Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nna csak megjött a patch 7 :D

Mondjuk érdekes hogy elvileg már bent van az Aurora LN de nekem még a régit mutatja a a hangárban az upgrade ellenére.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1102) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Összeszedtem hamar, hányan vagyunk, akik már polgárok vagyunk itt a topicban:

GrooveHero
Malachi
Cifu
hunbi
CPT.Pirk
torz on borz
CSiPet2
Volfram42
Enxtheone
MuldR
Drenadar
Diopapa
ng0ofy
Iceclon
SKyle

Ha valaki kimaradt bocsi.

(#1101) torz on borz

Ja úgy fest...már csak le kellene szedni :)

[ Szerkesztve ]

(#1103) k4rL^


k4rL^
senior tag

Sziasztok.

Mától én is csatlakoztam a táborhoz.

Malibutomi villámgyors segítségének hála beszereztem egy Digital Scout alap csomagot, izgatottan várom mi sül ki ebböl a projektböl.

(#1104) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Nah megnéztem... szegény laptopot eléggé megkínozta és szaggatott is rajta.. mindegy majd az otthoni PC-n jól fog futni :)
És nem pici ez a freelancer... :) sok szép ágyúval...

(#1105) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

AAAAAAAAAAAAAaaaaaa
Eltünt a bőrülésem

Biztos kilopták költözés közben :DDD

(#1106) Volfram42


Volfram42
senior tag

Ha jól értem akkor visszaadhatom a digital mercenary pledge-t és hozzátoldva beválthatom nagyobbra? Nem veszik el így a veteran titulus? Ha így van akkor lehet havonta vagy amíg van LTI picit belerakok a játékba és megnézem a hangárban az egyre drágább hajókat. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1107) Malibutomi válasza Volfram42 (#1106) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem vész el, az accountra van.

(#1108) Diopapa


Diopapa
addikt

24m goal:

"Public Transportation System – Need to get from one place to another but don’t have a starship? We’re building a galactic transportation system. You can travel via transport from system to system in Star Citizen and even ship items (like a ship you need move to another hangar.) With this stretch goal, we’ll expand this system: star liners, long range transports, charter ships and flyable shuttles!"

Nem akarok károgni, de ezt már ígérték strech goal nélkül is... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1109) Diopapa


Diopapa
addikt

Bocs a dupláért.

Nah, akkor most segítsetek. Aurora MR-em van és vettem rá LN upgrade-et, de a patch után is MR-t látok a hangárban. Valahogyan rá kell gyógyítani az upgrade-et?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1110) Szőrös  válasza Diopapa (#1109) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azt írták hivatalos fórumon hogy csak annak jelenik meg egyből LN a hangárban aki most azt vesz kapásból , aki upgrade-t választotta annak későbbi patch-ben "változik" át.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1111) Diopapa válasza Szőrös  (#1110) üzenetére


Diopapa
addikt

.... No comment :) Köszi

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1112) Malibutomi válasza Szőrös  (#1110) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezt már írták anno, hogy az upgradek nem jelennek meg szerintem.

(#1113) Szőrös  válasza Diopapa (#1111) üzenetére


Szőrös 
veterán

No én se értem miért nem lehet egy relog-al megoldani. Megnézném azt az LN-t. Na mindegy.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1114) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Csak kíváncsiságból ránéztem a VAG vezérlőre hogy a citizen melyik VGA-t használja... és persze hogy automatikusan a intel HD 4000-t állította be neki a játék azért volt diavetítés... az AMD-vel már sokkal jobb, csak engem zavar a játékban ez a sok fény effect... nem látom a hídról a hajót kb...

meg hogy működik az a holo izé? odamentem megnyomtam az F-et beindult, de ott nem tudok sem egérrel sem semmivel váltani a fegyverekre pl... és ha jól tudom erre a hajóra is lehetne tenni mééééég fegyvert.

(#1115) Malibutomi válasza Drenadar (#1114) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Holoizében nyomni kell a Tab-ot, akkor tudsz egerezni.
Mindjárt rákeresek, voltak az SC fórumon konzolparancsok, amivel pl a motion blurt meg a fényeket lejjebb lehet venni.

Meg is van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1116) Drenadar válasza Malibutomi (#1115) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Köszi!

meg tudom, hogy majd még csiszolnak a játékon, de fura hogy ez a laptop is ennyire "kevés" neki...

[ Szerkesztve ]

(#1117) Malibutomi válasza Drenadar (#1116) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Cryengine 3, várható hogy eszi a gépet, cserébe eszméletlen szép :)

(#1118) Drenadar válasza Malibutomi (#1117) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

oké, szép szép, de jó lenne ha játszható is lenne :D

nem tudtam ügyeskedni a konzollal, nem a blur effect akkor ami engem zavar...

(#1119) Diopapa válasza Drenadar (#1118) üzenetére


Diopapa
addikt

Nálam 460GTX-el high-on szemre 20-24fps.... Mellette a core i5-3550 meg 30% terhelésen.. :) Kicsit vga limites nálam :DDD

btw részletesebb grafikai beállítás nagyon ráférne már a kliensre...

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1120) Malibutomi válasza Diopapa (#1119) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem 7870-el very high 24-30fps, high 40-45

Ezt meg most fedeztem fel: [link]

Hangárban a falon megy a video.

(#1121) CSiPet2 válasza Drenadar (#1118) üzenetére


CSiPet2
tag

Ha az aláírásodban lévő hp Envy m6-tal próbálkozol, az a mobil i5 is valszeg kevés lesz, nemhogy a mobil vga... Nemrég CR azt mondta, hogy a minimum hardware követelmény a megjelenéskor az elmúlt év csúcskategóriás hardwarei lesznek. Ennek az i5 sem tesz eleget, nemhogy a vga.
Ettől függetlenül ha tartják magukat ehhez, akkor megjelenéskor már egészen barátságos gépigénye lesz. De azon a laposon ne nagyon várj játszható sebességet, főleg majd a dogfight modul alatt. Ez a hangár modul még egészen kíméli a vasat.

(#1122) Drenadar válasza CSiPet2 (#1121) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen viszonylag játszható... és legelőször fel sem akartam tenni erre, de Tamás kolléga azt mondta most miért ne?

Otthon van PC, amin majd még fejlesztek, azon a crysis 3 nagyon szépen játszhatóan elment, ez is el fog...

én nem tudom hogy játék közben a cpu mennyire pörgött, de azért ezt a kis laptopot sem írnám le annyira, elviszi ez a játékokat :) tudom, csodát nem várok, meg amint mondtam amint visszaköltözök BP-re, otthon van normális PC :)

(#1123) Drenadar válasza Drenadar (#1122) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vajon ha most a dogfight-ba megyünk insurance nélkül... akkor is elveszhet a hajó? lehet majd venni?

vajon a rendes játékban mennyire lesz figyelem felhívó ha csatába akarsz menni, de nincs biztosítás?

(#1124) Diopapa válasza Drenadar (#1123) üzenetére


Diopapa
addikt

Ezt úgy képzeld el mint egy szimulátort, a hajód nem lesz veszélyben.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1125) CSiPet2 válasza Drenadar (#1123) üzenetére


CSiPet2
tag

Kötve hinném, hogy béta előtt lesz lehetőséged ténylegesen bukni hajót. :DDD Az arra lesz, hogy teszteljék a rendszert, ha mindenki attól fog félni, hogy a valós pénzért vett hajóját bukja, nem nagyon lesz aki tesztelje...
Immersion jegyében készül a játék, szal dogfight közben hogy derülne ki, hogy kinek van és kinek nincs biztosítása? Szerintem ez kizárt.

[ Szerkesztve ]

(#1126) Drenadar válasza CSiPet2 (#1125) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

köszi nektek én is így gondoltam, csak rákérdeztem hátha ti hallottatok erről konkrétat is :D

(#1127) Diopapa válasza Drenadar (#1126) üzenetére


Diopapa
addikt

Hallottunk. Mondták, hogy ezt egyfajta szimulátorként kell elképzelni. Szóval ha kilőnek max új 100-ast kell dobni a gépbe. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1128) Drenadar válasza Diopapa (#1127) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

tudom, mindannyian, de nagyon várom már :D
lehet addigra beszerzek egy i300-ast is, lehet az jobb a dogfightra...

(#1129) Diopapa válasza Drenadar (#1128) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem valamiért az egyáltalán nem tetszik kívülről.. :(

Cutlasson gondolkodom nagyon, haverom meg rá akar beszélni, hogy közösen vegyünk Connie-t...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1130) Drenadar válasza Diopapa (#1129) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

közös gép... hát.. nem tudom... vegyetek egyet mindketten... meg nekem egy olyan Retaliatort... oké? csak mert megoldottam a problémátokat :D

(#1131) Vesa válasza Diopapa (#1050) üzenetére


Vesa
veterán

Nekem ezekről a hajókról a régi, '90-es években futó Lego space készletek szögletes hajói jutnak eszembe... :)
[link]
[link]

A tudomány a valóság költészete!

(#1132) Malibutomi válasza Vesa (#1131) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen kicsit oldschool, de úgy fest Chris rajongói vele együtt öregedtek, szóval a többség imádja :)
Nem csodálkoznék ha magasabb lenne az átlagéletkor mint egyéb mmoban.

[ Szerkesztve ]

(#1133) Szőrös 


Szőrös 
veterán

félOFF:
Elkezdtem játszani az FTL nevezetű spaceship manager-el , egész jó kis játék de valaki nem tud egy kicsit komolyabbat ebből a műfajból ? Itt eléggé zavar hogy nincs mentés meg minden attól függ mit dob éppen a gép ( van e store vagy nincs , éppen mi van benne, milyen hajóval találkozok össze , na meg eléggé zavar hogy gyk az egész egy rohanás a rebel horda elől ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1134) Malibutomi válasza Szőrös  (#1133) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nexus the jupiter incident
Nagyon jó, bár már pár èves!

[ Szerkesztve ]

(#1135) Diopapa válasza Malibutomi (#1132) üzenetére


Diopapa
addikt

No meg ugye CR dedikáltan nagy ős-BSG rajongó, szóval nem meglepő :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1136) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

sziasztok,
en is csatlakoznak a jatekot varok soraba. A Freelancer ota varok egy ilyen mmo-ra.

szerintetek a hangar modult van ertelme a jelenlegi gepemmel megprobalni (phenom II 945, hd4850, 4gb ram, 1680x1050) legalabb alacsony beallitasoknal? Ha jol latom lassan fogynak az alpha slotok, abben mar szeretnek reszt venni - gepujitas utan.
Malibutomi felkereshetlek majd LTI ugyben?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1137) Vesa válasza Malibutomi (#1132) üzenetére


Vesa
veterán

Egyébként nekem nagyon tetszenek így is, de abban is biztos vagyok, hogy lesznek ergonómikusabb tervezésű típusok is, idővel.

A tudomány a valóság költészete!

(#1138) Malibutomi válasza Gyuri16 (#1136) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nyugodtan szólj ha gondolod.
Szerintem egy medium beállítással menne nálad, úgy is jól néz ki, pár fény, meg tükrözödés fog hiányozni.

Illetve...azt hiszem dx11 kártya kell hozzá... :-/

[ Szerkesztve ]

(#1139) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na srácok mit szóltok a pajzs concepthez?

(#1140) Diopapa válasza Malibutomi (#1139) üzenetére


Diopapa
addikt

Nálam nem látszik a kép..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1141) Gyuri16 válasza Malibutomi (#1138) üzenetére


Gyuri16
senior tag

tenyleg a dx11 :(
talaltam egy hack-et, igy elvileg mehet regebbi kartyakon is: [link]
legalabb ki lehessen probalni

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1142) Malibutomi válasza Diopapa (#1140) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Így?

(#1143) Drenadar válasza Malibutomi (#1142) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

így már igen... érdekes ez a pajzs effect...

(#1144) CSiPet2 válasza Malibutomi (#1142) üzenetére


CSiPet2
tag

Ez hivatalos cucc, vagy valami fanmade? Remélem utóbbi...

(#1145) Malibutomi válasza CSiPet2 (#1144) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A citizencon videoban volt.
Nekem nagyon bejön.

(#1146) Drenadar válasza Malibutomi (#1145) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem éppen szokványos pajzs beindítás vagy hogy mondjam... filmekből játékokból nem ezt szoktuk meg és ezért furi...

(#1147) Malibutomi válasza Drenadar (#1146) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát nem is az, ez az az effekt ha eltalálja valami a pajzsot :)

(#1148) Diopapa válasza Malibutomi (#1147) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem tetszik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1149) Malibutomi válasza CSiPet2 (#1144) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Innen van amúgy: 19:14-nél [link]

(#1150) Vesa válasza Malibutomi (#1147) üzenetére


Vesa
veterán

Akkor viszont gáz szerintem. Itt most nagyon jól mutat, de harcban, amikor egymást követően ezer találat éri majd a hajót -ezáltal a pajzsot-, ez így nagyon zavaró lesz sorozatban szemlélni. Gyanítom, hogy még a hajót is úgy kitakarná, hogy látni se nagyon lehetne tőle. Feleslegesen túlcsicsázott effekt...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.