Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#6051) HS 2142 válasza danih (#5904) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát a mairól mi a vélemény? Na jó a Mafia 1 megéri :D

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6052) Dreimus


Dreimus
senior tag

Nah egyik kedvencem a worms le van akciózva ezért four pack-ra vagy vevő lennék vagy társakat keresnék. Mivel sajna csak holnap reggel leszek újra gép elött ezért ha csak én hiányoznék és van aki megvegye akkor vegyetek bele ha nincs aki megvegye küldjetek pm-t nekem egy listával kinek küldhetem majd a játékot mert reggel meg tom venni majd.

Steam nevem: Dreimus

Köszönöm előre is,
Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#6053) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Empire & Napoleon Total War™ - Game of the Year Edition 2700 forintért szerintem best buy!!!

[ Szerkesztve ]

(#6054) KubanitoS válasza HS 2142 (#6051) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem a mai nap az eddigi legjobb. Talán a Divinity 2 és az a Sandbox valami a gyenge cím, a többi mind elsőrangú cuccos.

A Fallout 3 Goty és a két Total War játék különösen jó áron van, de említhetném a Worms-t és az Amnéziát is, amely állítólag a legdurvább horrorjáték, ami létezik.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6055) Debilon


Debilon
addikt

videot hogy lehetne csinálni és feltölteni?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6056) danih válasza HS 2142 (#6051) üzenetére


danih
addikt

Vannak jó cuccok, de nem nekem. Mass Effectet vártam régebben, be is jött most, de erre elkezdtem vacillálni, van már elég cucc nyárra :)
Splinter Cell sincs annyira hiperjó áron, volt már ennyiért dobozosan az 576-ban pár hónapja.
Nekem ez olyan "nem tudom" nap.
Csak tudnám miért ekkora a különbség a sima ME2 és a Digital Deluxe között... Tudom, plusz cuccok, na de ennyire...

[ Szerkesztve ]

(#6057) ProEvoFan válasza Debilon (#6055) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Profilodban jobb felső sarok, videók megnézése.Ott be kell jelentkezned YouTubera, kb ennyi.
Videót rögzíthetsz FRAPSal.

[ Szerkesztve ]

(#6058) bul07


bul07
nagyúr

Hát nem tudom nekem valahogy vicc kategóriába tartozik napi akcióba a 33%-os leértékelés

Jó tudom hogy elégé friss játékok de akkor is, talán nem fogyott úgy ahogy gondolták és azért kelet akciózni
Red Faction®: Armageddon Megjelenés 10 Jún 2011 már akciózzák mi lesz ezután karácsonyi akcióba majd 10€ alatt is meg lehet majd venni

(#6055) Debilon
kösd össze a profilodat youtube profiloddal és ossz meg egy videót

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6059) KubanitoS válasza danih (#6056) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jaja, kb nekem is "nem tudom" akció ez. Mondjuk már ez is valami, hiszen az összes eddigi "már megvan vagy nem érdekel, meg ez sem" nap volt. :) Ettől függetlenül szerintem jó áron vannak a mai cuccok.

A Mass Effectet ne merészeld kihagyni! Rendkívül jó akció-szerepjáték. Az egyik legjobb szerintem. A Digital Deluxe változat nem sokban különbözik az alaptól. Van egy pár mp3, beszkennelt kiskönyv és valami játékbeli páncélzat.

bul07: Szerintem inkább örüljünk, hogy új címek is akciózva vannak. Nem kell mindenben a rosszat látni.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6060) ollie válasza bul07 (#6058) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért nem olyan hatalmas az a 33%-os engedmény.

***

(#6061) csigacska


csigacska
tag

A Fallout akcióra vártam nagyon, ennyiért megéri :) Ma este, vagy holnap meg is veszem, amikor kicsit kisebb lesz a rendszer terhelése.

[ Szerkesztve ]

(#6062) JSaN


JSaN
addikt

Lehet 16nal tobb ticketet szerezni?
Csak mert a rofil alatt annyi hely van, es most meg csinaltam elvileg a youtube ossze kapcsolast is. De nem adott semmit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6063) elithun válasza JSaN (#6062) üzenetére


elithun
őstag

Nekem 28 van, szóval lehet. :)

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6064) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Valakinek sikerült a videós feladat? Pontosan ugyan azt dobja be, mint 2 napja, hogy

Nincsenek kiválasztható videók a YouTube gyűjteményedben.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6065) Debilon válasza JSaN (#6062) üzenetére


Debilon
addikt

videot is kell feltölteni nem csak összekapcsolni (ha jól értem)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6066) TazLeacher válasza elithun (#6063) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És csak 4 dolgot vettél a tickettekből, vagy csak annyit mutat?

Szerk.: köszi.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6067) elithun válasza TazLeacher (#6066) üzenetére


elithun
őstag

A legutóbbi 4-et mutatja.

(#6065) Debilon
Én a meglévő videóim közül próbáltam hozzá adni, elvileg meg is csinálta, bár a videó nem jelenik meg a videóim közt. Viszont a jegyet megadta.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6068) TazLeacher válasza elithun (#6067) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha már így dumcsizunk...most csináltad a videós dolgot, vagy már régebben? Mert minden feltételnek megfelel a youtube videóm, mégsem találja... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6069) elithun válasza TazLeacher (#6068) üzenetére


elithun
őstag

Eddig még nem volt összekötve sem a YouTube-os accountommal. Most mikor összekapcsoltam ajánlotta fel a videó addolását a videóim közé. Meg is tettem, és megadta a jegyet. Viszont, ha a profilomban a meg akarod nézni a videóimat, akkor meg nincs ott semmi.
Nem tudom ez mennyire segít, de ezt csináltam.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6070) kovsol válasza TazLeacher (#6064) üzenetére


kovsol
titán

nekem ment

May the Force be with you!

(#6071) TazLeacher válasza kovsol (#6070) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Banyek...nem értem mi lehet a gond. :F

Szerk.: semmin nem módosítottam, semmit nem csináltam, és most sikerült...

Amikor 2 napja véletlenül bedobták ezt, azóta próbálkozom, és mindig azt írta, hogy nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6072) olly válasza TazLeacher (#6068) üzenetére


olly
aktív tag

én korábban csináltam, és meg is adta a jegyet, szóval msot nem kelett semmit sem csinálnom :D

(#6073) Debilon válasza TazLeacher (#6068) üzenetére


Debilon
addikt

énis így vagyok, feltoltam tube-ra egy vidit, és nem látja amikor be akarom tenni

update: kijeletkeztem steam communityből és vissza és Így már látta

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6074) bul07 válasza ollie (#6060) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is ere céloztam hogy napi akcióba 33% leértékelés röhej , ez ilyen nesze semmi fogd meg jól

Red Faction: Armageddon most akciósan 9000Ft , aki meg akarta venni az már megvette 576-ból 9999Ft-os áron

Én pár napja kapcsoltam össze a YouTube-vel a profilomat és tegnap megosztottam egy régi videómat ma nem kelt semmit csinálnom és meg is adta a két mai tikettet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6075) chatran


chatran
őstag

Nekem se működik, ezt írja ki:
"Nincsenek kiválasztható videók a YouTube gyűjteményedben.
Csak olyan YouTube videókat adhatsz hozzá, melyek nyilvánosak, beágyazhatók, és a felhasználónevedre keresve találatot adnak. Ha csak most állítottál egy videót nyilvánosra fiók-összekapcsoláshoz, eltarthat egy darabig, míg a YouTube indexeli és megjeleníti keresési eredményként. "

Pedig minimum 10 nyilvános videom van a youtube-on.

(#6076) Serpiko válasza elithun (#6047) üzenetére


Serpiko
addikt

20 ezer lazán meglesz szerintem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6077) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most néztem a Worms-ös feladatot....kicsit durva. Szerencse kell hozzá. Bár lehet, hogy van olyan fegyó, amivel be lehet lőni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6078) whisperity válasza chatran (#6075) üzenetére


whisperity
tag

Nekem se működik. Csinálj egy TF2-t replayt és azt töltsd fel.

(#6079) elithun válasza Serpiko (#6076) üzenetére


elithun
őstag

A Steam-es globális játékstatisztika alapján már a L4D2 tulajok 3,1%-ának megvan a teljesítmény. Szóval, ha legalább 700.000 példányt eladtak már, akkor biztosan megvan a 20.000. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6080) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megmondom őszintén, én most nagyon kevés mindent vettem...ahogy lentebb is írták:

- vagy megvan
- vagy nem érdekel
- vagy vicces az akciózás mértéke

Remélem egy World in Conflict Complete pack-al még kedveskednek nekem... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6081) kovsol válasza TazLeacher (#6077) üzenetére


kovsol
titán

Audiosuft feladat se az a két perc alatt megvan kategória, hacsak nem vagy amúgy is gyakorlott benne.

May the Force be with you!

(#6082) sadasd


sadasd
csendes tag

Sziasztok néztem a steamon hogy a garry,s mod 2$ nem tudná nekem valaki megvenni? :F Nagyonmegköszönném :R :R :R ha valaki tudna ebbe segiteni vegyen fel msn re : zotya0401@windowslive.com

(#6083) HS 2142 válasza kovsol (#6081) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem volt vészes, csak ki kell kapcsolni az ironmode-ot, aztán menni a pálya szélén a feltornyozott színekkel és várni az alkalomra. (Elsőre én is elbuktam, mert közvetlen egy másik kocka mögé bújt el az a fránya paint powerup :DDD )
Szerintem a Super Meat Boy-os ticket tartozik a nehezebbek közé.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6084) elithun válasza kovsol (#6081) üzenetére


elithun
őstag

Nekem az egészen könnyen ment.
Viszont a Poker Night at the Inventory-s jegyért meg kellett küzdenem, mert az az egyik dolog, hogy legyen nálam 6-os vagy 9-es, de, hogy mindez fordítva pont az "ellenfelemnél" is meglegyen...
Szóval kell némi szerencse is hozzá.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6085) cskamacska válasza KubanitoS (#6059) üzenetére


cskamacska
addikt

Mass Effect 1-et én is tudom ajánlani, de a 2-vel kivárok. Olyan bezony nem lesz hogy megveszem a játékot zakciósan, és annak tripláját elkérik még DLC-ért. ;] Majd ha ennek is lesz GoTY, Ultimate, vagy kiscica farka kiadása akkor beszélgetünk, de ne nézzenek madárnak. :P

jer1cho: WiC-re szélre én nem számítok, nem is emlékszem hogy kiadószeri értékcsökkenésen kívül részesült volna-e az valamilyen árleszállításban valaha is a Steam-en. :F Mármint én is reménykedek Theatre of War pakk és Section 8: Prejudice leárazásban(a ToW karácsonykor már volt 75% akciós, egy indie multi játéktól meg elvárható hogy benne legyen ilyenekben, ha nem akar idő előtt kimúlni) de valszeg a mostani leárazásokkal kell hogy beérjem(amit nem teszek meg, mert 28€-m nincs a két csomagra, 15 még lenne). :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#6086) olly válasza elithun (#6084) üzenetére


olly
aktív tag

:DDD :DDD :DDD
elég ha csak azok a kártyák között van 6os meg9es amiket le tesznek
vagy az is elég ha csak nálad van egy 9es vagy egy 6os és lejön egy 9es vagy egy 6os szóval nem kell nála dlenni-e 6,9-nek :D

(#6087) JSaN


JSaN
addikt

Na egyik haverom nagyon aktiv volt ma acsi vadaszatban. :D kep

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6088) elithun válasza olly (#6086) üzenetére


elithun
őstag

Én nem tudom. Annyit csináltam, hogy elindítottam a játékot, és a kártyáimtól függetlenül All in-eztem. Végül nemcsak a teljesítményt, de még Tycho jelvényét is elnyertem. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6089) ollie válasza Debilon (#6073) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogyan tudtál kijelentkezni a communityből?

***

(#6090) KubanitoS válasza cskamacska (#6085) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem az alapjátékot bőven megéri megvenni 6,8 euróért, aztán majd később a DLC-ket. Ha jól tudom közvetlenül a harmadik rész előtt fog megjelenni az utolsó ME2 DLC, amely összekapcsolja az eseményeket a megjelenő harmadik résszel, szóval szerintem csak azután lehet majd Goty verzió. Magyarán várhatsz egy bő évet (Me3 megjelenés 2012. március), hogy kiderüljön lesz-e egyáltalán goty változat. Aztán az majd megjelenik valamikor. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6091) KubanitoS válasza ollie (#6089) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem böngészőn keresztül volt bejelentkezve.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6092) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

YouTube-al összekapcsoltam a profilomat, de nem engedett feltölteni videót, mert a Youtube-on más a profil nevem :((

(#6081) kovsol : Oda egy pörgős dal kellett.Nekem a 4. számra sikerült megcsinálnom.Tankcsapda - Élni vagy Égni jó választás volt :K

[ Szerkesztve ]

(#6093) BandiHUN


BandiHUN
veterán

szerintem az ilyen játékokat jobb inkább dobozosan venni,alapmű...én is 999-ért vettem pl.az 576-ban a Mass Effect 2-t és a Dragon Age:Originst is...és jól is mutatnak a polcon is :) és még olcsóbb is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6094) csigacska


csigacska
tag

Nah Fallout megvéve, a rendszer eléggé le van terhleve, kaptam 2 sms-t hogy tranzakció volt, ugyanazzal az összeggel, utána jött egy újabb, hogy helyesbítő és visszaírta az összeget. Ezek után ránéztem netbankon keresztül és ott a jó összeget mutatta, sikeres tranzakcióval, kicsit izgultam, hogy valami baj lesz, de hála ég nem lett. :)

Történt már ilyen eset mással is?

(#6095) KubanitoS válasza ProEvoFan (#6092) üzenetére


KubanitoS
veterán

Úgy néz ki, hogy a leterheltség miatt csöppet kiakadt a rendszer. Sok embernek nem műxik a youtube-os acsívment. Állítólag már javítják.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6096) JSaN


JSaN
addikt

Nekem ez a videos dolog nem akar ossze jonni, pedig regta van yt profilom es video is van feltoltve.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6097) ollie válasza KubanitoS (#6091) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök ugyanaz, mint a kliens. Nincs külön community rész, egyben van a kettő.

***

(#6098) Debilon válasza ollie (#6089) üzenetére


Debilon
addikt

logout gomb

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6099) Debilon válasza ollie (#6097) üzenetére


Debilon
addikt

külön bekell jelentkeznem, ha a böngészőben akarok belépni+steam store-ba is..
nem használom a klienst ilyesmire

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6100) Serpiko válasza TazLeacher (#6080) üzenetére


Serpiko
addikt

Eddig én sem vettem semmit mert vagy megvan már a gém vagy annyira nincs szükségem rá csak azért mert olcsó nem veszem meg. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.