Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#6501) lordjancso válasza KubanitoS (#6497) üzenetére


lordjancso
senior tag

Hmm, nekem is rajta van az összes top10-es wishlist játékom a listán. Akkor még reménykedek.. :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#6502) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lemaradtam. MIlyen játék volt? :(((

Live-Die-Respawn

(#6503) KubanitoS válasza szacsee (#6500) üzenetére


KubanitoS
veterán

Gondolod, hogy 27 tickettel több esélyed lenne, mint 17-tel ha mondjuk 10 ezer ember közül kerülnek ki a nyertesek? :U Elenyésző a különbség, marha nagy szerencsére is szükség van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6504) hyperspace válasza hyperspace (#6496) üzenetére


hyperspace
őstag

hát mindjárt leszedek egy cracket, hogy rohadnának meg. :W

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6505) KubanitoS válasza hyperspace (#6504) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem a games for windows live-ba kellene regisztrálnod a kódot. Crack ezen nem segít, nem lehet megkerülni a dolgot, legalább egy offlány fiókra szükség van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6506) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Üdv, vettem egy új vinyót, arra került fel a windows. Az összes Steam-es játékról készítettem biztonsági mentést, de most nem tudom őket visszaállítani. Hiába jelölöm ki azt a mappát ahol vannak, a steam szerint, ott nincsennek biztonsági mentések. Vagy csak a backups mappából lehet visszaállítani a játékokat? Vagy, hogy van ez?

Alister from Hell

(#6507) szacsee válasza KubanitoS (#6503) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem gondolom... tudom, hogy 70 tickettel is kevesebb esélyem lenne mint itt bárkinek 4 tickettel, mert szerencsejátékban abszolút nincs szerencsém, bár nem mintha sokat játszanék..

(#6508) TazLeacher válasza oriic (#6502) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:C

Nap kommentje. 2 hétig ment a nyári akció meg az ezzel kapcsolatos játék. "Kicsit" lemaradtál... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6509) oriic válasza TazLeacher (#6508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy két napja kezdtem el csak benézni ebbe a topicba. :(

Live-Die-Respawn

(#6510) hyperspace válasza KubanitoS (#6505) üzenetére


hyperspace
őstag

xbox live-ba is kell regelnem?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6511) Franklin válasza lordjancso (#6501) üzenetére


Franklin
addikt

Jézusom, itt senki nem tud angolul???

Akkor segítek: "The Grand Prize Giveaway winners have been drawn!" - "Kihúztuk a nagy nyereményjáték nyerteseit!"

Tehát már megvannak a nyertesek. A lista csak egy érdekesség, hogy összesen ezeket a játékokat fogják kiosztani a nyertesek között, mert ezek voltak a listájukon.

Tehát a 100 nyertesből 35-nek volt rajta a listán a Portal2, 27-nek a Black Ops, stb.

Röhej pl. hogy 10 embernek rajta volt a listán a CS:S, amit kb. fillérekért meg lehetett már venni ezerszer. Rakhattak volna fel helyette vmi 40+ eurós játékot is. De hát ők tudják.

(#6512) hyperspace válasza KubanitoS (#6505) üzenetére


hyperspace
őstag

siker. köszönöm a tippet.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6513) rt06 válasza Franklin (#6511) üzenetére


rt06
veterán

"Röhej pl. hogy 10 embernek rajta volt a listán a CS:S, amit kb. fillérekért meg lehetett már venni ezerszer. Rakhattak volna fel helyette vmi 40+ eurós játékot is. De hát ők tudják."

es ez miert jo? nem mindenkinek az a celja, hogy minnel jobban lehuzzon masokat, lehet o pont a cs:s-re vagyik, viszont nem volt eddig lehetosege megvenni (mert pl akcional inkabb mast vett meg, amin tobbet tudott sporolni)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6514) bul07 válasza Franklin (#6511) üzenetére


bul07
nagyúr

Fentebb említették hogy ma éjfélig küldik ki az emailt ere írta hogy neki a kívánságlistáján van olyan játék ami szerepel a listán, tehát ha nagy szerencséje van akkor még kaphat emailt a nyerésről
nekem is szerepel mind és még két ismerősömnek is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6515) JSaN


JSaN
addikt

Nekem 10bol 9 jatek van a lista, ebbol tobb olyan ami csak egyszer szerepel. Amin elbuktam az hogy a 10ik a bejeweled 3, az nincs a lsitan hanem helyette a bejeweled twist van. es az is egyszer. :D

Kezdtem mar remenykedni, de aztan a 10ik lebuktatott. :DD Szal viszlat Halooweenkor. :W

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6516) bpx válasza Alastair' (#6506) üzenetére


bpx
őstag

biztonsági mentés = ugye a steam klienssel csináltál belőle backupot, és nem valami fájlszintű másolás?
a backup egy kompakt csomag lesz, amit önállóan is lehet telepíteni, ha elindítod az ott levő steambackup.exe-t, próbáld azzal

(#6517) Alastair' válasza bpx (#6516) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Steam klienssel csináltam, backup exe nincs. Minden játék külön mappában van SID fálj a neve mindnek. Ha a steam klienssel elindítom a biztonsági mentések visszaállítását, kijelölöm a mappát ahol van, de azt mondja, ott nem talál biztonsági mentést. :W

Alister from Hell

(#6518) KubanitoS válasza Franklin (#6511) üzenetére


KubanitoS
veterán

Úgy látom neked sem az angol az erősséged, ha csak az első mondatot sikerült lefordítani.

The Grand Prize Giveaway winners have been drawn! We are currently doling out the top 10 wishlisted games to each of the winners (unreleased games will be delivered to the winner at the time of their release.) Winners will receive their games through gift messaging by the end of today or July 14th 11:59 PM GMT. Any mail in entry winners will be notified byAugust 1st 11:59 GMT.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6519) bpx válasza Alastair' (#6517) üzenetére


bpx
őstag

így néz ki egy steam backup pl.:

ha neked csak SID fájlok vannak és hiányzik a körítés, akkor ott hiba van a mátrixban

[ Szerkesztve ]

(#6520) olly válasza JSaN (#6515) üzenetére


olly
aktív tag

hát tudom mit érzel :(
nekem is ez van :DDD
az összes többi ott van És nem csak 1szer, kivéve a WTCC 2010 pack :S:S:S

(#6521) Alastair' válasza bpx (#6519) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Csak SID fájlok vannak, így csinálta.

Alister from Hell

(#6522) Wolverine válasza Alastair' (#6521) üzenetére


Wolverine
félisten

Megvan még a régi winchester és rajta a régi Steam?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6523) BandiHUN válasza Alastair' (#6521) üzenetére


BandiHUN
veterán

kérdés:van-e ékezetes betű a mentési mappa nevében? :U
Akkor csinál ilyet...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6524) Alastair' válasza BandiHUN (#6523) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Amikor lementettem akkor volt. Steam játékok néven volt a mappa. Aztán átneveztem csak simán Steam-re, mert én is gondoltam erre. De így se látja a mentéseket.

Wolverine: :(

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6525) bpx válasza Alastair' (#6521) üzenetére


bpx
őstag

akkor az úgy nem fog menni
minimum a .sim meg a .sis kellene még szerintem
most beléjük néztem, mindkettőben metaadatok vannak, előbbiben pl. fájllista, utóbbiban meg a játék jellemzői (azonosító, nyelv, backup fájlok száma)

[ Szerkesztve ]

(#6526) BandiHUN válasza Alastair' (#6524) üzenetére


BandiHUN
veterán

de itt nem az a gond,hanem hogy akkor kellett volna ékezetmentes,stb.név,amikor csináltad....mostmár szopi van...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6527) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt az éjfél már alig várom, hogy kapjam az emailt. Szerintem nyerek ez most érzem tuti. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6528) olly válasza Serpiko (#6527) üzenetére


olly
aktív tag

szerencsés :)
ha nyersz előre is gratulálok
(ha lehet ilyet és nincs valami babona :D)

(#6529) Franklin válasza KubanitoS (#6518) üzenetére


Franklin
addikt

Én kérek elnézést... :-)

(#6530) Serpiko válasza olly (#6528) üzenetére


Serpiko
addikt

Gyere ide itt a megoldás itt kiadhatsz magadból mindent. :D És nyerni fogsz. :K

[link]

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6531) Franklin válasza rt06 (#6513) üzenetére


Franklin
addikt

És mit szólsz a HL2:DM (free), TF2 (free), Killing Floor DLC (summer camp 3 ticket - tehát free), továbbá COD 1, Quake 1, Team Fortress Classic és társaihoz? :-)

Hogy tehet valaki ilyen játékokat a listájára? Szólni kéne nekik, hogy haver, sikerült több millió ember közül nyerned egy INGYEN játékot! :-)

(#6532) Serpiko válasza Franklin (#6531) üzenetére


Serpiko
addikt

:DD :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6533) BandiHUN válasza Franklin (#6531) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem jobb díj lenne,ha az lenne,hogy aki ekkora marha,annak legyen 9.99 a TF2 :D

Hehe,Addikt lettem :D már úgyis untam az ősembert :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6534) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki nyert? Nekem még nem jött meg az email. :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6535) Doki16 válasza Serpiko (#6534) üzenetére


Doki16
addikt

Sztem ne tényként kezeld, hogy nyertél, mert borzasztó nagyot fogsz csalódni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6536) Serpiko válasza Doki16 (#6535) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez tény nyerni fogok! :DDD Vagy csak a hangok mondogatják itt a fejemben nem tudom. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6537) bul07 válasza Serpiko (#6534) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy melyik időzónába nézzük az éjfélt
Mert ha abban számolnak amibe az akciókat indítják akkor 14-ke éjfél az nálunk 15-ke reggel 9:00(ha jól számoltam)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6538) Serpiko válasza bul07 (#6537) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ezt kár volt mondani most nem fogok aludni reggelig. De tényleg mondasz valamit lehet reggel 9 lesz a nyerő órám. De akkor mi van az augusztus 1.-vel?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6539) Doki16 válasza Serpiko (#6538) üzenetére


Doki16
addikt

Most tényleg ennyire bízol benne, hogy 550k ember közül pont te nyersz? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6540) Serpiko válasza Doki16 (#6539) üzenetére


Serpiko
addikt

Persze naná! :)) Mért te nem bízol benne? :U Bizz magadbam és nyersz úgy mint én. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6541) Doki16 válasza Serpiko (#6540) üzenetére


Doki16
addikt

Nem. Vagy nyerek vagy nem, de azért annyira nem foglakoztat a téma hogy augusztus 1-ig ott remegjek a gép előtt, a gmail-t bámulva nap mint nap :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6542) whatever


whatever
aktív tag

July 14th 11:59 PM GMT = július 15. 01:59 CET

August 1st 11:59 GMT -> azoknak akik postai levelezőlapon játszottak, nem a steamen.

(#6543) rt06 válasza whatever (#6542) üzenetére


rt06
veterán

nem CET, CEST (Central European Summer Time)
elobbi UTC+1, utobbi UTC+2
plusz most a uk-ben BST-ben (British Summer Time) van, ami UTC+1

bar valoszinu, hogy aki a post-ot irta az sincs ezzel tisztaban es nem GMT, hanem BST szerint 23:59-kor, vagyis par perc mulva tortenik meg az ertesites

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6544) whatever válasza rt06 (#6543) üzenetére


whatever
aktív tag

whatever, itteni ido
am. mar reg megkaptak giftben akik nyertek, nem az utolso pillanatra hagyjak es nem egyesevel kuldozgetik. steam forumon mar orulnek paran.

(#6545) Franklin


Franklin
addikt

Na aki nem kapott ilyen üzit a Steam kliensben, az mehet aludni, mert nem nyert :-D

Kép

(#6546) Serpiko válasza Franklin (#6545) üzenetére


Serpiko
addikt

Te kaptál, de jó neked gratula. :C :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6547) kovsol válasza Serpiko (#6546) üzenetére


kovsol
titán

vagy csak neten talált egy képet amit belinkelt ;)

May the Force be with you!

(#6548) TazLeacher válasza Doki16 (#6539) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az az 550K nagyon kevés. Majdnem mindenki játszott, akinek van steamprofilja. Gondolj bele, hogy fejenként 1 tickettet szinte mindenki összeszedett simán, még akaratlanul is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6549) Doki16 válasza TazLeacher (#6548) üzenetére


Doki16
addikt

Ennyien vettek reszt a sorsolason mert ennyi ember volt bent a summercamp csoprtba. Legalabbis nekem igy tunik logikusnak, hogy csak akkor vettel reszt ha beleptel a groupba. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6550) TazLeacher válasza Doki16 (#6549) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pedig nem... :N Nem volt feltétel, hogy belépjél, csak az egy tickettet ért. Feladat volt ugye az FB profilod hozzácsatolása a STEAM acchoz. Ha ezt már megcsináltad egyszer, és csak egyszer véletlenül rákattintottál a nagy Summer Cump képre, akkor megkaptad a tickettet, és elvileg onnantól már mindegyiket. Tehát nagy valószínűséggel több százezren úgy szereztek ticketteket, hogy nem is akartak. Egyedül egy "szűrő" volt, ha jól tudom feltétel volt, hogy 10 játék legyen a kívánságlistádon, hogy részt vehess a sorsoláson.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.