékeli a sim kártyát is.

(#17893) totya694 válasza sss (#17891) üzenetére


totya694
őstag

Az gáz

Üdv:Attila

(#17894) lugosi válasza ben800 (#17892) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szívesen :)
Néha az ilyen házi fondorlatok jobbak mint a szervíz,

(#17895) Polemius


Polemius
aktív tag

Így utólag: hasonló oxidálódott/koszos érintkező problémánál alufóliával dörzsölés is hatásos. (Régebben nagyszerűen lehetett kéznél levő cigisdoboz-papírral gyógyítani, csak ahogy látom, ma már az is műanyag..)

(#17896) bitpork válasza Polemius (#17895) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az aluLfólia nekem az elfelejtett bios jelszónál jött jól :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17897) Rawulf


Rawulf
őstag

Jó dolog rottweilerrel sétálni. Kb. fél órával ezelőtt, séta közben nekünk rontott egy nagy, fekete puli. A roti reflexből lerendezte egy laza szőr trimmeléssel a suttyó-sunyi pulit. :B Mosolyogva sétáltam tovább és néztem, ahogy az ellenség a fülét-farkát behúzva elsunnyog. :DDD
Az önkormányzat bekaphatja. Én aztán tuti nem fogok szájkosarat a kutyára rakni, amíg a póráz is luxus a kedves kutya tulajdonosoknak és hagyják az utcán rohangálni a dögjüket. :((

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17898) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok!
Úgy hozta a sors, hogy ebben a gyönyörű városban töltünk néhány napot, pihenünk kicsit. Olyan helyet keresnénk ahol alacsony a fényszennyezettség és van valamilyen tó/tereptárgy(szép fa egy domboldalban - ja várjunk a környéken nincsenek dombok -, kivilágítatlan templom,várrom, stb)amit nagylátószög használata esetén a képre komponálhatok a csillagos ég előterébe.Van esetleg valami ötletetek, hogy hova érdemes menni, ami egyrészt biztonságos másrészt megfelel a fentieknek?
Köszönöm!:)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#17899) SirRasor válasza Sir Riccio (#17898) üzenetére


SirRasor
őstag

Másik városba :))
Amúgy most hirtelen így csak a zápor tó meg vértó jut eszembe. Pici domb is van mindkettőnél :)

Make Love not war!

(#17900) Sir Riccio válasza SirRasor (#17899) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Városon kívül 30-40km-es körzet is érdekes lehet, jobb lenne minél távolabb a városközponttól a fényszennyezés miatt. Egyébként köszi a választ!:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.