Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) cskamacska válasza Apokalipsy1 (#1349) üzenetére


cskamacska
addikt

Na erre már viszonylag konkrét választ lehet adni.

Ship hardpoints
Class 4
Turret. Uses the same guns as class 1, but mounted in a separate area of the ship which may be crewed by another person. Turret slots can also mount pylon-type weapons (i.e. a tractor beam or a chaff dispenser.) Some ships can also use these hardpoints for increased cargo space and other ships systems.
Class 5
Manned point defense turrets, generally mounted on larger ships and capital ships.
Class 6
Heavy manned capital ship turrets – used for ship-to-ship combat.

Magyarul a 4-es szintű felfüggesztés olyan tornyot takar, amit vezérelhet gép is. Az 5-ös és 6-os típusokat viszont csak játékosok, vagy NPC-k kezelhetik.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1352) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1349) üzenetére


Szőrös 
veterán

Arra is kaptál választ....

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1353) Szőrös  válasza Drenadar (#1347) üzenetére


Szőrös 
veterán

...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1354) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Az eve online-t minek kell ide hozni?Semmi köze a két játéknak egymáshoz ez űr szimulátor az eve meg klikelgetős szar.És az 1349 hsz-t nem sértésnek szántam....

(#1355) Apokalipsy1 válasza cskamacska (#1351) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Köszönöm a választ.

(#1356) Szőrös  válasza cskamacska (#1351) üzenetére


Szőrös 
veterán

itt hol írják az automata löveget ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1357) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na mi van a Wingman's hangar-al?

(#1358) Apokalipsy1 válasza Diopapa (#1350) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Menjél te EVE online-ozni.....

(#1359) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1358) üzenetére


Szőrös 
veterán

lol 7 éve nyomja....

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1360) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#1359) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Igy már mindent értek.....

(#1361) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Wingman : [link]

8:42-től kezdődik

(#1362) Volfram42


Volfram42
senior tag

Jah a cikkben sok a vészmadár. :)

Egyébként, ha npc-k lesznek a tornyokban gondolom lesz olyan opció, hogy belsó kommunikáción jelzed, hogy ezt lőjétek vagy tüzet szüntess.... és egy roger (avagy aye aye captain . :) ) kíséretében megteszik. Ez olyan, mint ha számítógép csinálná csak ad egy másfajta érzetet. Nekem ez jobban bejön. Az x sorozatban is az zavart, hogy mindent a számítógép csinált láthatatlanul, pedig jobban tetszett volna ha él a hajó.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1363) Szőrös  válasza Volfram42 (#1362) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha jól emlékszem pont arról volt szó hogy npc lövészek estén kell egy "center" is. Azaz egy anyósülésen - vagy ki tudja hol - csücsülő játékos aki meghatározza nekik a célpontokat.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1364) Apokalipsy1 válasza Volfram42 (#1362) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Én is erről beszéltem csak 2 gyerek nem képes felfogni

(#1365) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1364) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te arról beszéltél hogy ne kelljen npc a lövegekhez.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1366) cskamacska válasza Apokalipsy1 (#1360) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért remélem nem eszitek meg egymást. :P

Már csak azért se, mert jelenleg a vevőcsalogató hajókoncepciók tele vannak következetlenségekkel.

A Cutlass egy nagyon is kihangsúlyozott tornyot kapott a az elejére(olyan szinten, hogy a koncepciókon a rakéta rekeszeken kívül más fegyvere nem is látszik), no ez 4-es szintű cucc, a Freelancer hátsó kistornya 5-ös szintű cucc!, a Gladiator 2 világháborús vadászbombázó ihlette hátrafelé nyilazó önvédelmi géppuska állása 4-es szintű toronynak felel meg, az Avenger jól láthatóan 2-es szintű elülső lövege pedig 1-esnek van listázva.

A Constellation, ami elvileg direkt vadászelhárító szerepkört töltene be, 2 darab 5-ös szintű toronnyal rendelkezik, a Retaliator ami egy nehézbombázó, és a erős páncélzat és gyorsaság segítségével kellene hogy elkerülje a nagyobb hajók vadászelhárító lövegeit, az megint csak 2. világháborús B17 stílusban 5 darab! class 5 toronnyal rendelkezik.
A Freelancer jelenlegi modelljén annyi rakéta van, hogy egy nehéz vadász megirigyelné, a Cutlass és a 325a rakétái fele ennyi helyet nem foglalnak el, a Horneten nem is nagyon látni rakétákat.
Az Origin 300 sorozaton lestem hogy hol fér el 8 tonna áru, de ha komolyan úgy gondolják, hogy a beszállási pontot és a pilótaülést összekötő kis térbe, akkor van egy rossz hírem. :U
A hajók tömegét már meg sem említem, a harmadik évezredre sikerült pehelysúlyú anyagokból hajót fabrikálni(még véletlen sem az arányokkal lőttek rettenetesen mellé ;] ), de a hajók olyan lassúak, hogy ablakos lövegtornyokat alkalmaznak, ami már 50-es évekre kiment a divatból. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1367) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#1365) üzenetére


Apokalipsy1
tag

De azt nem mondtam hogy ne legyen ember vezérelt,azt mondtam hogy embervezéreltröl átlehessen upgradelni számitogép vezérelté vagy pedig ha ember tud beleülni de nincs benne attol még lehessen átkapcsolni számitogépvezérlésre.

(#1368) Enxtheone válasza Apokalipsy1 (#1367) üzenetére


Enxtheone
tag

Ha npc lő az ágyúval az még rendben van, de a számítógép ne lőjön.

(#1369) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1367) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ilyet tudtommal nem ígértek , utána kéne olvasni hivatalos fórumon mi a tényállás.
Mondjuk kisebb hajóknál azt mondanám rendben van de nagyobbaknál ne lehessen ilyet csinálni.
Nézőpont kérdése kinek mi tetszik.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1370) Apokalipsy1 válasza Enxtheone (#1368) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Számitogép vezélés csak anakkel akinek nincs anyi pénze legénységre.de attol még hogy számitogép vezélésre lehet kapocsolni ember is vissza tud bele ülni.

(#1371) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Ezt amit irtam egyik fejlesztő modta a forumon de meglátjuk mi lesz belőle......

(#1372) Enxtheone válasza Apokalipsy1 (#1370) üzenetére


Enxtheone
tag

Ha minden ágyú automatikusan lőne akkor a legtöbb hajón csak egy ember lenne (mint az eve-ben a 1man 1ship)
ha meg lehetne npc-t berakni a helyére, akkor a számítógépnek olyan bénán kell céloznia hogy megérje npc-t vagy játékost felbérelni, vagyis használhatatlan lenne.
Ha meg jól célozna a gép, akkor nem kell drága npc bérelni, vagy nem kell szövetkezni más játékosokkal. 1man 1ship. Uncsi

(#1373) Apokalipsy1 válasza Enxtheone (#1372) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Inkább váltsunk témát mert te sem érted.....

(#1374) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1373) üzenetére


Szőrös 
veterán

széllel szembe pisi mond valamit ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1375) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#1374) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Vegyél vissza a pofádbol gyerek azt hittem ez normális forum de látszik itt is kezd a szar folyni és szöveg értelmezés 1-es.

(#1376) Drenadar válasza Apokalipsy1 (#1375) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az hogy nem tudod kifejezni magad a te problémád de ők mégsem engedtek meg maguknak ilyen stílust... szal te vegyél vissza magadból, ha nem tetszik a légkör menj másik fórumra... köszi...

neked meg a magyar anyanyelv az egyes, olvasnád el előbb azt amit leírsz...

[ Szerkesztve ]

(#1377) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én is azt vettem ki, amit a többiek, ember is beülhessen az ágyúba, de ha nincs benne, akkor számítógép vezérelt legyen. Én így értelmezem amit írtál, és ahogy látom mindenki. Ha nem erre gondolsz, akkor próbáld jobban körülírni.

A stílust pedig tartsuk a kulturáltság határain belül, akkor nem lesz kitakarítva a topic.

(#1378) Apokalipsy1 válasza Drenadar (#1376) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Én csak elakartam inditani egy normális beszélgetést de erre ő és haverja beszologat ebböl is látszik wot-bol és eve-ből jönnek....
Ebben a szar országban már mindenhol ez megy.

[ Szerkesztve ]

(#1379) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Mind1 vitát befejeztem váltsunk témát.

(#1380) Drenadar válasza Apokalipsy1 (#1378) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

sajnos ez a te bajod, hogy általánosítasz. nem értem hogy jön ide a WoT vagy az EVE... vagy egyáltalán miért hiszed hogy az hogy ki mivel játszik meghatároz egy embert... Ismerek magyar tanárt aki wotozik, de tábori lelkészt is... akkor most mi van? De kár jönnöd ilyen osztályzásokkal, ha megszámolnád hány helyesírási hiba van az iménti posztodban elsírnád magad... és akkor jössz még az igénytelenséggel? ha nem tetszik az ország próbáld meg máshol. De amíg a saját nyelved nem tudod használni és kifejezni magad rajta addig ne is haragudj, ez nem túl okos dolog.

Remélem nem zavar össze a halmozott összetett mondat...

(#1381) Enxtheone válasza Apokalipsy1 (#1373) üzenetére


Enxtheone
tag

Mit nem értek?
Ugye eddig így volt:

A:
Egy játékos irányítja

B:
Bérelsz NPC-t

Majd jöttél ezzel az ötlettel:

C:
A számítógép (robotpilóta szerűség) irányítja az ágyút játékos és NPC beavatkozás nélkül.
Vagyis egyedül lehet irányítani a hajót

Aki egyedül akar rambozni azoknak ott vannak az egyszemélyes vadászok :D

(#1382) Apokalipsy1 válasza Drenadar (#1380) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Helyes irás nem az erösségem az igaz mert nem szoktam forumozni meg irogatni,de ők kezdték a beszologatás azért is szoltam.
Mind1 én a vitát be fejeztem.

(#1383) Malibutomi válasza Drenadar (#1380) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Légyszíves hagyjátok abba, a személyeskedés nem ide való.

Apokalipsy1 is megnyugszik majd, aztán térjünk vissza a rendes kerékvágásba

[ Szerkesztve ]

(#1384) Drenadar válasza Malibutomi (#1383) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jó, oké én befejeztem, csak ezt nem tudtam szó nélkül hagyni... és ez még a moderált verzió volt...

(#1385) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Főbb infók a Wingman's hangárból:

- Lesz FPS akció a squadron 42-ben is
- Aki segít másiknak coopban az is kap érte jutalmat.
- Lesznek elágazások a storyban (nyilván)
- Később lehet hogy jönnek még ki single player missiok, más történetekkel
- A squadron 42-ben lehet előre lépegetni a ranglétrán, ez majd befolyásolja a multiplayer reputációnkat.

(#1386) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1375) üzenetére


Szőrös 
veterán

Stílus srác , stílus. Ha nem tudod magad normálisan kifejezni és többször leírnak Neked valamit és nem érted meg akkor ne a másikat okold.
Gyerek meg az aki apucira meg anyucira van szorulva...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1387) Apokalipsy1 válasza Drenadar (#1384) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Látom hogy moderált volt én is azért irtam anyit hogy befejeztem.

SC: Remélem single nem megy majd a multi rovására.

(#1388) cskamacska válasza Drenadar (#1384) üzenetére


cskamacska
addikt

"csak ezt nem tudtam szó nélkül hagyni" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1389) Volfram42 válasza Apokalipsy1 (#1370) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha nincs pénze legénységre ne vegyen olyan hajót. Kérdés megoldva. :)
Az, hogy üvegablak és II. vh-s elosztás csak ebben a kitalált játékban van. Ilyen hajók már a mostani technikával se lennének életképesek. Viszont nem hinném, hogy élvezetes lenne egy radarképet nézni és nyomkodni a piros meg kék gombokat. Bár biztos sokkal hamarabb készen lenne a játék. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1390) Volfram42 válasza Volfram42 (#1389) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem a vitát akartam feleleveníteni, nem frissítettem az oldalt és úgy írtam. Nem tudtam mi folyik itt. :)
Amúgy az, hogy minden gyártónak saját stílusa van nagyon tetszik, ezt már írtam. Viszont a M.I.S.C. akik a freelancert is gyártják arról híresek, hogy modulárisan terveznek. Szóval azt a hajót szerintem eléggé szét lehet majd szabni a jövőben. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle.

Persze megint dupla fene. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1391) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, akkor patch még sem volt...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1392) Diopapa


Diopapa
addikt

Bocs a dupláért, nézem a WH-t, és fel akarják venni az AnythingFPS csávót. Épp a napokban mondtam valakinek, hogy hülyék ha nem veszik fel, nagyon komoly amit pl a Constellation materialokkal művelt.. :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1393) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Marha jók a szövegek az aurora brosuráben :)

All interior features of the ES, plus:
95-zettabyte internal library computer
STAR ALERT system for automatic distress messaging
Rated six stars by Ship and Pilot (August 2042)
Ejector fusion core with play-safe locking mechanism
Internal lighting from Zorg. Zorg: When Lighting Matters
Triple-buckle platinum-weave belt design

Na jó az évszám nem stimmel :)

(#1394) cskamacska


cskamacska
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1395) Diopapa


Diopapa
addikt

Patch keddre tolva... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1396) Gyuri16 válasza Gyuri16 (#1141) üzenetére


Gyuri16
senior tag

kiprobaltam regebbi nem dx11 kartyammal (hd4850), es a link utasitasai utan mukodott. siman megy 1680*1050 felbontason medium beallitasoknal. kiprobalom majd feljebb is.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1397) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Benéztem a Rift topicba sràcok, és felmerült bennem pár kérdés ugye SC is támogatja ami tök jó...de...ez egy mmo(mondjuk) kurvasok bill. paranccsal, hogy találod meg öket riftben? Hogy irsz a chatre? Gondolom nem mindenki tud vakon gépelni.

Ha van olyan aki venne, mit gondol?

Gyuri16
Örülök hogy sikerült!

[ Szerkesztve ]

(#1398) Drenadar válasza Malibutomi (#1397) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

írni én majdnem vakon tudok, de ha csak egy kettő gomb kellene, amire még nem állt rá a kezem azzal megszívnám... először nekem is tetszett ez a rift dolog, de még hanyagolom... majd akkor ha kontaktlencse-be lesz beépítve :)

(#1399) hunbi válasza Malibutomi (#1397) üzenetére


hunbi
tag

Minek kell olyan sok billenyű hozzá?
Ha valaki botkormánnyal játsza. olyankor nem kényelmetlen a billentyűket is nyomkodni?
Ha sikerül megjegyezni a billentyűkiosztást, majdcsak meg is találom őket... Másik része meg, hogy rifttel lehet majd csak igazán jól megtanulni vakon gépelni szerintem. :D
Olvasni a csetet mondjuk valószínűleg neccesebb lesz mint írni, de majd kiderül.

(#1400) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez mit jelent a vásárolható "termékeknél"?

4 Month Insurance

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.