Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Malachi válasza Djuree (#2950) üzenetére


Malachi
addikt

hát ez elég fura, akkor valami volt a levegőben, mert én is most álmodtam a Star Citizennel. :D:D:D

kihoztak valami vadi új gigantikus hajót, nevetségesen drágán, és online lehetett nézni, mennyit adnak el belőle. előre nevettem, hogy mekkora bukta lesz, erre úgy elkezdett pörögni a számláláó, mint a forgószél. öt perc alatt eladtak vagy nyolcezret.

meg akartam nézni a bevételes grafikont, hogy mennyit dobott az összegen, de aztán jött valami más. lehet, hogy éppen 100 milliót láttam volna? :Y :Y :Y

(#2952) GypsFulvus2 válasza Malachi (#2951) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hé! Láttátok, hogy 100 millára ugrott a számláló?!?

Csak vicceltem... ;]
Néztem ezt a Next Great Starship competition-t, és az jutott eszembe, hogy fel kéne tölteni nekik valami régi Pirx Pilóta Kalandjai videót. Mit szólnának vajon a repülő kávéfőzőkhöz? :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2953) Djuree válasza Malachi (#2951) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, lehet ez vmi előjel! nem semmi h ennyire egybevág az álmunk. :C
meg kéne írni CR-nek! :DDD

GypsFulvus2: lehet akkor menne fel 100 millára ha azt betennék! :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2954) Diopapa


Diopapa
addikt

Remélem a pénteki WM hangar-ban mondanak valami dátumot a hangar update-re és a dogfight modulra.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2955) .LnB válasza Diopapa (#2954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

No látom te is álmodsz :) Bocs a nagy álomtémában ezt nem tudotam kihagyni! :) :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2956) Diopapa válasza .LnB (#2955) üzenetére


Diopapa
addikt

Én 1x álmodtam ilyesmit, amikor túlságosan rá voltam pörögve az EVE-ben a pvp-re és álmomban is egy BC-t lőttem, akkor rájöttem, hogy ideje kicsit szüneteltetni :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2957) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Mondtam gyerekek : ha nem bírtok magatokkal akkor toljátok StarLancer-t. Tényleg érdemes , baromi jó a hangulata , van benne kihívás és SC-ben nagyon sok minden vissza fog köszönni.
Csak egy példa : meglepődve tapasztaltam SL-ben első eligazítás után a hajó / fegyver választás módja egy kezdetleges holopad....aminek a továbbfejlesztett változata ott van SC hangárban is.
No meg a harccal is lehet gyakorolni dogfightra.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2958) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Sziasztok,

Új vagyok a fórumon, pár hónapja követem a játékot, most jutottam el odáig, hogy tennék bele egy kis pénzt, így találtam rá a fórumra.
Olvasom az összefoglalóban, hogy nov26-ig lehetett olyan csomagot vásárolni, ami mellé full biztosítás járt. Erről végleg lemaradtam vagy van valamilyen mód a jobbféle account beszerzésére?

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2959) Malachi válasza Zyrius (#2958) üzenetére


Malachi
addikt

sajnos lemaradtál, de semmi gond. ha veszel egy csomagot, jár hozzá néhány hónap, annyi idő alatt pedig elvileg összeszedhetsz majd könnyedén annyi pénzt, hogy bőven jusson biztosításra.

(#2960) Drenadar válasza Zyrius (#2958) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én vettem hajót biztosítás nélkül.... nah és? :) (dogfightnál biztos nem fogjuk elveszteni a hajókat...)
szerintem túl lett becsülve a dolog, azt nyilatkozták hogy egyáltalán nem lesz drága ingame sem, sztem az LTI csupán egy bónusz, kényelmi funkció, vagyis inkább ajándék, hogy ne is kelljen vele foglalkoznod...

[ Szerkesztve ]

(#2961) Zyrius válasza Drenadar (#2960) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Köszi válaszokat.

Még 1 kérdés, a hajók között mi a különbség? (:]) teljesen új vagyok még..
Az Origin 300i nagyon nagyon tetszik a reklám alapján.. annyira eltalálták a hangulatát, hogy beleszerettem :) Lehet a hajókat jobbá varázsolni? Pl láttam, hogy van 315,325 meg 350 is.

Az elöző oldalt visszaolvastam és ott írta valaki, hogy 5 dollárért tudott csinálni valamilyen upgrade-et, ez pontosan mit jelent? Már most lehet cserélgetni a jövőbenin in gam javakat (pl hajók)

Annyi kérdésem volna még, ahogy időm engedi megpróbálom majd újraolvasni az egész topikot (szerencsére csak 3K hozzászólásnál jár :P )

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2962) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó lenne egy ilyen Constellation. 1percnél full feketében, ó istenem! :)
Itt egy videó a belsejéről is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2963) Diopapa válasza .LnB (#2962) üzenetére


Diopapa
addikt

Vótmá'! :P (én linkeltem pár hete) :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2964) Diopapa válasza Zyrius (#2961) üzenetére


Diopapa
addikt

Az összefoglalókat olvasd el kérlek, ezek meg vannak ott válaszolva. Az 5$-os upgrade azt jelenti, hogy vannak hajótípusok, amikből több variáns is van (mint pl a 300-as széria, az Aurora, etc) és az alap hajót felupgradelte egy nagyobb típusra. Magyarul az alap hajó + upgrade egy másik hajó lett.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2965) KaiotEch válasza Zyrius (#2958) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miféle biztosítás? :F AXA?

(#2966) .LnB válasza KaiotEch (#2965) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

LTI

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2967) Djuree válasza KaiotEch (#2965) üzenetére


Djuree
félisten

dehogyis axa. allianz jár hozzá. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2968) Enxtheone


Enxtheone
tag

Pont most megy a tvben biztosítási csalással foglalkozó műsor :D
Ha valaki szeretné hogy majd ellopjam a hajóját akkor küldje priviben hogy hol parkol vele

(#2969) Revolit válasza Enxtheone (#2968) üzenetére


Revolit
senior tag

Ezzel max akkor jár jól az illető, ha részesedik a haszonból, ugyanis a rajta lévő upgrade-eket nem kapja vissza, csak a csupasz hajót :P De pl nekem Aurorán LTI van, ha majd meglesz második hajóm, ez jó biznisz lesz, mindig ellopatom a hajómat egy kis pénzért :DDD

(#2970) Diopapa válasza Revolit (#2969) üzenetére


Diopapa
addikt

Valami olyasmit írtak, hogy lesz külön biztosítás az upgradenek.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2971) .tnm válasza Revolit (#2969) üzenetére


.tnm
addikt

a legjobb módja, hogy elbukd az LTI-t...

egyébként is többször elmondták, hogy nagyon kicsit lesz csak érdemes lopkodni ezeket a kisebb hajókat (amikhez létezik egyáltalán LTI)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2972) Backspace


Backspace
tag

Nézegetve a ship commercial videokat, hát kezdek beleszerelmesedni a játékba.

(#2973) Diopapa válasza Backspace (#2972) üzenetére


Diopapa
addikt

Fuss, amíg teheted.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2974) GrooveHero válasza Diopapa (#2973) üzenetére


GrooveHero
addikt

Áhh, felejtsd el, már beszippantotta, nincs menekvés. Mindenki így kezdte, oszt nézd meg hova jutottunk :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2975) Drenadar válasza GrooveHero (#2974) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hova? :D mindenki vett egy hajót... :)

(#2976) Backspace válasza Drenadar (#2975) üzenetére


Backspace
tag

Még nem vettem semmit, mert pár hónapja leváltottam az asztali gépemet egy laptopra, hogy én úgy se fogok már játszani übergrafikás játékokkal. Az EVE-Online, LoL, Counter Strike... elfut a laposon, erre meg belefutok ebbe a projektbe... Hát nem sokáig fogom megtartani a notit! :U

(#2977) Revolit válasza Backspace (#2976) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát, nekem is hasonló bajom van. Illetve nekem asztalim van, de vagy 3 éve ugyanaz, mert semmi nem indokolta a bővítést, főleg, hogy már nem igazán játszottam semmivel se. Erre tessék, már egy Aurora boldog tulajdonosa vagyok :DDD És persze akadozik a hangár modul :O

szerk.: Na jó, ha mondjuk cutlass-em lenne, akkor mondhatnám, hogy teljesen boldog tulajdonos vagyok :P

[ Szerkesztve ]

(#2978) GrooveHero válasza Drenadar (#2975) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ne is mondd, most én is megnéztem a Hornet vidót má sokadjára, nekem kell egy olyan. Azok a gatlingek nem hazudnak ám :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2979) Backspace


Backspace
tag

Úgy döntöttem, addig nem fogok pledge-t venni, amíg olyan gépem nem lesz, amin elfut.
Gondolom Ti sem látjátok úgy sok értelmét, hogy még a hangar modul sem futna rendesen. Azon felül, hogy támogatom a játék fejlesztését!? Vagy drágább lesz később?

(#2980) .tnm válasza Revolit (#2977) üzenetére


.tnm
addikt

Nálam

alaplap: 5 év;
cpu: 3,5 év;
ram 5,5 év,
táp 5 év.

minden very high és 1920*1200 felbontáson, így optimalizátlan állapotban a hangár 20 fps felett van.
ami felhúzza:
ssd: pár hónap (mondjuk előtte is az volt, és az már 3,5 éves)
vga: 3 nap.

a lényeg a lényeg: kb a vga-n múlik az egész.

@(#2981) Diopapa
szerintem 2-4 mag is elég lesz neki. VGA-n fog múlni nagyon sok, főleg, ha jön a mantle amd vonalon

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2981) Diopapa válasza .tnm (#2980) üzenetére


Diopapa
addikt

Még. Valamelyik nap olvastam az egyik engine programozó írta, hogy 6 mag / 12 thread-re lövik be kb a játékot, de figyelnek rá, hogy 8 magoson is megfelelően skálázódjon.

btw a nem hivatalos galactic map-et ismeritek?

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2982) Szőrös  válasza Diopapa (#2981) üzenetére


Szőrös 
veterán

wowwww ezt eddig nem láttam. pöpec kis cucc.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2983) Malachi válasza Diopapa (#2981) üzenetére


Malachi
addikt

kösz, húsz perce le se tudok szakadni róla. :D

ez teljesen fanmade? gondolom a hivatalos lore alapján készült, de "amatőrök" dobták össze?

(#2984) Volfram42 válasza Malachi (#2983) üzenetére


Volfram42
senior tag

Fanmade, összerakták az eddigi adatokból. Mikor én is rátaláltam akkor jó sokáig böngésztem, azt hittem itt közismert ezért nem linkeltem fene.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2985) ifi


ifi
csendes tag

Sziasztok!

MuldR mesélte hogy itt tömörülnek a magyar Citizenek. :D
Csatlakoznék én is a flottához egy 315p-vel.

(#2986) Revolit válasza ifi (#2985) üzenetére


Revolit
senior tag

Töltsd ki a sorozási űrlapot :DDD
[link]

(Amúgy semmiféle kötelezettséggel nem jár a kitöltése :N )

(#2987) Backspace válasza Revolit (#2986) üzenetére


Backspace
tag

Ezt berakhatnátok az összefoglaló topikba! Később én is beírnám magam, ha befizetek! :R

(#2988) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Wow, ez a térkép nagyon beteg.
Annyira rákattantam a játékra. Ma 4 ismerősömnek mutattam meg, ebből kettő hümmögött (jó jel :D)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2989) Drenadar válasza Zyrius (#2988) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

egy térképre?

csinálhatnának a fejlesztők valami szuper 3d-s térképet... :)

én a hornetes videóval nem tudok betelni... csak kicsit bánt hogy a 325a pilótája béna volt a videóban legalább egy picit megizzaszthatta volna azt a dögöt...

(#2990) GrooveHero válasza Drenadar (#2989) üzenetére


GrooveHero
addikt

+1, ma énis megint sokadjára lepetéztem attól a géptől :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2991) Szőrös  válasza Drenadar (#2989) üzenetére


Szőrös 
veterán

3D star map proto videó volt már annó.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2992) Volfram42 válasza Szőrös  (#2991) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen itt is van: http://www.youtube.com/watch?v=9cLeXj4p03k

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2993) Drenadar válasza Volfram42 (#2992) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem tetszik... :|
valahogy a megvalósítás olyan ósdi :|
Jó tudom, nem ez a végleges, de lehetne látványosabb, kevésbé gagyesz...

(#2994) Mrgyergyo válasza Diopapa (#2981) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Ha ez igaz akkor az igen... egy 6magos 12szálas proc alaphangon 140k... eddig filóztam az s2011-es foglalton most már tuti, hogy az lesz a köv upgrade

(#2995) Malibutomi válasza Mrgyergyo (#2994) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem kell olyan, csak addig skálázódik.

(#2996) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Be is bacna :DDD TEgnap vettem meg a Haswell-es lapot, 4770K lesz benne, nem veszek jópénzér 6 meg 8 magos gépet :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2997) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Nekem pont 6 magos processzorom van,ha meg lesz medium-on 60 fps dog fighting modulban nekem már az is elég.

Intelnél meg elég lesz neki a 4 magos szerintem.

(#2998) Drenadar válasza Apokalipsy1 (#2997) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem elég lenne a ~30 fps is, ha az igazi stabil 30 fps lenne... mondjuk akkor ugyebár elég lenne a 23 is, hisz a szem nem igen érzékeli a többet...

(#2999) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Vegyetek dinnyét, abban sok mag van ;]

(#3000) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Elvileg a cryengine alapban kezelte a 8 szálat, Crysis3-ban is jól mentek pl. az amd fx procik.
Még az is kiderûl ez a Mantle mennyit számít, mert a leírások alapján a procin is segít.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.