Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Diopapa válasza Malibutomi (#1450) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, csak ez fan videó, a CGI nem mondott rá semmit.

btw nekem rettenetesen akad ez a level.zip-es sztori :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1452) Volfram42 válasza cskamacska (#1449) üzenetére


Volfram42
senior tag

Már kinyúlós lett nem? Én úgy emlékszem, hogy az már változott is.

Torz on borz: Fene az avenger-el kevertem. A freelancert nekem se sikerült kinyitnom kívülről, úgy voltam vele belülről kilehet ennyi elég nekem. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1453) Malibutomi válasza Diopapa (#1451) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Valahol mondták, hogy látták, és tetszik nekik a concept.

(#1454) Diopapa válasza Malibutomi (#1453) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor nem látták a Constellation alsó tornyára mit talált ki :D jópofa meg minden, deeeee....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1455) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Lehetne már valami event, kezd hiányérzetem lenni :DDD

Ocó joyha valaki venne: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1456) Volfram42 válasza Malibutomi (#1455) üzenetére


Volfram42
senior tag

Óh! köszi lehet le is csapok rá. Sőt tuti.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1457) Diopapa válasza Malibutomi (#1455) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt hittem 7870 ... ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1458) Szőrös  válasza Diopapa (#1454) üzenetére


Szőrös 
veterán

ja abba becsücsültem én is. hát így most azt mondanám hogy használhatatlan , alig látni valamit és bazi lassan mozog.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1459) Malibutomi válasza Diopapa (#1457) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hihi :)
Lesz nemsoká, csak kijöhetne már a nagytesó hogy tudjam mi legyen... :U

(#1460) Diopapa


Diopapa
addikt

Star Ciziten economy

Star Citizen ship anatomy

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1461) MuldR válasza Malibutomi (#1455) üzenetére


MuldR
tag

Ilyenem van.......Szekreny tetejen porosodik. Felnyomom a toloero allitot, visszahuzom, megint felnyomom es mar el is kalibralodott. Masodik felnyomasra mar csak 70% ig tudtam raadni a toloerot :(

(#1462) MuldR


MuldR
tag

Sikerult valakinek a motort bekapcslni? Jobbra balra vergodok, de nem szall fol. :(

(#1463) Malibutomi válasza MuldR (#1462) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

+-

(#1464) MuldR válasza Malibutomi (#1463) üzenetére


MuldR
tag

Egyik +- al se ad nekem gazt. Constit es avengert probaltam. Lehet azok nem is repulnek ?:(

(#1465) Diopapa válasza MuldR (#1464) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem mindegyik repül. A Hornet, az Aurora, a Freelancer repül, asszem az Avenger is.

Másnak is ennyire akad, vagy csak az én 460gtx-em nagyon gyenge? :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1466) MuldR válasza Diopapa (#1465) üzenetére


MuldR
tag

Jah, aurora repul..koszi :)

Radeon 7770 1gb is elegge lassan mozgatja. Igy elmosodik a kep :(

(#1467) Malibutomi válasza Diopapa (#1465) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A vga gyenge ;) :DDD

(#1468) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ti mán röpködtök, vagy mi? :Y Nemáááá, én is hadd :C :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1469) Diopapa válasza MuldR (#1466) üzenetére


Diopapa
addikt

Asszem a Freelancer nem, azt rosszul mondtam.

Nah, de hol van már a pöcs(öm)? :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1470) Diopapa


Diopapa
addikt

Bocs a dupláért, de ööööö...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1471) Szőrös  válasza Diopapa (#1470) üzenetére


Szőrös 
veterán

ööö ez egy bővített változat. :Y eddig csak 1:25-ig láttuk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1472) CSiPet2 válasza Diopapa (#1470) üzenetére


CSiPet2
tag

Basszus ez simán megcsinálta a kedvet, hogy tényleg vegyek egyet! :Y Komoly egy trailer. Még szerencse, hogy elhatároztam minden hajót ingame szerzek meg az Aurórát leszámítva. Ez a döntés már most sok pénzt spórolt meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1473) Malibutomi válasza Diopapa (#1470) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

(#1474) Diopapa válasza CSiPet2 (#1472) üzenetére


Diopapa
addikt

Chaten páran már szerveiket kezdték el árulni emiatt :DDD :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1475) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

:Y Jo lett a trailer.Majd én is igy fogok pusztitani :DDD
Már csak a pacth kéne,kivancsi vagyok pont befér e 1 ember a hornet rakodóterébe.

(#1476) Malachi válasza Diopapa (#1470) üzenetére


Malachi
addikt

hú, ez...hú.

nem szeretnék találkozni egy ilyennel, a nyugis kis Aurorámban ülve. különben érdekes, ha megfigyelitek az Aurorán az alap fegyverek vannak, és éppen erre számítottam, hogy ilyen "tum-tum-tum" lassan lő majd, az adatok alapján. kell majd gyorsan valami erősebb/gyorsabb.

basszus, jöjjön már.

(#1477) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Vazze ez a Hornet Ghost nagy korrekt hogy kinéz, én már azt se tudom melyik gépet akarjam majd elsőnek megszerezni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1478) Malachi válasza Szőrös  (#1477) üzenetére


Malachi
addikt

Jó vagy nem, nekem csak rakteres hajó jöhet szóba, valami, amivel kereskedni lehet normálisan. Kizárt, hogy kalóz legyek, mást meg egyelőre nem tudok elképzelni, mint a kereskedés, felfedezés. Nagyon békés élményt szeretnék magamnak. :)

(#1479) Malibutomi válasza Malachi (#1478) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Első körben nekem is ez az elképzelés, szépen elszömötölni, felfedezni a világot.

(#1480) Diopapa


Diopapa
addikt

Nos, volt új patch, az Aurora MR-em nem upgradelődött LN-re. Most ilyenkor mi van? :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1481) Szőrös 


Szőrös 
veterán

24 milla is megvan, vagy ez már nem is érdekes ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1482) Diopapa válasza Szőrös  (#1481) üzenetére


Diopapa
addikt

Amíg nincs Aurora LN-em és nincs Cutlass a hangárba, letojom.. :DDD Bár az új goal nagyon jól hangzik. BTW tegnap majdnem fél millió jött össze megint. CR jól nyomja a hype-ot :)

"Enhanced Capital Ship Systems – In addition to the command and control systems we’ve already outlined, we’re going to expand capital ship functions! Lead a damage control team to fight fires and repair key systems during battle, control internal bulkheads to slow boarders and man a number of consoles, like navigation and engineering, that will make commanding a capital ship feel even more immersive."

Auroras vinnyogó topik

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1483) Malibutomi válasza Szőrös  (#1481) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az meg hogy, nem is figyeltem, gondoltam szép lassan gyülöget...

(#1484) Szőrös  válasza Diopapa (#1482) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk azt írták vmelyik pecsben gyün az upgrade..

Ebben a platfromos tesztben meg nincsenek benne az új Hornetek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1485) Diopapa


Diopapa
addikt

Új Hornetek

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1486) Enxtheone


Enxtheone
tag

Én a játék elején tuti hogy kalozkodni fogok, kell lopni egy nagy hajót :D
Talán egy noob nyitva hagyja majd a hangárt és simán dokkolok majd, vagy megkérem hogy mutassa meg a hajót belülröl és hátba lövöm :D

(#1487) cskamacska válasza Enxtheone (#1486) üzenetére


cskamacska
addikt

A lopott hajót nem tudod biztosítani, így úgy kell majd vigyázni rá, mint a szemed fényére. :P

Hornetek:
180 dollár a Weekend Warrior csomag.. :Y Na ezek sem szívbajosak. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1488) Enxtheone válasza cskamacska (#1487) üzenetére


Enxtheone
tag

Könnyen jön, könnyen megy :D

(#1489) Drenadar válasza cskamacska (#1487) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Akkor így küszöbölik ki a guildos lopást...

tudod... összedobunk közösen pénzt nagy hajóra, majd többen letámadjuk és ellopjuk, biztosító ad másikat, és újra... és újra... :D

(#1490) Szőrös  válasza Drenadar (#1489) üzenetére


Szőrös 
veterán

azért corpon belül lesz mindenféle jog beállítás is amivel ezt meg lehet előzni . legalább is remélem. már ha lesz corp hangár de miért ne lenne ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1491) Drenadar válasza Szőrös  (#1490) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

miért kellene ahhoz hangár? állítólag nagy szabadságunk lesz oda megyünk ahova akarunk...
te beszállsz a Constiba, megbeszélünk egy kietlen pusztaságot az űrben odamegyünk és jól ellopjuk a hajót... de mindegy mert ha nincs biztosítás, akkor felesleges ezzel időt tölteni...

(#1492) Szőrös  válasza Drenadar (#1491) üzenetére


Szőrös 
veterán

miért lenne felesleges ? lopott hajót talán el lehet adni...vevőnek nem kell tudnia hogy az és hogy nem tud rá biztosítást kötni. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1493) Diopapa válasza Szőrös  (#1492) üzenetére


Diopapa
addikt

No és az alvázszámmal mi lesz? :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1494) GrooveHero válasza Diopapa (#1493) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt majd kiflexeljük :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1495) Malibutomi válasza Malibutomi (#1483) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Most komolyan srácok, mitől jött be majd fél milla egy nap alatt? Csak a Hornet videó miatt?

(#1496) Diopapa válasza Malibutomi (#1495) üzenetére


Diopapa
addikt

Dehogynem. Őrjöngés volt a chaten...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1497) Malibutomi válasza Diopapa (#1496) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vazzee...egy napra nem mehet el piknikezni az embet....lassan kezd apple szintü hype kialakulni tényleg...:)
Mondjuk engem nem zavar ha mások pumpálják be a manit hogy nekem jobb játékom legyen....

Az mondjuk kicsit félö, mennyi lesz majd az ûj belépök közül a hözöngö ha nem készül olyan gyorsan a game ahogy azt ö megálmodta....

[ Szerkesztve ]

(#1498) cskamacska válasza Malibutomi (#1495) üzenetére


cskamacska
addikt

Ne tudd meg mennyi zombi csoportosul a játék körül. :U

Attól félek, olyannyira elharapódzik ez a pénzes hajó fétis, hogy a végén "rajongói nyomásra" csak heteket kell grindolni egy jobb hajó ingyé eléréséhez. :( Vagy egyszerűen a backer hajókat nem lehet majd elérni indulás után.. :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1499) Malibutomi válasza cskamacska (#1498) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én inkâbb attól félek, mostmár a "keménymag/öregmotorosok/wing commander rajongók" mellé jön már a sokúj arc, aki amúgy alig tud valamit a gameröl, csak megtetszett neki...

(#1500) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Mi lesz majd ha már átszálasokat,fps harcokat fognak mutatni majd szépen át jönnek ide a vér shotherek.

Readásul modderek is telebaszhatják skin modokal a játékot,pl hogy szinekkel jelezze a hajo gyengepontjait.

De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.