Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Malibutomi válasza Diopapa (#1800) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez jó :)

(#1802) Szőrös  válasza Malibutomi (#1798) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nos benne van a pakliban hogy az SC bukó lesz de még mindig hajlamosak elfelejteni hogy mellette lesz egy SQ42 is és az a pénz amit eddig ráköltöttem már önmagában azért is megéri.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1803) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

A CIG illetve a Cryengine hivatalosan is támogatja az AMD Mantle-t...kiváncsi vagyok mennyit hoz.

(#1804) .tnm válasza Malibutomi (#1803) üzenetére


.tnm
addikt

a Mantle-t is megerősítették? én úgy tudom, hogy CR csak mosolygott a kérdésre. a tressFX-et meg a trueaudio-t támogatni fogják, az elvileg hivatalos.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1805) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Tudtam ez lesz vártam is a bejelentést.Remélem 7850-et támpgatja a matle api.

(#1806) Malibutomi válasza Apokalipsy1 (#1805) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Minden GCN radeont támogat.

(#1807) Apokalipsy1 válasza Malibutomi (#1806) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Pedig azt olvastam hogy 7950 és 7970-et fogja támogatni de mind1 majd meglátjuk decemberben mi lesz ebböl.

(#1808) .tnm válasza Apokalipsy1 (#1807) üzenetére


.tnm
addikt

azok is GCN-esek már.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1809) Szőrös  válasza Malibutomi (#1803) üzenetére


Szőrös 
veterán

örömbódottág \0/ akkor a 7870et lehet mégsem cserélem le megjelenésre.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1810) Apokalipsy1 válasza .tnm (#1808) üzenetére


Apokalipsy1
tag

De én azt hittem hogy csak azokatfogják támogatni azt tudom hogy gcn-esek.Majd battlefield 4-nél kiderül menyire lesz erös az api.

(#1811) Malibutomi válasza .tnm (#1804) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja ide nem válaszoltam, ez hivatalos. [link]

(#1812) Diopapa válasza Malibutomi (#1811) üzenetére


Diopapa
addikt

Noh, akkor tuti, hogy a következő kártyám piros lesz... :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1813) .tnm válasza Malibutomi (#1811) üzenetére


.tnm
addikt

:R igen, közben ahogy ment tovább a beszélgetés rájöttem, hogy a hsz-ed nem csak spekuláció. azóta a hírt is megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1814) cskamacska válasza Diopapa (#1812) üzenetére


cskamacska
addikt

De azon meg nem lesz PhisX meg TXAA. :P

Minden súlyos kérdésemre lett válasz: NANOCSÖVEK!

"Nimitz: ~333m long, ~100,000 tons (displacement) and can carry a maximum of 130 FA-18s.
Idris: ~148m long, ~152 tons, and can carry 2 single seat fighters."

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1815) .tnm válasza cskamacska (#1814) üzenetére


.tnm
addikt

2. pont :) (csak, hogy megint magamat promózzam)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1816) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Beszarás az Idris gépterme

(#1817) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azért elég vicces, hogy a Mantle támogatás miatt megjelent címekben a CIG mint nagy név van egyből feltüntetve :DDD

(#1818) Malachi válasza Malibutomi (#1817) üzenetére


Malachi
addikt

az tuti, úgy kellenek az ilyen hardverzabáló only PC játékok a VGA gyártóknak, mint a falat kenyér. évek óta stagnálás van grafikában, és még a az én nyamvadt 560-am is elviszi fullHD-ban a csillivilli új BF4-et. bár csak közepes beállításokkal, de az "élményt" az nem teszi tönkre. :)

(#1819) Malibutomi válasza Malachi (#1818) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egyébként, én is nyáladzok a grafikára, de azért az olyanokat nem értem meg, akik sírnak folyton, hogy fúúú gyenge a textúra a földön, vagy a falon...főleg egy FPS-ben...úgysem azzal vagy elfoglalva hogy a nadrág varrásának a szálait számolod meg az ellenfélen...

De mivel ez egy "MMO" legyen csak álleejtős a grafika...nyálcsorgatós kocsmákban beszélhessük meg ki hogyan tuningolja hajóját, és kifogástalan textúra legyen azon a villáskulcson, ami beleáll a fejembe az Idris géptermében mikor találatot kapunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1820) Szőrös  válasza Malibutomi (#1817) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amúgy ez bazi jó hír ám mert így biztos vagyok benne hogy kiemelt támogatást kapnak a Crytek-től .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1821) Malachi válasza Malibutomi (#1819) üzenetére


Malachi
addikt

ja, hát ahhoz addig kellene majd egy legalább fHD-s VR szemü... :) az Oculus azt hiszem eléri majd azt a felbontást, de nem emlékszem...

(#1822) Szőrös  válasza Malachi (#1821) üzenetére


Szőrös 
veterán

Eléri , már mutatták vmeliky game expo-n a proto fhd-s occulus-t .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1823) Diopapa


Diopapa
addikt

Ask our lead designer:

-What is really the goal of the game in terms of end game content?

"End game? Why do we need an end game? Some people will want to earn and crew large capital ships. Others will want to build economic/trading empires. Still others will just want to visit every place in an ever-expanding universe. End games are really a construct of the grind mechanic, in that leveling up makes all prior content useless to elder players." :R

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1824) Szőrös  válasza Diopapa (#1823) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aki ilyet kérdez az nem játszott még sandbox játékkal , szerintem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1825) Diopapa válasza Szőrös  (#1824) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem csak WoW-al, meg SWTOR-al meg ilyenekkel.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1826) ng0ofy válasza Diopapa (#1823) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Még egy pirospont a játéknak. Gyűlik (:

(#1827) Malibutomi válasza .tnm (#1813) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na mostmár tutituti hivatalos [link]

Csak már látnánk mit is tud ez a mantle...na majd nemsoká itt a BF4 patch hozzá aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#1828) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hangár 5760x1080-ban: [link]

(#1829) cskamacska


cskamacska
addikt

Star Citizen is SRS BSNS :Y

Jujujujuj, nem vagyok én ehhez ideológiailag elég képzett. :(

Máshol is láttam ilyen szervezkedést, végén csak EVE lesz a Star Citizenből is. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1830) Szőrös  válasza cskamacska (#1829) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez teljesen EVE független , minden kicsit komolyabb sandbox mmoban ez megy. :U

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1831) Malachi válasza cskamacska (#1829) üzenetére


Malachi
addikt

tök érdekesnek találom, hogy itt egy játék, ami teljesen egyéni élményt adhat bárkinek, és az egész fórum tele van mindenéféle szervezetekkel, szövetségekkel, hadseregekkel, meg ami kell. az életben az ember általában úgyis része valamilyen szervezetnek, társaságnak, akár munkahelyi csoportnak, ki a fene vágyik arra, hogy a játékban is valami kis fogaskerék legyen?

persze azt én is tervezem, hogy valami nagyon laza szövetségbe belépek, ha találok olyat, esetleg jól jön néha a segítség, meg én is szívesen segítenék. de ezek a bonyolultan szervezett, több szintes, összetett izék...

fura ez nekem.

(#1832) GypsFulvus2 válasza Malachi (#1831) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, ha éppen harcolni van kedvem harcolok (legfeljebb veszítek), ha bányászni, akkor bányászok (legfeljebb megunom)... De belépni egy ilyenbe, és onnantól kezdve csak lézerágyúhoz való optikát gyártani nem lenne valami nagy élvezet. Valami klánfélét lehetne majd szervezni az itteni népekből, afféle laza véd- és dacszövetséget, de nem ilyen rideg-merev, szigorúan központosított fajtát. Persze nyilván az utóbbiak lesznek a hatékonyabbak, de utóbbi is megfelel szerintem azoknak, akik csak öregurasan eltengenek-lengenek majd.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1833) .tnm válasza Malachi (#1831) üzenetére


.tnm
addikt

teljesen egyetértek. viszont az is biztos, hogy egymagad sose fogsz eljutni arra a szintre, hogy egy BCC kapitányi székébe beülhess, főleg ha ilyen szervezetekkel kell versenyezned. viszont aki belép az is arra számíthat, hogy örökké valakinek a beosztottja marad és másoknak pedánsan engedelmeskedve juthat csak többre, mintha egyedül lenne.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1834) Malibutomi válasza .tnm (#1833) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én speciel nem vágyom ilyesmire...elgé ha vannak haverok a játékban, akikkel össze lehet állni egy egy nehezebb dologra, de nem akarok ilyen kötöttséget.... elég volt egy jóideig hc raidelni wowban :B

(#1835) Volfram42 válasza .tnm (#1833) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem a legfőbb vágyam egy kis saját állomás vagy telephely vezetése, egyengetése, persze ha lesz ilyen lehetőség a játékban. Viszont, ha ehhez az kell, hogy egy ilyen szövetségbe lépjek akkor inkább célt változtatok. Haveri társasággal imádok játszani, oldott légkörben ahol ha komoly a helyzet mindenki érti a dolgát. Egy ekkora szervezett egységbe viszont nem vágyom, ha vágynék rá akkor elmentem volna katonának.
Ugyanakkor pont ez is a baj ezekkel, hogy sokszor militáns félőrültek akarnak vezényelni egy ilyen cégben akik ahhoz nem elég jók (zsírdisznók vagy pszichológiailag alkalmatlanok netán mindkettő....), hogy befogadja őket bármilyen sereg is, de szeretnek katonáskodni és parancsolgatni. Ezekből nem kérek. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1836) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

bocsi a hülye kérdésért, de világosítsatok fel miért olyan hiper szuper ez a mantle dolog?

(#1837) helgi


helgi
aktív tag

Egyetértek veletek. Inkább egy kisebb,családias légkör,ahol megbeszélés alapján történnek dolgok.
Egyébként ennek meg az az előnye,hogy darázs módjára be tud csipni az ellenfél hóna alá. :)

(#1838) .tnm válasza Drenadar (#1836) üzenetére


.tnm
addikt

röviden: közvetlenebb kapcsolatot létesít a VGA és a játék között, ezért csökken a többi résztvevő (pl. OS) miatti overhead az egyes számításoknál/utasításoknál.

"A DICE megelégelte a várakozást, és az AMD-vel összefogva kifejlesztették a Mantle API-t. Ez gyakorlatilag a konzolok API-jához hasonló, relatíve alacsony szintű hozzáférést biztosít a hardverhez. Egy teljes reformról van tehát szó, és az új rendszer alapvető eleme, hogy a játék motorja explicit kontrollt kapjon a memória nagy része és az absztraktált hardverkomponensek felett." innen

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1839) Malachi válasza Drenadar (#1836) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem még senki nem tudja. :D

de ha tényleg akkorát üt majd, mint várják, akkor váltok AMD kártyákra. vagy Radeonra, vagy hogy mondják. :B

(#1840) Drenadar válasza helgi (#1837) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem itt senki sem vágyik vasfegyelmes katonai klánhoz...
Persze akik úgy nyomják ami linkelve lett valószínűleg hatékonyabb is lesz... nem?

(#1841) helgi


helgi
aktív tag

Hogyne,persze,hatékonyabb. Sőt, még hatékonyabbak lennének,ha ha 24/7-ben nyomnák...

(#1842) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nem értem mit zavar titeket ez. Akinek ez tetszik és ilyen szövetségben akar lenni az belép. Aki nem az nem .
Mindenesetre a kötelezettség mellett azért ennek baromi nagy előnyei is vannak .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1843) Diopapa válasza Malachi (#1839) üzenetére


Diopapa
addikt

+1

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1844) Diopapa válasza Szőrös  (#1842) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen, itt nagyon sarkosak egyesek :) EVE-ben volt szerencsém(?) nagy alliance-ekben és kis cégekben is lenni. Nekem személy szerint a pici cég jobban bejön, még ha a lehetőségek bizonyos szempontból korlátozottabbak is. (pl capital/titan hotdrop, nagy fleetopok, unalmas CTA-k, területszerzés etc) Mindenesetre nekem a kicsi cégek jobban bejöttek. De természetesen kis cégekben is lehet rosszul érezni magad (hülyék a corptársak/béna a ceo etc) és lehet nagyban is jól. (felülni a rapetrainre mindíg jó :DDD )

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1845) helgi


helgi
aktív tag

Én nem sarkosságból mondom. Csupán arra céloztam, hogy a leget is lehet fokozni.
Nyilvánvaló,hogy aki a leglegebb, az lesz a legerősebb cég.
Ilyen egyszerű ez. Kinek mi felel meg. Ennyi.

(#1846) Diopapa válasza helgi (#1845) üzenetére


Diopapa
addikt

Egyébként EVE-ben azok a cégek működtek jó, ("profin") ahol nem "megbeszélés" volt, hanem a ceo eldöntötte mi legyen és végigvitte. A demokrácia nem működik. Kiváncsi vagyok SC-ben ez milyen lesz :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1847) helgi válasza Diopapa (#1846) üzenetére


helgi
aktív tag

Nem értelek magyarul.. :) Megbeszélés alapján elmegyünk löni egy kicsit a választott fc-vel.. vagy épp FW-zünk, stb. megbeszélés alapján igy értem. Nem ugy,hogy op közben vki gondol egyet és mást csinál.. :)
Nade igen, valóban egy dologról beszélünk. Én sem szeretem az unalmas cta-kat, pos lövészeteket,kötelező dolgokat,amiknek az eldöntését mégcsak nem is kis hazánk területén hozzák..
:)

(#1848) Szőrös  válasza Diopapa (#1846) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez kb mindenhol így működik jól.
Anno Perpetuum-ban is komcsi módszerrel vittük a magyar corpot az elején, addig toppon is voltunk.
Mondjuk ennek ellenére egyáltalán nem volt rossz a hangulat és katonás szigor sem volt jellemző csak cta/roamingok alatt de ott kell is. Azon kívül meg bőven ment az ökörködés.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1849) Diopapa válasza helgi (#1847) üzenetére


Diopapa
addikt

1-2 mondatom kicsit google fordítós lett, ez van :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1850) helgi válasza Diopapa (#1849) üzenetére


helgi
aktív tag

:)
Semmi gond,majd én is forditom gugliban.
:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.