Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Diopapa válasza Apokalipsy1 (#2600) üzenetére


Diopapa
addikt

Az idő 2/3-ban a telefonját nyomkodja. Nyilván a chatet figyeli.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2602) Diopapa


Diopapa
addikt

Avenger... :Y :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2603) Malibutomi válasza Diopapa (#2602) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Atom.

(#2604) Malachi


Malachi
addikt

tényleg elég menő az Avenger.

én viszont most kidőlök. jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#2605) Szőrös  válasza Diopapa (#2602) üzenetére


Szőrös 
veterán

Oké ha minden ladikot így akarnak megcsinálni akkor érthető miért pepecselnek velük ennyit. Ez azért elég komoly lett.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2606) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Jol néz ki,de akkor is hornet az erősebb ;]

(#2607) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Végre Sandi is beszél.

(#2608) Diopapa


Diopapa
addikt

Kicsit átmentünk teleshopba... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2609) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ezek bazzeg direkt húzzák az időt. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2610) Diopapa válasza Szőrös  (#2609) üzenetére


Diopapa
addikt

Mondjuk a Cutlasshez kéne egy olyan Drake-es kapucnis izé. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2611) Szőrös  válasza Szőrös  (#2609) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hoppáhoppá azért itt már látni valamit , elég fasza kis UI lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2612) Diopapa válasza Szőrös  (#2611) üzenetére


Diopapa
addikt

Ekkora HUD-nál nem sok minden fog látszani a játéktérből :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2613) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na EW-t itt sem ússzuk meg.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2614) Volfram42


Volfram42
senior tag

És ez a fegyverteszt mikor lesz bent? állat. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2615) k4rL^ válasza Volfram42 (#2614) üzenetére


k4rL^
senior tag

Decemberben valamikor, ez jó móka lesz :)

(#2616) Volfram42


Volfram42
senior tag

Ennek is vége. Sajnos a felére alig figyeltem, mert rém unalmas volt :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2617) .tnm


.tnm
addikt

hát én csalódott vagyok. egy csomó kérdésre WH-ban azért nem válaszoltak, mert hogy hagyni kell nagy dolgokat a live-stream-re is. láttuk pár f*sza videót, hallottunk pár másodpercnyit a zenéből. és kaptunk egy csomó ígéretet arra, hogy karácsonyig (majdnem egy teljes hónap) jön még pár dolog, de igazából nagyon sok mindennel nagyon jól állnak, "csak még épp nincs azon a szinten", hogy meg merjék mutatni.

lehet, hogy magamból indulok ki, de inkább örülnék egy nightly build-nek, ami minden második nap összeomlik, mint annak, hogy lassan két hónapja nincs semmi kézzel fogható.

egy ilyen eseménynél meg minimum annyit vártam volna, hogy mondjanak egy ütemtervet/helyzetjelentést, hogy az egyes, hangárban el nem érhető hajókkal mi a helyzet.

a szülinapi nagy esemény gyakorlatilag nem az volt, amit ők adtak, hanem, hogy a közösség mennyit adott nekik és ez azért szomorú. remélem karácsonyig kárpótolnak azért. (tudom, hogy a türelmetlenség beszél belőlem, de szerintem kicsit több nyugtatás kéne, hogy jól állnak időben)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2618) Volfram42 válasza .tnm (#2617) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én reménykedtem egy patch-ben, hogy amire szavazhattunk nem oly rég az most kerül be, sajna nem. Én nem vagyok csalódott, mert még olyat nem mutatott ami nem tetszett volna, inkább türelmetlen vagyok én is, de nagyon. :) Jó lenne már együtt repkedni egyet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2619) Szőrös  válasza .tnm (#2617) üzenetére


Szőrös 
veterán

"lehet, hogy magamból indulok ki"

Igen , viszont a többség nem ilyen. Ha nem tetszene nekik akkor menne a rage megint a hivatalos fórumon.
Én sem mondom hogy teljesen elégedett vagyok, többet vártam.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2620) Volfram42


Volfram42
senior tag

Kijött az új levél is. Már csak egy gyártó maradt. Az information runner vezet utána a bounty hunter és a végén a cargo ship. Anvil hajó lesz, vagyis szerintem kalózos beütésű.

Vagy nyolcszor kellett javítanom ezt a néhány mondatot ez jel az alvásra, jó éjt.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2621) Djuree válasza .tnm (#2617) üzenetére


Djuree
félisten

szerencsére nem sokat vártam, úgyhogy nem csalódtam, de őszintén szólva gondoltam h ez lesz. foglalkoztam inkább bnőmmel, jobban jártam asszem. csomó minden még nincs kész, még ötlet szintjén sem, gondolom ezért tértek ki a válaszok alól.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2622) Diopapa válasza Volfram42 (#2620) üzenetére


Diopapa
addikt

A Drake gyártja a kalózos hajókat, az Anvil a katonai contractor.

Jah, és kapják be, éjfélkor még nem volt kint a szavazás, reggel 7-re meg eldőlt az information runner, nem lehetett rá szavazni.. :U

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2623) .LnB válasza .tnm (#2617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látod ezért korai ennyit költeni. Ezért is vagy szerintem csalódott mert már sokat áldoztál erre a játékra, és nem kaptál semmit érte. Én megértelek, én is ennyire tudok lelkesedni dolgokért, itt viszont kívárok még, mert ebből tényleg lehet bármi. Természetesen mivel fizettem már én is érte, ezért remélem nem vernek minket át. De látod, azért tegnap sem azt kaptuk amit vártunk. Persze korán van, de sokáig nem lehet ezt így húzni. Egyszer majd fellázadnak többen is ha ez az állapot nem változik rövid időn belül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2624) Djuree válasza .LnB (#2623) üzenetére


Djuree
félisten

hát én eddig költöttem 40 dolcsit, de ez is elég sok lényegében a semmire, többet nem érdemes költeni, főleg h bármikor lehet hajót venni ha akarok, nem kell elkapkodni. majd ha lesz vmi kézzel fogható eredmény, lehet veszek még hajót, de addig nem, így ha bukó van nem sokat vesztek.
most még nem lázadnak az emberek, egy picit a tegnapi után igen, de amúgy türelmesek. de nem sokáig...

azt a q, 33M már?! :Y
a semmire mennyit kifizetnek egyesek. :C
átlag 105dolcsi/kopf. :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2625) .LnB válasza Djuree (#2624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan így gondolom én is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2626) Szőrös  válasza Djuree (#2624) üzenetére


Szőrös 
veterán

"átlag 105dolcsi/kopf." Ami mondjuk nem sok ha egy dobozos mmo árával számolsz fél éves havidíjjal csak itt előre fizeted ki és még egy single kampányt is kapsz.

Én egyébként nem lázadok csak kicsit többet vártam volna. Amit láttam az viszont megnyugtatott mert az UI-n és az újra dizájnolt Avengeren is látszik hogy a legjobbra törekszenek. És számomra ez a lényeg.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2627) KaiotEch válasza Szőrös  (#2626) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Attól nem féltek egyébként, hogy mire meglesz a játék, addigra megunjátok? :F

(#2628) Szőrös  válasza KaiotEch (#2627) üzenetére


Szőrös 
veterán

Még csak afla tesztek jönnek. A teljes SC talán jövő év végére lesz tesztelhető ami még messze van . Szóval megunásról még nem igazán beszélhetünk. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2629) KaiotEch válasza Szőrös  (#2628) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nekem a Kartuga játék volt ilyen. Beta-ban részt vettem és mire jött az éles, már ráuntam.

(#2630) Drenadar válasza KaiotEch (#2629) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

itt a modulokat lassacskán adagolják nekünk, nehéz ráunni arra ami nincs.
Illetve ha a bétában leszünk, az is eléggé sokrétű lesz, nem éppen olyasmi amire hamar rá lehet unni.

(#2631) Malachi


Malachi
addikt

nem tudom, mennyire figyeltétek, de CR már pedzegette elég erősen a Blizzardot, meg a Valve-t, hogy ők is éveket ülnek a játékaikon, de meg is látszik, blablabla... a hangár modulról egy nyikk nem hangzott el, hogy mikor lesz meg, talán két patch karácsonyig lesz, de semmi pontos. gyanús ez, hogy nem lesznek készen csak 2015-re valamikor.

a Hornet műszerfal viszont marha jó, le a kalappal, a zene is, minden tetszik amit mutattak. csak hát a tempó, meg az ígéretek...

(#2632) Drenadar válasza Malachi (#2631) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a tempó a legkevesebb... a duke is elkészült, bármég dolgozhattak volna rajta :D

ha jó lesz a minősége a játéknak, szívesen várunk szerintem, főleg hogy az alfában bétában benne vagyunk :D

(#2633) Szőrös  válasza Malachi (#2631) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Final Release (estimated early 2015) " Ha '15 tavaszára meglesz akkor örülhetünk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2634) KaiotEch válasza Szőrös  (#2633) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És 2015-re egy elavult játék lesz :P

(#2635) .tnm válasza .LnB (#2623) üzenetére


.tnm
addikt

csak az eseményben csalódtam egyelőre, mert szerintem jobban beharangozták. ha nem hallottam/olvastam legalább tízszer, hogy egy nagy bummal kezdik a második évet, akkor egyszer sem.

olyan nagyon sok pénzem szerencsére már nincs a játékban, van egy alapcsomagom, egy LX upgrade-em és egy buggy-m ($50, 11000 Ft) és egy $80-t érő (de olcsóbban vett) m50 LTI-om, amit -- ha nem tetszik amerre a dolgok haladnak -- egy félév múlva szerintem még bőven el tudok majd adni árában (talán drágábban is, de nem ezen akarok meggazdagodni).

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2636) .LnB válasza .tnm (#2635) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a pénz kérdés persze relatív. Ki mennyit engedhet meg magának. Én spóroltam rá pár hetet/hónapot, hogy az alap csomagot meg tudjam venni. Mert sokadragú dolog volt jelenleg ez az életemben. Viszont nem szerettem volna kimaradni a buliból. Család mellett már éppen ennyi is elég, még az LN upgrade-et is meggondoltam 2x pedig csak 10$-volt :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2637) Drenadar válasza .LnB (#2636) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én meg gondolkozás nélkül szórtam a pénzt :D

(#2638) ng0ofy válasza Szőrös  (#2633) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Remélem az alfa elérést 2014 szeptember tájékán elindítják. A sok pénzt költsék most már a gyorsításra (: nem kell több feature, bár ahogy látom, erre ők is rájöttek :D

(#2639) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem Roberts tisztába van azzal, hogy ha itt valami balul sül el, és a végeredmény nem lesz kielégítő. Akkor nem csak a saját játékának, az űrszimulátor játékstílusnak tesz ezzel nagyon rosszat. De még az ehez hasonló kickstarter + közönség álltal finanszírozott játékokba vetett hitüket is elveszthetik az emberek. Nagyon nagy baj lehet ebböl. Mindezekmellett én bizakodó vagyok amúgy ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2640) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az a baj, hogy ugye a pénzzel azért nem egyenes arányban lehet gyorsítani a fejlesztést (meg nem is érdemes ész nélkül, mert szar lesz),de ahogy itt már régebben beszéltük, ahogy nő az összeg, meg a támogatók száma, úgy lesz több a türelmetlen ember. Főleg akinek megtetszett egy videó és beszáll, de sokat nem tud az előzményekről.

(#2641) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ha valaki lemaradt volna a fegyver tesztes videóról.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2642) .LnB válasza Szőrös  (#2641) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem reggel, de ezt nem nevezném nagy durranásnak, még csak egy kis petárda szintjét sem éri el :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2643) Szőrös  válasza .LnB (#2642) üzenetére


Szőrös 
veterán

Senki sem mondta hogy nagy durranás.

Annyit infót azért elárultak hogy később hajó modulokon is tesztelhetőek lesznek a fegyverek ( melyik fegyver milyen hatásfokkal sebzi ) , tehát majd gyakorlati haszna is lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2644) Asaob


Asaob
csendes tag

Hi! Tegnap én is majdnem végig néztem a live streamet. Sajnos ami igazán érdekelt a PBR (physical, based, rendering) ill. a full body scan technológiáról nem mondtak sokat vagy nem lehetett érteni. Ami még kimondottan érdekel az a damage system! Nem tudom ki mit tud róla, de szeretném ha tudnának olyan jól kivitelezett rendszert csinálni mint a GTA5-ben van. Értem ez alatt, hogy pl. a gépfegyverekből kilőtt golyó nyomok mind végig a kocsin maradnak amíg el nem mész szervizbe.

Ami még nagyon látványos lenne az az ha az űrjárműveken nagyobb lukakat ill. szárnyakat lehetne leszakítani stb!
Off: Amúgy meg Sandy engem valamiért nagyon irritál. Úgy tűnik, hogy egy wannabe modellke nem nagyon futott be sehol aztán most mint CR felesége eljátssza itt a nagy gamert meg a kirakatbabát... Bár eleinte Wingman is furcsa volt nekem, de vele már megbarátkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#2645) Szőrös  válasza Asaob (#2644) üzenetére


Szőrös 
veterán

A sebzés rendszerről azt mondták hogy pont ilyen lesz, tehát a különböző hajó alkatrészek égnek , robbannak leszakadnak és mindezt látványosan plusz a működésüket is befolyásolja a sérülés foka.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2646) .LnB válasza Szőrös  (#2643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen nem mondta, de nagy durranásokat vártunk a bejelentésektől. Ezért írtam, hogy végül nem lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2647) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

a beammel vajon lehet majd hajót is vontatni?

(#2648) Malibutomi válasza Drenadar (#2647) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hornettel Bengalt biztos nem :DDD

(#2649) Asaob


Asaob
csendes tag

Sajnos anno a Freelancer-ben nem volt valami meggyőző a damage system. A hajó testen semmi sérülés nem volt látható, csak néha eltűnt egy szárny és füstöt hagyott maga után. Persze már nem mai a darab.

Van még egy kérdésem a 300i hajón miért van annyi fény forrás? Semmi nem indokolja. Szegény úgy néz ki mint egy karácsony fa. Pedig a modell jó lett! Remélem később kevesebb lesz rajta!

[ Szerkesztve ]

(#2650) Volfram42 válasza Diopapa (#2622) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igazad van benéztem. Már érett a pizsi akkor. :)

Megnéztem előbb frissebben a HUD-ot. Csak beletekertem a reggeli mellett. Én azt hittem a fülke műszerein lesznek az adatok nem ilyen levegőben lévő izék. Ezt is benéztem vagy rosszul tudtam és tényleg kivetített lesz az egész?

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.