Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) azbest válasza bitpork (#17050) üzenetére


azbest
félisten

- Figyelj már? Te fizetsz rendesen az alkalmazottaknak?
- Nem én! És te?
- Én sem. És hozzád bejárnak dolgozni?
- Be! Természetesen. És hozzád?
- Persze.
- Mit gondolsz? Ne szedjünk belépőt?

(#17052) ShadowX válasza azbest (#17051) üzenetére


ShadowX
őstag

Haha...taknyom-nyálam folyik a röhögéstôl... :(

(#17053) LÁZ válasza pmheros (#17043) üzenetére


LÁZ
addikt

"Ha egyenesbe jövök tél környékén majd veszek megint valamit."

majd akko szóljá :D ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#17054) Rawulf válasza pmheros (#17047) üzenetére


Rawulf
őstag

O'szt még nekem is lógsz pénzzel.
Kérsz még haladékot?
Csak mert akkor nekem is szólnom kell a behajtóknak, hogy később menjenek hozzád. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17055) Rawulf válasza SirRasor (#17029) üzenetére


Rawulf
őstag

Szőrrászór: Ez az indonéz film ezerszer jobb volt akármelyik betmennél. A vége kicsit össze lett csapva, de a 2vs1-ig egész jó volt.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17056) Syl válasza Rawulf (#17055) üzenetére


Syl
nagyúr

A Nolan-féle betmen filmektől nem nehéz jobbat csinálni. Még Uwe Boll is képes rá. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17057) bitpork válasza azbest (#17051) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet h szomorú mert igaz, de akkor is vicces :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17058) pmheros válasza Rawulf (#17054) üzenetére


pmheros
senior tag

tényleg, azt már el is felejtettem :B

viszont megnéztem a tőled kapott Män som hatar kvinnor 2009 -es Svéd-Dán remekművet. Igazi felüdülés volt, mind a két és fél óráját élveztem. Félek megnézni utána az azonos (angol)című 2011 -es amerikai produkciót.

nem vagyok tökéletes

(#17059) pmheros válasza proper (#17049) üzenetére


pmheros
senior tag

régen így volt, régen.

A ránk vonatkozó hatályos rendelkezések szerint az új ruhanorma bevezetésekor, az új ruházatot biztosítani kell a cégnek. E helyett a rendszerben lévő elhasználódott ruházat pótlására szánt összegből(ez egy tök más keret, gyakorlatilag az én pénzem) veszik/vetetik meg velem az újat.

Jobbat mondok: azok a ruhák amelyeket novemberig kell átvarratnom, közvetlen ezután 1 hónappal végleg ki lesz vonva a rendszerből. Kérdeztük, hogy ennek mi értelme ?
A válasz így hangzott, idézem: "
"

(#17060) Ted_Beneky ezekre a "különleges" alkalmakra mint a ruhaszemle is, még a halottakat is berendelik, nem csak a szabadságosokat

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#17060) Ted_Beneky válasza pmheros (#17058) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az a film nekem is tetszett és direkt nem néztem meg utána az amcsi verziót. Igazából azt sem értem miért kellett újból megfilmesíteni ...

#17059: Ne varrasd át és vegyél ki arra a hónapra szabadságot, sokat spórolhatsz :)

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#17061) SirRasor válasza pmheros (#17059) üzenetére


SirRasor
őstag

Rendőr vagy, vagy katona?

Make Love not war!

(#17062) pmheros válasza SirRasor (#17061) üzenetére


pmheros
senior tag

a (#16443) alapján rendőrnek hihetnétek, de katasztrófavédő. Tudod az személy, aki ha fenyegetik a katasztrófát, akkor megvédi azt. Szóval ebben az országban a katasztrófa az be van biztosítva. :DDD Benne van a nevében. Mint a Katasztrófa zenekar, az is milyen szépen cseng :N Persze tűzoltó zenekarnak évszázadokig jó volt, de ez egy szép új világ küszöbe már..

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#17063) Rick4 válasza SirRasor (#17061) üzenetére


Rick4
félisten

Esetleg vadakat terelő juhász? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17064) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

mondjatok jó psx játékokat (sosem volt psx-em), amiket lehetne játszogatni telón emuval

(#17065) dy_nmq válasza FoxiestFox (#17064) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

wipeout xl én nagyon birom ezt a játékot, és emuval toltam egy ideig tableten.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#17066) FoxiestFox válasza dy_nmq (#17065) üzenetére


FoxiestFox
félisten

hm, nem tűnik rossznak
nekem az n-gage-es system rush ugrott be róla

(#17067) ben800 válasza FoxiestFox (#17064) üzenetére


ben800
aktív tag

Castlevania
Bár az lehet csak Nintendora van vagy Gba-ra most passz,de régebben noia-val folyton azt toltam :D

(#17068) FoxiestFox válasza ben800 (#17067) üzenetére


FoxiestFox
félisten

van az is, csekkolom
köszik

(#17069) ShadowX válasza pmheros (#17062) üzenetére


ShadowX
őstag

Ugyanez megy nálunk a NAV vám- és pénzügyőri részlegnél...nem kapok szolgálati inget, mert elfogyott, és nem tudják mikor lesz kész az új "NAV" emblémás... :W Összesen 1 db ingem van, így azt kénytelen vagyok hetente 2-3X kimosni és rojtosra hordani...

(#17070) ShadowX válasza Inv1sus (#17035) üzenetére


ShadowX
őstag

Hát meglestem...a film maga tetszett, bár a végén azért elég sok volt a tipikus klisé, amit sajnáltam. Sajnos ezek nélkül úgy tűnik a tengerentúlon nem lehet eladni filmet.
Viszont a szinkron szempontjából Alfred után a legjobb Bane volt. Ő rajta éreztem, hogy mintha át akarná élni a szerepet. A többi felejtős...na, majd ha lesz HD-ben, akkor eredetiben... ;]

(#17071) SirRasor


SirRasor
őstag

Gépírás tanfolyamot keresek Szegeden. Miért nincs sehol? Feltúrtam a fél netet és max Pesten találtam. Egyedül online oktatásra van kiírva Szeged, de az csak megtanít, papírt nem ad. A papír a fontos! Legalábbis az önéletrajzba hiába írom be, ha nem tudok mellé papírt mellékelni. Vagy létezik olyan gépíró program, ami a végén hiteles papírt is nyomtat? :DDD

Make Love not war!

(#17072) Rick4 válasza SirRasor (#17071) üzenetére


Rick4
félisten

Legalábbis az önéletrajzba hiába írom be, ha nem tudok mellé papírt mellékelni. Ha szerinted beleírod hogy gépíróverseny világbajnok vagy, kérné bárki is a papírt róla? :U Meg szerintem nem egy ilyentől lesz valaki önéletrajza annyival jobb, hogy mégis őt válasszák..
Munkaügyi központban szoktak ilyen tanfolyamokat szervezni (hátulról mondja a párom) :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17073) Syl válasza Rick4 (#17072) üzenetére


Syl
nagyúr

Rossz, aki rosszra gondol :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17074) SirRasor válasza Rick4 (#17072) üzenetére


SirRasor
őstag

Szoktak, de most nincs.

De most nem az a gond, hogy hogyan írom bele, hanem vannak kifejezetten olyan munkák, ahol ez elvárás. Ha csak szimplán odaírom, de nincs hivatalos papír, akkor szerintem kiestem. VAGY GYÁRTOK EGYET MAGAMNAK :))

Make Love not war!

(#17075) fero02


fero02
veterán

Hirdetés: 1, 2

(#17076) Gergello


Gergello
addikt

Telenor hipernet42 vagy más szolgáltatónál lévő hasonlóan nagy mobilnete van valakinek?
Szeretném kipróbálni, hogy mennyit tud a Bécsi körúton.

(#17077) maláj válasza Rawulf (#17054) üzenetére


maláj
őstag

én + bobának lógok oszt mivan ??? :DDD
ja + skopynak is ;]

(#17078) martonx


martonx
veterán

Srácok!

Nem árul valaki T-mobil-os minél olcsóbb telefont? Szüleimnek kellene, szóval a tudás kb. kimerülhet abban, hogy telefonálni lehessen vele. Ha az akkuja jó sokáig bírja, az előny.

Én kérek elnézést!

(#17079) Rick4 válasza martonx (#17078) üzenetére


Rick4
félisten

Cora- auchanban vannak ilyenek 3-4K körül simmel, egyenleggel.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17080) tisn válasza martonx (#17078) üzenetére


tisn
addikt

edigitalnal most volt valami eleg olcson, dominoval

(#17081) tucsok. válasza SirRasor (#17074) üzenetére


tucsok.
senior tag

A gyártást nem javaslom.... :N

EGYÉBKÉNT Hova készülsz??? :U ;]

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#17082) SirRasor válasza tucsok. (#17081) üzenetére


SirRasor
őstag

Páromnak kell :P
Amúgy is informatikus nem mind1, hogy tud-e gyorsan írni? ;] Egyébként én is meg akarok tanulni, de arra ott van a klavaro, papír meg nem kell.

Hiányoznék, mi? :))

Make Love not war!

(#17083) tucsok. válasza SirRasor (#17082) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ja :))

Húgom járt Szegeden szombatonként gyors és gépírás tanfolyamra, megkérdezem melyik iskola szervezte... :K

"So say we all"

(#17084) SirRasor válasza tucsok. (#17083) üzenetére


SirRasor
őstag

Thx :)

Make Love not war!

(#17085) tucsok. válasza SirRasor (#17084) üzenetére


tucsok.
senior tag

Privi ment :))

"So say we all"

(#17086) fecus


fecus
őstag

Valakinek - véletlenül - van egy döglött via epia 800-as alaplapja, amiben jó a BIOS ROM? Nem fejeződött be a BIOS frissítés. Most csak műterhelésnek jó a lap. :O
Oda a kis fogyasztású szerverem.
Hátha szerencsém lesz..

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#17087) azbest válasza fecus (#17086) üzenetére


azbest
félisten

Oldfox valószínűleg tud segíteni, van flash programozója.

Viszont olyan szopó ezután is lehet, ha a mac addresst is ez tárolta, mert akkor helyette csupa 0 lesz és vagy biosban vagy valami segédprogival (cmos-ba menti), vagy ha máshogy nem megy, akkor az oprendszerben kell megadni a mac addresst, mert enélkül nem biztos hogy jól megy a hálózat :) Egyik géppel szivattam meg magam, olyan progit meg nem találtam - bár nem is nagyon kerestem - ami be tudja a flash-be égetni a mac-et. cmos-ba mentő segédprogival megjegyzi, amíg nincs cmos reset.

[ Szerkesztve ]

(#17088) martonx


martonx
veterán

köszi mindenkinek a telefon javaslatokat!

Én kérek elnézést!

(#17089) Rawulf válasza martonx (#17088) üzenetére


Rawulf
őstag

Én megvárom az augusztusi MTK6577 kínai telefon áradást és akkor veszek valami lőcsungcsingcsengpő márkát. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17090) Rawulf


Rawulf
őstag

Apa, mindjárt kezdődik...

Filmmúzeum Mánia - 23:00 - MORTAL KOMBAT

:DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17091) zeg válasza pmheros (#17059) üzenetére


zeg
senior tag

Nálatok legalább van ruhapénz. Errefele magadnak veszed a 'munkaruhát'. Így az ágyból kifordult pizsamás parasztbácsitól a hózentrágeres jódlimester öltözetig kombinálva a térdzokni és a szandál mindenféle párosításával jönnek munkába az emberek. A cégnél töltött első napokban nem tudtam eldönteni hogy az illető csak poroltót akarja hazavinni, vagy a cégnél dolgozik. Még szerencse, hogy a cég fizet egy külsős munkavédelmist (aki évente párszor lejön eligazítást tartani, és a hasát fogni a röhögéstől), így meg van oldva a dolog. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#17092) Rick4 válasza Rawulf (#17089) üzenetére


Rick4
félisten

Most érkezett ismerős Star X12-je, ami majdnem egy az egyben az én Xperia Arc S-em, picit vastagabb, de meglepően jól megy, mindent tud, az összes funkció ugyanúgy működik, csak picit lassabban, cserébe az ismerősnek nélkülözhetetlen kétkártyás megoldás, menüből választod hogy melyik simmel menjen a net, a hanghívás, az sms, a videohívás, stb... Hehe, van analóg TV is benne kihúzható antennával. 2 akksi, amiből az egyiket már feltöltöttem, elég jól bírja..
Ha nem lenne a saját telóm, még talán bevállalnám. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17093) Rolly válasza Rick4 (#17092) üzenetére


Rolly
veterán

És a hang milyen beszélgetés közben? Mert mikor nekem volt chinaphone-om, akkor az volt a leggyengébb pontja, hogy én tök torzan hallottam mindenkit illetve engem meg többnyire nem hallottak...

(#17094) Rick4 válasza Rolly (#17093) üzenetére


Rick4
félisten

Na igen, ez gyengébb mint az ARC S-en, bár megfordítom, inkább ott kiváló. A hanggal nincsen baj, minden szól, csak a hangszóró gagyi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17095) Rick4


Rick4
félisten

Szegeden foglalkozik valaki autó karosszéria horpadáseltávolítással?

Ide weboldalt csináltatni nem megyek:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17096) Rawulf válasza Rick4 (#17095) üzenetére


Rawulf
őstag

Szabó János karosszéria mester guru bácsi, szív utcában? :U

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17097) Rick4 válasza Rawulf (#17096) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, sose kellett még autót karosszériáztatni, most is csak pár pici horpadás van. Ez nem feltétlenül kasznis meló.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17098) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Film: God Bless America
Tegnap láttam, és nagyon tetszett. Amerikai, társadalomkritika.

[ Szerkesztve ]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#17099) Rawulf válasza Rick4 (#17097) üzenetére


Rawulf
őstag

Én Szabó Úrhoz szoktam menni mindig az okos megoldásokért, mint pl. toronycsapágy. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#17100) sss


sss
senior tag

Eladó: Arctic Cooling Accelero S1 rev.2 vga hűtő - 3,5k.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.