Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12501) fokukac válasza AMD Power (#12493) üzenetére


fokukac
nagyúr

Fura, mert az enyém is GC, de a jobbik, vaskosabb, duplaküllős kormány van benne. (Igaz, az enyém '99-es)

Ha minden fillér számít, akkor tényleg drága dolog az átiratás, meg ezek a ráköltések.
Amúgy az enyém lassan eladó lesz, és mindezek már cserélve vannak rajta. Csak még nem tudom, hogy mit vegyek helyette.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12502) Joker88 válasza AMD Power (#12493) üzenetére


Joker88
őstag

a GL-nél (zöld swift ) figyelj arra hogy a műszaki szeptemberig van...
ha esetleg most vennéd meg, számolj még rá alapáron 20-30.000 ft-ot is. De gondolom, ezt tudod.
A fehérnél, GC-nél,ez a veszély nem fenyeget,ott még cirka egy év a műszaki..

amúgy én a fehérre szavazok :D nekem az a szín a bejövős..csak emiatt :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12503) AMD Power válasza Doze (#12500) üzenetére


AMD Power
titán

Előző kocsim tele volt minden földi jóval. (VW Polo Classic Confortline felszereltség). De ami létezett a szervón kívül minden tönkre ment benne és javíttatni kellett. Köszönöm de elég volt... :B

Ebben az évben még biztos nem veszünk semmit. Amíg a baba és annak költségeit nem intézem el stb... addig biztos nem. Elég nekünk most a jövő havi nyaralást kifizettük. Abból egy Nagyon jó ilyen Swift kijött volna. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12504) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

2000-es évjárat körüli 1.0-es swift-et szeretnék venni. Van is pár a hasznaltauto.hu-n, de mindegyikhez utaznom kell és a szerelőm aki átnézné helyben lenne csak.
Mi az amire figyeljek vásárláskor?

Impossible is nothing

(#12505) Kornel válasza meroly (#12504) üzenetére


Kornel
veterán

ne füstöljön, ne fogyjon a víz, ne egye az olajat, ha a motor rendben van, akkor nagy baj nem lehet vele szerintem. nem olyan vészesek az alkatrészárak. én jobban preferálom a magánszemélytől való vásárlást, ahol rá tudsz kérdezni, hogy mondjuk volt-e már cserélve a vízpumpa... nyilván ránézéssel is lehet levonni következtetéseket, de ha erre a kérdésre mondjuk az a válasz magánszemélynél, hogy: "mi az a vízpumpa?", akkor érdemes elgondolkozni rajta, hogy mennyire volt karbantartva.
nekem 2003-mas ezres swiftem volt, 120k km-el adtam el, amiket én cseréltem: vezérlés 2x, ékszíj sokszor, mert a rossz vízpumpa kinyújtotta, vízpumpa, fékek (tárcsa+betét), olaj+szűrők 15 ezrenként, ezenkívül a még egy szimerring volt a gyújtáselosztónál... én olyantól venném, aki így szépen el tudja mondani, és megmutatni, hogy mit mikor és miért cserélt.

(#12506) meroly válasza Kornel (#12505) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm. Erre a sok cserére tudsz egy körülbelüli árat mondani? Magánszemélytől tervezem én is, nem bízom a kereskedésekben.

Impossible is nothing

(#12507) Kornel válasza meroly (#12506) üzenetére


Kornel
veterán

figyelj nem drágák az alkatrészek hozzá... egyedül a vízpumpa volt húzós, 15-20 ezer kb...
vezérléscsere ha jól emlékszem 60 ezrenként kell, de ebbe már nem vagyok biztos, na az is egy nagyobb tétel, ezt mindenképp illik megcsinálni váráslás után azonnal, aki mást mond, arra ne hallgass. Ez is egy nagyobb tétel, de ha jól emlékszem megvan 20 körül... a fék se drága, de én jobb minőséget rakattam bele, mint a gyári, így az is 20 körül volt mindennel... de nyilván ezeket jobb esetben nem azonnal kell rákölteni, ezért lenne érdemes valami megbízható embertől venni.
Én azt mondom, veszel egy jó állapotút, amire költöttek, ha találsz valami hibát (szar a fék, stb.) azt lealkudod keményen, a vezérlést kicseréled, így nagy bajod nem lehet vele, mert amúgy egy nagyon igénytelen jószág, a szó jó értelmében.

[ Szerkesztve ]

(#12508) meroly válasza Kornel (#12507) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, tényleg nem vészes akkor legalábbis Clio-hoz képest, ott egy vagyon volt minden.
Azért keresem ezt a típust, mert volt ilyenem és soha semmi baja nem volt. 2002-es évjárat, apóséké már, kb tized annyiból megvan mint a mi Clio-nk volt. Jó a fogyasztása is és tényleg igénytelen.

Impossible is nothing

(#12509) Kornel válasza meroly (#12508) üzenetére


Kornel
veterán

ja ezek így vannak.
csak kirázza a tömést a fogadból :D
meg a földön ülsz...
de kis pénzért a legjobb választás :R

(#12510) meroly válasza Kornel (#12509) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem tudom, én nagyon szerettem, az hogy mélyre kell ülni még talán megy 28 évesen :DDD
Töméseim rendben vannak, űrhajós már nem leszek úgyse :DDD

Kár hogy a környéken nincs egyelőre, de még van egy hónapom rá kb.

Na még egyszer köszi a segítséget :R

Ja még egy kérdés. Ennél a kocsinál számít 5 év ide vagy oda? Úgy értem 1997-98-as vagy 2000-2001-es? Tehát 13 vagy 16 év? Jelent valamit ha mondjuk rendesen karban volt tartva és kevés a km?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12511) AMD Power válasza meroly (#12508) üzenetére


AMD Power
titán

Jó Clio, más kategória, de ennek kb negyed annyi a fenntartása. Ha nincs úgy pénz akkor ennél jobbat nem vehetsz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12512) Mercutio_ válasza meroly (#12510) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze, hogy számít, bizonyos kor fölött halmozottan jönnek minden járgánynál a gondok és árban nincs akkora difi, amúgy meg '' állapotot veszünk nem km-et'' :DDD

AMDPower: Fabia-t szokták még ebben az árban javasolni a jobb toresteszt miatt, és esetleg még a twingót.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12513) AMD Power válasza Mercutio_ (#12512) üzenetére


AMD Power
titán

Áhh a Fabia sem olcsó. Sőt abszolút nem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12514) Cheesy válasza meroly (#12504) üzenetére


Cheesy
őstag

1.0? Hát... ha nem akarsz sehova menni városon kívül... :U
Autópályán is lehet vele menni, de akkor már különösen ijesztő, ahogy 130-140 között remeg a kormány, mintha az első kerekek alatt nem lenne talaj, a motoron kívül nem hallasz semmit, szétráz... ja, ez megy országóton is :) Városban az utolsó Fabia-s is bevág eléd, letolnak az útról, nem adnak elsőbbséget, nem engednek ki, mindenki meg akar előzni... de már rászoktam, hogy csak azért is ráhúzom a kormányt, ha a seggemben van ablakot mosok, meg van nálam az utastérben egy méteres cserépléc darab "amivel a gyengélkedő teleszkópos csomagtérajtót támasztom ki", ha épp kellene. Kellett már.
De legalább megtanulja az ember becsülni azt, ami ennél jobb! Illetve marad pénze, hogy gyűjtsön komolyabb autóra. Olcsó fenntartani, olcsó javítani. Bármit veszel, ennél drágább lesz fenntartani.
Már észrevettem, hogy gyakorlatlag eltűntek, kihaltak a trabantok, wartburgok, 120-as skodák, kispolszkik, kis marutik... persze előfordulnak még, de az öreg suzukik jelentik manapság már a legalját.
De jobb mint a busz :)

www.vakbelmutet.hu

(#12515) AMD Power válasza Cheesy (#12514) üzenetére


AMD Power
titán

1.0 én sem vennék.

Tudod ezek olyan dolgok ,hogy még 2-3 éve eszembe sem jutott volna ,hogy Swifteket nézegessek. Akkor Golf 5 vagy Renault Megane nézegettem. De sajnos azóta sok minden megváltozott. Akkor évi 15e km mentem. Most ha már évi 5-6000km mennék akkor "jó" lenne. De egyenlőre még autó sincs. Még ilyen Suzuki sem. Pedig remegek érte ,hogy autóba üljek. Alig várom ,hogy néha tesóm autójával menjünk valamerre. Jó persze az megint egy másik véglet ( SEAT Toledo II 150 lovas TDi full extra ). De sajnos változnak az idők. Most annak is örülök ha fenntudom tartani a Swiftet ha jövőre megveszem. De persze nincs okom panaszra. Azért egy közel 400e Ft-s Törökországi nyaralás belefér , így még a gyerek születése előtt. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12516) Kornel válasza Cheesy (#12514) üzenetére


Kornel
veterán

nem tudom, szerintem jobb egy busz, mint a swift... marmint ha vezeted ;)

(#12517) Cheesy válasza Kornel (#12516) üzenetére


Cheesy
őstag

Hah :) Az lehet, az a jó kis légrugós ülés, szervokormány, több száz LE... :DDD

AMD Power
Minden sors egyedi... nálunk úgy alakult, hogy 7 éve kettévált az ősök útja, én még nagyban fősulin, 1 évre rá elkezdtem főállásban dolgozni, hogy beszálljak a költségekbe, plusz a sulit is finanszírozni (így már levelezőn) és 2,5 éve eljutottam arra a pontra, hogy volt egy alkalmi vétel (1995-ig, újkoráig visszamenőleg összes szervizpapírral és számlával rendelkezik az autó) amit nem akartam kihagyni, mégiscsak jobb mint a busz felkiáltással. Hát így került hozzám. Azóta már váltottam egy jobb munkahelyre, de közben 3 hónapja elkezdtem a Fundamentát, így megintcsak lassabban gyűlik a pénz egy (igazi) autóra... De bármennyire is szeretnék tőle szabadulni, megadok mindent neki amit akar, talán még többet is. Ami van azt mégis becsüljük meg alapon... Persze spórolhatnék még keményebben, de azért nem akarok csak abból állni, élni is jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#12518) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek ilyen létezik? Számomra ez mindig gyanús. Nem fér a fejembe hogy minek vették az autót ha ennyire nem használták?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#12519) AMD Power válasza Grass (#12518) üzenetére


AMD Power
titán

10-ból 9 kamu.

Cheesy: Igen nem 1x. Erre van egy jó mondat.

"Nem azért élek, hogy dolgozzak, hanem azért dolgozok, hogy éljek"

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12520) Kornel válasza AMD Power (#12519) üzenetére


Kornel
veterán

nem feltétlen.
én 12k km-el vettem a régi swiftem. (5 évesen)
és ismerek olyat, akinek új van, és nincs benne 10k se. (6 évesen)

[ Szerkesztve ]

(#12521) AMD Power válasza Kornel (#12520) üzenetére


AMD Power
titán

Az volt a 10-ből 1.

Nekem ismerősnek volt 12 éves Swiftje. Valami 25e km volt benne. Nagypapa újonnan vette. Heti 1x elment vele az Auchanba.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12522) meroly válasza Cheesy (#12514) üzenetére


meroly
veterán

Nekem volt ilyen 1.0-es swift-em, sőt a napokban is használtam és akárki akármit mond nem sok különbséget vettem észre laikus szemmel a clio2-esemmel szemben. Jó persze szervo nincs, klíma nincs, ha odalépek neki mintha semmi se történne, de városban bőven elketyegett. Arra emlékszem hogy 100-nál már furán éreztem magam benne, de nyilván nem erre tervezték, mármint a suzukit.

Igazából nem mondom hogy megbántam, de jobban szerettem a swift-et mint a cliot. Sokkal kevesebből megvolt a műszaki, soha semmi baja nem volt. Izzó cserét 5 perc alatt megcsinálták, a clio-ban meg az elhelyezkedés miatt bőven kínlódtak vele fél órát. Minden alkatrész minimum kétszer annyiba került bele, stb stb.

Ja és mivel a cliom dízeles, sokkal jobban kellett rá figyelni, pl mindig egy kúton tankoltam, ki kellett huzatni néha, hogy kormolódjon.

A swift egy nagyon jó igénytelen városi autó, a fogyasztása is teljesen jó, persze nem válnék meg a clio-tól, mert szerettem de most így alakult. És még jó hogy jobb mint egy busz, más még ezt se engedheti meg magának.

Impossible is nothing

(#12523) Cheesy válasza meroly (#12522) üzenetére


Cheesy
őstag

Úgy ahogy mondod, a swift egy igénytelen városi autó, ami nem romlik el túl gyakran. Kis fűnyírómotorral, de nem ázik, nem fázik az ember, egy hangyányival nagyobb biztonságban van mint motoron (ott lepattan valamelyest ha elütik, itt viszont nincs hova menekülni és papír a kasztni).

Viszont az 1.0 és a 3 henger selymessége... a legnagyobb bánatom. Kollégám 1.3i 4 hengerese sokkal halkabb és ehhez képest szinte műszer. 2 év van köztük, a másik 1997-es. Gondolkodok azon, hogy lecserélem egy ilyenre.
Vagy egy GTi-re, hogy még családalapítás/elkötelezettség előtt valami kis ideig hadd élvezzem is már a vezetést. Csak ebből nincs olyan amit nem gyűrtek össze.

www.vakbelmutet.hu

(#12524) meroly válasza Cheesy (#12523) üzenetére


meroly
veterán

Mennyivel eszik többet az 1,3as egy főre, 90%-ban városban?

Impossible is nothing

(#12525) t1 válasza meroly (#12524) üzenetére


t1
addikt

+1l biztosan.

Nekem ma kellet hátul fékmunkahengereket cseréltetni, balos be volt állva, munkadíjjal anyaggal együtt megvolt 6500ftból :)

(#12526) fokukac válasza meroly (#12524) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én ~7 literrel járok el vele Pesten, kis, rövid utakkal.
De pl. most hozott haza Szegedről 4,3 literes fogyasztással.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12527) meroly válasza fokukac (#12526) üzenetére


meroly
veterán

Mármint az 1,3-assal?

Impossible is nothing

(#12528) fokukac válasza meroly (#12527) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12529) AMD Power válasza fokukac (#12526) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nektek 7l akkor én el fogok menni vele városban lb 6-al. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12530) dudika10 válasza meroly (#12527) üzenetére


dudika10
veterán

100% Pest de nem a csúcsforgalomban (olyankor metrózok inkább...) , 20km-es szakaszok, 3 ajtós, 1.3-as -> 6 - 6.3 l / 100km

Nekem kifejezetten nehéz lábam van. 5.5-5.8 l-re le tudnám szorítani, de én szeretek vezetni. :B
Most, hogy kirándulni jött 700km-t vidéken, 5.8-at fogyasztott autópálya nélkül, de "végig" 105+ km/h sebességgel.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#12531) AMD Power válasza dudika10 (#12530) üzenetére


AMD Power
titán

Dolgozni most már én sem járnék be vele. Ahol akkor tudtam ingyen parkolni most már none.:(

De nekem amúgy sem kéne mert a jelenlegi helyzetben egy 10db gyűjtőjeggyel kb fél évig bejárok dolgozni. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12532) dudika10 válasza AMD Power (#12531) üzenetére


dudika10
veterán

A parkolással nincs problémám. Egyszerűen a metró annyival gyorsabb a reggeli csúcsban, hogy simán behozza a busz lemaradását, és így a busz + metró összességében gyorsabb, mint az autó (és olcsóbb is jóval).

Na meg nagyon higgadt vagyok egészen addig, amíg valaki be nem enged előttem a kanyarodósávból előző tahó parasztot... én inkább nekimegyek az idiótának. Úgyis ő lesz a hibás, nekem az első lökhárítócsere ingyen van kb. neki meg a Q7-esen a lámpacsere többe van, mint nekem az autó. Megérdemli. :U
Persze soha nem elém akarnak bevágni, hanem mindig az előttem szerencsétlenkedő nő elé, aki 5 autót is beenged egymás után. :(((

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#12533) Doze


Doze
aktív tag

Mondjuk én nem vettem észre ezt a suzukis-t letolunk az útról jelenséget. Én Miskolcon szoktam közlekedni elég sokszor, meg főút.

Persze van 1-2 cikázós paraszt, de azok meg nem nézik mivel megy a többi. Pesten meg aztán hót mind1 szerintem, sok őrült ;]

Talán 2 esetem volt ami durva.

- 3.sz főút Mezőkövesd után egy kicsivel: Vasárnap volt, se előttem, se utánam senki. Majd egyszer feltűnik előttem egy F-astra, Kb 70-nel ment, pont jöttek szembe, lassítok, utána szépen kiraktam az indexet, előzném meg, a bolond meg berántja a felezővonalra az autót. Utána elkezd gyorsítani mit az állat (elhúzott), 1-2 km múlva beérem megint.... megint kacsázik az úton mint állat.... (most már kiakadtam), villogtam dudáltam, beálltam a seggébe. Erre kiteszi az indexet, lassul, leáll a padka szélére. Lassítottam vele együtt nehogy megint kirántsa a kormányt. Majd öttel elgurultam mellette, egy vén f*sz a szipirtyójával, ordibál nekem, majdnem road rage lett belőle, már álltam meg, szálltam volna ki csak ott volt muter ő meg mondogatta hagyjad már.... ha kiszállok betapostam volna a fejét az aszfaltba...

Egyébként a mai napig nem értem miért volt az egész (kekeckedés :F )

-Következő, Miskolc nagyteszkó, Barcika felé a Boschnál, szokásos cikázók a sávok közt. Megvoltam pakolva mint állat lambériával, (2,5m) lassan váltottam sávot, fékezni, gyorsítani is csak lassan, nehogy valamelyik szélvédőmet kiüsse, erre jön egy fehér Aston Martin DB9, villogtat dudál, (egyébként 60-nal mentem) majd letolt, utána az előttem lévőt is letolta, hoppá piros lámpa. Megáll, beállok mellé (nem voltam annyira ideges) ez a paraszt meg azt hitte ez teljesen természetes hogy ezt megcsinálhatja. Nem telt bele sok, 3 cigó kiszállt egy ladából és odaballagtak hozzá :C, a csávókám bőgáz, elhúzott a piros lámpa ellenére. :DDD

Mint utólag kiderült a Félmaffiózó Hell energiaital cég tulaja volt..... azóta nem vettem Hell-t de de meg a címkéket is átnézem hol készül :(((

(#12534) Mercutio_ válasza Doze (#12533) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pesten a hasonló korú, de nagyobb kocsik simán rádhúzzák a kormányt, mert az ő alkatrésze se sokkal drágább.
Kanyarodóból bejövés meg általános, általában 1 autó 1 másikat enged be, ez "normális", aki ennél többet azt már azért anyázzák itt is:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12535) meroly


meroly
veterán

Ritkán járok fel pestre mostanában de eddig az az egyetlen egy város ahol szerettem vezetni, megvolt a ritmus, rugalmasak, előzékenyek voltak az emberek. Céges autót hajtok fenn, tehát én is alkalmazkodom. Itthon Győrben annyi mazsola van hogy hihetetlen, sokszor megalszik a tej a szájukban, nem szoktam száguldani, de ha 50 akkor inkább 55 legyen mint 45 és előzékenység 0, ha meg olyan "pestiesen" kivágódsz (persze bőven beleférsz) akkor már dudálnak, biztos úgy érzik az intim szféra autóban 4méter :DDD

Impossible is nothing

(#12536) Siriusb válasza meroly (#12535) üzenetére


Siriusb
veterán

Fejjel lefelé tartottad a térképet, mert az nem Pest volt, hidd el nekem. Vagy valamiféle tudatmódosító szer befolyása alatt voltál. :)

(#12537) Kornel válasza meroly (#12535) üzenetére


Kornel
veterán

hat... szoktal te a hungarian jarni? 50-el vanszorognak... persze a belso savban... nekem ott 80 a tempo... ezert lehet hogy szidnak, mert cikazok ki-be, hogy haladjak, de nekem van igazam, mivel le kene huzodniuk a kulso savba.

ha pav 2 kene a b-s jogsihoz is, akkor nem lenne ennyi tehetetlen blfsz az utakon.

[ Szerkesztve ]

(#12538) dudika10 válasza Kornel (#12537) üzenetére


dudika10
veterán

Pesten mindenkinek belső sávos jogsija van... nem tudtad? :U
Üllőin is a külső sáv a leggyorsabb. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#12539) meroly válasza Kornel (#12537) üzenetére


meroly
veterán

Nem igazán, bartók béla, meg V kerület környékén, lánchíd stb. Annyira nem vagyok ismerős, két utat tudok fel, másfelé nem jártam de nekem tetszett a stílus. Több pesti kollegám mondja hogy Győrben sokkal rosszabb a helyzet.

Impossible is nothing

(#12540) Kornel válasza dudika10 (#12538) üzenetére


Kornel
veterán

ott is szoktam nyomni, csak sok a trafi.... regen miskolcon 80-100 volt az utazom :) ma mar ez nem menne, azaz sokba kerulne ;)

(#12541) Mercutio_


Mercutio_
félisten

S-Cross előrendeléses csereakcióról tud valaki bővebbet?
Esetleg akinek a közelében van márkakereskedés beugrana megkérdezni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12542) Kornel válasza Mercutio_ (#12541) üzenetére


Kornel
veterán

4,6M lesz az alapár...
szerintem csereakcióban hozzádvágják majd 4 milláért...
nem olcsó, de ez már nem is egy régi swift :K

(#12543) Kornel válasza Kornel (#12542) üzenetére


Kornel
veterán

Üzemanyag-fogyasztás

Városban liter/100km 6.8
Városon kívül liter/100km 4.8
Vegyes üzemmódban liter/100km 5.5

ez az M16A-val... asszem ennyi a splash gyári adata is K12B-vel...
lehet elviszem majd egy tesztvezetésre, és ha tényleg ennyi, akkor veszek egy ilyet :D

(#12544) Kornel válasza Kornel (#12543) üzenetére


Kornel
veterán

(#12545) Mercutio_ válasza Kornel (#12542) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elég sűrű mezőnyben versenyez, itt még (francba, bezártam a cikket, most meg nem lelem :W ) 3,1 - 4,7 millát vizionáltak az rendben is lett volna, de 4,6-os kezdőár :N nincs akkora presztizse szerintem a márkának, ebben a szegmensben pláne.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12546) Kornel válasza Mercutio_ (#12545) üzenetére


Kornel
veterán

listaár... mondom szerintem 4 guriga lesz akciosan.

szerintem az nem sok erte... nezd meg az oldalan levo infokat... az a 2 kerekes nincs 1.1 tonna! meretek, alaparon kinalt extrak. nekem kene 4M-ert!

(#12547) trassher


trassher
addikt

Megvolt az újabb pénzköltés suzuki téren. :))

-2 első féktércsa, fékbetétek
-vezérműszíj, feszítőgörgő, hosszbordás szíj
-2 első féltengely gumiharang

Összesen 40.000 Ft

Redmi Note 7

(#12548) Davidof92


Davidof92
senior tag

Skacok, k*rva nagy gond van :D ma megállt a szekér, mint a szög
elindultam, kuplung, második, pici csattanás és vége, műszerek kialudtak. Nincs gyújtás. Betettem új biztosítékot, akkor sincs, és rögtön kicsapja. vagy 6-8 biztosítékot kicsaptunk vele. Lehúztam a gyújtáselektronikát, meg már lassan mindent széthúztam a motortérben. Lehúztuk róla a motorvezérlőt. Ugyan az. Hiba nélkül indult és ment amíg meg nem állt. Valami ötlet?

(#12549) AMD Power válasza trassher (#12547) üzenetére


AMD Power
titán

Ezért kell nekem ilyen Suzi. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12550) Kornel


Kornel
veterán

srácok.
suzukiba ezt a váltóolaj ajánlott, igaz?
Castrol Syntrans Transaxle (TAF-X) váltó hajtómű olaj váltóolaj 75W-90
szerintem a hónapban megejtem a kuplungcserét, nyilván megy vele együtt a váltóolaj is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.