Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30751) Kornel válasza Motion_Blur (#30750) üzenetére


Kornel
veterán

Krisztián, lefényképezed a tiéd?
Az enyém ellopták a kocsival annó.
Egyébként most én is megnéznék pár dolgot obd-n, mikor mosunk Krisztián? :)
Persze csak ha hozod az obd-t ;)

(#30752) wertigo1984 válasza roberto211 (#30735) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bpi vagy?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30753) dnelb válasza Kornel (#30751) üzenetére


dnelb
veterán

tessék:

sajna nem tudok pontos típust, ebayről vettem 3 éve, valami 4k volt..
elm327 vgate bluetooth.. ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#30754) Thome válasza dnelb (#30753) üzenetére


Thome
addikt

Das ist gut.

(#30755) dnelb válasza Thome (#30754) üzenetére


dnelb
veterán

:((

(#30756) roberto211 válasza wertigo1984 (#30752) üzenetére


roberto211
őstag

Is. :). Járok mindenfele. Ma is voltam Bp en , meg Érden kész lett a focus akkor legközelebb kedden megyek elhozni a másik focust meg a suzukimat mert otthagytam a fényezomnel :D. Tehát kedden 2x is megyek

Nem is annyira csúnya ez a focus de ilyen retro hatást kelt már :). Viszont jobb szvsz mint egy g astra meg stb.

Jól mozgatja kasztnit az egynyóc.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30757) tboldi válasza roberto211 (#30756) üzenetére


tboldi
nagyúr

Múltkor láttam egy ilyen kombi Fókát fehérben, ültetve, arany színű felnikkel. Jól nézett ki így, de a műszerfalra nincs mentség. :D

(#30758) Motion_Blur válasza dnelb (#30753) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, én is ilyet szeretnék, megbízható beszerzési forrást tudsz?

wertigo1984: Szfár

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30759) dnelb válasza Motion_Blur (#30758) üzenetére


dnelb
veterán

fogalmam sincs sajna

(#30760) Kornel válasza dnelb (#30759) üzenetére


Kornel
veterán

Az enyém nem ázott el, a tiéd?

(#30761) dnelb válasza Kornel (#30760) üzenetére


dnelb
veterán

nooo :)

(#30762) Kornel válasza dnelb (#30761) üzenetére


Kornel
veterán

:C

(#30763) roberto211


roberto211
őstag

[link]

Brutal. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30764) dnelb válasza roberto211 (#30763) üzenetére


dnelb
veterán

micsoda? a 3 henger ? ;]

(#30765) Kornel válasza dnelb (#30764) üzenetére


Kornel
veterán

Jön majd a 2 henger is.
Egyébként VAG már TSI-nel is alkalmazza a hengerlekapcsolást. Nagy királyság lenne a boosterjet-nel is, akkor még ennyit se enne :DDD

(#30766) pjen válasza Kornel (#30765) üzenetére


pjen
félisten

"1" 27500köbcenti,turbós.

(#30767) roberto211 válasza dnelb (#30764) üzenetére


roberto211
őstag

Nem. Maga a design,a kinézete. Engem megvesz nagyon :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30768) dnelb válasza roberto211 (#30767) üzenetére


dnelb
veterán

Szerintem továbbra is ronda. Láttam 1 hete élőben, úgy még inkább. De lehet majd megszokja a szemem.

(#30769) dnelb válasza Kornel (#30765) üzenetére


dnelb
veterán

Bajban is leszek majd 3-4 év múlva mit vegyek.. Turbos benzin, dízel nem kell, elektromos még nincs... Szívó meg már nem lesz.. :( :(

(#30770) Motion_Blur válasza roberto211 (#30763) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sokat dob rajta szárny :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30771) Kornel válasza dnelb (#30769) üzenetére


Kornel
veterán

Addig nem kell turbós, amíg nem ülsz benne.
Én is ezt mondtam, de nem adnám oda egy 2 literes szívó benzinesért sem.

(#30772) dnelb válasza Kornel (#30771) üzenetére


dnelb
veterán

te a nyomatékot szereted, meg hogy nem pörög, mégis húz. Én meg azt ha 7ig pörög és ordít, ez van.

(#30773) Kornel válasza dnelb (#30772) üzenetére


Kornel
veterán

Elárulom, hogy ez is pörög, kéri, hogy nyomd neki.
Szerintem a hybrid turbo benzin lesz a közeljövő slágere.

(#30774) tboy93 válasza dnelb (#30768) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, ez a swift forma nekem se adja :(

(#30775) dnelb válasza Kornel (#30773) üzenetére


dnelb
veterán

Azért a 6000 meg 7200 között igen nagy diffi van. 6000-t még 1 dízel is tud... Nagy élmény.
Am fölös vitatkozni, úgysem tudsz meggyőzni, nekem így tetszik. Turbo akkor kéne ha huhog is, meg normális backfire van, addig jatekturbo. Lásd golf gti, focus rs, type r stb. Na az a fajta turbobenzin kéne, viszont ezen a szinten még a szívó győz nálam.

[ Szerkesztve ]

(#30776) Motion_Blur válasza dnelb (#30775) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És úgy használod az autót a mindennapokban hogy 7000-ig huzatod?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30777) dnelb válasza Motion_Blur (#30776) üzenetére


dnelb
veterán

Általában kettesben kapartatom ha lehet, 1esben meg folyamat villog az esp. az utolso szezonos gumi előnye ;] miért, szerinted hogy használjak 1 sportot ? :D váltogassak el 2000nél vagy mi a f*sz?:D Nyilván Pesten nem de ha kiszakadok onnan akkor adok a szájának, ezért vettem, rúgni. Olajat mindig nézem, szervizből csakis a legjobbat kapja, azon kívül hogy leesek az útról mi baja történhet?

[ Szerkesztve ]

(#30778) roberto211 válasza dnelb (#30777) üzenetére


roberto211
őstag

Jézus Mária ,hat hogy lehetsz ilyen felelőtlen ( ;] ) 50fölé menni egy autóval ? Meg elrugni ,koptatni a gumit ?

A kutya egye meg ez nagy felelőtlenség. Ilyenekből vannak a bajok. Nem szabad.

;] :DDD :DD :C

Hogyne szabadna rugd neki amíg tudod legalább addig is élvezed. :DDD Jó persze ne ott ahol sokan vannak de ha van rá lehetőség adjad neki. :D

}30776 Motion : Miért most ezzel mi a baj,nem értem. :DDD ;] Engem itt már az egész falu ahol átmenetileg lakok úgy nevez hogy az őrűlt Suzukis. :DDD Jó hat este kijönnek itt a fiatalok ,sexy csajok azért valahogy megkell érkezzek :DDD. De mondjuk itt kivan építve gyalogosoknak járda az elválasztva sovenyekkel és úgy van a főút tehát nem vészes. Mellékutcában ahol lakok ott alapjaraton elcsorgok.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30779) Kornel


Kornel
veterán

Kár vitatkozni, euro 7-el vége a szívó benzinnek, és a dízelek 95+%-ának is.

(#30780) blakey válasza Kornel (#30779) üzenetére


blakey
titán

Jövőre állítólag másmilyen szempontok szerint fogja elvégezni az EU a méréseket és lesz létjogosultsága a szívó motoroknak. Valljuk be, hogy nem kéne ennyire szigorúan mérni. Meglátjuk. szerintem a kis turbósoknak lesz vége.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30781) dnelb válasza roberto211 (#30778) üzenetére


dnelb
veterán

Hazafelé van sok szerpentin, azokat szeretem, ott általában kevés a forgalom... Nem veszélyeztetek én senkit. Azt meg naiv dolog hinni hogy a többi sss nem ugyanezt kapja, elég sokan még pályára is kimennek vele. Ahhoz képest 0 az, ahogy néha tekergek vele.

[ Szerkesztve ]

(#30782) roberto211 válasza dnelb (#30781) üzenetére


roberto211
őstag

Persze h minden sss meg hobby utcai sportverda ezt kapja. Érden egy focus rs es srác volt valami chip volt ráírva meg már vagy 2millat rakoltott állítólag. Többszáz le volt h mennyi pontosan azt nem
Tudom de mindig úgy ment mint az állat. De mondjuk azon patent volt minden. Fek futómű stb. Akkorakat durrogott mindig a kipu mint egy sörétes :D De mindig van valami baja állítólag. Rosszul írtak rá a programot vagy valami ilyesmi.

Ezután szerintem én is sss t veszek.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30783) dnelb válasza roberto211 (#30782) üzenetére


dnelb
veterán

Na ennyi, pontosan így vagyok én is, ha már turbo, akkor durrogjon, huhogjon, csinálja amit kell, adja az élményt, ne ilyen 1.0-s 3 hengeres fűnyíró motorok megfújva.. Vicc :D
Ha csak a nagy nyomatékot akarnám akkor dízel és cső. Amíg nincs rá pénz(+jelenleg igény se még :D ), addig tökéletes nekem a pörgős szívó.

[ Szerkesztve ]

(#30784) roberto211 válasza dnelb (#30783) üzenetére


roberto211
őstag

Akitől vettem az 1.5ös stiftet ő egy 370z t vett magának :D. Gondolom az már durrog rendesen :D

Amúgy miért mondod tegnap láttam egy golf 4 1.9tdi t huhogni vagyis hallottam pardon. Pont előttem ment kormolt füstölt huhogott mint az állat. :DD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30785) tboy93 válasza dnelb (#30777) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez a beszed, sportot igy illik hasznalni :K de azert vigyazzal ra, par ev es megveszem toled :P

(#30786) Thome válasza dnelb (#30783) üzenetére


Thome
addikt

Dízel 2 literes turbós chevrolet cruzet meghúzattam pár napja, repült valóban, de aztán még így is jobban ment a swift, sokkal.

De tény, hogy 3,5 mázsával többet is nyom a cruze.

Ford mondeo 2.4-t is megküldtem,az se rossz, olyan érzetet ad mintha repülne, de attól is jobban gyorsult a swift.

[ Szerkesztve ]

(#30787) tboldi válasza roberto211 (#30784) üzenetére


tboldi
nagyúr

A 370Z nem szívó (gyárilag)?

szerk.: De az. Akkor annyira nem durrog, kivéve ha elég meleg a kipufogó és elégetetlen üzemanyag kerül oda. :D

[ Szerkesztve ]

(#30788) roberto211 válasza tboldi (#30787) üzenetére


roberto211
őstag

1.4 Honda 6g is szivo mégis durrog nyitott rendszerrel. :DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30789) Kornel


Kornel
veterán

A teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyébként javaslok mindenkinek egy félév egyetemi belső égésű motorok tantárgyat, kevés órák egyike volt, amire be is jártam.

(#30790) tboldi válasza Kornel (#30789) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem megvolt dr Hanula Barna előadásában. :)

(#30791) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#30748) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lett OBD-m: [link]

Jól működik, és ahogy arra számítottam:

Nem tudom hogy jártatok-e már így 100-as benya miatt :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30792) tboldi válasza Motion_Blur (#30791) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálunk a WagonR még soha nem dobott P0420-at, pedig ez is M13A. Arra nem emlékszem, hogy valaha lett volna benne 100-as benya, de most már néhány éve kizárólag Shell V-Power 95-öst tankolunk.

szerk.: Viszont a Jazzbe legutóbb 100-as V-Powert tankoltam, az sem dobott még hibakódot ~100 km alatt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30793) Motion_Blur válasza tboldi (#30792) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem is gyanús, az asszony használja az autót, ki tudja mit művel vele :D

...amúgy nagyon jól vezet ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30794) dnelb válasza Motion_Blur (#30791) üzenetére


dnelb
veterán

Semmi köze hozzá, véletlen egybeesés.

(#30795) dnelb


dnelb
veterán

Pestiek remélem mindenkinek biztos helyen az autó :D pont eltudtam rakni utána leszakadt az ég, brutális :D

(#30796) Danex


Danex
addikt

Amúgy a 100-as benyából mit lehetne várnom a sima 95-ös helyett?

Van aki plusz teljesítményt, van aki fogyasztáscsökkenést ér el vele + minőségibb az alapanyaga talán jobban tisztít, bár közvetlen a befecskendezés.

(#30797) roberto211 válasza Danex (#30796) üzenetére


roberto211
őstag

A premium 100as tol azaz OMV mm Shell vp azt éreztem mintha kicsit jobban pörögne jobban harapna azaz fürgebb. Eddig OMV vitte a prímet ezután Shell ezután MOL.

Ami kalap szar volt teletankoltam itt a legközelebbi benzinkútnál lukoilnal és annyira visszafogta az autót h rá néztem a kézifékre nem e hagytam véletlenül 2-3 kattanason. Ritka egy ultra szar az a kút. Legalábbis a swift megérzi.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#30798) dnelb válasza Danex (#30796) üzenetére


dnelb
veterán

Ha van az ecuban program rá akkor jó. SSSbe én azért rakok ilyet mert magas kompressziós a motor, tényleg jobb neki, valamit a fogyasztásom is jobb (nem placebo). 1.5nel nem volt diffi annyira.

(#30799) Motion_Blur válasza Danex (#30796) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Normál sűrítési arányú motoroknál minimális (1% körüli) teljesítmény növekedést lehet tapasztalni, és általában magasabb fogyasztást. Összességében nem éri meg, főleg hogy 50 Ft a literenkénti felára.

Inkább metanol kéne bele, 160 körüli oktánszánnal :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30800) tboy93 válasza dnelb (#30795) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ennyit mondanek... Ezt a 12 meteres tujat holnap ki kene szedni horvatba indulas elott :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.