Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Malachi válasza .tnm (#2299) üzenetére


Malachi
addikt

jelezte még valaki korábban, de nem tudom, ki volt.

(#2302) .tnm válasza Malachi (#2301) üzenetére


.tnm
addikt

Volfram42 azt hitte magáról de elmúlt :D (rájött, hogy VB)
Torz on Borz ejtett el még egy ilyesmi mondatot, de az lehet feltételes mód akart lenni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2303) RichieTri válasza Szőrös  (#2294) üzenetére


RichieTri
senior tag

ez jol hangzik...
orulok, hogy olyan infokat tudok meg rola amik mintha az en fejembol pattantak volna ki :D

mondjuk nem lenne rossz ha esetleg akar a hajokat akar a fegyvereket lehetne kicsit fejleszteni/upgradelni es ugy egyedive tenni.
sztem egy kicsi XP-vonal siman beleferne a jatekbe csak jo "helyre" tegyek.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#2304) Szőrös  válasza .tnm (#2302) üzenetére


Szőrös 
veterán

Yepp Én is az lennék.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2305) Szőrös  válasza RichieTri (#2303) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hajók moduláris felépítésűek , azokat meg lehet cserélni jobbra.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2306) Diopapa válasza .tnm (#2302) üzenetére


Diopapa
addikt

Engem meg gyíkká változtatott!

De már elmúlt.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2307) .tnm


.tnm
addikt

nah, kicsit csökkentenem kell, mert túl sok pénzem áll egy olyan játékban, aminél még számomra sok a kérdőjel. viszont nem tudok dönteni, úgyhogy szavazásra bocsátom, szerintetek melyiknek a legjobb az ár-érték aránya a következők közül. szerk: a 4-ből 1 marad

Aurora MR ($25) (különleges tartozék: guncooler) I]($55-t tudok kivenni, ha ez marad)
Aurora LX ($30) (különleges tartozék: jump drive) [már csak pár óráig opció] I]($50-t tudok kivenni...)
300i ($55) ($25-t tudok kivenni...)
315p ($65) (különleges tartozék: jumpdrive, tractor beam) ($10-t tudok kivenni...)

ha ez számít, van mellette egy fix m50-es (ha lenne csomagban, akkor csak ezt hagynám meg)

tudom, hogy Ti se tudtok (sokkal) többet a játékról, ezért inkább a(z) (meg)érzéseitekre, tippeitekre vagyok kíváncsi. Vagyis a helyemben ki melyiket tartaná meg. (ha esetleg valaki azt is leírja miért, az meg mégjobb)

szerencsére nem kenyérre kell, de legyen az a viszonyítási alap, hogy 270X VGA-t akarok venni és ahhoz segítene hozzá, amit itt feladok.

@(#2308) Diopapa

az jelenleg 20$ ráfizetést jelent, pont kivenni akarok :D (tudom, hogy nem voltam egyértelmű előzőleg)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2308) Diopapa válasza .tnm (#2307) üzenetére


Diopapa
addikt

Én a P-t és az LX-et tartanám meg.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2309) Drenadar válasza .tnm (#2307) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

most ha jól értem vissza akarsz kapni valamennyi pénzt? Bocsi a hülye kérdésért, de biztos vissza lehet kérni?

ha rám hallgatsz, inkább gyűjts még a videókártyára, várj vele :)

(#2310) .tnm válasza Drenadar (#2309) üzenetére


.tnm
addikt

természetesen nem a CIG-től fogom a pénzt visszaszerezni, hanem a eladom a csomagjaimat a későn érkezőknek (eredeti áron).

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2311) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

MasterCard webkártyával próbált már valaki fizetni? Az enyém elutaította. Mindenhol jó volt eddig, UK, Amazon, belföld stb.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2312) .tnm válasza GypsFulvus2 (#2311) üzenetére


.tnm
addikt

paypal se megy (ügyelj arra, hogy bankod váltsa a valutát)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2313) .tnm válasza .tnm (#2312) üzenetére


.tnm
addikt

ez kérdés akart lenni, elég szétszórt vagyok ma sajnos.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2314) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#2311) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem sima VISA kártyám van, ezt eddig mindig mindenki elfogadta... lehet le kell majd váltanom mastercardra, akkor kezdjek el FÉLNI? vagy WTF?

(#2315) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#2314) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Bocsánat, én voltam a barom. User error. Másodjára sikerült. A MC webkártya tehát biztosan jó neki, gondolom akkor a Visa is.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2316) Volfram42 válasza .tnm (#2302) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mondjuk a VB es OB kozott nem tudom mi a kulonbseg azon kivul, hogy az ob meg a kickstarteren tamogatott a veteran meg mar a sajat honlapon valamivel kesobb a starter lejarta utan.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2317) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mostantól egy Aurora LN büszke tulajdonosa vagyok. De ennyi, többet nem költök a megjelenésig :)
Vacilláltam al LX és az LN között.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2318) Drenadar válasza .LnB (#2317) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és mi alapján hoztad meg a döntést? :)

(#2319) .LnB válasza Drenadar (#2318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A marha nagy szakértelmemnek köszönhetően (ami 2 napos). :P :DDD
-Nagyobb rakodási tömeg
-több fejlesztési hely
-nagyobb pajsz
-militari role /bár ez számomra még homályos, hogy pontosan mit jelent/
és a legfontosabb:
-szebb festés ;]

És valóban nem jelenik meg a Hangar modulban :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2320) Diopapa válasza .LnB (#2319) üzenetére


Diopapa
addikt

Grat! plusz nagyobb shield + 2 fegyver hely + 1 upgrade slot (ami el fog menni jump drive-ra)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2321) .tnm válasza .LnB (#2319) üzenetére


.tnm
addikt

"-Nagyobb rakodási tömeg"

jelenlegi statisztikák alapján ez nem igaz

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2322) .tnm válasza Volfram42 (#2316) üzenetére


.tnm
addikt

OB alacsonyabb árakat lát néhány esetben.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2323) .LnB válasza .tnm (#2321) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A null-cargo mass az nem az? az a tiszta tömege a hajónak?
Valószínűleg azt értettem félre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2324) Volfram42 válasza .tnm (#2322) üzenetére


Volfram42
senior tag

Majd meglesem ugy remlik ugyan azok az arak.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2325) .tnm válasza .LnB (#2323) üzenetére


.tnm
addikt

igen, az az önsúly

@(#2324) Volfram42

nem tudom mennyire pontos az aurora XL ára, pl. nincs javítva

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2326) .tnm


.tnm
addikt

ha akar valaki valamit venni majd $5-10 értékben és nem ez lenne az első vásárlása az RSI oldalon, akkor segítsen ki azzal, hogy velem veteti meg. (van két fölös LX upgrade-em)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2327) cskamacska válasza .tnm (#2307) üzenetére


cskamacska
addikt

Helyedben beolvasztanám mindet(M50-et is :P ), és vennék egy Yarr Edition Cutlass-t, meg egy Aurórát, és még kivételre is marad. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2328) .tnm válasza cskamacska (#2327) üzenetére


.tnm
addikt

nem az m50-es kell, azzal fogok csajozni (hiszen akár még 10 lány is lehet a 307 citizen között :D)

komolyabbra fordítva, engem elsősorban nem a pjú-pjú hajt (ha csak az lesz [jó, értelmes], akkor se fogok kiakadni), hanem hogy becsületes munkával tudjak felépíteni egy gazdaságot, felfedezgessek, ilyenek. vágyam az, hogy vegyek egy 890 jump-ot (vagy valami hasonlót) és az űr egy kevésbé frekventált területén kereskedő központot (abc-t, ha tetszik) nyissak. a freelancer hozza friss pékárút, kipakoljuk és lelép, a befut egy 315p felfedező, feltölti a készleteit és továbbindul. (ha túl sok, akkor a raktár készlet ott lebeg a hajó mellett az űrben, úgy se megy az el magától)
két-három bérelt hornet/aurora/avenger őrzi a komplexumot, ha túl finom falatnak tűnne anélkül. időnként egy pár bérelt szállítóhajó segítségével a bolt költözik.

időnként az m50-nel körbejárok (üzleti) kapcsolatokat intézni. :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2329) Drenadar válasza .tnm (#2328) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem ehhez a tervhez indulónak nem egy "sportkocsi" lesz a legjobb alap...
de te tudod...

szerintem is egy ilyen cutles vagy mi mindenes kellene neked... azzal kb mindent lehet csinálni.

(#2330) .tnm válasza Drenadar (#2329) üzenetére


.tnm
addikt

aurora (lx) lesz az alap ehhez. van benne jump engine így elvileg bárhova mehet.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2331) cskamacska válasza .tnm (#2328) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor te Igazi Magyar Vállalkozó leszel, aki már bolt helyének bejárására is A8-al érkezik. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2332) .tnm


.tnm
addikt

megvan a $29M, bár szerintem elég lassan jött össze. azt hiszem, ha ezen a hétvégén nem lesz meg a $31M, akkor a $35M talán sose lesz meg.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2333) Szőrös  válasza .tnm (#2332) üzenetére


Szőrös 
veterán

Megjelenésig van még ~1 év bár szerintem lesz az több is. Szóval nem hogy a 35 de a 40 milla is igen esélyes .Tomi 50-et saccolt anno , az már azért meredek de ha bedobnak még jó pár ladikot csalinak akkor lehet az is meg lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2334) Diopapa válasza .tnm (#2332) üzenetére


Diopapa
addikt

Persze, mert most a pár dolláros Aurora LX ment. Majd nézd meg mi lesz hétvégén a Retaliatorért.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2335) .tnm válasza Diopapa (#2334) üzenetére


.tnm
addikt

pont az az állításom, hogy ha most a hétvégén a nagy hármas (LTI-vel) nem húzza fel az eladásokat $31M-ig, akkor az kb. azt jelenti, hogy kicsapolták az embereket. de most épp úgy tűnik, hogy nagyon megindult a vásárlás, tehát lehet simán meglesz a $31M

az új hajók, igen még adhatnak lendületet, de nem tudom mennyien takarékoskodtak azzal a tudattal, hogy az újak között is hátha lesz valami, vagy mennyien lesznek úgy, hogy inkább lecserélnek egy régit.

(és azt se szabad elfelejteni, hogy benne vagyunk az ünnepi szezonban, jövő januártól nem lesz több ilyen. hacsak nem csúszik nagyon a játék, hiszen jövő ilyenkor már nem kéne, hogy sokat érjen a fejlesztés szempontjából pár plusz millió)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2336) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az upgradelt hajók, azok milyen Hangar update után jelennek meg? Minden héten mondjuk van egy update ami ezeket frissíti. Vagy csak akkor jelenik meg, ha az éppen aktuális update-et kiadják. (Fú ez kacifántos így, remélem értitek mit akarok kérdezni :))

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2337) Malachi válasza .LnB (#2336) üzenetére


Malachi
addikt

hát, azt csak Chris Roberts tudja - de talán még ő sem...

(#2338) .LnB válasza Malachi (#2337) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért mindenkinek alap hajók állnak a hangárban? Aki régen upgradelt azoknak is? Én azt hittem max pár napot kell várni és nekem is az LN lesz már a hangárban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2339) Diopapa válasza .LnB (#2336) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem tudom, hetek óta nem volt update, szerintem rá vannak gyógyulva a dogfightra..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2340) Malachi válasza .LnB (#2338) üzenetére


Malachi
addikt

egyelőre, amennyire tudom, semmilyen hajó update nem jött még. itt is várunk néhányan az LN-re, már hetek óta... :DDD

(#2341) Malibutomi válasza .tnm (#2335) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja most megindult, egy óra alatt 92.000$ kemény.
Amúgy szerintem azért is lesz még sok pénz, mert lehet most leül kicsit a dolog, de jön majd sorban a többi modul pár havonta, és akkor mindíg újabb emberek fognak érkezni.

Mikor júniusban elérte a 10millát, szerintem senki nem gondolta volna, hogy 5 hónap alatt hozzájön még 20...gyakorlatilag 5 hónapon át tartotta a közel 1M/hét bevételt. Nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

(#2342) .LnB válasza Malachi (#2340) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem, én meg tegnap 3 szor léptem be a modulba, hogy változott e már a hajómodell :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2343) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Jaj de jó lenne venni egy retaliatort... :( dobjunk össze egyre! :D

(#2344) Szőrös  válasza Drenadar (#2343) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igazából ha már működne az organization rész és úgy lehetne közösen venni akkor benne lennék. De nem múköggy. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2345) Drenadar válasza Szőrös  (#2344) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

gondolom ez nem véletlen!
tényleg lenne ebben fantázia, hogy többen vagyünk közös hajót... miért csak guildhajót lehet közösen venni? :D

elég sok hajót kellene beolvasztani hozzá :)
állítólag tűzerőben is sokkal jobb mint a consti, illetve több ember el tud rajta lenni...

apropó...
ha a freelancer 2 személyes, miért van rajta 4 ágy? ez nem utasszállító vazze :D

[ Szerkesztve ]

(#2346) GrooveHero válasza Drenadar (#2345) üzenetére


GrooveHero
addikt

csajoknak :DDD :K Ha egy szép nyári csillagos íccaka mész (nem mintha nem lenne állandóan sötét :DDD ) és az egyik sarkon ( :DDD ) megpillantasz két hölgyet, akik a legősibb mesterség űzői, akkor fel tudd őket venni :DDD Aztán persze megmutathatod nekik a lézerágyúdat :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2347) cskamacska válasza Drenadar (#2345) üzenetére


cskamacska
addikt

Persze, mert a fórumos pistikék kitalálták, hogy a kedvenc hajójuk mindenre jó. :P
Eredetileg valami olyasmi volt a terv Robertséknél, hogy típushajókat készítenek először, és mindenki válogat kedve szerint. Mint ilyenek, a legtöbb hajó csak nagyok szűk feladatkörök ellátására lenne képes, hisz direkt egy-egy feladat ellátására tervezték őket. Az már csak wishful thinking, hogy a mindenféle nekik megtetsző hajót gondolkodás nélkül megvettek a népek, és most azt remélik, hogy a Retaliator nehézbombázóként legalább annyira sokoldalú lesz, mint egy gunboat féle Constellation, ÉS még nehezebb hajók elleni harcra is jó. Win-Win

Simán akadnak akik Hornettel akarnak majd kereskedni.
Meg ahogy pistike elképzeli. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2348) Amaro_hu válasza GrooveHero (#2346) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

...és a szemközti ágyról mutatod, vagy a felsőről lógatod ki? Mert amire te gondolsz, ahhoz pont nem kell plusz két ágy ;]

(#2349) Revolit válasza cskamacska (#2347) üzenetére


Revolit
senior tag

Akkor az Aurora LX hajómmal ne nagyon akarjak majd kalózkodni? :D
Nézegettem miylen hajót vegyek, de azért elég elszállt árak vannak szerintem... azt hiszem bőven jó lesz ez kezdésnek :)

(#2350) ng0ofy válasza Szőrös  (#2344) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Amint lesz corporation (émmeg emigyen híjom, ha ti hívhatjátok guildnek :D) benne lennék én is egyben és egy lövész/rakodó/szerelő/kocsmai verekedő állással egy nagyobb hajón (: Az aurorámat meg egy kis plusz pénzt is megérne az, hogy csapatban együtt működve jövünk-megyünk (vadászunk, gyűjtögetünk, elvesszük ami másé, stb.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.