Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Malibutomi válasza mcwolf79 (#1400) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hajót ha veszel, akkor mikor elindul a játék 4 hónapig van rajta biztosítás, utána fizetni kell (játékpénzben), ha nem akarod, hogy egy pukk után ott állj hajó nélkül.

A régi backerek még tudnak venni Lifetime insurance-el pakkokat, szóval szólj mielőtt vásárolsz.

(#1402) mcwolf79 válasza Malibutomi (#1401) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tervezem, hogy benevezek egy csomagra.
Majd a többit priviben :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1403) cskamacska válasza mcwolf79 (#1402) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért mielőtt belevágsz, pár szó:
- Alap Aurórára szerintem nem érdemes LTI-t váltani. Várhatóan az lesz az alap hajó, 3-4 hónap alatt csak le tudod cserélni jobbra, de ha beadod bontóba az Aurórád(márpedig azzal nem fogod hülyére keresni magad :DDD ), akkor veszik az LTI is.
- Mindenképp kell saját fiókodról egy vásárlást indítani, hogy a rendszer támogatónak könyveljen el és jogosult légy a Stretch Goal kedvezményekre. Ha "Digital Scout - LTI"-t veszel 35 dollárért alfástul, arra még kell jönnie minimum egy 5 dolláros skin vásárlásnak.
- Original Backer barátaink a nagyobb csomagokat olcsóbban kapják a LTI mellett is, azokat már érdemes rajtuk keresztül venni. Pláne hogy a jobb hajót már nem fogod olyan gyorsan cserélni, de ha mégis és teljesen új hajót veszel, a régi idétlen időkig megmaradhat mint egy támasz, ha pl a főhajóddal elpukkantál egy nullsec zonában. ;]
- Van olyan elem ami csak Original Backereknek elérhető, a csomagosított Drake Interplanetary Cutlass-t csak ők tudják megvenni.
- A már megvett csomagokat lehet cserélgetni(így tudnak a népek ajándékozni), és 1-2 nappal vásárlás után vissza is lehet alakítani a csomagot boltban levásárolható kreditté. Azaz, ha vettél egy 40 dolláros Digital Mercenary csomagot, egy 5 dolláros skint, és egy 65 dolláros Digital Bounty Hunter csomagot, a kedves Original Backer ezt "beolvasztva" tud neked venni egy Digital Colonel LTI csomagot Hornettel, alapjátékkal, egyebekkel. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1404) MuldR válasza cskamacska (#1403) üzenetére


MuldR
tag

Szerintem az alap aurorara is megeri az LTI mert...

A biztositas nem minden szektorra ervenyes..ergo, hiaba van nagy hajod az elso klancsatanal kilo a bengal es pisloghatsz, mert a biztosito nem fizet. Ilyenkor jo az LTIs aurora a kovetkezore osszefarmolni a penzt.

(#1405) Diopapa


Diopapa
addikt

No meg miért adnám el az Aurorámat, csak mert veszek egy jobbat? Enni nem kér gondolom amíg áll, bármikor jól jöhet.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1406) cskamacska


cskamacska
addikt

Nullsec kláncsatában jobb esetben a klán fedezi a költségeket, és az elején biztos nem Bengál lő ki, esetleg Idris, de valószínűbb hogy 50 darab Aurora. :DDD
Mert ugye a nullsecbe először nem Freelancerrel merészkednek ki, hanem tucatkacat Aurórákkal, és ha LTI Aurórád pattan el, vagy sima, az pont olyan mindegy.
"Pénzt termelni" először highsecbe(illetve amíg a biztosító enged) minél jobb hajóval fog az ember(feltéve hogy óvatos), nullsecbe pedig marad az Auróra, esetleg jobb, de a pénztermelőnél kevésbé jobb.
De a lényeg, hogy várhatóan az LTI Aurórád valami nullsec belépési pontnál fogja végezni, ha épp nem adod el, néhány Goon ölelő karjaiban, arra meg egy nem LTI is ugyanúgy megteszi. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1407) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Remélem sokkal kevésbé lesz hasonló az eve-hez, mint ahogy a leírásodból kihangzik. Sőt reményeim szerint a lehető legtávolabb lesz egymástól a két játékélmény! Nagy kláncsatákra nem számítanék jódarabig.
Gatecamp pl. biztos nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1408) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az lesett valakinek, hogy ez lesz az első space sim, ahol valóban átlehet integetni a wingman-nek?

(#1409) Diopapa


Diopapa
addikt

Szerintetek hogyan fogják beindítani a dogfight modult? Szerintem a korai verziókban nagyon korlátozott lesz a hajófelhozatal, valamint csak "single" lesz, 1 vs npc, később 1v1, majd jönnek a "többen egy hajón" megoldások, a többi hajóval együtt.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1410) Malibutomi válasza Diopapa (#1409) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez kérdéses, de mondták, hogy ők már repkedtek egymás ellen. Szerintem lehet multi, login, aztán bedob egy szobába és gyepa. Persze a is lehet hogy eleintre az lesz amit irsz.

(#1411) MuldR válasza cskamacska (#1406) üzenetére


MuldR
tag

Es a klannak honnan van penze...jaaa, hogy azt is nekem kell befizetni :)

Itt szerintem nullsecbe aurora be se megy, mert kb azonnal hal. Inkabb csak a nagy gepek, azok is csak kotelekbe.
De hiaba okoskodunk, beta elott ez nem derul ki az meg naaaaaaagyon soka lesz :(

(#1412) Szőrös  válasza Malibutomi (#1410) üzenetére


Szőrös 
veterán

azt írták hogy a dogfight teszt kicsit hasonlít a wot-ra , azaz bedob queue-ba és ha megvan az elegendő ember akkor instnaszolt területen mehet a csihipuhi. bár mintha még arról is szó lett volna hogy csak azzal a hajóval mehetsz ami a hangárodban van.

az Aurora-t meg az elején se fogja szerintem senki sem könnyen beáldozni mert a biztosító csak a hull-t adja vissza , nem ? a felszerelést meg magadnak kell állni. üres zsebbel ez se könnyű. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1413) Malachi válasza Szőrös  (#1412) üzenetére


Malachi
addikt

remélem már most is lesz teszt, vagy gyakorló pálya, először meg kell tanulnom repülni. :)

(#1414) Malibutomi válasza Malachi (#1413) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát vicces dogfight lesz, mindenki csak billeg jobbra balra, és próbálnak valahogy egymás felé menni :DDD

(#1415) Vesa válasza Szőrös  (#1412) üzenetére


Vesa
veterán

Világosítsatok már fel plíz, mert komolyan nem értem az egész rendszert. Tehát megveszem a játékot, de a hajókat is külön meg kell venni? Majd a hajókra vehetek biztosítást, ami jó esetben fedezi a hull-t, vagy ha nincs biztosítás és megsemmisül a hajó, akkor újra venni kell egyet? A vétel itt mit jelent? Valós pénz, vagy valamiféle virtual money? Plusz még előfizetést is kell venni, ha multizni akar az ember?
Bocs, ha ezek nektek evidenciák, de én komolyan nem értem ezt az egészet, hogy most akkor pontosan miért, mikor, mennyit és mivel kell fizetni?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1416) Diopapa válasza Vesa (#1415) üzenetére


Diopapa
addikt

Megveszed a játékot és többé egy fillért sem kell rá költened. Ingame pénzért veszed a hajókat, a biztosítást is. Ha kilőnek és van biztosításod, akkor visszakapod a hullt. (az upgrade-eket nem) Ha nincs, akkor annyi a hajónak. Jelenleg támogatásként lehet előre venni hajókat RL pénzért, nem kizárt, hogy ez később is megmarad. Havi limitált pénzösszeget pedig később is lehet venni RL pénzért, de nem kötelező. (én tuti nem fogok)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1417) Volfram42 válasza Vesa (#1415) üzenetére


Volfram42
senior tag

A játékot megveszed azaz támogatod és cserébe meg kapod a teljes játékot. Egyszer kell fizetni és kész. A támogatásod mértékét jutalmazzák többféle hajókkal a befizetett összeg értékének arányában. Ezekre a hajókra, de csak a hajótestre kapsz biztosítást örök életűt, ha veteran vagy original támogató vagy. Azaz már vettél valamit még az ősz előtt, de ezek se tudnak majd ilyet venni november 26-ól. Akkor már mindenki csak limitált biztosítást kap. Ugyanakkor a játékban ha majd kész lesz játékpénzért ugyanúgy köthetsz biztosítást a hajódra. Ez csak a támogatóknak egy plusz. Nincs előfizetés és mindent megvehet játékpénzért is.
Tehát megteheted azt is, hogy megveszed a legkissebb csomagot amiért nincs hajó se alfa és béta hozzáférés, majd amikor megjelent a játék akkor játszol, mert lényegében előre megvetted. Így még mindig olcsóbban jössz ki, mint a legtöbb AAA játék vételekor. Ugyanakkor sokan többet adnak és cserébe kapják a pluszokat, amik nem juttatják őket különösebb előnyhöz.

Diopapa megelőztél. :C

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1418) Diopapa válasza Volfram42 (#1417) üzenetére


Diopapa
addikt

"Fél szemem a topikon, fél szemem a géppuskán, a beteg meg várt a sorára..." :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1419) Volfram42 válasza Diopapa (#1418) üzenetére


Volfram42
senior tag

A film egyik legjobb poénja. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1420) Vesa


Vesa
veterán

Köszönöm a választ mindenkinek!
Na, így már értem akkor. :R

A tudomány a valóság költészete!

(#1421) Volfram42


Volfram42
senior tag

Egy érdekes kis videó hátha érdekel valakit. Van leírás is a hogyanra.
[link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1422) Diopapa válasza Volfram42 (#1421) üzenetére


Diopapa
addikt

Külső nézet... Elkesererítő.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1423) Szőrös  válasza Volfram42 (#1421) üzenetére


Szőrös 
veterán

hol a leírás ? :)

Diopapa : ebből aztán tényleg ne vonj le semmilyen következtetést.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1424) Diopapa válasza Szőrös  (#1423) üzenetére


Diopapa
addikt

Nézd, sok retard konzolhuszár miatt muszáj lesz külső nézetet benne hagyni/berakni. Ezek a Skyrimet is úgy játszák basszus... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1425) Szőrös  válasza Diopapa (#1424) üzenetére


Szőrös 
veterán

ember ez egy rejtett teszt ne ebből induljunk már ki .

egyébként most próbáltam ki , műkoggy . :DD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1426) Diopapa válasza Szőrös  (#1425) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem a belső tesztből indulok ki, hanem a tapasztalataimból. Legnagyobb siker boxon a Gears Of War, szted ezek nem fognak külső nézetért vinnyogni? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1427) Szőrös  válasza Diopapa (#1426) üzenetére


Szőrös 
veterán

magasról lefosom a konzolszarokat.

Contiban le lehet ülni a budira :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1428) Diopapa válasza Szőrös  (#1427) üzenetére


Diopapa
addikt

Oszt' hol a link? :) Ez nekem is kell :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1429) Malachi válasza Diopapa (#1422) üzenetére


Malachi
addikt

gondolom kikapcsolható, amúgy meg a Mass Effect is tökéletesen játszható volt 3rd nézettel, sőt. de itt, ha csak FPS combat lesz, és nem körökre osztott, akkor felesleges is.

(#1430) Szőrös  válasza Diopapa (#1428) üzenetére


Szőrös 
veterán

Itt van :
[link]
Semmi különös , egy perc alatt meg van .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1431) Malibutomi válasza Szőrös  (#1423) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na hogy kell ezt kipróbálni, én nem lelem a leírást

Semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#1432) Volfram42 válasza Szőrös  (#1425) üzenetére


Volfram42
senior tag

Látod meglelted a leírást. :)

Diopapa: Nem hiszem, hogy lesz külső nézet harcban. Akkor felesleges lenne a sok műszert lemodellezni. Ez csak egy teszt. Ugyanakkor Only PC! a játék.

Örülök, hogy hasznosat találtam. Mindenki rá is ugrott:) Már nem is annyira csábít a többi gép így, hogy ki tudom próbálni.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1433) Szőrös  válasza Volfram42 (#1432) üzenetére


Szőrös 
veterán

Csak még az a nyavalyás Cutlass hiányzik. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1434) Malibutomi válasza Volfram42 (#1432) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én is beültem az összes hajóba :)
AZ LN-ben ott a bőrülés az LX-emben meg nincs :O :((( :W

(#1435) Diopapa válasza Malibutomi (#1434) üzenetére


Diopapa
addikt

"AZ LN-ben ott a bőrülés az LX-emben meg nincs"

;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1436) cskamacska válasza Szőrös  (#1430) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez nagyon jó! :R

Én eleve ilyenre számítottam a hangár modul kapcsán, erre kaptam egy kis sötét(!) lukat discount hangar néven. :U Cserébe rettenetesen szaggat HD5850-el. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1437) Malibutomi válasza cskamacska (#1436) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A hangár az hangár, nem repülés próba, nem tudom miért számitottál másra.
De ha világosabbat szeretnél, ott a business hangár.

(#1438) Volfram42 válasza Malibutomi (#1437) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem a Discount tetszik a legjobban. Ad egy érzetet. Már csak egy Millenium Falcon kéne bele. Ha lehet meg is fogom tartani, legfeljebb fehérre festem a falat az lesz a tuning. :) Várom a hozzá tartozó szobákat is állat lesz nagyon.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1439) Malibutomi válasza Volfram42 (#1438) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mondjuk remélem, tényleg tudnak olyan rozsdásak meg ütött kopottak is lenni a hajók, mint az anythingfps constellation videóban :)
Az nagyon tetszene :) Sőt mintha mondtak volna olyat, hogy a hangjuk is megváltozhat, ha már nagyon kehesek a cuccok, vagy netán találatot kapnak...

(#1440) Szőrös 


Szőrös 
veterán

lancer hátsóját hol kell kinyitni ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1441) Malibutomi válasza Szőrös  (#1440) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Te kis disznó :P

(#1442) Szőrös  válasza Malibutomi (#1441) üzenetére


Szőrös 
veterán

:DDD nem úúúúgy

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1443) Volfram42 válasza Szőrös  (#1440) üzenetére


Volfram42
senior tag

Kívülről mögé settenkedsz és rányomsz az f-al. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1444) Diopapa válasza Volfram42 (#1443) üzenetére


Diopapa
addikt

Az nem mindig jön be... :( :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1445) cskamacska válasza Malibutomi (#1437) üzenetére


cskamacska
addikt

Rettentő sötét és klausztrofób. És ezt adják a 80 dolláros 325a mellé is. :U
Oh, persze hogy van jobb, jó pénzért mindent. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1446) Szőrös  válasza Volfram42 (#1443) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lehet nálam bugzik de sehogy se akarja kinyitni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1447) Drenadar válasza Szőrös  (#1446) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem is csak belülről nyitja...

(#1448) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én már visszaállítottam az eredetit, hátha jön ma a patch :)

(#1449) cskamacska válasza Drenadar (#1447) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert a "nyitó pont" nagyon fent van, gyakorlatilag a hajó hátsója alá kell állni hogy kinyissa.

Mellesleg arra a meredek rámpára hogy tolnak fel akármit? ;] A daruk a kisraktérben meg a nagyraktérben is látványosan csak dísznek vannak, mert rakterükön belül működnek kb 1-2 méter erejéig. :DDD

Az Origin 300-as hajók között meg abszolút nem látok különbséget, még a 315p ágyát sem találom. :(

Malibutomi A peccsben várható Cutlass? :Y

Illetve a Freelancer hátsó lövegtornya vajon kap valami rendes elérési lehetőséget? Most ahogy nézem az vagy valami lifttel működik, vagy a lenyíló rámpában lennének létra fokok, de az meg akadályozná a rakodást.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1450) Malibutomi válasza cskamacska (#1449) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Már volt rá terv, hogy meg lesz hosszabbítva a rámpa. Valami kinyilós/kinyúlós megoldás lesz, és két láb is kijön belőle.

Meg is van: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.