Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Diopapa


Diopapa
addikt

Bocs a dupláért, de Aurora LN beújítva...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1052) Malibutomi válasza Diopapa (#1051) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem LX van, de gondolkodom. :)

(#1053) Diopapa válasza Malibutomi (#1052) üzenetére


Diopapa
addikt

Arról nem hinném, hogy érdemes... Talán 2-vel több fegyver fér az LN-re, de az LX mégis csak leet feeling, plusz szvsz nagyon szép a festése :)

Most már még türelmetlenebb vagyok, várhatok a következő hangar patch-ig, hogy bekerüljön... :O :DDD

Azt meg csak remélem, hogy az LTI átmászik az MR-ről az LN-re.. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1054) Szőrös  válasza Diopapa (#1051) üzenetére


Szőrös 
veterán

upgrade nekem is megvolt :D pecs mikor jön ? nem arról volt szó hogy ma lesz ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1055) Diopapa válasza Szőrös  (#1054) üzenetére


Diopapa
addikt

Csak Volfram hülyített vele, kb 10. launcher restart után rájöttem, hogy csak szivat... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1056) Szőrös  válasza Diopapa (#1055) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö a Con-on azt mondták holnap...ami ma lenne. :U

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1057) Malibutomi válasza Szőrös  (#1056) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Viszont ott még csak reggel van

(#1058) Diopapa válasza Szőrös  (#1056) üzenetére


Diopapa
addikt

Jó, akkor restartolgatom a klienst...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1059) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azt realizáltátok, hogy ma estig valószínű meglesz a 22M? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1060) Volfram42 válasza Diopapa (#1055) üzenetére


Volfram42
senior tag

Csütörtökön az mondták, hogy holnap. Tegnap hajnalban a fórumon Írta Rob Irving, hogy másfél óra. Még nem lett belőle semmi sajnos. A Hornetet azt elnapolták jövő hétre az tuti.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1061) Diopapa válasza Malibutomi (#1059) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, tegnap több mint 500k dodó jött össze.... Mi lett volna, ha normális a szülinapi buli? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1062) Diopapa válasza Volfram42 (#1060) üzenetére


Diopapa
addikt

Rob Irving az a copfos kopaszodó szöszi? Elég sok WM's Hangart végignéztem, de a legkonkrétabb válasza valamire az egy "maybe" volt azt hiszem.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1063) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Van egy felvetésem srácok.

Nekem van USA címem, és haza is tudom hozatni a cuccokat olcsón. Szóval. Akinek kell póló, vagy bármi egyéb valós cucc, az szóljon.

(#1064) Diopapa válasza Malibutomi (#1063) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi, ez szép tőled. Egy Idrist akkor kérlek... :DDD

szerk: chat-en megkérdeztem, mikor jön a patch, "today"... Nem vagyok előrébb... :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1065) Volfram42 válasza Diopapa (#1064) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen ez a szörnyű, hogy ma. :) Én meg melózom négytől reggelig megint, csak most éjjel.
Nagyon off bocsi.: A Warthunder tankokhoz is ma jön a tech tree este hatkor. Azt se látom. Még egy BF4 bétát is ki kéne próbálnom, mert mindjárt vége. Lehet ki kéne vennem szabadságot vagy szólni a fejlesztőknek, hogy el vagyok halmozva lassítsanak. Na jó azt azért mégsem. :)

Azért rendes a fejlesztőktől, hogy ma is csinálják, hétvége van megtehették volna azt is, hogy csúszunk majd jövőhéten jön a patch.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1066) Diopapa válasza Volfram42 (#1065) üzenetére


Diopapa
addikt

A csütörtök esti után az gondolom, hogy be akarják bizonyítani, hogy "yes we can":.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1067) Volfram42 válasza Diopapa (#1066) üzenetére


Volfram42
senior tag

Tuti. A Conon résztvevők , ma reggel értek haza Sandy egyből posztolta. Be kell őket is fogni, már biztos kipihenték magukat. :) https://www.facebook.com/pages/Sandi-Gardiner/215475438505750

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1068) Szőrös  válasza Malibutomi (#1063) üzenetére


Szőrös 
veterán

Oké akkor kérnék egy pólót...de Sandi is legyen ám benne ! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1069) Diopapa válasza Volfram42 (#1067) üzenetére


Diopapa
addikt

Ugye CR írta a szülinapi köszöntő postban, hogy a szervezésnek jobban neki kell feszülnie Sandi csapatának a jövőben :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1070) Enxtheone


Enxtheone
tag

Egy kisebb carrier-awacs hibridnek szerintetek lenne értelme?

(#1071) Diopapa válasza Enxtheone (#1070) üzenetére


Diopapa
addikt

Sztem egy 10-20 fő körüli guildben jól tudna működni egy ilyen.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1072) Volfram42 válasza Diopapa (#1071) üzenetére


Volfram42
senior tag

Eszembe jutott, az se lenne rossz ha a hajókat lehetne ellátni. Azaz egy ilyesmi hajóhoz kéne valami logisztika is. Jól nézne ki. Ha lesz ilyesmi pezsgés egy capital körül és szép is lesz ami tuti akkor én is rá fogok szánni sok időt a fotózásra meg nézelődésre.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1073) Diopapa válasza Volfram42 (#1072) üzenetére


Diopapa
addikt

Üzemanyagot elvileg lehet majd vinni a hajókhoz. Az lenne jó, ha a capital sized hajókhoz (bár egyelőre ugye a Bengalról tudunk) lenne valami limitáció, pl nem tudnak leszállni v. dokkolni és az ellátmányt úgy kéne elszállítani hozzá. Talán ezzel is lehetne limitálni, nehogy minden pistike ilyenekkel röpködjön. :) Vesd fel az Ideas topikban és majd +1-ezem :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1074) Volfram42 válasza Diopapa (#1073) üzenetére


Volfram42
senior tag

majd megteszem, de ma sajnos nem.
Szavaztam Londonra ott legyen a következő Con. :)
Eddig Berlin vezet az se rossz.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1075) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na gyakorlatilag meg is van a 22milla. :C

Azt észrevettétek hogy az AURORA LN-re nem ír jump engine-t?

[ Szerkesztve ]

(#1076) Drenadar válasza Malibutomi (#1075) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

el fog fogyni a slot és én még mindig nem vettem pledge-t... :(

(#1077) Malibutomi válasza Drenadar (#1076) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor itt az idő! Vegyél egy alapot, aztán majd veszel hajót ha akarsz.

(#1078) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Aurora commercial video: [link]

Nemtudom ki hogy van vele, de nekem a nyálam csorog már a grafikára. :P

(#1079) Drenadar válasza Malibutomi (#1077) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Alapot? hmm.... pf....

(#1080) Diopapa válasza Malibutomi (#1075) üzenetére


Diopapa
addikt

Gondolom véletlen. Kizárt, hogy ne legyen rajta JE.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1081) Malibutomi válasza Diopapa (#1080) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lehet...csak az LX-hez ír a specs-nél.
De amúgy mondták anno, hoyg nincs minden hajón alapban.

(#1079) Drenadar

Hát aztán, akkor már bent vagy, és a meglévő csomagot bármikor beolvaszthatod egy nagyobbért.

[ Szerkesztve ]

(#1082) Diopapa válasza Malibutomi (#1081) üzenetére


Diopapa
addikt

Szóval akkor a JE-s MR-t cseréltem le szerinted JE nélküli LN-re? :)

BTW patch még mindíg nincs .... :(((

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1083) Drenadar válasza Malibutomi (#1081) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

beolvasztani? annyi hajót vesz az ember amennyit akar, nem? :) nem veszik el a többi sem....

(#1084) Malibutomi válasza Drenadar (#1083) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Persze annyi hajód lehet amennyit akarsz. Csak mondom, hogy ha van egy kis csomagod, de nagyobbat akarsz, és ez nem kell, simán visszaolvaszthatod a shopban pénzre, amit költhetsz a nagyobb csomagodra.

(#1082) Diopapa

Sztem csak nincs kiirva...

[ Szerkesztve ]

(#1085) Drenadar válasza Malibutomi (#1084) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha most veszek egy freelancert, 125-ért, és egy hónap mulva megint lenne 125usd-m akkor vehetek egy retaliatort vagy mi a frászt? komoly? tuti? egészbiztos?

(#1086) Diopapa válasza Drenadar (#1085) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen. Láttam olyat, akinek 20+ hajója van :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1087) Drenadar válasza Diopapa (#1086) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem az volt a kérdés most :D

hanem a freelancer beáldozásával csak újabb 125usd-re van szükség egy retaliatorra? ami ugye 250USD.

(#1088) Diopapa válasza Drenadar (#1087) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor félreértettem, bocsánat :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1089) Malibutomi válasza Drenadar (#1087) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Elvileg igen, itt van az opció, én most be tudnám olvasztani a csomagomat 45$ store creditre.

Azt mondjuk konkréten nem tudom, hoyg lehet-e csak hajót beolvasztani, de az hogy beolvasztod a freelanceres csomagot, és veszel egy retaliatorosat tuti működik.

[ Szerkesztve ]

(#1090) Drenadar válasza Malibutomi (#1089) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de jó lenne... meg az az LTI is :D

banki átutalás helyett hogyan lehet még pénzt küldeni online ami gyors és nem jutalékos vagy nem olyan nagyon? paypal?

(#1091) Malibutomi válasza Drenadar (#1090) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Paypal asszem nem von le semmit ha giftként küldesz valakinek.

Amúgy nekem is igy volt, volt a sima digital scout csomagom, és mikor + 10$-ért lehetett erre az advencedre váltani, akkor beolvasztottam és vettem egy ilyet.

(#1092) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Oké , 24 millára tippek ? :D

szerk.: 25-re nekem BS.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1093) Diopapa válasza Szőrös  (#1092) üzenetére


Diopapa
addikt

24 millás strechgoal a hangar patch 7... ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1094) Drenadar válasza Malibutomi (#1091) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

csak mert banki átutalás nekem nagyon nagyon drága lenne, ezért jó lenne valami alternatíva... főleg hogy neked csak 110USD a freelancer :)

(#1095) Malibutomi válasza Drenadar (#1094) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Így van 110$ a digital freelancer.

Ha gondolod, hogy intézzek neked, akkor paypal is jó, főleg hogy az oldalon egyből lehet paypallal fizetni.

Szerintem most retaliator még csomagban nincs, de gondolom majd lesz az is

[ Szerkesztve ]

(#1096) Drenadar válasza Malibutomi (#1095) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de már megvehető az is, de most hirtelen nem szívesen adnék érte annyit egyszerre... érted :)

tudod hogy tudok paypallal küldeni neked giftet?

(#1097) Malibutomi válasza Drenadar (#1096) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Úgyértem, a hajó megvehető, de nincs neki külön csomagja, mondjuk "Digital Asskicker" vagy ilyesmi :)

Küldök infot priviben.

(#1098) ng0ofy válasza Malibutomi (#1097) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ez a digital asskicker ez jó (:

Szerintem felesleges még egyelőre sok pénzt ölni a hajókba akkor sem, ha bele lehet olvasztani, bár én ilyen opciót nem látok.

Látom itt vagytok többen, akik igencsak otthonosan mozogtok Űr MMO-kban, ha lesz valami csapatmóka én szívesen betársulok, jó egy jó reflexú buta egyén, akit lehet mindig tanítgatni :DDD

Ez a corp. dolog továbbra is nagyon vonz. Pl. corp szintű hajók éssatöbbi (:

(#1099) Drenadar válasza ng0ofy (#1098) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát ... én most szántam el magam egy freelancer beszerzésére, már csak az kellene hogy Malibutomi kolléga online legyen :)

(#1100) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Tamás kollégának hála már nekem is van hozzáférésem... meg persze hajóm.
Végül a MISC Freelancert kértem tőle, remélem nem bánom meg.
A hangár mod valami hiba miatt nem akar lejönni, így a pici laptopom megússza az izzasztást, de a fórumban láttam hogy többeknél gond hogy nem tölti....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.