Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) .tnm válasza Malachi (#2844) üzenetére


.tnm
addikt

nem rátok gondoltam abban a hsz-ben, csak árnyalni akartam azt, hogy ezt a vágyakozást, amit most Tomi érez az avenger után, azt érdemes hízlalgatni, tartogatni a játék megjelenésig és akkor talán nagyobb örömet okoz majd a megszerzésük, mint most puszta pénzzel :)

de ezt megint ne úgy vedd, hogy birkának nézek mindenkit, akinek egy Aurora-nál több/jobb hajója van (álszent is lenne). csak azt akarom mondani, hogy érdemes kicsit éheztetni is "magunkat".

[amúgy én is nagyon közel álltam hozzá, hogy utolsó pillanatban lecsapjak egy űrpingvinre, de ilyenkor mindig összeadom, hogy mennyi pénzem lenne akkor a játékban, meg emlékeztetem magam az "B" tervre és akkor könnyebb.]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2852) Volfram42 válasza ng0ofy (#2849) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lesz űr ruha kilenc méretben. .Az utolsó már egy rakodógép lesz inkább.
https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/12978-Introducing-Your-RSI-Space-Suit

Űrben való harc is lesz.
Az öt milliós goal tartalmazza: "Enhanced boarding options: melee combat, heavy weapons, zero gravity simulation, suit HUD options and EVA combat."

Emlékeim szerint a dokkólógyűrű nem lesz valami erős pont. Írták vagy mondták, hogy azért kell kikapcsolni boarding előtt a hajtóművet, mert ha nem figyelünk akkor az áldozat rálép a gázra és letöri a gyűrűt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2853) Djuree


Djuree
félisten

na este nem lesz otthon bnőm, lesz időm, lehet megnézem hangolódásnak az új star trek mozit. :C
azt mondják jó lett...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2854) .tnm válasza Volfram42 (#2852) üzenetére


.tnm
addikt

Emlékeim szerint a dokkólógyűrű nem lesz valami erős pont. Írták vagy mondták, hogy azért kell kikapcsolni boarding előtt a hajtóművet, mert ha nem figyelünk akkor az áldozat rálép a gázra és letöri a gyűrűt.

Nem kevered azzal, hogy a vonósugár fog túlterhelődni és károkat okozni a saját rendszereidben, ha a befogott hajó elindul? (Lehet, hogy nem kevered, csak nagyon hasonló a kettő és eddig csak az utóbbival találkoztam.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2855) Malachi válasza .tnm (#2851) üzenetére


Malachi
addikt

hát ebben egyezik a véleményünk, meg szerintem itt sokan így gondolják, hogy sokkal jobb lesz játék közben megszerezni a hajókat, de őszintén megmondom, nekem egyszerűen nem tetszett az Aurora, már az elejétől fogva. :B

nem részletezem miért, ez a gép meg nagyon távolról, de emlékeztet az STS űrsiklókra, nekem meg azok a gyengéim, bármilyen bumfordiak is voltak, szóval én itt elvesztem. :) nem is éreztem úgy, hogy költöttem volna, mert valójában tényleg csak az eddigi cuccokat "cseréltem be" erre a hajóra. (plusz egy ezres, de attól most nagyvonalúan eltekintek, hehe)

itt mindenképp meg akarok állni, remélem nem etetnek be majd a következő egy évben egy egész picit drágább, de sokkal vagányabb hajóval. :D

(#2856) .tnm válasza Malachi (#2855) üzenetére


.tnm
addikt

az űrisklós vonásai nekem is tetszenek nagyon, még a Vissza a jövőbe far is rendben lenne, egyedül a dimbes-dombos pingvin hassal vannak problémáim, meg a régi létra hülyeség volt, de azt ugye rendbe rakták. bár én egyszerűen csak elvettem volna a létrát. a szárnyra most is fel lehet ugrani és azon oda lehet sétálni a fülkéhez, legfeljebb annyit változtattam volna, hogy előre nyílt volna a kapszula. szerintem f*sza lett volna egy olyan megoldás, ahol kicsit hazárd megye lordjai jelleggel, kicsit munkagép beütéssel magát a szárnyat használták volna feljárónak.

az aurora szerintem is nagyon csúnya, olyan mint egy rovar. nagy a feje és ráadásul lejjebb is van, mint a teste (pláne fegyverekkel a bajsza alatt), bár ezen majd a doboz talán segít. viszont a leg-jövőbeli-úrhajósabb kinézete van, szinte semmit sem törődtek az áramvonalassággal.

viszont a dogfight-ban nagyon kíváncsi vagyok mennyivel lesz jobb az aurora (és a connie) hatalmas látótere.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2857) Szőrös  válasza Volfram42 (#2852) üzenetére


Szőrös 
veterán

Erre mondjuk kíváncsi leszek , ledöglik a hajód és egy Class IX -ben kimész javítani ? Már ha elfér ladikon. No és mi van ha valaki akkor ugrik a nyakadba ? Téged is ki tud kapni a suitból ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2858) Djuree válasza Szőrös  (#2857) üzenetére


Djuree
félisten

az már olyan mint az alienben a rakodó, amibe (K)Ripley belebújt és megagyalta a királynőt. :D
lehetnének benne alienek is. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2859) Volfram42 válasza Szőrös  (#2857) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem igen, pont ez fogott meg az elején, hogy ha jól megcsinálják annyi érdekes esemény keletkezhet, és lesz mit mesélni, meg visszaemlékezni nem pedig "ú már 30-as a dexterity-m" vagy hasonló. :)

.tnm: Fenntartom a lehetőségét annak, hogy keverem ezért is írtam, hogy emlékeim szerint. Lehet már túl sok minden megfakult mióta követem az eseményeket.
Az Avenger-t megcsinálhatták volna úgy is, mint sok eddigi repülőt aminek az oldalán van bevágás vagy kiszögellés fellépés céljára.

Malachi: Azt mondta CR, hogy lát rá esélyt valamikor a jövőben, hogy limitálva kiadják az RSI Zeusz néhány példányát. Van egy olyan érzésem, hogy arra sokan fognak költeni. :) http://starcitizen.wikia.com/wiki/Zeus

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2860) Diopapa


Diopapa
addikt

12-es Jump pointhoz tud valaki linket?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2861) Drenadar válasza Volfram42 (#2859) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem hiszem hogy ezért a zeusért sok pénzt adna bárki is... én még az 5$-t is sokallnám :D

(#2862) Malibutomi válasza Diopapa (#2860) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Feldobtam ide

(#2863) .tnm válasza Malibutomi (#2862) üzenetére


.tnm
addikt

köszi!

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2864) .tnm válasza Malibutomi (#2862) üzenetére


.tnm
addikt

oh, ha ezt előbb látom, valszeg már vettem volna egy cutlass-t...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2865) Szőrös  válasza .tnm (#2864) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha jó fiú leszel akkor majd beülhetsz az enyémbe . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2866) Malibutomi válasza Szőrös  (#2865) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A hajóba ugye? :DDD :DDD

(#2867) GrooveHero válasza Malibutomi (#2866) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én is akartam kérdezni, de mondom áh, nem trollkodok :DDD ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2868) Szőrös  válasza Malibutomi (#2866) üzenetére


Szőrös 
veterán

öhömmm rossz az aki rosszra gondol.. :DDD

Másodpilóta ülésbe vagy a felső löveghez. :P

Egyébként brossúrát nézegetve nagyobb ladik lesz mint amire számítottam.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2869) Diopapa válasza Malibutomi (#2862) üzenetére


Diopapa
addikt

köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2870) Diopapa válasza .tnm (#2864) üzenetére


Diopapa
addikt

Melyik része győzött meg? :) Haverral kalózkodni akarunk mindenképpen, ő Connie-val én jobban hajlok a Cutlass-re, de egyelőre még nem érzem a "must have" érzést...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2871) .LnB válasza Malibutomi (#2862) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyenből van sok? Mert ezekről a Jump Pointokról még nem is hallotam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2872) Malibutomi válasza .LnB (#2871) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Van igen, hazaérek linkelem.

(#2873) Diopapa válasza .LnB (#2871) üzenetére


Diopapa
addikt

Legelső postban ott van az első 11 szám

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2874) .LnB válasza Diopapa (#2873) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm! :R
És neked is Malibutomi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2875) cskamacska


cskamacska
addikt

Mostanában vett valaki valamit?

Lehet nekünk is kellene egy ilyen összesítő ábra:

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2876) .tnm válasza cskamacska (#2875) üzenetére


.tnm
addikt

egy google docs-ot el tudnék képzelni, hogy kinek mije van, amit up-to-date-en tartanánk. (meg prohardver és citizen név közötti összerendelés is lenne.)

bár én abban bíztam, hogy az organizations elindul a honlapon és akkor ott lehet ezt megtenni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2877) Diopapa válasza cskamacska (#2875) üzenetére


Diopapa
addikt

Én még tartom magam :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2878) Szőrös  válasza .tnm (#2876) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tessék , nem nagyon csináltam még ilyet ha nem jó akkor javítsátok.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2879) .tnm válasza Szőrös  (#2878) üzenetére


.tnm
addikt

jogosultságot úgy állítsd be, hogy mindenki, aki ismeri a linket az tudja szerkeszteni. legalábbis egyelőre.
vagy az lenne dolgok menete, hogy Neked írjuk meg?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2880) Revolit válasza Szőrös  (#2878) üzenetére


Revolit
senior tag

Első után be lehetne szúrni még egy oszlopot, és első oszloó: PH! név, második oszlop: SC név. Bár nekem egy és ugyanaz, de biztos van akinek nem lesz így :)
Esetelg még egy oszlop annak, hogy ki mit tervez, milyen irányba fog elmenni: kereskedő, zsoldos, kalóz, felfedező stb.

(#2881) Szőrös  válasza .tnm (#2879) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ok megvan , már szerkeszthető.

Szerk.: esetleg téma összefoglalóba is be kéne tenni a linket.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2882) .tnm válasza Szőrös  (#2881) üzenetére


.tnm
addikt

témaösszefoglalóra amúgy is ráférne egy update-t esetleg az összeget is ki kéne venni, hogy időtállóbb legyen :)

amúgy a doksi kitöltése nem jelenti azt, hogy ebből most egy guild/organization lesz mindenképp és azt meg pláne nem jelenti, hogy ha felírod az adataid, akkor azzal elköteleznéd magad bárhova is.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2883) Malibutomi válasza .tnm (#2882) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Skacok nekem most nincs nagyon időm frissíteni, ha összeszeditek, akkor szólok a modinak utána mi kerüljön be.

(#2884) cskamacska válasza .tnm (#2882) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem keverték össze sokan a neveket? :P Vagy mindenki a PH! nevét használja mindenhova? :B

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2885) .tnm válasza cskamacska (#2884) üzenetére


.tnm
addikt

csináltam még egy oszlopot a dossziéra is, hogy egyértelmű legyen

az már látszik, hogy ha mindannyian együtt támadunk meg egy connie-t, akkor azt talán megszerezhetjük. :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2886) GrooveHero


GrooveHero
addikt

facebook csoportot nem akarunk? ;] :)) Most komolyan :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2887) Drenadar válasza Szőrös  (#2878) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nah szép engem kihagytatok...

és sztem aki kicsit ért a painthez/fotóbolthoz, csinálja meg képen :D ahogy a "nagyok" :)

(#2888) .tnm válasza Drenadar (#2887) üzenetére


.tnm
addikt

mindenki magát írja be :)

mivel legalább két ember business hangárban van, felvettem egy olyan oszlopot is. alapból majdnem mindenki Discount-ra raktam az Aurora-ból kiindulva, de javítsátok, ha nem igaz!

+ ha valakinek nem tűnt fel, akkor a másik lapon van egy statisztika. azt nem kell szerkeszteni, magától frissül. (amennyire lehetséges. új hajótípus nem fog magától megjelenni :) )

@(#2889) Drenadar

az a Cutlass-hez jár majd, ha elkészül. egyelőre ők is BH-ban vannak

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2889) Drenadar válasza .tnm (#2888) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jól van, beírtam magam :)

De milyen az az asteroida hangár? :( nekem miért nem olyaaaaaan?

Ha jól tudom Malibutominak is business hangárja van...

[ Szerkesztve ]

(#2890) Revolit


Revolit
senior tag

Egyébként azon gondolkoztam, hogy nagyon sokan akarnak majd kalóznak menni (velem az élen :DDD ), és hogy ez így annyira nem lesz buli. Bár én az a fajta kalóz szeretnék lenni, aki ha a szavát adja valamire, azt tudja mindenki, hogy úgyl esz (legalább is akik ismernek nyílván :) ) És még akár egy becsületes ember is üzletet kötne velem, mert pl elege van, hogy banditák (banditák = kalózok akik ész nélkül támadnak mindenkire :P ) mindig lenyülják heti 1-2 szállítmányát a gyárba, és megbíz, hogy vadásszam/vadásszuk le őket. Bár ez meg gondolom bounty hunter dolga lesz...

Na mindegy, a lényeg, hogy nehogy az legyen, hogy mindenki kalóz lesz, és csak pislogunk, hogy csak cutlass-ek meg 325A-k és egyéb fighterek rohangálnak mindenhol fekete zászlóval :DDD

(#2891) Drenadar válasza Revolit (#2890) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

előbb jöjjön a dogfight modul és lássuk melyik hajó mire is jó...

én még mindig bízom abban, hogy lesz itt valami jó kis guild/cég vagy hívjuk aminek akarjuk...

(#2892) Amaro_hu válasza Revolit (#2890) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Ez a veszély nem fenyeget, elég sok citizen van ahhoz, hogy meglegyen a megfelelő szórás, még akkor is, ha kívülről nem avatkoznak bele. A szerver(ek)nek azonban remélhetőleg lesz gazdája, és akkor az ő felelőssége lesz megteremteni az egyensúlyt, a játékélmény érdekében. Persze szektora válogatja, de még mindig ott a privát szerver lehetősége, ahol majd te alakíthatod a játékszabályokat.

(#2893) Szőrös  válasza Amaro_hu (#2892) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem vagyok benne biztos hogy a privát serverek kapacitása bármilyen szinten is vetekedhet majd a hivataloséval.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2894) Amaro_hu válasza Szőrös  (#2893) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Ezt senki nem mondta, sőt, biztosan nem. De attól, hogy max pl. 64 játékos játszik, még igaz lehet a fenti szösszenet.

(#2895) Drenadar válasza Amaro_hu (#2894) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mmoban nem játék az ha 64-en vagytok egy ekkora világban mint amit ez a SC jelent :) ez nem cod... :)

(#2896) Szőrös  válasza Amaro_hu (#2894) üzenetére


Szőrös 
veterán

64 játékos az multinak elég. Egy ilyen világ akkor telik meg élettel és lesz működő gazdasága ha több 10k játékos onlnie egyszerre.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2897) Amaro_hu válasza Szőrös  (#2896) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Egyetértek. De: valamiért meg lett pendítve a saját szerver lehetősége, és nyilván NPC szinten ki lesz súlyozva az univerzum ez esetben. Különben miért tették volna be a lehetőségek közé? Nem is beszélve a leendő modokról, amiket szabadon próbálhatsz a saját szervereden. Természetesen nem lesz egy valóban élő, lélegző MMO társadalomhoz fogható, de néha, a huszadik kalóz által lenyúlt gép/rakomány után, ha már végleg elszállt az ember agya szóba jöhet :D

(#2898) Drenadar válasza Amaro_hu (#2897) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azért tették be szrintem, hogy akik nem tudnak egyből érvényesülni a hivatalos szerveren, eljátszhassák a kiskirályt...

viszont szimulálni is jó lesz, mondjuk lehet a dogfightban lesz olyan rész, hogy mondjuk kipróbálhassuk, hogy hány aurora kell egy consti ellen hogy apró cafatokra szedjék :D

(#2899) ng0ofy válasza Drenadar (#2898) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Akit csak a dogfiht érdekel, azoknak elég egy ilyen háziserver, ahol csépelhetik egymást következmény és nehéz fejlődés nélkül.

Jó ez a táblázat ötlet, megnéztem kinek milyen tervei vannak, vagyunk páran, akik az elképzelések alapján tömörülhetnénk egy corporationbe. Azt pedig nem szokás kérdezni, hogy egy vállalkozás honnan szerezte az első egy milliót .s milyen eszközökkel dolgozik :D

(#2900) Drenadar válasza ng0ofy (#2899) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah jó ötlet a táblázat, nem is gondoltam, hogy vagyunk ennyien :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.