Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Diopapa válasza MuldR (#1250) üzenetére


Diopapa
addikt

Én azért remélem, hogy nem....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1252) Szőrös  válasza MuldR (#1250) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ide ? Miért ? Messze van még a megjelenés plusz ez nem wot stílusú lövölde lesz.

Ha már menekülni akarnak akkor inkább a War Thunder Grund Foces-t vegyék célba , majd' egy hónap és jön.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1253) MuldR válasza Szőrös  (#1252) üzenetére


MuldR
tag

Szerencsere nem WOT stilus lesz. Arra ott a Star Conflict. De mar azt is eluntam. :(

(#1254) helgi


helgi
aktív tag

Hát, én a wot-ot meg az eve-t elég régota nyomom, de már kezdem unni a baromságokat.
a marhákról meg nem is beszélve.
sory

(#1255) hunbi válasza helgi (#1254) üzenetére


hunbi
tag

Sajnálatos, de valószínűleg ez a játék sem lesz mentes a marháktól. Talán a s42 rész... :)

(#1256) MuldR válasza hunbi (#1255) üzenetére


MuldR
tag

Fizetni kell erte....ez mar egy jo szuro. :)

(#1257) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na még 130K és újabb milla :)
Meg is lesz a héten.

(#1258) GrooveHero


GrooveHero
addikt

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1259) Malachi válasza GrooveHero (#1258) üzenetére


Malachi
addikt

ez volt a livestreamben is. szíp. :)

(#1260) Diopapa válasza Malachi (#1259) üzenetére


Diopapa
addikt

Csak még a hangáramban nincs... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1261) cskamacska


cskamacska
addikt

Olyan manőver vajon megoldható, hogy megveszek egy Aurora LN csomagot, majd ha rámszakad a zótépé véletlenül november vége előtt, akkor a csomagot átadom egy Original/Veteran backer jótevőmnek, az beolvasztja, összeget kipótolom Paypal-en, majd egy 110 dolláros Pirate Pack-et beszerez, és átadja? :F

Mindeközben az egyre fogyó Alfa elérés tiket nem veszne el? Egyáltalán elérhető még a 110 dolláros Digital Pirate / Avast Ye Matey - LTI korai adakozóknak? :( Original Backer special, "Digital Pirate / Avast Ye Matey - LTI" - $110 = "Drake Interplanetary Cutlass" ship, Tractor Beam, Docking Collar, Blackbeard Ship Skin, 2000 Game Credits, LIFETIME Insurance, Digital Soundtrack, Digital Star Map, Alpha Access, Beta access, Squadron 42 Digital Download, Star Citizen Digital Download

Illetve adott esetben lenne jelentkező az itt megjelent Mélyentisztelt Original/Veteran Backer Hölgyek/Urak részéről ilyetén való kisegítésemre? :R

Némi random megjegyzés:

Kell valamit vennem boltból, hogy a fiók pledger státuszba kerüljön, nagy bánatomra a státuszt nem lehet csak úgy ajándékozni(így lemaradok minden eddigi milestone rewardról, ami bár nem jelentős, de ezért nem lenne rossz)
Auróra LTI-jének egyébként sem látom komoly értelmét, mivel az a leggyengébb kezdőhajó(legalábbis még, aztán megjelenésre lehet már középmezőnybe emelkedik ;] ), legelső feladata lesz mindenkinek azt lecserélni, akkor meg veszik a hajóval az LTI is. Éppen ezért megvehetném a legolcsóbb MR-t is, de a két plusz fegyver slot talán megér 5 dollárt a Legionnaire-n, hogy a nagyobb tűzerővel egy fokkal gyorsabban jussak jobb hajóhoz.

Az egész Auróra család bűn ronda. :DDD
Az eddig látott hajókból messze a Cutlass tetszik legjobban kinézetre, és ahogy nézem, az előzetes tervek alapján a funkcionalitással sem lesz gondja. Van ágy a mélyűri mentéshez, megfelelő fegyverzet, két legénységi hely, egész tágas rakodótér, dokkológyűrű miatt lehet ninnyázni, és talán megoldják hogy egy kisebb csapat rakodótérben szállított NPC-vel is lehet majd kommandózni, bár akkor a Caterpillar hülyén nézne ki a hierarchiában. :B
És talán a legelső hajó a Freelancer mellett, aminek elég belső tere van a moziból ismert "űr-lakóhajó" életérzéshez, a kisebbek mind "egyszerű" vadászok(pláne a Hornet és az Avenger, ami ugyanannyiba kerül, az olcsóbb 300i variánsok legalább rendelkeznek egy nagyon minimál belső térrel), de a Freelancer szegény meg egy szállítóhajó, azzal összecsapást indítani nem lehet. :( (a lore alapján pont az ilyen kereskedő hajók prédálására van kialakítva a Cutlass...)
Mindezért cserébe jó drága magyar pénztárcához képest, és pakkban talán már a régi backereknek sem elérhető, márpedig 140 dollár egy kezdőcsomag+mindenkinek elérhető Pirate Pack-ért már szóba sem jöhet. :O

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1262) Malibutomi válasza cskamacska (#1261) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem vész el a státuszod ha csomagot cserélsz, az az accounthoz kötődik. Viszont ha később be akarod olvasztani, akkor tök felesleges az LN-t venned.
Jelenleg van még 110$-os pirate pack. Hogy meddig azt nem tudom. Elvileg november 26.-ig van az LTI, akkor lehet változnak a csomagok is.

[ Szerkesztve ]

(#1263) GrooveHero válasza cskamacska (#1261) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pirate, mi?...kattan a bilncs, meglásd ;] :DDD :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1264) Diopapa válasza Malibutomi (#1262) üzenetére


Diopapa
addikt

Olyanra lehet én is beneveznék. Ha original backer veszi, akkor több mindent kap az ember (az LTI-n kívül) mint ha sima talpas paraszt mint én? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1265) Malibutomi válasza Diopapa (#1264) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt nemtom, nekem ez van a boltban a kalóz csomagban:

Azt látom hogy new backereknek nincs is ez a csomag, legalábbis ha logoutolok, nem látom a store-ban

[ Szerkesztve ]

(#1266) Diopapa válasza Malibutomi (#1265) üzenetére


Diopapa
addikt

Én erre gondoltam, nekem ez elérhető:

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1267) Malibutomi válasza Diopapa (#1266) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jahogy csak a hajó, nem a csomag!
Akkor a válasz nem, ugyanez a csomag, csak LTI-vel van a cutlass. Nektek miért euroban irja az árakat?

Nekem 100$ ez a csomag. az jelen állás szerint 1500-2000Ft-al olcsóbb mint a 80 euro.

(#1268) Szőrös  válasza Malibutomi (#1267) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jobbra fent lehet állítani a valutát , múltkor nagyon néztem én is mert automatice ájróra állt át. Mondom ejnye nem jó ez így ...ment is dodóra vissza . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1269) Diopapa válasza Malibutomi (#1267) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez a pirate pack, ennyi van benne. A kérdésem arra irányulna, hogy ha véletlen nem bírok magammal és kéne egy ilyen pirate pack, akkor ha megkérnélek, hogy te vedd meg nekem, akkor jobban járnék, vagy igazából tök8.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1270) Szőrös  válasza Diopapa (#1269) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem tök8 hogy Te vagy Ő veszi meg , többet nem kapsz vele.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1271) Diopapa válasza Szőrös  (#1270) üzenetére


Diopapa
addikt

Az ideiglenes business hangár azt jelenti, hogy a Cutlass-hez majd a rebesgetett Asteroid-hangar jár?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1272) Malibutomi válasza Diopapa (#1271) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen

(#1273) Diopapa válasza Malibutomi (#1272) üzenetére


Diopapa
addikt

No és ha te vennéd meg a Cutlass-t, járna hozzá LTI?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1274) Malibutomi válasza Diopapa (#1273) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen :K

(#1275) Szőrös  válasza Diopapa (#1273) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te nem original backer vagy ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1276) cskamacska válasza Diopapa (#1273) üzenetére


cskamacska
addikt

Járna hozzá LTI, meg a bővített Star Citizen alapcsomag, ami a Star Citizen/Squadron 42 játékokból, és ezek Alfa és Béta eléréséből, 2000UEC-ből, zenei albumból, csillagtérképből áll. Ezen felül alapból a Business hangárral kezdesz, és ha majd elérhető lesz, az exkluzívabb kalózhangárba lehet költözni(ez valszeg a Business megfelelője lesz nagyságban más kialakítással, Caterpillar, Cutlass bőven elfér, de a nagyobb hajókhoz lehet kicsi lesz).

Szerintem abszolút nem érdemes a boltból venni, 10 dollár felárral megkapod gyakorlatilag a 125 dolláros Freelancer/Hornet pledge szintet olcsóbban exkluzív hangárral és LTI-vel.

mod: Elnézést, Original Backereknek az egész "emelt szint" 110 dollárba kerül, illetve másikaknál 5000 pénz az alap, de az nem oszt nem szoroz. :B

Nagyon hasznos poszt: FS: "Star Citizen" Original Backer Packages, Ships and Addons

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1277) Diopapa válasza Szőrös  (#1275) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem, én 2013. szept 1. backer vagyok : :DDD Megmondom őszintén régen valahogy úgy jött le, hogy ez gyakorlatilag a story-driven Squadron 42. lesz, és régen is inkább a Privateers-ért voltam oda, nem a Wing Commanderért, így elkönyveltem, mint kihagyott ziccert, míg valamiért elkeztem olvasgatni ezt a fórumot, majd végigolvastam az egészet és rájöttem, hogy KELL!

Malibutomi:

Jó. :) Ha nem sikerül lebeszélnem magam, akkor majd kereslek ha nem gond. :) Mindenképpen szeretném megvárni, míg kijön a modell, de ha nov. végéig nem jön ki, nem tudom mit csinálok... :(

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1278) Szőrös  válasza Diopapa (#1277) üzenetére


Szőrös 
veterán

pfff még ilyet...hát akkor én szóba se állok Veled

:DDD

ööö nem most akkor megkavarodtam, Tomi Én mint original backer tudok occsóban Cutlass-t venni vagy sem ? :F

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1279) Diopapa válasza Szőrös  (#1278) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha nem is olcsóbban, de lesz hozzá LTI meg Star map meg plusz credit(?). Javítsatok ki.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1280) Szőrös  válasza Diopapa (#1279) üzenetére


Szőrös 
veterán

map már van , azt már vettem külön.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1281) Diopapa válasza Szőrös  (#1280) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor rossz neked. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1282) Malibutomi válasza Szőrös  (#1278) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja ahogy mondja, ugyanannyi a cutlass

(#1283) cskamacska válasza Malibutomi (#1262) üzenetére


cskamacska
addikt

Jó tudni. :R

A dolog úgy gurult tova, hogy 30 dollárt(Digital Scout) megér a játék, mert kifejezetten ígéretesnek tűnik, +10 dollárért(Digital Mercenary) kapok Alfa és Béta elérést, azaz másfél évig nem malmozok, és nyáladzok a videókra, hanem ténylegesen játszhatok a játékkal(legalábbis egy részével :DDD és akár már 2 hónap múlva), és +5 dollárért(Aurora LN pledge) egy hajszálnyival jobb kezdő hajót kapok, amit később talán már nem is kapni alapból(még a héten lehet megvenni, aztán utána eseményekkor).
Ez azt jelenti hogy a 6600 forintos alapár 9800 forintra növekedett. Megérte? Meglássuk. :R

Viszont még nem vagyok biztos benne, hogy 24000 forintot megér egy virtuális!! jobb hajó egy ritkább hangárral.
2011-ben majdnem vettem egy Char B2-es tankot World of Tanks-ben, de letettem róla önként, azóta megbántam volna, mert otthagytam a játékot.
2012 végén majdnem vettem Alpha Squad elérést Planetside 2 indulásánál 9000 forint értékben, de a Sony oldala nem fogadta el a kártyám, illetve ragaszkodott volna 20% áva rádobásához, így elálltam, azóta erősen megbántam volna, mert otthagytam a játékot.

Most +14000 forintot kidobni valamira, ami szép(messze legjobban tetszik az elérhető hajók közül), funkcionálisan jobb mint a kezdő hajó, de teljesen bizonytalan a játék MMO részének indulása utáni használati értéke. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1284) Malibutomi válasza cskamacska (#1283) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én a drága hajókra nem költök, megvehető lesz a játékban is majd, akkor nem verek el rá egy valag pénzt
Főleg hogy egy év alatt még lehet másik tetszik meg jobban, vagy netán ha már kijött a játék derül ki, hogy amit kinéztem az nem fekszik nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1285) Diopapa válasza Malibutomi (#1284) üzenetére


Diopapa
addikt

No de aszteroida hangár meg minden... Na na? ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1286) Malibutomi válasza Diopapa (#1285) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jó nekem,a business, a kényelmes pihenőbolygón, kehedjen egy aszteroidán akinek nincs jobb dolga.
"Fú beszart ez a kvantumrelé, kéne egy új,áá bazki három ugrásnyira vagyok mindentől...f...szom" :)

(#1287) Szőrös  válasza Malibutomi (#1286) üzenetére


Szőrös 
veterán

"kehedjen egy aszteroidán akinek nincs jobb dolga."

Nodenode ! Egy kalóz mégis honnét eressze meg a félelmetes és gatyarepesztő YARRR kiáltást ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1288) Diopapa válasza Szőrös  (#1287) üzenetére


Diopapa
addikt

Jaja! Amit hiányolok, nem lesz űrpapagáj, anélkül nem sokat ér a Yarrr pack.. :((( :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1289) Malibutomi válasza Diopapa (#1288) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

De falábad még lehet :DDD Meg az egyik szemed is kitolja olcson Karibi Tom okleveles sebész és raktáros

(#1290) cskamacska válasza GrooveHero (#1263) üzenetére


cskamacska
addikt

Fórumon többen kritizálták ezt az előzetes beskatulyázást, pedig egy sima 300i-vel is lehet majd kalózkodni, legfeljebb nem olyan jó hatékonysággal.
Nyilván a kalóz közhellyel próbálnak pár támogatót fogni, pedig ha jól belesulykolják a játékosok fejébe, hogy a Drake hajói csak gátlástalan törvényen kívüliek kezében vannak, akkor a Cutlass és Caterpillar tulajok arra ébrednek, hogy szó nélkül aprítják őket. :(((

Pedig szándékaim pont békések, inkább felfedezésre használnám, és időnként lomizásra/bányászásra, ha lehetőség lenne rá, elhagyatott űrállomások meglesésére. :)
A lore szerint "jófiú" hajók pedig elég egyszerűek, Hornet erős harcban, de másra igazán nem is jó, Freelancer is még tetszene, de azt várhatóan harcra csak legszükségesebb esetben lehetne használni, egyszerű fuvarozást pedig már a Half Life 2 Synergy modjának Trials pályáján megutáltam. :DDD
A 300i, 315p, 325a, meg ugyanannak a sporthajónak az árnyalatnyi változatai, nem tudom mondjuk a 315p miért jobb felfedezésre, mint a 325a vadász variáns. :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1291) Diopapa


Diopapa
addikt

Holnap Wingman's hangar.. :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1292) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

36K maradt, lehet mire felkelünk meglesz... :)

(#1293) Volfram42 válasza Malibutomi (#1292) üzenetére


Volfram42
senior tag

Meg is van. Az új cél Tuningolt alfateszt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1294) Diopapa válasza Volfram42 (#1293) üzenetére


Diopapa
addikt

szerk: már látom

BTW Hol van már a Wingman's Hangar-om?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1295) Malachi


Malachi
addikt

hát, akkor rajtunk a sok, EU+ausztrálok, a 25M rajtunk segítene leginkább az alpha szerverekkel.

(#1296) cskamacska válasza Malachi (#1295) üzenetére


cskamacska
addikt

Na akkor mondhatjuk, hogy itt vége is a feature creepnek.
+1 millió dollárból bérelnek szervereket Európában és Ausztráliában. ;]

Egyébként mire gondolsz, hogy rajtunk a sor? Dobjuk össze a pénzt, és vegyünk mindenkinek egy Constellationt? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1297) Szőrös  válasza cskamacska (#1296) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért én még reménykedek egy BS goalban is. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1298) Malachi válasza cskamacska (#1296) üzenetére


Malachi
addikt

úgy gondolom, hogy igen, nekünk kellene összedobni, ez az USÁkokat szerintem már kicsit sem mozgatja majd meg.

(#1299) Malibutomi válasza Malachi (#1298) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tejeljenek csak, vagy túlterheljük az ő szervereiket ... BWÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁ

Na most akkor azt beszéljük meg, ki mikor tervez gépfrissitést SC-hez.

[ Szerkesztve ]

(#1300) GrooveHero válasza Malibutomi (#1299) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én már tegnap elkezdtem :P :DD :C :C

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.