Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Szőrös  válasza Diopapa (#1899) üzenetére


Szőrös 
veterán

"EVERY SINGLE THING used in this video is from Star Citizen. The Stars/galaxies/asteroid/every building/every pipe/ EVERYTHING...."

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1902) Diopapa válasza Szőrös  (#1901) üzenetére


Diopapa
addikt

Remélem nem marad így :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1903) Diopapa


Diopapa
addikt

1 óra múlva új Wingman's Hangar :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1904) Diopapa


Diopapa
addikt

CR rock paper shotgun interview "The dogfighting module, for instance, will launch at the end of 2013 no matter what, but it might not include multiplayer until early next year."

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1905) Malachi válasza Diopapa (#1904) üzenetére


Malachi
addikt

jó is lesz úgy, ha pár hétig tanulhat vezetni mindenki. az egész alpha galaxis a röhögéstől lenne hangos, ahogy minden új pilóta ott bukdácsolna az űrben kergén.

[ Szerkesztve ]

(#1906) Szőrös  válasza Diopapa (#1904) üzenetére


Szőrös 
veterán

csak gyűüjjön mán

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1907) Diopapa


Diopapa
addikt

Az ember azt gondolná, 1v1-et egyszerűbb leprogramozni, mint egy normális AI-t... No mind1 :)

CIG Senior lighting & Cinematics artist... Nem rossz ajánlólevél :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1908) Malibutomi válasza Malachi (#1905) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja jó az úgy.
Mondjuk a röhögés sem árt.
WT-ben eleinte sokat bosszankodtam ha meghaltam, de azóta nem tudom olyan komolyan venni, hogy 10 percig röhögtem a látványon mikor úgy estem le az égböl, hogy a gépemnek nem volt egy szárnya sem, de farka sem, csak egy lángoló csöben hullottam lefelé kb. :))

[ Szerkesztve ]

(#1909) Szőrös  válasza Diopapa (#1907) üzenetére


Szőrös 
veterán

Végül is ez is logikus , attól függ mi náluk a prioritás. Ha először stabil és viszonylag optimalizált klienst akarnak dogfight alá akkor ez. Aztán jöhet a multi rész.
Ebbe nem látunk bele.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1910) Diopapa


Diopapa
addikt

Elmondták a WM hangárban, hogy ma nincs patch, most a Cryengine-en cserélnek valamit, meg a Santa Monicai banda rá van feszülve a dogfightra.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1911) Malibutomi válasza Diopapa (#1910) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Meg hogy most egy nagy patchen dolgoznak...

(#1912) Drenadar válasza Malibutomi (#1911) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

amiben tudunk majd repkedni? :D

(#1913) Diopapa válasza Drenadar (#1912) üzenetére


Diopapa
addikt

Amiben kicserélik az LX-ekben az ülést bőrre.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1914) Drenadar válasza Diopapa (#1913) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen most az a legfontosabb... :F

(#1915) Szőrös  válasza Diopapa (#1910) üzenetére


Szőrös 
veterán

2:40-nél feltette kérdésre most akkor volt konkrét válasz ? mert az nem igazán jött át csak az hogy a tesztnél kiderül mennyire működik. vagyis még nem tudják ( ? )

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1916) Diopapa válasza Szőrös  (#1915) üzenetére


Diopapa
addikt

Ööö melyik kérdés? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1917) Szőrös  válasza Diopapa (#1916) üzenetére


Szőrös 
veterán

mehh elírtam , szóval 21:37-nél kezdődik a kérdés.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1918) Diopapa válasza Szőrös  (#1917) üzenetére


Diopapa
addikt

Válasz nem volt, csak a szokásos bullshit, hogy ezen dolgozunk, hogy ez milyen fontos és blablabla :) Mondjuk a feltett kérdésére vagy egy jó erős "maybe" szokott válasz lenni, vagy valami szép körmondattal elütik az egészet, a legritkább, amikor egyenes választ adnak egy kérdésre...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1919) Malibutomi válasza Diopapa (#1918) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na de mit mondjanak pre-pre alfa állapotban, minden változik még. Szerintem teljesen okés amit most mondtak, hogy erre való lesz a dogfight, hogy lássák mi a helyzet a pingekkel stb.

(#1920) Diopapa válasza Malibutomi (#1919) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem a 45-ös WM-ről beszélek, hanem az eddigi 45 WM-ről. Sokszor sajnos arra is csak homályos utalások meg talánok vannak, amiknek már legalább koncepciózusan kész kellene lennie.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1921) Szőrös  válasza Diopapa (#1918) üzenetére


Szőrös 
veterán

azért a "szokásos bullshit szöveg" túlzás. elég sokszor konkrét igen vagy nem választ adnak.

na mindegy akkor majd jövőre meglátjuk hogy működik ez.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1922) Amaro_hu


Amaro_hu
csendes tag

Közben újra dübörög a marketing pénzgyártó sora: veteránoknak Hornet upgrade, mert amúgy is Veteránok napja van ;) Hihetetlen, mit be nem dobnak...

(#1923) Diopapa válasza Amaro_hu (#1922) üzenetére


Diopapa
addikt

Fele jótékonykodásra megy.

torzi: Én valahogy túl sokszor érzem a kitérő válaszokat, bár lehet csak Rob Erwing miatt, neki azt sem hiszem el már, amit kérdez :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1924) cskamacska


cskamacska
addikt

Star Trek Vs Firefly or why UEC's for $$$ is a bad idea

Strzelecki - Lecki:
"I intend on playing about 13 hours a day, much like I have with other games... Dont got a job, but i got plenty of $$ to spend, so when you see my crew flying around with the best of the best, you better run. We have multiple Idris's, and everyone has at least 2 hornets, not including all of our other ships. all of our 8 members will be completely maxed on UEC credits, and plenty of spare ships to sell for that extra boost of creds. Cant wait to destroy you fools"

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1925) GypsFulvus2 válasza cskamacska (#1924) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kedves ember ez a Strzelecki
"Regardless of what happens in alpha/beta I know when the full game is out I CANNOT wait to fly around my Idris, with NPC manned turrents and 2 hornets docked inside... Gonna bring along an extra NPC to fly one of the hornets with me while the other NPCs use the turrets on the Idris to provide support in my dogfights! Screw waiting, I paid for it so I'm using it the first 5 seconds of launch. Maybe if I make friends I'll drop an NPC or two, but i doubt it"
Egyetértek, valószínűleg nem szerez majd túl sok barátot... ;]
Ahogy nézem, többek szerint ez nem jelent majd gondot, mivel ott van a 25.000 UEC/nap és a 150.000 össz UEC sapka.
Csakhogy még nem ismerjük az árakat (legalábbis én nem láttam sehol). Ha pl. egy rakéta ára 10.000 UEC, akkor a sapka még hatékonyan működhet. Ha viszont csak 500, akkor ez a sapka csak elméletben létezik. Nem is beszélve arról, hogy - ahogy többen írták is - egy játékos olykor több accot birtokol. Ez legális? Lehet annyi accom, amennyit csak akarok, ha kifizetem? Ezt pl. még a travianban is erősen tiltották, pedig az egy idő után elég ratyi p2w irányba ment el. Ha itt ez lehetséges, az elég gáz.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1926) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#1925) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lehet százezer accot az se számít, egy karaktered lehet aktív egyszerre, a többi maximum ugyanolyan npc lövész. NPC pilóta nem lesz neked kell vezetni. Sőt, hogy ne legyen több accod egyre aktiválhatsz több karaktert is. Még azt megteheted, hogy két accal logolsz be egyszerre és úgy játszol, de egy skill alapú rendszernél, ha tud kezelni két monitort és két irányítóeszközt akkor lelke rajta. Szerintem az első pukkanásnál őrjöng majd egyet, hogy nem ezért fizetett aztán vagy lenyugszik vagy talál más játékot amit jobban tud támogatni a pénztárcájával és az cserébe előnyöket is ad, szerencsére könnyen fog ilyet lelni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1927) Diopapa


Diopapa
addikt

Ma meglesz a 27m... Tippek a 29 milliós goalra? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1928) k4rL^ válasza Diopapa (#1927) üzenetére


k4rL^
senior tag

Meglett a 27 millió is, őrület. :C

(#1929) Diopapa válasza k4rL^ (#1928) üzenetére


Diopapa
addikt

Ahogy nézem, ha bedingeljük a 29m-t akkor a single kampányra fordítódik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1930) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Valaki mondja el, hogy milyen goal ajándékokról maradtunk le? :)

(#1931) .tnm válasza Drenadar (#1930) üzenetére


.tnm
addikt

hogy érted? tudtommal minden sikerült eddig. vagy arra gondolsz, hogy mik voltak a korábbi célokhoz tűzött extrák? mert az itt együtt megvan. vagy arra gondolsz, hogy akik a Kickstarter-en fizettek, azok miket kaptak?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1932) Drenadar válasza .tnm (#1931) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a célok elérésekor állítólag vannak jutalmak azoknak akik fizettek már a játékért :)

(#1933) Szőrös  válasza Drenadar (#1932) üzenetére


Szőrös 
veterán

RSI oldalon belépsz és megnézed a "My hangar"-ban hogy mit kaptál meg.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1934) Drenadar válasza Szőrös  (#1933) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

semmit :(

(#1935) Szőrös  válasza Drenadar (#1934) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az kellemetlen bár kérdés mikor fizettél érte ?
Nekem ott van minden a kezdetektől ( October 24, 2012 ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1936) Drenadar válasza Szőrös  (#1935) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

2013.10.02-án kaptam giftet Tamás barátunktól :) lehet ezért, mert gift, vagy azért mert azóta nem volt ilyen?

GrooveHero is ajándékot kapott, és úgy rémlik ő mesélte hogy kapott is valamit...

[ Szerkesztve ]

(#1937) Szőrös  válasza Drenadar (#1936) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jó kérdés , nem tudom gift-el meg kapod e. Októberben 3 cuccot kaptunk :
Jane’s Fighting Ships style manual
Fishtank Mark 1
Midas Fish

Ha nincs semmid akkor írj egy ticketet , annyit megér. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1938) cskamacska


cskamacska
addikt

A funding goals lista szerint ezekről lemaradtunk:
- All backers before October 29, 2012 will start Star Citizen with a Class I Repair Bot in their garage.
- All backers before November 8, 2012 will start Star Citizen with 500 additional credits.
- Exclusive RECORD BREAKER ship skin and 1000 additional credits on launch for all backers who pledge before the $5.5 million stretch goal.
- The first Squadron 42 mission disk, Behind Enemy Lines, will be available for free to all backers who pledge before $6 million upon release.
- All backers who pledge before June 28, 2013 will receive a Roberts Space Industries Class II space suit in their hangar.
- Every pledger who backs before $16 million will receive a laser pistol. Keep your ship safe from boarders with a pistol by your side.
- Every pledger who backs before $17 million will receive a ship upgrade package containing an engine modifier.

Ezt mindenki megkapja:
- Exclusive star system for pre-launch backers. Only players who support the game before its
launch will receive the computer coordinates needed to allow their jump drives to access this system.

Star Citizen FAQ szerint:

Golden ticket holders:
Golden decal
Small unannounced in-game item

Original & Veteran Backers:
LTI
¤2,000 UEC
Free starting hangar
Repair Bot AMX-1
Record Breaker skin
Squadron 42 Mission Disk
RSI Class II Space Suit with Test Pilot Colors

Pledged before X:
42-page Upgrade Handbook manual
Laser pistol

Egyéb:
Crossbow (only for those who pledged alo for Shroud of the Avatar)

Random topik szerint ezek a pluszok járnak eddig:
- Lifetime Insurance
- Cheaper packages
- AMX-1 Repair Bot
- Record Breaker Skin
- First Squadron 42 DLC Free
- Free Starting Hangar Fees
- An RSI Class-2 Space Suit
- A Laser Pistol
- A Ship Engine Modifier
- A Fishtank and Fish
- A Banu Fighter Statue
- Two Digital Guidebooks

Profilnál így jelennek meg(nem mindegyik előny van így kiemelve)

Szerintem november 26 előtt lesz még egy nagy akciózás(nem leárazás :P , csak visszahozzák a régebbi hajókat megvételre), illetve _talán_ kapunk valami semmiséget, de nem biztos hogy foglalkoznak még ilyennel, már nem kell így szédíteniük a népet, a birkák már jönnek maguktól is a nyírásra. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1939) .tnm válasza Szőrös  (#1937) üzenetére


.tnm
addikt

én se kaptam semmit, és én is gift-tel kerültem a rendszerbe. szerintem nekünk nem jár. (azóta nem vettem semmit.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1940) Szőrös  válasza cskamacska (#1938) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Crossbow (only for those who pledged alo for Shroud of the Avatar)"

Mondjuk én ezt nem látom pedig a SotA-t is támogattam.
Golden ticekt is megvan , kíváncsi vagyok arra mit kapunk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1941) cskamacska válasza .tnm (#1939) üzenetére


cskamacska
addikt

Én kártyával vettem 17-én és én sem kaptam semmit. :DDD

De állítólag azok nem is kapnak semmit később sem akiknek nincs a fiókjukhoz legalább egy vásárlás kötve. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1942) Drenadar válasza cskamacska (#1941) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

csak ezért most nem veszek hajót :D

(#1943) Szőrös  válasza Drenadar (#1942) üzenetére


Szőrös 
veterán

Veszel 5k UEC-t 5 dodóért vagy ha ez nem számít bele akkor vmi mást ennyiért és máris lesz vásárlásod. Gondolom nem csak a ladik vétel számít bele.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1944) Drenadar válasza Szőrös  (#1943) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

úgy tudom min 40usd

(#1945) CSiPet2 válasza Drenadar (#1944) üzenetére


CSiPet2
tag

Hogy backer legyél és kapd az ajándékokat elég 5usd is. Én is gifttel kaptam a csomagom, és csak egy 5usd-s skint vettem utána saját accról.

(#1946) .tnm válasza Szőrös  (#1943) üzenetére


.tnm
addikt

úgy döntöttem kipróbálom, és vettem 10k UEC-t 10$-ért, majd az így ¤15k-ért megvettem a Greycat-et. Meglepetésemre, nem csak az jelent meg az Aurora MR mellett a dicount hangárban, hanem a hangár is háromszor akkorára nőtt és lett még benne pár tereptárgy (két rámpa, hordók, stb.)

közben a nevem alatt megjelent az RSI honlapján, hogy "backer", ez eddig nem volt ott, úgyhogy gondolom mostantól kapom majd meg az ajándékokat, jó lett volna ezt korábban tudni. :S (merthogy visszamenőleg nem kaptam semmit.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1947) Szőrös  válasza .tnm (#1946) üzenetére


Szőrös 
veterán

No akkor már tudsz rallyzni a hangárodban . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1948) cskamacska válasza .tnm (#1946) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezt néztem én is, ha valami fegyvert veszel a boltból a hajó mellé, akkor az egy külön hajónak járó helyet nyit meg, és így még a discount hangár is egész tűrhető lesz.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1949) Drenadar válasza cskamacska (#1948) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát végül is a freelancerre lehet még tenni kettő gunt... csak nem tudom, hogy az összeset fel lehet tenni rá? mondjuk elég drágák basszus...

(#1950) .tnm válasza cskamacska (#1948) üzenetére


.tnm
addikt

ez a greycat amúgy szerintem legalább 2 aurora méretű helyet nyitott meg.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.