Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Asaob válasza .tnm (#2748) üzenetére


Asaob
csendes tag

a 300i vadászgép kategória szerintem ott pelenka van!

(#2752) Diopapa válasza Asaob (#2749) üzenetére


Diopapa
addikt

Ennek jó része nyilván jogos, de ha nem tudod túltenni magad ezeken, akkor a lehető legőszintébben mondom neked, hogy ez nem a te játékod. Van történész ismerősöm, aki szinte megvadul, amikor a kalandfilmekben levő pontatlanságokról/hülyeségekről van szó. Engem nem zavar, ha valaki a filmben valaki fél perc alatt feltöri az NSA szerverét, el tudom fogadni,hogy az csak egy film, fikció. Persze mindenkinek megvan a maga bogara, engem a külső nézettel lehet kiakasztani :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2753) Asaob válasza .tnm (#2750) üzenetére


Asaob
csendes tag

Hidd el minden nap azt teszem. Day Z, Star Citizen, Dark Souls híreket fórumokat bújóm szabadidőmben,

(#2754) Volfram42 válasza .tnm (#2748) üzenetére


Volfram42
senior tag

Arra szavazok én is, mert engem is zavar, sőt szerintem még jó effekteket is lehetne csinálni abból ha hirtelen bejönne a hang vagy elmenne amikor léket kap a hajó, vagy átszállunk.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2755) .tnm válasza Asaob (#2751) üzenetére


.tnm
addikt

hogy lenne vadászgép? még a tervek megszületése előtt is már a jövő BMW-jeként hivatkoztak rá. dupla ágy van benne, bőrbetétek, verseny és felfedező változat. nagyobb a tehersúlya, mint egy aurora-nak. kormánya van és nem botkormánya. a 325a a harci változata, de az kb. egy tactical-nak felel meg szerintem.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2756) Asaob válasza Diopapa (#2752) üzenetére


Asaob
csendes tag

Persze, de elvileg ez a játék pont az űr szimulátor mivoltával emelkedett ki a középszerűségből. CR korábbi játékai is maximális részletekre való törekvés jellemezte. A Freelancer előtt nem láttál még olyat, hogy minden űrhajónak úti célja rakománya haszna volt! Szóval most is ilyen kaliberű dolgokra számítok tőle! Számomra a Freelancernek a legnagyobb problémája a ship design volt. Végre most tetszenek a járgányok leszámítva egy két apró részletet.

(#2757) Asaob válasza .tnm (#2755) üzenetére


Asaob
csendes tag

az én 300i-ben egy deka ágy sincs. csak bőrbetétek. :(

(#2758) Szőrös  válasza Asaob (#2757) üzenetére


Szőrös 
veterán

A "bőrbetét" mögött van az ágy, kinyitható(nak kéne lennie ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2759) .tnm válasza Asaob (#2757) üzenetére


.tnm
addikt

van, csak még nincs animálva. a bőrbetétek alól hajtódnak ki. mondom, hogy nem olvasol eleget.

@(#2758) torz on borz

a képek alapján alatta, nem mögötte.

@(#2761) torz on borz
itt egy másik kép

@(#2760) GypsFulvus2

én a lost human colony-ra szavaztam, mert azoknak lehetnének érdekes technikai sajátosságaik, de az Unexplored natural wonder is izgatja a fantáziámat. (utánuk nálam is a binary star system és fully aquatic planet jön.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2760) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#2741) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én egy kompakt fekete lyukat szeretnék látni, eseményhorizonttal, amelyet körülvesz az opak tórusz, majd befelé haladva az akkréciós korong egyre fényesebb és fényesebb, ahogy a befelé spirálozó anyag egyre inkább felizzik. Mindezt megkoronázza a mágneses pólusokból kiáramló relativisztikus jet, ami lökéshullámot keltve a környező ritka gázban ionizációs frontot hoz létre, ami sarki fény-szerűen világít. Szóval ha komolyan veszik a lemodellezését, akkor igencsak látványos egy ilyen lyuk. Ezért szavaztam rá. Mondjuk lehetne építeni mellé egy űrállomást. :K Még menőbb lenne, mint az Illusive Man kecója a vörös óriás mellett, a Mass Effect-ben.
Szeretnék majd látni sok bináris csillagrendszert is, pl vörös óriás - fehér törpe párokat, amelyek időről időre I. típusú novává alakulnak. Meg néhány planetáris ködöt, szupernova maradványt, stb stb :B

Asaob: Azért van rajta ennyi lámpa, hogy a hajó sebességfölényét kihasználva elvakíthasd az üldözött hajó pilótáját a visszapillantó tükrében. :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2761) Szőrös  válasza .tnm (#2759) üzenetére


Szőrös 
veterán

Kép alapján az a bőrbetét panel nyílik ki és az az ágy.

szerk: ehh megnéztem jobban tényleg a betét alatt van egy szegély és az alatti panel nyílik ki.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2762) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#2760) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az a baj, hogy amíg mindezt látni fogod addig eltelik néhány millió év a többiek számára. Szóval eléggé lassított felvétel lenne. :)

Amit remélek, hogy soha nem lesz az az űrbeli élőlények, az egy sci-fi-ben sem tetszett még. Nagy űrbálnák. brrr....

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2763) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#2762) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Dehát, mint tudjuk, az űrben a hang sem terjed, szóval... :D

Iain M. Banks könyveit olvastad esetleg? Az ő űrlényei hihetetlen fantáziadúsak.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2764) Malachi


Malachi
addikt

mondjuk egy hozadéka volt a tegnapi műsornak... :D

szép kis madárka, na. most már nyugodt a lelkem. beolvaszottam mindent, és cserébe jött ez, 6 hónap insurance, annyi idő alatt összeszedek annyit, hogy később se legyen gond, 10 tonnás raktér, rendes fegyverzet, egyszemélyes, szóval éppen erre vágytam. most már tényleg nagyon várom a nagy hangár patchet, mert a végleges változata (amit tegnap mutattak) Iszonyú brutál lesz tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#2765) .tnm válasza Malachi (#2764) üzenetére


.tnm
addikt

jah én is akarok egyet venni. in-game. amúgy reddit-en talán még kapnál LTI-set. akár árában is.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2766) Diopapa válasza Malachi (#2764) üzenetére


Diopapa
addikt

Grat! :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2767) Malachi válasza .tnm (#2765) üzenetére


Malachi
addikt

á, ez már múlt idő, hagyom így.

diopapa - kösz! :)

(#2768) .tnm


.tnm
addikt

Csináltam egy ilyet is, majd arra az időre ha már steam-ről is lehet letölteni a kliens-t, stb.

angol? vagy steam szarakszik?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2769) Malibutomi válasza .tnm (#2768) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fura nyelven használod a steamet

(#2770) Djuree válasza .tnm (#2737) üzenetére


Djuree
félisten

elég baj ha nem tudsz egy fekete lyukkal mit csinálni. én ma asszem ránézek még egyre. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2771) Enxtheone válasza Volfram42 (#2762) üzenetére


Enxtheone
tag

én szeretem az űrbéli űrlényeket :D

szerintem jó lesz a black hole, először minden hajót elpusztít ami megközelíti, majd lehet craftolni egy egyszer használatos szuper védő pajzsot, átmész a féregjáraton, kidob a fehér lyuk.

Vagy új területre visz, vagy megnyit egy időutazó questet.
Elmehetsz a jövőbe klingon distruptorokért, vagy a múltba lezuhan a hajód, mentőkapszulával megmenekültök.
Nem lesz nálatok semmi high tech cucc, majd megtaláljátok a lezuhant hajót aminél bázist épített a helyi kannibál bennszülött törzs :D

(#2772) Amaro_hu válasza GypsFulvus2 (#2763) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

"Iain M. Banks könyveit olvastad esetleg? Az ő űrlényei hihetetlen fantáziadúsak."

Nem is beszélve a hajók neveiről :K De az ő ötleteiből nehéz lenne mintázni a SC univerzumát, hacsak nem akar az összes játékos egy (rendszer)hajón játszani :Y

(#2773) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nnna akkor kavarok egy kis vihart a biliben...tessék megnézni ezt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2774) Malachi válasza Szőrös  (#2773) üzenetére


Malachi
addikt

nekem az ELITE örök élmény marad, és annyira jó látni a hajókat ilyen élethűen. első napos vétel lesz, ez teljesen biztos. lehet, hogy ezzel itt egyedül leszek, de az Elite nálam úgy alakult, hogy mindig is az abszolút űrszim toplista elején lesz.

az külön tetszik, hogy még a pulse lasert is megtartották, de gondolom a hangja már más lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#2775) Malibutomi válasza Szőrös  (#2773) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is tetszik, de eddig valahogy nem tudott megragadni

(#2776) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#2773) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ezek se xarral gurigáznak...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2777) Szőrös  válasza Malachi (#2774) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nos igen , régi szép emlék. Jót mosolyogtam amikor a régi Elite-t mutatták egy kicsit . :) Anno még XT-n toltam , első játékaim egyike volt ( 32 éve ...te jó ég még belegondolni is rossz :D ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2778) Malibutomi válasza Szőrös  (#2777) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

30 éve jelent meg az xt ha jól rémlik 83-ban...32 éve max commodore-on vagy spectrumon nyomtad szerintem.....:)

(#2779) Szőrös  válasza Malibutomi (#2778) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mehhh késő van :D Szóval 91-ben toltam....22 éve . :B
/barominagyotásít

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2780) Malachi válasza Szőrös  (#2779) üzenetére


Malachi
addikt

88-tól évekig, C+4-en, kazettáról. :D aztán C64-en már floppyról.

(#2781) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#2763) üzenetére


Volfram42
senior tag

Kimaradtak a könyvei.

Teljesen off leszek.:

Nem tudom az én ízlésemnek az űrben császkáló lények nem valóak, ez van. Én az ilyen földhözragadt sci-fi-t szeretem. Nem nekem valóak azok se amik már már olyanok, mint a mágia csak megvan magyarázva, de attól még az csak máshogy hívjuk. :) És az az érdekes számomra, hogy ennek ellenére még is szemet tudok hunyni ezek felett. Ott a Mass Effect univerzum van benne biotica, számomra ez mágia, mégis imádom azt az univerzumot. A psi képességek is messze állnak tőlem mégis a Babylon 5 az egyik kedvenc sorozatom a mai napig. Ugyanakkor a star wars-ban az erőt nem tudtam megemészteni. Főleg, hogy számomra a filmek nem sci-fi-k. Az űrhajók és egyéb dolgok inkább csak vizuális kellékek, az egészet ellehetett volna játszani a 17-ik századi nyugat-indiákon is. Nincs benne semmi technoblabla, míg az X-wing és Tie fighter játékok gyerekkorom kedvencei voltak. Érdekes dolog ez az ízlés.:)

Ezt a kis szösszenetet azért írtam le, mert annak ellenére, hogy nem szeretem az űrbeli élőlények koncepcióját lehet, hogy az általad ajánlott könyvek tetszenének. Ezért köszönöm a tippet felrakom a listámra, csak sajnos így is sokkal hosszabb, mint amit az időm enged.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2782) Volfram42 válasza Szőrös  (#2773) üzenetére


Volfram42
senior tag

0:40 ugyan az a pilóta állt modellt, mint az Sc-ben. Lecsapolja mind a két fejleszőt. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2783) Enxtheone válasza Volfram42 (#2781) üzenetére


Enxtheone
tag

Ha szereted őket ha nem, akkor is csinálok majd egy transzdimenzionális űrkecskét és ketté harapom majd a szervetlen ladikodat :D

(#2784) ng0ofy válasza Volfram42 (#2781) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én veled értek egyet (:

Ja és csakazértis a csillagpárra szavaztam, hátha lesz hozzá bolygó és naplemente nézés, persze megfelelően epikus háttérzenével (:

[ Szerkesztve ]

(#2785) .LnB válasza Szőrös  (#2773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jónak tűnik, talán még jobban is tetszik mint a SC ;] Azt is támogattad? Néztem 10e a Digital Copy. Az most húzós nekem . :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2786) RichieTri válasza Szőrös  (#2773) üzenetére


RichieTri
senior tag

ez jóóóó!

nekem is az első nagyok között volt.nem emlékszem menyi időbe telt, de "végigvittem" :)

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#2787) Asaob válasza Volfram42 (#2782) üzenetére


Asaob
csendes tag

A star citizen karakter és az elites között annyi a hasonlóság, hogy mind2 kopasz. Jónak tűnnek az elites videók, de szerintem 1 év fejlesztés után nem lehet nagy dolgot várni tőle!

(#2788) Djuree válasza Malachi (#2774) üzenetére


Djuree
félisten

ez az elit déndzsörösz ez mmo vagy csak single lesz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2789) .LnB válasza Asaob (#2787) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért a Star Citizentől lehet? Jelen álláspont szerint egyik se több a másiknál.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2790) Diopapa válasza .LnB (#2789) üzenetére


Diopapa
addikt

Viszont az Elite-et tavaszra ígérik 2014-ben, nem 2015-ben.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2791) Asaob válasza .LnB (#2789) üzenetére


Asaob
csendes tag

Persze! A Star Citizen 3x millió dollárral már a 4. stúdióval dolgozik a projecten az out sourcing cégekről nem is beszélve. Ebből következik, hogy nem arányosan, de az adott idő alatt sokkal több tartalom kerül bele mint az Elite 2millió fontjához képest... Kiszámoltam a Star Citizen 10x-es büdzsével rendelkezik mint az Elite! Szóval ha 10x előbbre nem is tartanak, de kb ugyanannyi idő alatt 5x több tartalom minimum kerül bele az biztos!

(#2792) .LnB válasza Asaob (#2791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak annak a rengeteg pénznek, és stúdiónak nincs látszata. Mert mi indokuk lenne titkolózni? Szerintem minden új, működő feature-t rögtön be kéne mutatniuk. Mert egyrészt "mi fizetjük" őket, másrész talán új emberek is kedvet kapnának. Engem ez aggaszt kicsit. De ma pesszimista kedvemben is vagyok ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2793) Asaob válasza .LnB (#2792) üzenetére


Asaob
csendes tag

Ezen én is tűnődtem már, de ha jobban bele gondolok ha minden mozzanatát mutatnák a játék fejlesztésének, hová lenne a felfedezés öröme!

(#2794) .LnB válasza Asaob (#2793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valóban akkora tartalom lesz a játékban, mint amekkorát állítanak, (és amit sokan szerintem tévesen elvárnak) akkor bőven mutathatnának több dolgot, sokkal többet! Vegyük például a dogfight modult, ha az valóban megjelenne decemberben vagy akár idén, akkor illett volna már bemutatniuk. 33millió dollárért ez szerintem abszolút elvárható lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2795) Malachi válasza Djuree (#2788) üzenetére


Malachi
addikt

amennyire tudom, lesz benne multi, de nem MMO.

(#2796) Asaob válasza .LnB (#2792) üzenetére


Asaob
csendes tag

Még az előzőhöz hozzászólva. A hangár pl. egy olyan modul amit a fejlesztés ilyen korai stádiumában még nem szoktak ilyen csiszoltan kidolgozottan megcsinálni. Játékfejlesztésben 1 év nem sok!
Ha megmutatnák a dogfight modult videókon akkor mi lenne benne a meglepetés. Sokan utálják ha nem ők próbálhatják ki a játékot először, hanem más már megmutat belőle mindent. Szerintem ennek a gondolatnak mentén direkt nem villantanak semmit. Gyanítom, hogy karácsony felé fognak kijönni vele. Legyen mivel játszani az ünnepek alatt.

(#2797) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#2781) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Érdemes feltenni őket a lista eleje felé. Banks olyan író, aki vagy rabul ejt fél óra után, vagy soha többé nem veszel elő egy könyvét sem. Kezdd az ismerkedést ezzel, vagy ezzel. Ha ezek tettszenek, az összes könyve fog.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2798) .LnB válasza Asaob (#2796) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen más játékoknál ez igaz. Viszont ebben az esetben mikor a közönség finanszírozza a fejlesztést szerintem elvárható lenne. Én például hiába "csak" 8-9ezer forintot költöttem (adományoztam) eddig. Akkor is elvárnám, hogy folyamatosan többet mutassak. Maximum aki akarja az nem nézi meg. Én ezt várnám. És azt hittem így is lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2799) Szőrös  válasza .LnB (#2798) üzenetére


Szőrös 
veterán

Folyamatosan kapunk tájékoztatást ( pl WH ugye ) . De ilyen korai státuszban nem tudom mit vársz ennél többet. Ahogy egyre több mindennel lesznek készen és kerül publikálható állapotba akkor majd többet is látunk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2800) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Amúgy a szavazásban jelenleg második helyezett "Stellar Graveyard" alatt pontosan mit kell érteni? Most valamiféle űrhajótemetőre gondolnak, vagy pedig egy neutroncsillagokból és kihűlőfélben lévő fehér törpékből álló nagyon idős gömbhalmazra? Tudja valaki?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.