Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) g4besz válasza Doze (#13149) üzenetére


g4besz
tag

Igen, azt én is észrevettem. Akkor milyen lehet az alja? :U
Egy másik képen, ahol elölről van fényképezve a kocsi, látszik, hogy a lökhárító is lóg picit és nem is sikerült eltalálni a színét. :C

(#13152) 8th válasza Kornel (#13139) üzenetére


8th
addikt

A legtöbb márkánál vannak hasonló hibák. Például mikor hallottad, hogy a Ford a gázpedál jeladó potméterének hibája miatt visszahívást rendelt volna el? Pedig a legtöbb psa eredetű 1.4 tdci fusionön és fiestán néhány éves korában előjön ez a hiba. Vagy ott volkswagen. A most futó caddy első futóművéből nevetségesen rövid idő alatt kiverődnek a szilentek. Márkaszervízben közölték ez nem garanciális probléma hiszen kopó alkatrészekről van szó és a magyar utakon ez ennyit bír. Köszi. Arra, hogy a német kollégáknál német utakon sem bírt többet és ott anyagköltségért méltányosságból szó nélkül kicserélték már nem mondtak semmit csak vágta a szerelő gyerek a pofákat. Vagy, hogy a régebbi modelleken lupo-fox-polo néhány év alatt kikopik a gyújtáskapcsoló? Vagy, hogy a peugeot 307-ben rendszeresen tönkremegy az index kapcsoló. Ilyenekről csak azért nem hallani mert azok a gyártók simán elsunnyogják a dolgot és ráterhelik a tulajra a javítást. Holnap estig lehetne sorolni melyik gyártónál milyen selejtet építettek be mert így olcsóbb volt autónként 1euróval és, hogy hogyan hárítják el a selejt alkatrész garanciális javítását és nem rendelnek el neki visszahívást. egy szar mind. Minden gyártónak van vaj a füle mögött. a prémium gyártóknak is.

(#13153) Kornel válasza 8th (#13152) üzenetére


Kornel
veterán

ezzel tisztában vagyok, ennél még voltak súlyosabb gondok is egyes autógyártóknál, de a suzukira pont nem ez a mentalitás volt jellemző eddig, sőt, a japánban gyártott kocsijaiknál máig nincsenek ilyen gondok.

(#13154) trassher válasza 8th (#13152) üzenetére


trassher
addikt

80-as audit mindenkinek :K

Redmi Note 7

(#13155) Mercutio_ válasza 8th (#13152) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem a szervizes gyereknek kell jelezni, hanem a magyar markakepviseletnek kilátásba helyezve egy TC-s/indexes cikket :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13156) 8th válasza Mercutio_ (#13155) üzenetére


8th
addikt

Szerinted nem tudnak róla amikor 1-1,5éves autókat tömegével hordanak vissza futómű javításra? Ráfogják a szar utakra és le van tudva a gond.

(#13157) meroly válasza AMD Power (#13145) üzenetére


meroly
veterán

1. Bp-i, én úgy tudom onnan tilos autót venni.
2. 97-es
3. 1,3-as, inkább az ezresekér kérnek többet

Impossible is nothing

(#13158) Doze válasza Kornel (#13153) üzenetére


Doze
aktív tag

De ez így meg irreális elvárás, a suzuki legyen olcsó, szép, jól felszerelt, és soha ne romoljon el... valamit fel kell adni hogy a többi teljesüljön. Ha csak a suzukit vesszük alapul, a "ne romoljon el" kijelentést mindig nagy hangsúlyt fektettek, és arányaiban sokkal később adja be a kulcsot mint a többi.

De ha tele pakolunk egy suzukit elektronikával. egyéb európai elvárással. Akkor soha nem lesz az a puritán kisautó ami soha nem romlik el. A bonyolult dolgok mindig drágábbak, és nagyobb hiba faktort hordoznak. Ennek ellenére szerintem a suzuki eddig jól vette az akadályt.

(#13159) Kornel válasza Doze (#13158) üzenetére


Kornel
veterán

elfogultság ;]

a suzuki már egyáltalán nem olcsó, cserébe nem fejlődött annyit, mint amennyit drágult a konkurenciához képest.
szerintem a jelenlegi új suzukik túl vannak árazva, és ez nem csak az én véleményem.

(#13160) Mercutio_ válasza Doze (#13158) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az új s-croki se nem szép, se nem olcsó :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13161) AMD Power válasza meroly (#13157) üzenetére


AMD Power
titán

Az elsővel egyetértek. 97 utánit nézek igy azzal nincs probléma. 1.3? Azzal mi a baj mást nem is vennék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13162) Mercutio_ válasza AMD Power (#13161) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vannak 1.0-ás rajongók a topicban, szerintük városban szaladgálni a jó áttétel miatt az is bőven elég ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13163) Doze válasza Mercutio_ (#13160) üzenetére


Doze
aktív tag

no jó most már tényleg abbahagyom.

De még:

A szépség szubjektív, (egyébként szerintem is randa :DDD).

(#13164) Doze


Doze
aktív tag

ezen vidin akkorát röhögtem: Az Asszony tilt Mikor 1.0 is sok :DDD

(#13165) giigz válasza Doze (#13164) üzenetére


giigz
veterán

:DDD :C

(#13166) Mercutio_ válasza Doze (#13164) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valamelyik topictárs műve :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13167) AMD Power válasza Mercutio_ (#13162) üzenetére


AMD Power
titán

Meghagyom nekik!;) En az eletben nem vennek olyat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13168) meroly válasza Mercutio_ (#13162) üzenetére


meroly
veterán

Így van ;] :DDD
Egyébként úgy vettem észre hogy a fogyasztása miatt jobban keresett az 1.0-s és árban is kicsivel többe kerül mint az 1.3-as. Kíváncsi leszek 5 év múlva is téma lesz-e a kis stift, vagy mi lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#13169) AMD Power válasza meroly (#13168) üzenetére


AMD Power
titán

En kb addig szeretnem is megtartani. Egy kb 4-5 evig ha tavasszal megveszem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13170) batai15


batai15
félisten

Sziasztok!ez a suzi meg éri az árát? Kinézőben van. Ill vagy 400ra nem lehetne alkusni kp esetén?tuti kell lemezfelni+gumi télire ill át irás is. Előre is köszi a választ.
://www.hasznaltauto.hu/auto/suzuki/swift/suzuki_swift_1.3_glx-7148488

(#13171) Doze válasza batai15 (#13170) üzenetére


Doze
aktív tag

Ez egy elég jól felszerelt példány, szerintem ha leengedi az árát 400-ra akkor ugyan nem kapsz már hozzá semmit... meg ingyen átírás+gumi felnin az alap hangon is vagy 80e.... vagy egyik vagy másik, de ne lepődj meg ha 450 alatt nem adja oda.

Meg am nézd meg élőben, ne alkudj előre mikor még az autót sem láttad.... ha mondjuk ki van rohadva a kaszni valahol az már alkualap..

[ Szerkesztve ]

(#13172) batai15 válasza Doze (#13171) üzenetére


batai15
félisten

Akkor ebbe az árba át írás is benne van vajon? MErt ha igen az ugy nagyon jó lenne..

(#13173) Mercutio_ válasza batai15 (#13172) üzenetére


Mercutio_
félisten

Általában az átírás a vevő költsége, a kocsi árában nem szokott szerepelni :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13174) batai15 válasza Mercutio_ (#13173) üzenetére


batai15
félisten

Akkor rosszul értelmeztem a hsz-t én is így gondoltam:D

(#13175) trassher válasza batai15 (#13170) üzenetére


trassher
addikt

Szépnek tűnik így képről de hol vannak a felnikupakok?

Redmi Note 7

(#13176) batai15 válasza trassher (#13175) üzenetére


batai15
félisten

NEm tudom meg fogom kérdezni... Milyen felnik ezek? Mondjuk nekem kupak nélkül is bejön.
Elsőnek ats felninek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#13177) trassher válasza batai15 (#13176) üzenetére


trassher
addikt

Gyári Borbet felnik.

Redmi Note 7

(#13178) Doze válasza batai15 (#13176) üzenetére


Doze
aktív tag

Egyébként megnézve alaposabban a képeket, az első lökhárító kicsit érdekesen áll, jobb első lápa+index környéke sincs rendben. Ja meg az első rendszámtábla össze van gyűrve rendesen. Szerintem valaminek nekimentek.

[ Szerkesztve ]

(#13179) batai15 válasza Doze (#13178) üzenetére


batai15
félisten

Akkor ne is foglakozzak vele?
Mondjuk ez már egy jó tárgyalási alap.
Illetve lököst leszedve vajon hogy nézne ki? neki gurult valaminek vagy nagyobb kocc volt vajon?

[ Szerkesztve ]

(#13180) Doze válasza batai15 (#13179) üzenetére


Doze
aktív tag

Itt van pl ez: [link]

Névre írva adja, felszereltségben ugyan ott van, ráadásul a 16 szelepes motorral, (a színe viszont kommerszebb)

Foglalkozni foglalkozhatsz vele, ha enged belőle akkor ok.... de azt nem szabad elfelejteni hogy 400-450e ftért van már választék, és több száz JÓ autó közül lehet válogatni

[ Szerkesztve ]

(#13181) batai15 válasza Doze (#13180) üzenetére


batai15
félisten

Látom 85 lovas ez jó lenne. Holnap elmegyek a kocsi szakértő meló társammal és meg nézzük.

(#13182) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

érdeklődnék, hogy az "új" swifteken mik a lemezfelni paraméterei?

hány likas? :DD
ET szám?
Agyméret?
Anyás vagy csavaros?
felni szélessége?
13" vagy 14"?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13183) batai15


batai15
félisten

A tegnap linkelt suzi ára 485ről 630 -ra változott. A 485 is visitva érte meg de igy tárgytalan. Azé meg kérdem mitől emelkedett 140et az ára..

(#13184) trassher válasza batai15 (#13183) üzenetére


trassher
addikt

Az szép. 400at ha ért. Nem tudom mire fel verik így fel az árakat, semmi sem indokolja.

Redmi Note 7

(#13185) Doze válasza trassher (#13184) üzenetére


Doze
aktív tag

Mert idióta?... soha nem fogja eladni :U... ennyiért már Ignis van.

[ Szerkesztve ]

(#13186) trassher válasza Doze (#13185) üzenetére


trassher
addikt

Az ignis lesz az új régi swift idővel. Fateréban 240.000 km van és semmi baja. Na jó a váltógomb már simára kopott :DDD

Redmi Note 7

(#13187) batai15 válasza trassher (#13184) üzenetére


batai15
félisten

Hát 450et ér látatlanba max.. Majd felhivom , de ki tudja mi baja..

(#13188) Mercutio_ válasza trassher (#13186) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mennyiért lehet nem széthajtott rendes állapotú ignácot venni legolcsóbban?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13189) trassher válasza Mercutio_ (#13188) üzenetére


trassher
addikt

Nem tudom, mi újonnan vettük 2006-ban. Faterom az első tulaja, lényegében egy modernebb régi swift. Csomagtartója kicsi, futóműve hátul elég ütős. Átlag 7-8 körül eszik bár ebben 75%-ban főút van.

Redmi Note 7

(#13190) Mercutio_ válasza trassher (#13189) üzenetére


Mercutio_
félisten

700 alatt alig van :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13191) Doze válasza Mercutio_ (#13188) üzenetére


Doze
aktív tag

Szerintem 700-800e magasságában már van, keveset futott, megkímélt állapotban.

Nekünk is volt Ignác 1.3 GLX, légkondi+gyári kazettás magnó :DDD, a hátsó futómű az tényleg rohadt kemény+pattog. De utánfutóval vagy hátul 2 személy és tartja az utat :)

No de a motor az valami isteni, jól szól, jól is megy meg eszik is. Érzésre a 92 Le több mint az SX4-ben a 1.5 99le... mondjuk kipróbáltam volna 1.5 motorral, a maga kereken 1 tonnájával. Repülő koporsó :DDD,

(#13192) meroly válasza batai15 (#13187) üzenetére


meroly
veterán

Le kell alkudni pofátlanul, vagy ha megvan a régi hirdetés lementve vagy nyomtatva, akkor az alapján megnézni és kivillantani a kp-t, erre nagyon harapnak.
Így alkudtam én is anno a nagyon alacsony árból az utolsó pillanatban 10%-ot ;]

Amúgy annyiért tényleg nem megy el.

Impossible is nothing

(#13193) konor70


konor70
csendes tag

Sziasztok ! Volt-e valakinek olyan hiba a hátsó ablakfűtésnél, hogy a fűtőszálak csatlakozóján van áram, de egyetlen szál sem melegít? Ha igen akkor mi volt a hiba? Üdv

(#13194) Doze válasza konor70 (#13193) üzenetére


Doze
aktív tag

valahol szakadás van.. vagy csak megviccel mert lecsukott állapotában pont úgy áll hogy nem vezet semmit

(#13195) batai15 válasza meroly (#13192) üzenetére


batai15
félisten

Közbe kiderült hogy azért ennyi mert le van tarva valszeg elviszik ha meg kapja az illető a hitelt.
amugy 470re engedi le az árát. Szal 100% majdnem hogy gazdára talál.

(#13196) meroly válasza batai15 (#13195) üzenetére


meroly
veterán

Értem, elég hülye megoldás, de végülis jogos, lusta volt törölni a hirdetést gondolom... vagy lusta újra felrakni ha mégse jön össze.

Impossible is nothing

(#13197) AMD Power válasza trassher (#13186) üzenetére


AMD Power
titán

Gondolom az alkatrészárak sem vészesek hozzá?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13198) Kornel válasza AMD Power (#13197) üzenetére


Kornel
veterán

dragabb mint a regi swifthez.

(#13199) trassher válasza AMD Power (#13197) üzenetére


trassher
addikt

Eddig amit cseréltünk: akksi, vezérlés, gumik, fékalkatrészek. Egyik sem volt horror.

Redmi Note 7

(#13200) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok,
Benzinses ignis-ben szeretnék vízpumpát cserélni de 4000-30000 Ft-ig kapni minden félét.
Mit ajánlanátok? Milyen márkát keressek?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.