Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) .tnm válasza Amaro_hu (#1750) üzenetére


.tnm
addikt

nem értettelek félre, csak azt nem tudtam/tudom, hogy milyen szinten lehet parancsokat adni az NPC-nek. ha csak azt tudod neki mondani, hogy ezen és ezen az útvonalon ezzel a hajóval kereskedjen/bányásszon stb., akkor tényleg elfér egymás mellett a kettő. ha már magaddal tudod vinni és azt tudod neki mondani, hogy én itt most kiszállok a hajóból, Te meg "R2 vidd haza", akkor az ellent mondana annak, amit a hajóelfoglalásról mondott CR.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1752) Diopapa


Diopapa
addikt

Jól látom? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1753) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#1749) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Persze én is bízom benne, de azért a kisördög ott motoszkál... Főleg miután Amaro ezt írta:
"figyelembe véve, hogy fórumban többször is jelezték egyeseknek: azért nem látja a megvásárolt hajóját, mert alapbeállításban csak 15 gépet jelenít meg a hangár, írja felül a configot... A panaszokból ítélve nagyon sok emberkének van 15-nél több megvásárolt hajója."
Vazze, ez már azért... :( Több mint, 15 hajó, ezek nem normálisak, komolyan... Ilyenekkel nem nagyon lehet majd konkurálni.
Amúgy nekem nincs túl sok MMO tapasztalatom, jórészt csak hallomásból ismerem őket. A Travian volt az egyetlen, amit hosszú ideig játszottam, amennyiben azt MMO-nak lehet nevezni. Ott elég komoly szinten toltam, top1 klán védelmi hadügyeseként 2 szervert is megnyertünk. Akkor hagytam abba, amikor elkezdték behozni azokat a mikrotranzakciós opciókat, amelyeket már nem tudtál kitaktikázni. Pl. amikor egy hazatérő ellenséges csapatot ütöttél le többszörös támadással, másodpercre pontosan a hazatérésére időzítve a klántagjaid seregének becsapódását (miután az ő támadását is te provokáltad ki). Aztán megjelent az a vásárolható opció, hogy ilyen esetekben a hazatérő csapat "kitért". Amivel hetek munkáját, pontos tervezésést és szervezést nulláztak le. Na, ez volt az a pont, ahol kiszálltam. Nagyon bízom benne, hogy ilyen szintű cheat itt nem lesz elérhető, még ha valakinek 100 vásárolt hajója is lenne.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1754) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#1753) üzenetére


Szőrös 
veterán

több hajó -> több célpont -> több loot. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1755) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#1753) üzenetére


Volfram42
senior tag

Forum feedbackben mar mondtak. Egy ember egy hajo. Nem lehet mi vezerelt hajoja senkinek se. A tobbi karaktered a legyenyseg lehet akiket igy szemelyre szabhatsz vagy megadhatsz orokosnek. Szoval, egy ember egy hajot vezet ennyi.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1756) Apokalipsy1 válasza GypsFulvus2 (#1753) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Akinek 15 hajoja van azoktol nem kell félni mert kb. háromnegyede amerikai szerveren lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1757) MuldR válasza Apokalipsy1 (#1756) üzenetére


MuldR
tag

Azoknak van sok hajojuk, akiknek nincs sok idejuk jatszani.

(#1758) Apokalipsy1 válasza MuldR (#1757) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Azt én is tudom.De az amcsik vagy a nyugatiak birják ezt meg fizetni és a gazdagok.Hozánk hasonlok ugy szálnak be 15 hajoba hogy egy klánon belül össze dobják a pénzt.Ezért irtam azt hogy szerintem 15 vagy több hajos emberek amerikában vannak többen.

[ Szerkesztve ]

(#1759) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1756) üzenetére


Szőrös 
veterán

galaxy server miatt lényegtelen hol vannak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1760) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#1759) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Én arra emlékszem azt mondták nem privát szarverekből is több lesz.Most akkor mégis egybe lesz az egész?

Attol függ hány ember fér majd el és mekkora lesz a rendszerek területe.

(#1761) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1760) üzenetére


Szőrös 
veterán

"As the Galaxy server isn’t handling any realtime action it can handle our complete player base, which right now would be about 45,000 players, but is designed to be able to scale to millions if need be"

Szóval 45k és a több millió között . :D

Egyébként mindenhol "pestistent wold"-ről beszélnek .

A kettő együtt számomra azt jelenti hogy 1 hivatalos online univerzum lesz .
Én örülnék neki ha így lenne én nem us1-2.... eu1-2... kismillió szar server között oszlana szét a közösség.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1762) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#1761) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Nekem mind1 hogy oldják meg csak ne laggoljak.

(#1763) Diopapa


Diopapa
addikt

Új Wingman's Hangar.. :) Jah, és updatelték a hajó spec. page-et is..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1764) Malibutomi válasza Diopapa (#1763) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az van, hogy amiket pl. a pajzsok vs fegyverekről mondanak, már látható, hogy nem csak combos VGA, de izom proci is kell majd, mert rengeteg fizikát fog számolni az engine.

(#1765) Szőrös  válasza Diopapa (#1763) üzenetére


Szőrös 
veterán

hmm lesz guildhangár.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1766) Diopapa válasza Szőrös  (#1765) üzenetére


Diopapa
addikt

Pókerasztal legyen, a többi nem számít. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1767) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na úgy fest a héten meglesz mégegy milliócska :)

(#1768) .tnm válasza Malibutomi (#1767) üzenetére


.tnm
addikt

hangar update jöhetne már inkább ^-^ nagyon szomjazom a változásokat. (például, hogy egymás hangárjába lehessen nézelődni, haveri köröket lehessen kialakítani)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1769) GrooveHero válasza .tnm (#1768) üzenetére


GrooveHero
addikt

A más hangárjában való nézelődést meg lehet oldani pölö skype-pal is ;] :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1770) Malibutomi válasza .tnm (#1768) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Dogfightot is várom, jó lenne használni a joyt végre.

(#1771) Szőrös  válasza Malibutomi (#1770) üzenetére


Szőrös 
veterán

Remélhetőleg már csak 1 hónap. Fél lábon is . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1772) cskamacska válasza .tnm (#1768) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már haveri körök: Reddit Szervezkedések Összesítve - jelenlegi tervek

Csöppet EVE szaga van a dolognak. :D Az Order szépen levezeti. Lehet játékot tévesztettek. :)

Cserébe ott a TEST, akik meg poénra veszik az egészet.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1773) cskamacska


cskamacska
addikt

:Y

Vajon végül egy M50 be fog férni a Constellation rakterébe a Merlin helyére? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1774) .tnm válasza cskamacska (#1773) üzenetére


.tnm
addikt

nem. volt a wingman's hangar-ben, hogy nem fog megtörténni. át kéne alakítani hozzá a Connie-t (vicces páran Stella-nak hívják :) ) és soha nem is volt ez szándék.

btw. nagyobban nincs meg ez a kép? az Idris-t is alig lehet kivenni.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1775) cskamacska válasza .tnm (#1774) üzenetére


cskamacska
addikt

Kattints. :P

:DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1776) Szőrös  válasza cskamacska (#1773) üzenetére


Szőrös 
veterán

Itt látszik igazából hogy mennyire hézagos még a ship class választék. Bőven van még mit bepakolni ide.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1777) Malibutomi válasza Szőrös  (#1776) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Épp ez jutott eszembe, az Idris és Bengal közé is simán befér még a Destroyer.

(#1778) Szőrös  válasza Malibutomi (#1777) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha a hagyományos hajó besorolást nézzük akkor a jó része nincs meg : frigate , destroyer , battlecruiser , battleship .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1779) Malibutomi válasza Szőrös  (#1778) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Van viszont egy valag ladik, csónak, tutaj, és társaik :DDD

(#1780) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#1779) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azok rohamcsónakok, kérlek. :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1781) Szőrös  válasza Malibutomi (#1779) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja és az industrial shipeket el is felejtettem pedig valamivel bányászni is kéne.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1782) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#1781) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Arról van már valami felvázolva a loot hogyan fog működni? Ha elfoglalsz egy hajót az ok. De ha mondjuk szétlőttök egyet a haverokkal, akkor a törmelékéből lehet majd kukázni? Fémek, műanyagok, scrap electonics stb?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1783) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#1782) üzenetére


Volfram42
senior tag

A hajó úgy sérül ahogy lövöd, ha ellövöd a konténert akkor nem sok mindent fogsz kiszedni. Ésszel kell majd kalózkodni. Ahogy néztem még az is számít némely árunál, hogy léket kap-e a konténer, mert nem minden viseli el az űr hidegé,légnyomását.

Szerintem logikus, hogy az elején sok kis hajó van.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1784) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#1782) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha van tracktor beam a hajódon akkor gondolom vmit majd lehet gyűjteni a raktérbe . De hogy pontosan mit azt nem tudom. A rakomány egy részét biztos.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1785) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ja és csak úgy szólok hogy megvan a 26 milla ! :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1786) Malibutomi válasza Szőrös  (#1785) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tudtuk ám, de azért jó hogy te is résen vagy :DDD

(#1783) Volfram42
Ahogy néztem még az is számít némely árunál, hogy léket kap-e a konténer, mert nem minden viseli el az űr hidegé,légnyomását.

A csempészett rabszolgák pl elég rosszul reagának rá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1787) Szőrös  válasza Malibutomi (#1786) üzenetére


Szőrös 
veterán

Meglesz az a 30 milla is , talán még idén.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1788) Malibutomi válasza Szőrös  (#1787) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem simán..mondom én, hogy mire megjelenik valahol 50-100 között lesz

(#1789) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

26 millióval kinyitva:
Enhanced Capital Ship Systems – In addition to the command and control systems we’ve already outlined, we’re going to expand capital ship functions! Lead a damage control team to fight fires and repair key systems during battle, control internal bulkheads to slow boarders and man a number of consoles, like navigation and engineering, that will make commanding a capital ship feel even more immersive.

Idris beltér, hangár, és gépterem:

28 milliós stretchgoal:
New Starter Ship – The team at Consolidated Outland has decided to take Roberts Space Industries head on in 2944 by premiering the Mustang personal spacecraft. We will use these additional resources to create another ship company and starter ship for Star Citizen. The new ship will be offered for sale alongside the Aurora, so players have a choice between two options to begin the game!

[ Szerkesztve ]

(#1790) .tnm válasza Malibutomi (#1789) üzenetére


.tnm
addikt

áháhá, kíváncsi vagyok fogják-e a fejüket a falba verni azok, akik LTI-vel vettek egy Aurora MR-t, majd 10$-rt upgrade-eltek LX-re, majd megint 10$-ért LN-re és most majd megint 10$-ért át lehet váltani egy jó kis Mustang-ra. :)

(vagy az LX upgrade árát visszakapták?)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1791) .tnm válasza .tnm (#1790) üzenetére


.tnm
addikt

visszavonom:

"users who prefer the new ship to the base Aurora will be able to make the switch at no cost (LTI will transfer, where applicable.)"

kíváncsi vagyok, kevesebb hard point (gondolom a sima aurora-nal kevesebb, nem az LN-nél), még kisebb cargo, kevésbé stabil, de gyorsabb és variálhatóbb lesz. (persze még koncepció rajz sincs)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1792) Szőrös  válasza Malibutomi (#1789) üzenetére


Szőrös 
veterán

Külsőről nincs normális kép ?

Újabb starter ship ? Mehh BS-t akaroooook .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1793) .tnm válasza Szőrös  (#1792) üzenetére


.tnm
addikt

Buuullshit! ;]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1794) Malachi válasza Szőrös  (#1792) üzenetére


Malachi
addikt

ha szélesebb lesz, és nem lesz kevesebb a raktér kapacitása, szerintem én váltok. őszintén szólva nem tetszik az Aurora, túl nyurga és hosszúkás.

(#1795) .tnm válasza Malachi (#1794) üzenetére


.tnm
addikt

kevesebb lesz a raktér kapacitás, írtam is.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1796) Malachi válasza .tnm (#1795) üzenetére


Malachi
addikt

ja, azt hittem, csak találgatsz. de ha biztos az infó, akkor kösznemkell.

(#1797) .tnm válasza Malachi (#1796) üzenetére


.tnm
addikt

ez van a 28 milliós célkitűzéshez ígérve, de ugye ez még csak nem is specifikáció, és még azok is változhatnak a jövőben (bár sztem irányelvként ez maradni fog, azaz aurora-nál kisebb raktér, kevesebb hard point, stb.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1798) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jó olvasnivaló : [link]

Lehet majd linkelni, ha megjelenik a 26 milliós cikk :DDD :DDD

(#1799) cskamacska válasza Malibutomi (#1798) üzenetére


cskamacska
addikt

Majd akkor linkelem, ha a projekt tényleg bukik, de minimum "nem olyan lesz mint aminek megálmodtuk". ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1800) Diopapa válasza Malibutomi (#1798) üzenetére


Diopapa
addikt

höhö :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.