Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30251) Kornel válasza Poultier (#30250) üzenetére


Kornel
veterán

130-nal 3000 rpm.
4,7-be volt forgalomba helyezve ha jók emlékszem.

(#30252) pjen válasza Poultier (#30250) üzenetére


pjen
félisten

Hányadikban?

(#30253) Tom1939 válasza Poultier (#30250) üzenetére


Tom1939
őstag

5,84 metál + vonóhorog + üzembehelyzés. Automata awd gl+ 1.4t. És sajna még nem pörög, mert augusztus elején gyártják :(

Kornél elégedett vagy még?

(#30254) Kornel válasza Tom1939 (#30253) üzenetére


Kornel
veterán

Autóval nincs gond, jön megy.
Majd most kellene rá kerámia bevonat, díszlec, uleshuzat.

(#30255) szkury


szkury
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy most raktam fel az üléshuzatot. Bocs Ignis.
A hátsó ülés alsó részét elől kétoldalt felemeltem és akkor láttam, hogy hiányzik alul vmiféle műanyag elem amibe bele kell nyomni a ülés alsó részén található fület.
Hogy hívják ezt az alkatrészt és lehet kapni?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#30256) blakey válasza Kornel (#30254) üzenetére


blakey
titán

A kerámia bevonatot ajánlották a kozmetikában, de nem tudim, hogy ez megéri-e vagy sem, állítólag 1,5-2 évig védelmet nyújt, bár kérdés, hogy mi ellen. Most sima waxolás ment rá és úgy tervezem, hogy 3 havonta megkapná ez a waxolást, tudom, hogy nem olyan erős védelem de na, azért nagyon szép és jó tud lenni. Ha jól emlékszem akkor 90e lett volna a kerámia bevonat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30257) Kornel válasza blakey (#30256) üzenetére


Kornel
veterán

Majd beszámolok róla.
Ha felviszed magad, akkor 20k a c quartz netről rendelve.

(#30258) blakey válasza Kornel (#30257) üzenetére


blakey
titán

Sajnos itthon nincs lehetőségem, a fedett parkoló nem arra való, hogy waxoljak. :( Ha jól tudom a művelet után 24 óra pihi van és csak utána mehetek ki vele. 20e-ért gondolkodás nélkül belevágnék.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30259) Thome válasza Kornel (#30257) üzenetére


Thome
addikt

Na ez engem is érdekel!

(#30260) t1 válasza blakey (#30258) üzenetére


t1
addikt

Én pláza mélygarázsban szoktam csinálni...

(#30261) SirKero


SirKero
őstag

A start-stop rendszerről mi a vélemény? Mint laikus attól tartok,hogy az állandó indítás csökkenti az önindító élettartamát. Vagy kitaláltak valamit ami kiküszöböli? Bocs ha nagyon béna a kérdés de abszolút láma vagyok a benzin üzemű gépekhez :B

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30262) pjen válasza SirKero (#30261) üzenetére


pjen
félisten

Elvileg ezekben megerősített indító motor van,de majd az idő megmondja.

(#30263) Danex válasza SirKero (#30261) üzenetére


Danex
addikt

Ahogy írták, erősebb akku, nagyobb generátor, erősebb önindító meg nem tudom, hogy a suzukinál ilyen, de azzal is szoktak segíteni, hogy a hengereket megfelelő pozicióban állítják le így azonnal tudnak indítani nem kell még ehhez is fordítani a motoron.

De személy szerint kikapcsolom ,mert automatánál ahogy beállsz a parkolóhelyre le is állítja magát, majd ahogy D-ből kiveszed ,hogy betedd P-be azonnal el is indítja magát, majd aztán te állítod le.

Akkor szoktam bekapcsolni mikor órás lámpa van és tudom, hogy legalább 20s-ig állni kell. Illetve tegnap állítottam be, hogy a klima econ legyen, így később lép ki magától a start/stop-ból ,ha várakozás közben meleg lenne és kéne a klíma.

(#30264) kisza25 válasza Danex (#30263) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

klíma mellett is leállítja magát? értem a start stop lényegét, de ennyi idő után is ilyen buták ezek a rendszerek ... hideg motornál leáll meg hasonlók

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30265) blakey válasza SirKero (#30261) üzenetére


blakey
titán

Semmi különös, fel van készítve a rendszer és könnyen megtanulható a kezelése de ki is kapcsolható, szerintem mint minden új dolog ez is egy picit túl van lihegve, teszi a dolgát és kész, van olyan rendszerbeállitás ahol nem minden esetben kapcsolja le a motort. Szóval bátran lehet használni ha meg nem tetszik akkor minden indítás után rögtön kikapcsolod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30266) Danex válasza kisza25 (#30264) üzenetére


Danex
addikt

Van hogy éri a nap rendesen a kocsit, szóval elég meleg van benne, a hűtővízmutató se a minimumon van fél perc alapjárat után és leállítja magát, majd mivel még van vagy 30 fok az utastérben, rá 5s-re újraindítja magát mondván a klíma miatt mennie kell a motornak mert bent megrohadnak :D

Ezt állítottam most comfortról eco-ra, így ez elvileg nem / sokkal később történik meg.

(#30265) blakey
Gondolom erre az eco - standard - comfortra gondolsz. Ahogy írtam prioritás a leállás majd csak utána ezen beállítás :(

[ Szerkesztve ]

(#30267) blakey válasza kisza25 (#30264) üzenetére


blakey
titán

Elég okos a rendszer és hideg motornál nem áll le, legalábbis eddig ilyet nem tapasztaltam, illetve klima mellett nem minden esetben állítja le a motort, szerintem jól működik, igaz, nekem nem automata váltós az autóm.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30268) Kornel válasza kisza25 (#30264) üzenetére


Kornel
veterán

Ahogy írják is, menüben állítható, hogy klíma mellett hogy állítsa le.
Én kikapcsolom mindig, teljesen felesleges, ha nem városban dugozol vele.
Egyébként nappal melegben van amikor 1 km sem kell, hogy a mutató üzemi hőfokot mutasson.

(#30269) blakey válasza Danex (#30266) üzenetére


blakey
titán

Igen, de azért nem szabad elfelejteni, hogy különböző motorokról van szó, neked turbós és automata váltós az autód, enyém szívó és manuális váltós. Valószínűleg ezek is közrejátszanak abban, hogy eltárőek a viselkedések, igaz, nem nagymértékben, de azért vannak eltérések.
Amúgy megrendelted a mankókereket és a többi hozzávalót?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30270) Danex válasza blakey (#30269) üzenetére


Danex
addikt

Nem még.

De ha minden igaz akkor ezek kellenének?

Mankókerék
Szerszámtartó
emelőkészlet
leszorítócsavar?

(#30271) gerii válasza Danex (#30263) üzenetére


gerii
addikt

Komolyan mondod, hogy D-ben ha megállsz, leállítja a motort? Hülyék ezek, pont erre van az N kitalálva, hogy oda húzza be az ember ha sokáig áll (a pirosnál mondjuk).
Emelkedőn mit művel, ha állsz a sorban D-ben, benyomott fékkel és indulni kell? Leemeled a lábad a fékről a kocsit húzza hátra a gravitáció, a hajtáslánc hozzá van kapcsolva a motorhoz> azt is forgatná visszafelé, erre az önindító ráteker egy egészségeset :F

"Régen" hogy is tanították a mérnököknek a motor kopását, indításnál a legnagyobb? :B Az hogy turbó is van rajta, meg már komikus. Lehet, hogy sokat agyaltak a minél kevesebb extra terhelésért, de egy biztos: a stop-start jót nem tesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#30272) blakey válasza Danex (#30270) üzenetére


blakey
titán

Igen, ezek kellenek. Itt is körülnézhetsz, van ami egy picit drágább vagy ugyanannyi, van ami sokkal drágább, de néha jól jön, nekem jól jött, mert volt ami a másik helyen nem volt készleten és türelmetlen voltam. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30273) Danex válasza blakey (#30272) üzenetére


Danex
addikt

Viszont most nézem a mankó kerék csak 16-os, GL+ -t viszont már 17-es kerekekkel szerelték. :N

(#30274) blakey válasza Danex (#30273) üzenetére


blakey
titán

Igen, csak ballonosabb, jó lesz, nekem is 17"-os kerekeim vannak viszont van 16"-os váltóméret is. 135/90R16 a mankókerék mérete, nagyobb kerék nem is nagyon férne be, gyakorlatilag kitölti a helyet. A vitarákat az elején még ezekkel a mankókerekekkel adták.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30275) kisza25 válasza gerii (#30271) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha van benne visszagurulás gátló az megfogja addig (ha van benne)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30276) tm5


tm5
tag

Sziasztok,

Erre valakinek vélemény?

Köszi.

(#30277) dReFiX válasza tm5 (#30276) üzenetére


dReFiX
senior tag

Fekete színűt kell választani az a teszt autónkon két éve fent van semmi baja. Bár sok múlik azon mennyire szakszerűen teszik fel.

(#30278) tm5 válasza dReFiX (#30277) üzenetére


tm5
tag

Fehér lesz az autó, azon is jól mutatna?

(#30279) mirci18 válasza Danex (#30270) üzenetére


mirci18
addikt

Csak érdeklődésképpen kérdem:
Mostanában gyakori az hogy az új autókhoz nem adnak pótkereket?
Mert annó a mienkhez kaptunk szerszámokat pótkereket normálisat nem ezt a mankókereket.

Másik dolog ezt a sima emelőt nem ajánlom nekem ilyen volt évekig.
Elég volt egy földes talajra való letétel a kocsi súlya alatt megrongálódott.
Plussz eléggé használhatatlan nehézkes vele dolgozni.

Én ezt használom könnyű vele dolgozni:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30280) blakey válasza mirci18 (#30279) üzenetére


blakey
titán

Mostanában gyakori az hogy az új autókhoz nem adnak pótkereket?
Igen többnyire javítószett jár ami nem túl egészséges TPMS esetén.
Másik dolog ezt a sima emelőt nem ajánlom nekem ilyen volt évekig.
Megpróbálunk lehetőleg szilárd talajon használni. Mi rongálódott meg, az emelő vagy az autó? Amúgy a képen látható sem sokkal jobb, más. Egyébként meg hátha soha nem lesz rá szükség, előző autómon 1X használtam, előtte sem és remélhetőleg utána sem lesz rá szükség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30281) mirci18 válasza blakey (#30280) üzenetére


mirci18
addikt

Szégyen hogy már ezen is spórolnak.
Pedig ennek alapnak kéne lennie.
Egy javítószettel mit érek a semmi közepén?

Nyilván ez is csak egy sima emelő de egy fokkal jobb a gyárinak hazudott csúfságtól.
Másik dolog valószínűleg az én hibámból hajlott el az emelő a kocsi súlya alatt de mivel egy úton álltam így azért az út mellett lett felemelve hogy ne lassítsam annyira a forgalmat.
Pont a falu végén levő terelőszigetnél robbantunk le egy kanyar előtt így nem akartam az úton emelni a kocsit.

Mint írtam is az emelő sérült de amilyen gyenge a wagon r kasztnija az sem bírja jobban az emelés ott is hajlik közben azok a vasrészek ahol az emelő és a kocsi találkozik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30282) Danex


Danex
addikt

Mondjuk mikor az ezres átnézésen megláttam, hogy egy vékony hajlított vason támasztják alá a kocsit meglepődtem.

(#30283) t1 válasza Kornel (#30254) üzenetére


t1
addikt

Én most raktam rendbe asszony új kocsiját ami a Swift után vettünk.

2002 1.2 8V Fiat Punto


Autoglym Super Resin Polish a kasztnira
Autoglym Bumper Care a műanyag elemekre
Lidl gumiápoló

(#30284) SirKero


SirKero
őstag

Ezzel a kerámia bevonattal van valakinek tapasztalata [link]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30285) tboldi válasza SirKero (#30284) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem itt nagyobb eséllyel kapsz választ. ;)

(#30286) blakey válasza SirKero (#30284) üzenetére


blakey
titán

Ez nem kerámia bevonat, olyan wax ami némileg kerámia bevonat tulajdonságokkal rendelkezik, tehát bizonyos időközönként meg kell újítani, azt nem tudom, hogy mennyire jó ár-e vagy sem. Most már kezdek elbizonytalanodni abban, hogy kell-e nekem kerámia wax vagy sem, most úgy vagyok, hogy 2-3 havonta waxoltatom az autót. A jó kerámia wax meg nem olcsó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30287) kisza25 válasza SirKero (#30284) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy biztos, az előtte- utána autó nem ugyanaz:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30288) SirKero válasza kisza25 (#30287) üzenetére


SirKero
őstag

Igen a visszapillantót sikerült másra waxolni :P

(#30286) blakey És a két-három havonta waxoltatás mennyibe fáj?

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30289) Kornel válasza blakey (#30286) üzenetére


Kornel
veterán

20k rendelve a c quartz.
Szerintem nem drága.

(#30290) blakey válasza Kornel (#30289) üzenetére


blakey
titán

Nem is írtam, hogy drága lenne annyiért, de én nem tudom megcsinélni mivel nincs eszközöm hozzá. Azokat is meg kéne vennem aztán helyet is kell találnom ahol a művelet után 24 órát pihen. Ha mást kérek meg, hogy csinálja meg akkor már nem 20e. Többnyire a kozmetikák áraira gondoltam ahol 90-130e között van az ára.
Szóval lehet kerámiáztatni, de mondjuk annak éri meg a legjobban akinek ez a munkája, vagy van eszköze hozzá stb. Én jelen pillanatban pénzkidobásnak éreznék 90e Ft-ot egy ilyen műveletre és nem garancia, hogy a barom a parkolóban nem nyítja rám az ajtót, vagy nem esik le egy ág a fáról. Persze könnyebb szenneyződések, mikrokarcok ellen jobban véd. Ha 20e-be kerülne nekem is a művelet akkor belevágnék, de ezt írtam is.

(#30288) SirKero
Én most a kézi waxolásra gondoltam, ezt a kozmetikában 6400-ért csinálják és szépen dolgoznak, ebbe benne van a komplett mosás (külső/belső), felni tisztítás, gumiápolás. A szélvédőre félévente rain-x-et teszek, az is valamilyen nanotechnológiás megoldás és szépen dolgozik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30291) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na beszéltem egy ismerőssel vitarat használja taxizni, most 22e km van benne (decembertől, tehát használja), elégedett vele dicséri 6 lityi körül eszik neki az 1,6 szívó. Mondjuk az autópálya erős szél dolgot ő is kapásból mondta, pedig nem kérdeztem rá.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30292) Kornel válasza kisza25 (#30291) üzenetére


Kornel
veterán

Kérdés mennyit mész pályán.
Én minden nap 40 km M0, ott nem tűnik fel, amúgy is kanyarodik az út, illetve 120-nál még nem jelentős az oldalszél okozta lökdösés, 130-140 körül kezd érezhető lenni.
Egyébként az 1.4T is 6 liter körül van, nálam most 6,5 vegyesben, de lehetne kevesebb is, csak állandóan a belső sávban tolom a sort ;]

[ Szerkesztve ]

(#30293) blakey válasza kisza25 (#30291) üzenetére


blakey
titán

Szerintem egy nagyon jól sikerült modell. Az oldalszél minden autónál zavaró tud lenni és ha téged jobban zavar akkor nem szabad magasépítésű autót választani, de bőven jó vele menni. Bár sokan előhozzák az autópályát, nincs vele semmi gond, van benne erő, megy rendesen, persze az elején az első 1-2 ezer km azért gyengébb (minden úton) de utána mindenféle korlátozás eltűnik és szabad a pálya.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30294) kisza25 válasza Kornel (#30292) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az attól függ éppen hova kell sokat járnom, van hogy heti 1x van, hogy napi 3x pályázok.
M0 az 100-120, de pályán én 140-150-el szeretek haladni. Az i30 1400kg és sokkal laposabb, meg alacsonyabb a hasmagassága. Ennek semmi szélérzékenysége sincs. A kia ceed csak 1160 kg volt, azért azzal egy erősebb szelet már megéreztem, meg itt Balcsi mellett mindig van szél.
Mondjuk RIO/i20 is könnyű, csak nem olyan magasak.
Az elmúlt 3000 km átlaga 5,1, most nem pályáztam csak országút 4,2-őt mutat és ez előzgetve.
az m0 Vácról Budaörs 4,5 liter 110-120-al.
Ettől függetlenül már nagyon kellene egy szívó benya, rosszul érzem magam, ha tudom, csak pár kilométerre fogok elmenni az autóval :O
Az 1,4T az mehet rendesen, sajnos nekem az 1,4 szívó/1,6 szívó a plafon amit felérek ezekben (anyagilag)
hetekben párszor ezzel mentem, na ez imbolyog rendesen már 90-nél is, de mondjuk ez még terepjáró, nem suv:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30295) Kornel válasza kisza25 (#30294) üzenetére


Kornel
veterán

Szerintem próbáld ki, biztos van olyan forumtars itt, aki szívesen segít benne, sajnos én nem tudok, nincs vitara-m.
Egyébként én már biztosan nem cserélném el 1.6 szivora ezt, annyira jól megy.

(#30296) blakey válasza kisza25 (#30294) üzenetére


blakey
titán

A múlthéten volt néhány szeles nap, egyiken pont autóztam és nem volt zavaró, nem éreztem bizonytalannak az autót.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30297) biker válasza kisza25 (#30294) üzenetére


biker
nagyúr

1,6 szívó Vitara, M0 nálam 120-122 órával, az kb 117-118 gps-el, pályán tempomat 146-147-re, az 139-142 pont belefér :)
Na ekkor kortyol rendesen, és nem kevésbé szélérzékeny,mint a wagonR+-om meg egy átlag nagy kombi.
Ez van
Ja, és ilyenkor kortyol rendesen. de én leszarom, kinek eszik 5,5litert a vitarája, mert nem érek rá. ja, automata is :) pályán így bő 7 litert eszik
de ha nagyon ráérek, elmegyek 6,5-el is

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30298) kisza25 válasza Kornel (#30295) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tesztvezettem a vitarat, de pályán nem mentem vele. Taxis haver felajánlotta egyből, hogy próbáljam ki, de éppen ügyfelet vártam. Szerintem, ha eljutok végre oda elötte kipróbálom. Úgy volt hétvégén elviszik az i30-at, de csúszik az is, mondjuk most nem sürgős, mert akkor szeptemberig g4 lesz csak, mondjuk most rendbe raktam
gobdolom, hogy hasít turbóval:)
értem köszönöm, te vag a 6. aki megerősítette
Mindebképpen ki kell próbálnom pályán is, mert tetszeni nagyon tetszik, ára is jó.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30299) Halo válasza blakey (#30290) üzenetére


Halo
senior tag

Megerősítem. 80, 100k, legalábbis itt, Csabán az egyik szépségszalonban.
Az olcsóbbra 30e km, v 3 év, a másikra 5/50e garit ad.
Pénteken lehet, megkapom az autót, de szonáta már kellene is...egyelőre csúszik az applikálás.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#30300) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nekem volt az autón kerámia, de akkoriban (4 éve) még 35K volt polírral együtt :) ma ez már 80-90K lenne... vidéken. Pesten 120-130K. Beindult az ipar, sokan akarják most ebből megszedni magukat.

Pedig csodát nem kell várni a kerámiától, főleg ha valaki házilag, polír nélkül rakja fel. Új autó is karcos valamennyire, azon is át kell menni..

Én most úgy csináltam hogy mosás, utána CarPro TRIX (gyurma helyett), második mosás, szárazolás, prémium wax (Collinite 915). Ez jóval olcsóbb megoldás és ha 2-3 havonta újrawaxolod, folyamatosan egyre erősebb lesz a hatása.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.