Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) KaiotEch válasza Enxtheone (#2700) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez már túl komplex játék lenne. Szerintem ennyi programozáshoz kevés az a pár ember aki tegnap felsorakozott a live stream-en.

(#2702) GrooveHero válasza Drenadar (#2696) üzenetére


GrooveHero
addikt

De a hajó ha elagyom be lesz riasztva. A hajót nem fogja tudni ellopni, max a talpakat, oszt elviszi a MÉH-be, a hajó meg ott fog állni 4 db téglán. Sztem tuti lesznek brazilok, akik megcsinálják az ilyeneket :DDD :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2703) .tnm válasza Enxtheone (#2700) üzenetére


.tnm
addikt

valószínűbb, hogy ha mondanak erre valamit, akkor az lesz, hogy a hajót csak a tulaja tudja kinyitni, és DNS és egyéb biometrikus azonosítók és életjelek alapján azonosít. amíg szét nem lövik, mert utána szabadon irányítható, hogy ne akadályozza a mentőcsapatok munkáját.

@(#2692) GypsFulvus2

hull id van. ha lopott hajóval járkálsz, akkor Te is büntethető vagy (akárcsak ma, ha egy lopott autóval állítanak meg). ha nem akarsz lebukni, akkor kell venned egy hamis hull id-t, ami nem lesz olcsó (ezt Chris maga mondta). azután már nem körözik majd a hajót.

@(#2688) Asaob

minden hajó jól látható és jól látható is marad, akárcsak a repülők, hiszen fontos, hogy ne ütközzenek stb. legalábbis ez addig van így, amíg legális polgári céllal repkedsz. ha rossz szándékú vagy, vagy a senki földjén jársz, akkor biztos átmehetsz lopakodóba.

("biztosúr, csak azért mentem a vaksötétben kivilágítatlanul 150-nel, mert hallottam, hogy ezen a környéken sok az olyan autólopás, ahol megállítják az autóst és kirángatják a kocsiból." nem hiszem, hogy elfogadnák. :) )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2704) Malibutomi válasza KaiotEch (#2701) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kb. 70-80 ember dolgozik most a játékon.

(#2705) KaiotEch válasza Malibutomi (#2704) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Áhá akkor tegnap nem volt ott a teljes gárda. Még mindig nagyon filózom, hogy kifizessek-e rá ~7500Ft-ot. :F

(#2706) .tnm: Szar a fizum :D Megveszed karácsonyra nekem? :B

[ Szerkesztve ]

(#2706) .tnm válasza KaiotEch (#2705) üzenetére


.tnm
addikt

még meg se vetted a játékot? :Y

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2707) Drenadar válasza KaiotEch (#2705) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha bizonytalan vagy, várd meg a megjelenést... havonta félre teszel egy 500 ftot és abból meglesz :)

(#2708) GypsFulvus2 válasza .tnm (#2703) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Világos. Csak az nem tiszta még, hogy ha veszel egy körözött HIN-es hajót ócsóért, aztán végrehajtasz vele egy támadást (valami nagy fogást akasztasz, ami megéri a kockázatot), majd lerakod a hajót, bepakoljátok az árut a haverod freelancerébe, és elhúzzátok a csíkot, akkor honnan tudják, hogy te most bűnöztél? Az eddigiek alapján sehonnan. Kivéve, ha tényleg az lesz, hogy csakis a tulaj vezetheti/nyithatja a hajót. Ez viszont kissé csökkentené a lehetőségek tárházát (bár számukra nyilván ez lenne a legegyszerűbb).

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2709) KaiotEch válasza Drenadar (#2707) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A másik az, hogy lesz-e időm vele játszani? Mivel MMORPG, így rengeteg időt igényel, tudom, mert régen sokat WoW-oztam.

(#2710) Drenadar válasza KaiotEch (#2709) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ezt most tényleg tőlem kérdezed? :C

nem, szerintem nem lesz időd játszani, mert kb két év múlva éppen majd a gyereket kell tisztába raknod, és másodállásod is lesz... sajnálom, többet nem árulhatok el a jövődről és a saját időbeosztásodról... sorry.

(#2711) Djuree válasza KaiotEch (#2709) üzenetére


Djuree
félisten

a wow egy fos szar, abban szart se érsz ha nem ülsz ott napi 6-8 órát. én is wow-oztam egy ideig, napi 2-3 óra játékkal sehol nem voltam. :W
ez nem olyan lesz...

.tnm: mert te már megvetted? :Y :C jó h még meg sem jelent...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2712) GypsFulvus2 válasza KaiotEch (#2709) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem lesz skill rendszer, ezért nem kell végigjárni egy ranglétrát, mint egy "átlagos" MMO-ban. E miatt elvileg nem leszel rákényszerítve, hogy a fél életed a monitor előtt töltsd. A gyakorlatban majd meglátjuk. Ami az ár/érték arányt illeti: 40 USD-ért kapsz egy kb 50 küldetéses single player játékot, mellé egy MMO-t, továbbá alfa és béta elérést is. Ez sztem igencsak jó ajánlat. Ha az MMO bűnrossz is lenne (ami nem valószínű), akkor is ott van a Squadron 42, és CR nem hiszem hogy elfelejtett volna jó játékot készíteni a Wing Commanderek óta. Ráadásnak még itt tényleg figyelembe veszik a fejlesztésben a fanok igényeit; folyamatosan megy a szavaztatás és be is építik azt, amire igény mutatkozik. Szóval semmi sem biztos, de az előjelek összességében pozitívak.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2713) .tnm válasza KaiotEch (#2705) üzenetére


.tnm
addikt

bocsánat, nem számonkérő hangnem akart lenni, csak szimplán meglepett. teljesen azt hittem, hogy kb. mindenkinek aki itt van, van már egy alapcsomagja. (június óta figyelgettem félszemmel hogy áll a játék, de nem követtem közelről, mert nem bírtam volna ki, aztán mikor kijött a hangár modul -- és tudomást szereztem róla --- , elszakadt a cérna :) )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2714) Drenadar válasza Djuree (#2711) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen aki vett valamilyen támogatós csomagot, az tulajdonképpen megvette a játékot, mert jár hozzá...

(#2715) Diopapa válasza Asaob (#2688) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez egy szórakoztatóipari termék lesz, emiatt eltekintenek attól, hogy részleges a newtoni fizika megvalósítása, terjed az űrben a hang, stbstb...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2716) Asaob válasza Diopapa (#2715) üzenetére


Asaob
csendes tag

A hangulat fokozása szempontjából értem a hangokat, fizika könnyitést, stb. de ez milyen hangulatot fokoz:?

A hajó testén elhelyezett tucat reflektor szerintem inkább gagyi hatást kelt mint jópofa designt. A kékkel jelöltekből a elég lenne egy reflektor az űrben repüléshez vagy az orr vagy a szárnynál elhelyezve. A piros szárnyfényekből amit szintén kékkel jelöltem sem értem minek 2, de azt még megemészteném villanyoszlopok ötlete mentén. Na viszont a többi reflektorra amit pirossal jelöltem nem találtam ésszerű magyarázatot. (szerintem azt hitték a modell magában kevés lenne, pedig a kevesebb néha több! A modell negyedannyi fénnyel szuper jól nézne ki!)

(#2717) Djuree válasza Drenadar (#2714) üzenetére


Djuree
félisten

legalábbis szóban...aztán ki tudja mit kapsz a végén és mennyiért.

Asaob: ez rendőr hajó biztos. :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2718) Drenadar válasza Asaob (#2716) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem emiatt nem lett a hajó gagyi érzés...

mondjuk nekem a coca cola kamion sem gagyi, pedig nah azon van ám fény rendesen...

Amúgy meg dobd fel a fórumra és kérdezd meg a deveket, hogy miért kell ennyi lámpa a hajóra, és mi a céljuk.

Djuree:
nem értem miért íród hogy szóban?
Szerinted meg mernék tenni, hogy jaj, meggondoltuk magunkat, mégsem kapják meg a Backerek a játékot (meg akiknek van valamilyen csomagjuk), hanem vegyék meg szépen 10 ezerért, hisz váááálság van?

fejtsd már ki ezt kérlek...

(#2719) Szőrös  válasza Asaob (#2716) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te most komolyan ezen akadtál ki ? :DDD

Egyébként nem tudom feltűnt e de a 300as szériát pont légköri repkedéssel reklámozták - ami mondjuk még az elején nem lesz a játékban - azokra a gépekre még irl is szoktak helyzetjelző fényeket tenni ( ami még távolról sem reflektor ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2720) Diopapa válasza Asaob (#2716) üzenetére


Diopapa
addikt

Nézd, ízlésről nem fogok vitatkozni, nekem pl tetszik. Nyilván azért lett olyan, mert a designernek (és gondolom CR-nek is) úgy tetszett. Akinek tetszik így a hajó, azoknak ez is "hangulatot fokoz". Azt kell megértened, hogy ez pont ugyan olyan dolog mint az űrben terjedő hang meg a többi. Van akinek tetszik, van akinek nem. Ha a játék design-ja nem jön be, akkor sztem keress másik játékot, elég sok concept artot lehet már látni a bolygókról, hajókról stb-ről, lehet látni, hogy kb milyen lesz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2721) Malachi válasza Diopapa (#2720) üzenetére


Malachi
addikt

vagy vegyen majd másik hajót, lesz miből választani! ha nem jön be neki, én szívesen elcserélem az Aurorámat... :)

(#2722) Volfram42 válasza Diopapa (#2715) üzenetére


Volfram42
senior tag

Bajban is lenne a játékosok 90%-a ha rendes fizika lenne benne. Még a Newtoni fizika is durva lenne, főleg ha belepakolnák az égi mechanikát úgy ahogy van. :)
A Kerbal spce program nevű játékban is, mit össze izzadtam mire először le tudtam szállni egy holdra.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2723) Volfram42 válasza Asaob (#2716) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az űrben konkrétan semmilyen fény nem kellene egy járműre. Úgy sem veszed észre ha elrepül előtted néhány kilométerre, túl kicsi és a többi égitest, főleg ha egy naprendszerben vagy simán túlvilágítana bármilyen reflektort. Azaz nem kell aggódni, ha egy ilyen hajó meg egy előtted úgy sem fogod látni, főleg, hogy itt még a LOD-al is számolni kell. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2724) Diopapa válasza Volfram42 (#2722) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor te profi vagy, én felszállni sem nagyon tudtam vele rendesen.. :DDD ez az arc viszont jól tolja.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2725) Asaob


Asaob
csendes tag

A hajó tetszik! A hull tökéletes! A formák szuper jók, tetszik a felnyíló ajtó, majdnem minden a helyén van, de azok a fránya fények. Pontosan az űrben való repkedéshez nincs szükség szinte semmi fényre! A légkörben való repüléshez sem használnak a két szárnyon (piros, zöld) ill. alul villogó fehér + leszálláskor reflektor kerekeken és szárnyon túl semmi mást. Az a baj, hogy manapság már mindent túl effekteznek a játékokban és a filmekben is. Hol vannak a régi ütött kopott koszos űrhajók. Mind1 ez kell a népnek, nemhiába viszik a cod-ot is mint a cukrot. EYECANDY birkáknak gondolkodni ne kelljen mit miért (nem személyeskedem csak úgy általánosságban mondom)!

[ Szerkesztve ]

(#2726) Diopapa válasza Asaob (#2725) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, aki nem úgy gondolkodik ahogy te, az birka... :U Csak úgy általánosságban mondom...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2727) Asaob válasza Diopapa (#2726) üzenetére


Asaob
csendes tag

A lényeg akkor átment látom! :(

(#2728) Malachi válasza Asaob (#2725) üzenetére


Malachi
addikt

általánosságban sem kellene birkázni, mert itt is lesznek nem kevesen, akik megveszik majd. fények ide, vagy oda. szerintem túlliheged a témát, ezt leginkább észre sem veszi tíz emberből kilenc, vagy nem foglalkozik vele. a véleményed nyugodtan mondd el, de a személyeskedést teljesen kihagyhatnánk innen.

(#2729) .tnm válasza Asaob (#2725) üzenetére


.tnm
addikt

Chris Smith:
Added some quick shots of some paint job variants .Also, this is an updated version, with more detail added all over the hull for more interest .I’ve also added more lights as well (including a red light for the port side and green for the starboard side;)) .The tiled texture and UVs were also worked over a bit.

Chris Olivia:
Very nice … I was going to say that the port and starboard lights were too christmas treeish, but never mind; I love it .The only thing I would say is the ORIGIN 300i decal seems too vivid and stands out too much — is there any way to tone it down? It bothers me more on this version than the red one .It might just be this angle .

Jump Point 1x07

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2730) Diopapa válasza Asaob (#2727) üzenetére


Diopapa
addikt

Nézd, ízlésről/szubjektumról van szó, te meg jössz itt a gondolkodással meg a birkázással. Ez egy scifi játék. A realitásfaktoron lehet vitatkozni, de most azt mondod, hogy el kell gondolkodni rajta, hogy miért kell annyi fény a hajóra. Azon nem kell elgondolkodni, hogy miért rosszabb a kilátás a cokpitekből mint egy modern vadászgép esetében? hogy miért kell az űrben repülő Hornet orrába két ventilátor? stbstb. Neeeeem, csak azok a fránya fények nem reálisak. Mert te azt mondod. Akinek tetszik, az meg birka, mert nem gondolkodik el ezeken. Értem. :U

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2731) .tnm válasza Diopapa (#2730) üzenetére


.tnm
addikt

FYI a hornet elejében az a két ventilátor, nem ventilátor, hanem valami részecske gyűjtő. (most nem tudom, hol olvastam, de hivatalos forrás volt)

"hydrogen intake" a fúziós hajtóműhöz, elvileg a 300i sorozatban is van, csak nem látszik, de van "légbeömlő" (tényleg van a hajtómű alján. nézegettem is, hogy minek, amíg volt 300i-m :) )

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2732) Diopapa válasza .tnm (#2731) üzenetére


Diopapa
addikt

A 300i-n meg nem lámpák vannak, hanem deep space szenzorok, pontosabb velük a jump pointra ugrás.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2733) Djuree válasza Drenadar (#2718) üzenetére


Djuree
félisten

"nem értem miért íród hogy szóban?
Szerinted meg mernék tenni, hogy jaj, meggondoltuk magunkat, mégsem kapják meg a Backerek a játékot (meg akiknek van valamilyen csomagjuk), hanem vegyék meg szépen 10 ezerért, hisz váááálság van?

fejtsd már ki ezt kérlek..."

mit kell ezen kifejteni? a mai világban ne legyél ilyen naiv, porul fogsz járni előbb-utóbb...nagyon. ;)
a politikusoknak is elhiszel mindent amit mondanak? nem kéne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2734) cskamacska válasza .tnm (#2387) üzenetére


cskamacska
addikt

The Mandate Kickstartolódott! :R
Még 4 nap van hátra a végéig. Szerintem 20 dollárt megér, ha másért nem, akkor az egész jó zenért, amit pluszban megkapunk. ^^ 40 dollár esetleg, ha valaki nagyon bízik benne, és kapásból kell neki 3 DLC és az első kiegészítő is.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2735) Szőrös  válasza Diopapa (#2730) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nekem az is furcsa hogy a pilácsok ( :D ) zavarják de a hátsó szárny / vezérsík aminek szintén nincs semmi haszna a zűrben az nem. Hát szóval izé. :F

Egyébként új szavazás van kint "What location would you like to see in Star Citizen?" ...hát bazira nem tudom eldönti melyiket válasszam .

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2736) Drenadar válasza Djuree (#2733) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

majd visszatérünk erre később... :)

(#2737) .tnm válasza Szőrös  (#2735) üzenetére


.tnm
addikt

tök mindegy. black hole magasan vezet. mondjuk fogalmam nincs, hogy mit akarnak ott a birkák csinálni.
szakrális öngyilkosság? :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2738) Diopapa válasza .tnm (#2737) üzenetére


Diopapa
addikt

Hümmm... a black hole-ra szavaztam... :F :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2739) Szőrös  válasza Diopapa (#2738) üzenetére


Szőrös 
veterán

:DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2740) Malibutomi válasza Diopapa (#2738) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én a vízbolygóra

(#2741) Volfram42


Volfram42
senior tag

A black hole számomra is kérdés. MI lesz ott? Odaugrunk és ott marad örökre a karakterünk az időtorzulás miatt? Másra nem tudok gondolni. Én a vízbolygóra szavaztam érdekel milyen az azzal kapcsolatos concept art-uk.

Az eye candy dolgokat én se szeretem, de addig nem érdekel amíg nem megy az átláthatóság rovására. Pl.: A Guild Wars 2-ben már alacsony szinten olyan mennyiségű effekt ugrált a monitoron, hogy azt se tudtam ki kicsoda, vagy, hogy én hol vagyok egyáltalán. Na ott zavart a dolog nem is kicsit. Remélem nem viszik túlzásba a sok lézert.

Tomi: Kezdek aggódni túl hasonló az érdeklődésünk. Nem baj majd úgy fotózgatjuk az univerzumot, hogy a másikunk ne lógjon bele a képbe. Kivéve ha turistaszórólapot csinálunk oda kell a mosolygós arc. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2742) Malibutomi válasza Volfram42 (#2741) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jaja egyetértek..egy gta5 féle selfie feature még jó lenne :DDD

(#2743) Asaob válasza Szőrös  (#2739) üzenetére


Asaob
csendes tag

Igazán nem értelek, az előző kommentedben írtad, hogy a 300i légkörben is használatos gép. (Ezt amúgy aki nézi a star citizen oldalát tudja 300i reklámból) Hozzá tetted ezért van rajta annyi fény. (majd nézegesd még este a repülőket) és most hogy már kijelentetted, hogy légköri jármű fent akadsz azon, hogy miért nem zavar a szárnya?! Troll on borz?
Azt elismerem, hogy a birkázással túl lőttem a célon! Mikor elküldtem már sejtettem, hogy ráfogtok ugrani... 12óra meló után előfordul. A véleményem ettől függetlenül fenntartom. Nem fogom itt hosszasan magyarázni a bizonyítványomat, de dolgoztam játékfejlesztésbe és tudom, hogyan készülnek ill. a Hollywood-i filmekkel is képben vagyok. Ami zavar a szakmában, hogy kiszúrják értelmetlen effektekkel az emberek szemét és a többség kajálja. Ezért is készül annyi szemét, mert a story nem kell, tudomány minek csak robbanás, füst, glare, flare, pityü pityü. Bumm 500 milliós haszon. Amíg ezt kajálják addig ezt fogjuk kapni! Ha senki nem nézné Hajdu Petit már rég nem lenne a képernyőn az a...
Remélem most már kicsit tisztább, hogy mi a problémám átvitt értelemben a 300i-vel is. . A 300i modell már most szuperül néz ki a fentit leszámítva ! A játékkal kapcsolatban nem kell tiltani mivel golden ticketes-ként (az első videók megjelenése előtt regisztrált tagok kapták) igazán nagy rajongója vagyok, csak aggódom nehogy elvigyék egy casual irányba ahol az a tuti ha sok lámpa pislákol a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#2744) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is a Víz bolygóra szavaztam :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2745) Szőrös  válasza Asaob (#2743) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az ellentétre hívtam fel a figyelmed...

És ha az a pilács nem értelmetlen effekt ?

Golden ticket egyébként nálam is megvan. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2746) Asaob válasza Szőrös  (#2745) üzenetére


Asaob
csendes tag

Na jó! Nem akartam ennyit rugózni rajta, de ha találsz rá nekem magyarázatot akkor ok. Engem meg lehet győzni! Én többször nézegettem sajnos csak a 300i-t vettem meg szóval mást nem tudok, de még nem jöttem rá mire valók. peace!

(#2747) Szőrös  válasza Asaob (#2746) üzenetére


Szőrös 
veterán

#2732 "A 300i-n meg nem lámpák vannak, hanem deep space szenzorok, pontosabb velük a jump pointra ugrás." Hát most istenem ... világítanak. :D A lényeg hogy van funkcionalitásuk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2748) .tnm válasza Asaob (#2746) üzenetére


.tnm
addikt

mindenkinek van ilyen problémája, amin rúgozhat. engem a hangok zavarnak a vákuumban, meg az, hogy a freelancer-en, a cutlass-en, és connie-n van budi, az avenger-en, aurora-n és 300-as sorozaton meg nincs. bár ha stázisban alszol, akkor végülis ok.

az űrhangok kikapcsolhatóságához meg itt gyűjtök aláírást :) hátha.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2749) Asaob válasza Diopapa (#2730) üzenetére


Asaob
csendes tag

"Azon nem kell elgondolkodni, hogy miért rosszabb a kilátás a cokpitekből mint egy modern vadászgép esetében? hogy miért kell az űrben repülő Hornet orrába két ventilátor? stbstb."

Amúgy röhögni fogsz, de ezeken is gondolkodtam a Hornetes venti is zavar by the way. A cokpiteknél azzal próbálom nyugtatni magam, hogy a gépek többsége nem harcászati célra lett tervezve hanem polgári forgalomra azért nincs akkora kilátás + még reméltem, hogy valami "holofém" merevítők vannak benne mint a titanfall robotok belsejében. Plusz még az is zavar, hogy miért nincs a constellation üvegein olyan zárható fémpáncél ami harc közben meggátolja, hogy egy kósza lézer kicsinálja a 4 tagú legénységet. Ha láttad a prometheust akkor tudod mire gondolok. Amúgy a constellation design fele abból a filmből van szvsz. Szóval igenis kattogok pár dolgon!

(#2750) .tnm válasza Asaob (#2749) üzenetére


.tnm
addikt

szerintem olvasgass még külföldi fórumokat, ha ezek zavarnak. egyik űrhajóban sincs üveg pl. az áttetsző fém. a lézer energiáját akár el is vezetheti. a "ventik" mint mondtam nem hűtéshez vannak, hanem, hogy az űrben kolbászoló kósza hidrogén atomokat beterelgesse a fúziós hajtóműbe. (persze lehet, hogy ezek is sületlenségek, de akkor legalább már olyan dolgok zavarnának, amik tényleg benne vannak a játékban és nem olyanok, amiket csak hiszel, hogy úgy van.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.