Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Volfram42


Volfram42
senior tag

Nyert a bányászhajó. A következő szavazásnál kivették azt és a legkevesebb szavazatot kapót. Lehet ismét szavazni, jelenleg a salvage vezet fölényesen.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2402) Revolit


Revolit
senior tag

Tényleg, ha most van a Digital Scout LTI csomagom, benne az aurora MR-el, de megvettem az Aurora LX upgrade-et, akkor LTI érvényes lesz LX-re, nem?

egyébként nagyon szemezek a 300i-vel, sokkal jobban tetszik :DDD Sőt, az igazi egy Avanger lenne :P

(#2403) Szőrös  válasza Volfram42 (#2401) üzenetére


Szőrös 
veterán

yepp

"RSI Orion – Roberts Space Industries’ goal has always been to make the stars available to individual Citizens. Now, with the RSI Orion mining platform, RSI is letting individuals take over a process formerly controlled by megacorporations. The Orion’s features include high-grade turret-mounted tractor beam arrays, durable exterior-accessible ‘saddlebags’ for mineral storage and a cabin designed by the team that brought you the Aurora and Constellation!"

Én most a smuggling-ra szavaztam de az már biztos hogy a salvaging lesz a következő , guberalók örülhetnek. :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2404) .tnm válasza Szőrös  (#2403) üzenetére


.tnm
addikt

és a következő goal-nál a combat és a trading fog kiesni? :) kíváncsi vagyok CR mit olvas ki ebből. (amúgy szerintem a leggyengébbet nem kellett volna kivenni, mi van, ha én harmadiknak pont azt jelöltem volna)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2405) Szőrös  válasza .tnm (#2404) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azt hogy nem csak az "agyatlan" pewpew érdekli a játékosokat. :) Legalább is gondolom.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2406) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Beszarás hogy dől a lé,mingyárt megvan a 30 millo.Pedig azt hittem kb 2 hét mulva lesz enyi. :)

(#2407) Drenadar válasza Apokalipsy1 (#2406) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

gondolj bele:
super hornet, retaliator, gladiator.

még mindig olyan nehéz belegondolni hogy dől a lé a hétvégén?

(#2408) .tnm válasza Drenadar (#2399) üzenetére


.tnm
addikt

egy angolórán (ezzel az igével) így lenne helyes: What does x-input mean?
előbeszédben valszeg inkább azt kérdezné egy natív angolul beszélő, hogy: What is x-input?

(remélem nem veszed okoskodásnak :) )

kormányt azért adtam el, mert addig csak arcade autós játékokkal játszottam (NFS Shift, Underground 2 stb.) és a kormány is inkább hobbi kormány volt, amikor vettem, akkor a hazai boltok polcain a momo volt még csúcs, mikor eladtam akkor már a g25 is piacon volt és tudtam, hogy ha jogsi megszerzése után újra autós játék elé ülök, akkor az már szimulátor lesz és legalább egy g25 szintű kormánnyal. (azóta se játszottam autós játékkal 10 percnél többet; a gta-kat, meg fps-eket, ahol járművet lehet használni [crysis 1 pl.] nem sorolnám ide)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2409) Apokalipsy1 válasza Drenadar (#2407) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Én arrol beszéltem hogy azt hittem 30 milla majd 26.-án lesz meg stream alatt vagy késöbb,este mégis össze jött 700000 dollár,mert azt hittem hogy be fog álni 26-áig a hajo vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#2410) Drenadar válasza .tnm (#2408) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát igen, este már az egyszerű nyelvtan nem megy :D

amúgy Londonban sem nagyon használják... :D

(#2411) .tnm


.tnm
addikt

második SC / S42 videó, ahol gamepad van a fejlesztők kezében. (és eddig egyszer láttam egy HOTAS-t az egyik WH-ban), kezdek aggódni, hogy gamepad-re lesz optimalizálva a játék.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2412) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

"Heavily modified Retaliators are becoming commonplace on the civilian market as the design ages and earlier production runs are sold off en-masse. Outfitted to carry cargo instead of antimatter bombs and with the waist turret positions typically swapped for makeshift living quarters, they make a good medium freighter or a basic explorer. Some have even been converted into long-hop passenger spacecraft!"

Hajjaj...250$...fúúú de kellene :((

(#2413) Drenadar válasza Malibutomi (#2412) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

összedobunk rá egyet? :D

(#2414) Malachi válasza Malibutomi (#2412) üzenetére


Malachi
addikt

hát ha ez a basic explorer, nem tudom, mit akarok én az Aurorámmal... :DDD

gyorsan összekaparok majd valahogy annyit, hogy vehessek egy közepes hajót, mert már látom, hogy ez így nem lesz állapot.

(#2415) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amúgy vajon lesz olyan, hogy használt hajó kereskedés? Én szivesen nyitnék egyet :) Meg jó lenne ha a cuccokat is lehetne adni-venni, nem csak npc kereskedőktől.
"Kiszedtem a középső t3 tornyot a 'taliból haver, kell olcsóért?"

(#2416) Drenadar válasza Malibutomi (#2415) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

biztos lesz valami kereskedés játékosok között is, különben nem nagyon állja meg a világ magát.. miért lopna az ember hajót, ha nem azért hogy valahol eladja?

(#2417) Malibutomi válasza Drenadar (#2416) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igaz, hisz mondták, hogy ha lebuksz a lopott cuccal amit vettél az gáz...

(#2418) .tnm válasza Drenadar (#2416) üzenetére


.tnm
addikt

de lehet csak npc-knek tudod eladni és csak akkor, ha már vettél egy fake cargo hull id-t (vagy esetleg kalóz npc-knek anélkül is)

ha van játékosok közötti közvetlen adás-vétel, akkor az azt jelenti, hogy lesz pénzért "farmolás" is. (sok-sok UEC-ért veszel egy idris-t és eladod paypal-on kapott $1000+ -ért) [azt mindenki döntse el magának, hogy ez jó-e vagy sem, szerintem jó]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2419) Malachi válasza .tnm (#2418) üzenetére


Malachi
addikt

hát, attól függ. a Diablo 3-ban is bezárták a pénzes piacot, bár pontosan nem emlékszem, miért.

(#2420) Drenadar válasza .tnm (#2418) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem nem jó.
én nem engednék real pénzért kereskedést! csak játékon belül. persze mindent ki lehet játszani... de nah...

kíváncsi vagyok milyen lesz a játék, és bár szerettem volna még hajókat venni, nem fogok. túl sok a kérdőjel, és megnéztem még csak most azt a kezdetleges videót, amin dogfightolnak, és nagyon elbizonytalanodtam :D
tudom még nagyon kezdetleges videó de nah... remélem nem ez lesz a játék... és tényleg átgondolt szabályok lesznek benne, amik tényleg azt sugallják hogy szabad vagy és tényleg azt csinálhatsz amit csak akarsz...

nekem pl egy űrállomás tetszene :D kereskedelmi.

(#2419) Malachi : mert irtózatosan drágáért adtak mindent, és rájöttek ez az egész AH a játék ellen van...

[ Szerkesztve ]

(#2421) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Szerintem az egész kereskedés / piac EVE formában történik majd. Nem egészen úgy de hasonló módon. Az pedig jó , sőt nagyon jó mert annak ellenére hogy ott is lehet ingame pénzt venni ( plex ugye ) elég komoly gazdaság van benne. Mondjuk igaz ami igaz hajót nem lehet venni mint itt és a biztosítás sem így működik.
Szóval lényeg a lényeg rendes gazdaság nélkül ez a játék halott lenne szóval szerintem nem kell parázni , kell hogy legyen benne minden.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2422) .LnB válasza Malibutomi (#2412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon kívánatos :) De az ára... Lennék annyira gazdag, hogy egy ilyen, nevezzük "bizonytalan" dologra ki tudjak adni 50+ezer HUF-t :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2423) Apokalipsy1 válasza Malibutomi (#2412) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Szép hajo,de lassusága miatt szitává lesz lőve. ;]

(#2424) Djuree válasza Malachi (#2419) üzenetére


Djuree
félisten

az már az elején halott 5let volt, tönkretette a játékot, sajnos későn jött rá a Blizz, pedig én az elején megírtam nekik h ez nem nyerő, nem hitték el...

torz on borz: kivéve h az EVE-ben nem lehet normálisan kereskedni, mert a low meg a nulla kapukat bubizzák ezren...high-ban meg alig lehet keresni, nem éri meg szarakodni...az EVE sajnos nem jó ilyen szempontból...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2425) Szőrös  válasza Djuree (#2424) üzenetére


Szőrös 
veterán

A piac tele van szóval csak megéri szarakodni vele a gazdaság meg önfenntartó szóval bizony jó az mivel működik.
De Én azt írtam hogy hasonló lehet a metódus....nem ugyanaz . Itt a gate camp nem igazán fog működni az eddigi infok alapján , bubi féleségről meg semmi hír.
EVE-ben meg low gate-t büdös életben nem tudsz bubizni mert csak nullban használhatod.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2426) Diopapa válasza Djuree (#2424) üzenetére


Diopapa
addikt

Az EVE gazdaságát egy elismert izlandi közgazdász dolgozta ki, köszöni szépen jól van és működik. Megkockáztatom, nincs párja egy játékban sem.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2427) ng0ofy válasza Malibutomi (#2412) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Na, ez már jól hangzik :D

A gazdaság remélem, hogy jobb lesz, mint az EVE-ben és labdába lehet rúgni kevés játékórával is, persze nagyobb kockázatot vállalva (:

(#2428) Djuree válasza Szőrös  (#2425) üzenetére


Djuree
félisten

a null oldalon gondoltam nyilván...

Diopapa: akkor is tele van hibával, ahogy az egész játék sajnos...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2429) Diopapa válasza Djuree (#2428) üzenetére


Diopapa
addikt

pl?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2430) Szőrös  válasza Djuree (#2428) üzenetére


Szőrös 
veterán

ceptor , covops , blocade runner , jump freigther. problem solved. ;)

Vannak hibái az EVEnek ez biztos , nincs tökéletes játék de a gazdasági rendszerre nem lehet panasz ( az meg hogy bélukát kiszedik kapun mert tájékozatlan/tudatlan és úgy gondolja hogy majd Ő....Ő bizony megmutassa...nos az nem a játék hibája )

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2431) Djuree válasza Szőrös  (#2430) üzenetére


Djuree
félisten

persze, majd ha naponta 12 órát játszok akkor lesznek ezek is. sajnos az eve arról szól mennyit ülsz a gép előtt. remélem a star citizen nem erről fog szólni....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2432) .tnm


.tnm
addikt

ha esetleg valaki LN upgrade-et akar venni (és nem ez lenne az első vásárlása a backer státuszhoz), akkor is gondoljon rám. még mindig van 10$ feleslegem a játékban. (vagy igazából bárki bármit akar venni, amit nem érdemesebb OB-n keresztül)

[muszáj megszabadulnom a fölöslegtől, mert mindig vizsket. már megint azt vizsgálgattam, hogy bezzeg egy pathfinder package-ben a 315p-nek van jump drive-ja is és jump scanner-e is, lehet jump point-okat is felfedezni és híressé válni és csak $25-öt kéne ráfizetnem]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2433) Drenadar válasza .tnm (#2432) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen és milyen jól néz ki az a hajó is! :)
miért nem vetted meg? :)

(#2434) .tnm válasza Drenadar (#2433) üzenetére


.tnm
addikt

mert nem akarok ennyit kockáztatni, hátha nem jön be majd a játék. (meg így valszeg az lesz az első, amit in-game akarok majd megvenni.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2435) Drenadar válasza .tnm (#2434) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

in gameben nekem vaalmi nagy hajó kell... retaliator mondjuk :D vagy egy idris :) vagy az összes.

(#2436) .tnm


.tnm
addikt

hajnalban meglett a $30M

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2437) Drenadar válasza .tnm (#2436) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én már szavaztam is hogy mi legyen a következő :) de ennél a szavazásnál most már kicsit megoszlik ki mit akar :)

(#2438) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egyetlen dologra lennék kíváncsi, hogy a felmerülő ígéretek hány %-át ígérik meg úgy, hogy nem tudják miként lesz megvalósítva, de azért megígérik. Nem vagyok pesszimista, de szerintem ezen bukhat el az egész.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2439) Drenadar válasza .LnB (#2438) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

remélem nem lesz bukta, túl sokat fektettünk már bele! :)

Bízom Chris Robertsben, hogy olyan játékot akar amilyet mi is... nagyon más nincs aki beleszóljon a játékba :)

(#2440) Szőrös  válasza Djuree (#2431) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mi a francért kéne 12 órát a gép előtt ülni magyarázd már el ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2441) Drenadar válasza Szőrös  (#2440) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

arra gondol hogy a legtöbb MMO-ban azok vannak előnyben akik folyton a gép előtt ülnek és grindelnek... Kínában van aki ebből él :D de ezt tudod te is...

(#2442) Szőrös  válasza Drenadar (#2441) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja csak itt EVE-ben a fejlődés idő alapú szóval akkor is megy ha offline vagy ...a pénzt meg egy jump freighterre össze lehet szedni napi 3-4 óra játékkal mire megvan a skill hozzá a több ladik amit írtam meg nem drága. Akkor mi a gond ?

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2443) Drenadar válasza Szőrös  (#2442) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és itt is lesz ilyen? fejlődés offline módban? :D valami haszna csak lesz ha gép előtt is vagy :)

jó persze ha már gyárad vagy mid van ami termel, akkor persze azt nem kell felügyelni egész nap... de ha nem "védi" senki, lehet ne mis lesz sokáig a tied... nagy lesz a "terep" de mivel mindenki felderítősdit játszik szerintem nem lehet túl sokáig őrizetlenül hagyni valamit...

(#2444) .LnB válasza Drenadar (#2441) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden multiplayer játékban annyira vagy jó amennyi időt szánsz rá. Persze kell hozzá skill is. De leginkább a ráfordított idő számít.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2445) RichieTri válasza Djuree (#2431) üzenetére


RichieTri
senior tag

sajnos az EVE arrol szol, hogy mennyi idos a karaktered...
egy 1v1 beli utkozetnel(ua. hajo/felszereles) szo sincs ugyessegrol,gyorsasagrol csak arrol, hogy a keraktered miota tanul.persze nem ugy tanul, hogy aktivan harcol meg ilyenek. eleg ha veszel egy rakat skill-bookot es azokat tanulgatod. ki sem kell dokkolnod... ez nagyon-nagyon visszataszito :S
remelem a SC-ben nem lesz ilyen!

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#2446) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#2443) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát jó kérdés, ez hogyan lesz megoldva. A Travianban is azt untam meg többek között, hogy éjjel-nappal online kellett lenned, ha nem akartad, hogy porig romboljanak. Itt most ha lesz egy gyárad, űrbázisod stb. , és offline vagy, az szabad préda lesz? Vagy megvédik az NPC-id? Vagy valahogy "zárolva" lesz, amíg nem lépsz be? Az meg a potenciális támadók részéről lenne zavaró. Van erről valami infó, hogyan tervezik?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2447) Szőrös  válasza RichieTri (#2445) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aha ja mondjuk tapasztalat nélkül semmit nem értsz , szóval ha nem dokkolsz ki akkor fingod sincs semmiről és az első csihipuhinál elpicsáznak hiába skillezett a karaktered.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2448) Malibutomi válasza RichieTri (#2445) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát SC-ben tuti nem lesz ilyen, hisz nem lesznek fejleszthetö skillek.

(#2449) .tnm


.tnm
addikt

nem akar /és tud/ valaki gamepod-ra cikket írni a $30M-ról meg a keddi live stream-ről, stb. hátha megint gyarapodnánk. (előbb-utóbb csak akad valaki, akinek belefér egy idris is :D és néha hagyja majd, hogy játsszunk rajta :))) )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2450) Drenadar válasza .tnm (#2449) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem is lehet idrist venni már :D nem?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.