Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Drenadar válasza Szőrös  (#2200) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

:D
jó van no :D még nincs meg! :)

(#2202) .tnm válasza Malachi (#2198) üzenetére


.tnm
addikt

aha. :R

valami nagyobbra én is áhítozom még, de se a freelancer, se a cutlass nem az igazi (legalábbis ennyiért...)

nem akartam elsőnek menni, mert az elmúlt két napban megszaladt a ló :S

300i (Digital Bounty Hunter csomagban*)
Aurora MR (remélem ingyen lehet majd uppolni LX-re)
m50 (nah, ezen most izgulok még pár napig, mert paypal-lel vettem $70-ért [+$4 paypal díj...])

*tehát ezt nem lesz olyan egyszerű cserélni/beolvasztani, ha egyszer azt akarnám

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2203) Drenadar válasza .tnm (#2202) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

miért nem egyszerű beolvasztani a i300-at?

és miért nem tetszik a freelancer? :D csak kíváncsiságból...

és a Caterpilar? :D

[ Szerkesztve ]

(#2204) .tnm válasza Drenadar (#2203) üzenetére


.tnm
addikt

mert, akkor úgy kell majd trükközni, hogy valami csomag legyen azért helyette, különben nincs hozzáférésem a játékhoz, de nem nagyon akarnék drágább csomagot (olcsóbbra meg így már nincs szükségem). persze kéz alatt lehet majd esetleg seftelni.

freelancer-ben 3 dolog nem tetszik:
- a pilótafülkéből a vacak kilátás (+ apróság, de nagyon hülye kormánya van)
- ára... (bár igaz, hogy OB-knek elvileg $110-ért van LTI csomagban)
- túl ütött-kopott "skin", miközben a legtisztább hangárt kapja (azon kevesek közé tartozom, akiknek a BH tetszik a legjobban)

előbb Connie, mint Cate, de még előbb lottó 5ös :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2205) Drenadar válasza .tnm (#2204) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Állítólag még jönnek freelancer variánsok...
és ez nem vadászgép hogy panoráma kilátás legyen belőle!

ha ugyanúgy csomagos játékot veszel, akkor nem baj hogy csomagot olvasztasz be, vagy veszel egy nagyon olcsó auroras csomagot...

Én még valami aurorát tervezek, esetleg avangert, Retaliatort...

(#2206) Szőrös  válasza .tnm (#2204) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mintha egyik WH-ban azt mondták volna hogy a lancer pilóta fülkén változtatnak majd ( elég nyomin tették be az oszlopokat ) de nem 100 % csak ez rémlik hogy mutogattak vmi másik verziót.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2207) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem csak egy Aurora LN-em van, egy Cutlassen gondolkodok régóta, eddig sikerült megállnom :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2208) .tnm válasza Drenadar (#2205) üzenetére


.tnm
addikt

hát végülis csak $20-t kéne ráfizetni a 300i-s csomagra és az Aurora MR-re a freelancer-es csomagra... és $20-ért amúgy is gondolkodtam a BH-n.

ehh, igazi piramis játék :W

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2209) Drenadar válasza .tnm (#2208) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem akarlak rábeszélni a freelancerre :D szerintem van más pack is, ami business hangárral jön! :D

És többen azt mondják érdemes tartalékolni egy aurorát is, hogy azt nem nagyon kell félteni :D persze ez nem a dogfight modulban jön majd elő :)

(#2210) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

F7C Hornet mást nem tervezek venni többi fegyvert,hajokat stb... játékban akarom meg szerezni.

(#2211) GypsFulvus2 válasza .tnm (#2196) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Gyps Fulvus

Aurora LN

Minden mást a játékban (hacsak el nem csábít valami új, Mustang, vagy ilyesmi).

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2212) .tnm


.tnm
addikt

lehet nagyon az elején volt már róla szó, de lesz a játékban közvetlen kereskedés (játékostól játékosnak), vagy csak NPC kereskedőkkel lehet boltolni?

holnap remélhetőleg lehet majd a sima Aurora MR-eket ingyen LX-re upgrade-lni, talán csomagban is. (Akik ma vetettek csomagot, azoknak meg kell várniuk, míg 24 óránál öregebb lesz a csomagja. És persze OB-ken keresztül lehet majd csak csinálni.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2213) Drenadar válasza .tnm (#2212) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

állítólag feketegazdaság is lesz, és egy ilyen játékban ahol a gazdaság ilyen nagy szerepet kap biztos lesz játékosok közti kereskedés is... :)
gondolom lehet majd bizonyos helyeken rabolt hajót is eladni különben nem nagy értelme lesz hajót lopni.
(viszont lopott hajóra nincs KGFB xD )

(#2214) cskamacska válasza .tnm (#2196) üzenetére


cskamacska
addikt

Aurora LN, és várhatóan nem is lesz több/nagyobb.

Ha nem ilyen amcsi felső-középosztálynak szabott árak lennének, beneveznék egy Constellationre is(az tetszik tán legjobban), illetve egy Cutlassre, de annyira még nem puhultam meg anyagilag, hogy több játék árát kidobjam egy "ígéretre". :) Nem mellesleg a Star Citizennel együtt jön az Elite Dangerous, The Mandate, Enemy Starfighter, és még mások.
Inkább költök ezekre, mint még egy hajóra egy olyan MMO világhoz, amit lehet utálni fogok. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2215) Djuree válasza .tnm (#2212) üzenetére


Djuree
félisten

"holnap remélhetőleg lehet majd a sima Aurora MR-eket ingyen LX-re upgrade-lni"
ezt miből gondolod?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2216) Djuree


Djuree
félisten

[link] :K :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2217) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap végre kipróbáltam a hangar modult-t. Tetszik, bár sok mindent nem tudok vele kezdeni. A grafika szép, öli is a gépemet rendesen. Első dolgom volt a MotionBlur-t kikapcsolni. Mert attol hasal a gépem, és egyébként is utálom azt az effektet.
Olyan kérdésem lenne, hogy a Dogfight decemberi megjelenése mennyire biztos? Van már valamilyen megerősítés ezügyben? És elképzelhető, hogy az már Mantle támogatással jön?

És még valami. .tnm említette lentebb a hangar hack-et. Rövid gúglizás után nem nagyon találtam róla semmit. Tudnátok ebben segíteni. És nem jár ez valamilyen veszélyel? Bann esetleg?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2218) Diopapa válasza .LnB (#2217) üzenetére


Diopapa
addikt

Megerősítés? :) CR azt mondta, mindenképpen szeretné idén kiadni a dogfight modult. De 1 hónap alatt még bármi változhat.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2219) .LnB válasza Diopapa (#2218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyasmire gondoltam, hogy van e konkrét dátum. Mert eddig én is csak annyit találtam, hogy december.
Türelmes vagyok, csak azért kérdeztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2220) Drenadar válasza Diopapa (#2218) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah semmire sincsenek kötelezve... még a szociális modul sincs itt, de lehet egyszerre akarják a dogfighttal... ki tudja.

Hajóvásárlás:
sok szép és drága hajó van, el kell tudni dönteni, ki mennyit akar erre költeni.
Ahogy Malibutomi szokta mondani : a játékban minden megvehető lesz!

"ha nem amcsi keresethez lenne igazítva..."
Ha nem így lenne, akkor MINDENKInek meglenne már az ÖSSZES hajó! így csak a csúcsgazdag amcsik vannak így, és Ferikének a szomszédból talán még csak egy aurorája van... érted?

(#2221) .tnm válasza .LnB (#2217) üzenetére


.tnm
addikt

kétféle hangar hack van.
az egyik ez, itt lehet némelyik hajóval repkedni is. (qweasdüó gombokkal)

a másik ez

nyugodtan lehet trükközni, csak arra ügyelj, hogy csinálj backup-ot és a végén csináld vissza, hátha következő induláskor érkezik egy patch, ami tönkrevágná az egészet és újra le kéne töltened mindent.

---

valaki megtalálta már, hogy OB-eknek milyen áron van most az LX illetve, a hozzátartozó csomagok?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2222) Drenadar válasza .tnm (#2221) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

bocsi a hülye kérdésért, de mi a különbség az LX és az LN között? az LN az utolsó csúcs szuper nem?
miért kellene beruházni egy LXre?

(#2223) Szőrös  válasza .LnB (#2217) üzenetére


Szőrös 
veterán

No igen nem csoda hogy öli a géped , még egyáltalán nincs optimalizálva . Sőt még csak 64 bites rendszeren indul el.
Dogfightra azt mondták hogy idén jön de csak offline módban , AI ellen lehet harcolni.
Aztán lehet megint csúsznak , majd meglátjuk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2224) Drenadar válasza Szőrös  (#2223) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

"Sőt még csak 64 bites rendszeren indul el."
Miiii???? most nem értem ennek a mondatnak az értelmét. Ennél a játéknál esély sincs arra hogy 32 bites rendszeren menjen, és most komolyan: egy olyan játéknál aminél a minimimum ram igény 8GB...

szóval szerintem akinek még 32 bites rendszere van (általában elég régi gyatra géppel) az ne akarjon SC-zni!
sorry.

(#2225) .tnm válasza Drenadar (#2222) üzenetére


.tnm
addikt

anno az LX ugyanannyi volt, mint az MR OB-knek ($25), tehát beruházás nélkül lehetett cserélni. ezt szeretném most is.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2226) .LnB válasza Szőrös  (#2223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, a gépem sem erős, nem is tudom, hogy egyáltalán a jelenlegi átlag szinten eléri e? :)
Viszont én jelenleg elvagyok vele.

Akkor várunk türelmesen. Van még több mint egy hónap az évből :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2227) Djuree válasza .LnB (#2226) üzenetére


Djuree
félisten

mire kijön a játék egy olyan gép ami most csúcs gép, azt megkapod itt aprón max. 80-100k-ért...ennyi vállalható sztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2228) Szőrös  válasza Drenadar (#2224) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért nem megy 32 bites rendszeren mert ahogy írtam még semmilyen optimalizáció nem történt ezért kell neki a horror mennyiségű ram és ezért melegszik a gpu is olyan dúrván.
Ha ez meglesz azon is menni fog. Legalább is annó ezt írták.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2229) Diopapa válasza Szőrös  (#2228) üzenetére


Diopapa
addikt

Abban mondjuk nem hiszek, hogy 8GB alatt elég lesz neki bármikor is.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2230) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem izgulok a gépigény miatt, tisztába voltam vele mikor beruháztam a játékba, hogy lehetnek ebből adódó plusz kiadásaim a jövőben :) Mantle-ben bízom még azért :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2231) Drenadar válasza Szőrös  (#2228) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Boccs, de neked 32bites rendszered van?
ha nem mit érdekel téged?

egyszerűen a mai világban már semmire nem elég az a ram mennyiség amit a 32bites rendszer képes kiszolgálni, főleg ha videókártyád is van... ugye?

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy egyesek miért ragaszkodnak a 32 bites oprendszerhez...
Nekem Vista óta 64bites mert már nagyon untam, hogy 4 giga ram helyett csak 3 volt, és soha semmi problémám nem volt miatta, ellenben ment mind a rendszermemória mind a videókártya memóriája...

(#2232) Revolit


Revolit
senior tag

Sziasztok!

Szomorúan tapasztaltam, hogy nem érhető már el az a csomag amit kinéztem magamnak anno, amihez még járt alpha meg beta is illetve volt "hajóbiztosítás" 35 dollárért. Mintha olyasmit olvastam volna, hogy ez a csomag viszont elérhető még jelenlegi játékosoknak, ez így van? Ez esetben szívesen busineselnék valakivel, átutalással vagy paypallal is tudok fizetni :)

(#2233) Drenadar válasza Revolit (#2232) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Malibutomit keresd :) vagy bármelyik original backert!

(#2234) .tnm válasza Revolit (#2232) üzenetére


.tnm
addikt

mielőtt Tomit megkeresed, tudsz várni egy kicsit, mert én lehet szeretnék egy kicsit variálni és akkor lehet felszabadulna egy ilyen csomag? (25-ig ráérsz megvenni a csomagot, addig árulják a régieknek)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2235) Szőrös  válasza Drenadar (#2231) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ne az én fejemet harapd le. :P

Én már régóta 64 bites rendszert használok de hidd el baromi sokan ragadtak még le a 32 nél ( van aki meló miatt kényszerül rá mert elég sok maradvány app. van amit nem csináltak meg 64 bitre és sok esetben esély sincs rá ).

szerk.: elég ha megnézed adatlapomon konfigom ;)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2236) .tnm válasza Szőrös  (#2235) üzenetére


.tnm
addikt

driver-eket nem számítva win7 (vagy inkább vista) óta nem tudok olyan 32 bit-es programról, ami ne futna jól 64 bit-en

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2237) Drenadar válasza Szőrös  (#2235) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

32 bites programok elfutnak 64biten, 64 bites programok nem mennek 32biten...
nem nagyon hallottam még róla, hogy régi progi nem ment volt... nekem a win8.1 64biten még a dűne 2 is fut... igaz, dosboxxal. de a dos box sem 64 bites. a legtöbb régi játék is 32 bites. mit legtöbb, az összes :D

(#2238) Diopapa


Diopapa
addikt

LX 5 dodóért

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2239) .LnB válasza Diopapa (#2238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na akkor meg is van, hogyan szerzem meg a backer státuszt :D
Ez az akció meddig él?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2240) Djuree válasza Diopapa (#2238) üzenetére


Djuree
félisten

meg 35-ért LTI-vel: [link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2241) .tnm válasza .LnB (#2239) üzenetére


.tnm
addikt

holnap reggel 9

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2242) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#2238) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Egy ilyen upgrade-del megmarad az LTI? Szerk: Ja most látom, hogy LN-ről nem lehet. :(

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2243) .LnB válasza Djuree (#2240) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, most ha nekem meg van a 35$-os LTI-s csamagom, akkor ha upgradelek az LTI-t megkapom az LX-re is?
Ja és MR-ről lehet upgradelni?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2244) Diopapa válasza Djuree (#2240) üzenetére


Diopapa
addikt

Hű, ez jól néz ki.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2245) Diopapa válasza .LnB (#2243) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2246) Djuree válasza .LnB (#2243) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2247) Diopapa válasza GypsFulvus2 (#2242) üzenetére


Diopapa
addikt

Sztem az LN jobb mint az LX. Az LN-nek nagyobb a shieldje, több a hardpointja, egyel több az upgdate slotja (mondjuk az előny el is fogy, ha arra is teszel jump drive-ot szvsz)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2248) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#2247) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hmm, majd este jobban megnézem a dolgokat. Thx.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2249) .LnB válasza Diopapa (#2247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És az LN-nek szvsz szebb a festése :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2250) Drenadar válasza .LnB (#2249) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem egyik sem tetszik :(
inkább egy 315p. vagy egy 300i. vagy egy 350r :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.