Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Malachi válasza Malibutomi (#1299) üzenetére


Malachi
addikt

ahogy meglesz a végleges gépigény, megjelenés előtt pár héttel. addig biztosan nem. semmi értelme most hardvert venni, jövőre olcsóbb lesz ugyanaz a teljesítmény, addig meg kihúzom a mostanival is.

(#1302) cskamacska válasza Malachi (#1298) üzenetére


cskamacska
addikt

Én nem rettegek attól, hogy a funding campaign 24999000 dollárnál leáll, és pont a mi pénzünkre lenne szükség. :D

Ezt tessék meglesni: Pledgewatch

Ha így haladnak a dolgok, még a dogfight modul előtt összejön a 25 millió. :K De ez egyébként a CIG érdeke is, nyilván az adakozók/előrendelők alig várják a decemberi alfa kezdést, ha viszont elfogy az alfa hely, akkor az új fizetővendégek egy évig leshetik a falat játék helyett. :U

Utána jöhet stretch goalnak a változtatható színű takaró az ágyakra. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1303) Diopapa válasza Malibutomi (#1299) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem a 460 gtx-et kellene nyugdíjazni, amúgy rendben vagyok szvsz... Egy 7870-et gondoltam vagy egy 270x-re...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1304) GrooveHero válasza Diopapa (#1303) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én még GTX 560Ti-vel tolom, szerintem még maradi is egy darabig. Pláne, hogy nem is tudom mekkora erő lakozik benne, mivel a jelenlegi E8400 nem igazán hajtaj ki fullosan. :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1305) Malachi


Malachi
addikt

(#1306) Diopapa válasza GrooveHero (#1304) üzenetére


Diopapa
addikt

nekem 3550 mellett ül, de a hangárban konkrétan unatkozik a processzor, a 460 meg nem bírja ..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1307) cskamacska válasza Malibutomi (#1299) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem az előzetes gépfrissítés a játékhoz butaság. Majd ha nem fut rendesen a játék, akkor lehet aggódni miatta. :) Ugye 2015 rettentő messze van, addig a gépigénnyel még bármi történhet. Az MMO rész miatt biztos megugrik. de mivel közben optimalizálnak is(ha szerencsénk van :D ), így még eshet is.

Egy SSD mindennek jót tesz(teszem hozzá pont játékok nem lesznek "gyorsabbak", csak hamarabb betöltenek), de gépet cserélni csak a Star Citizen optimalizálatlan alfája miatt.. amit még nem is láttunk.. :DDD

torz on borz: Gondolom csatahajót értesz alatta. Nagy hajókkal az a gondom, hogy minél nagyobb, annál több "semmittevő" üzemeltető és ellátó hely kellene hogy legyen a hajón, amelynek legénysége a jó ég tudja mit fog ténylegesen csinálni. Már az Idris-nél lestem, hogy pl a hajómérnök mi a jó lótúrót fog művelni az egész küldetés alatt, minijátékokkal játszogat? :F
Arról nem is beszélve, hogy a valóságban bármilyen hajón vasfegyelem van, akkor fingasz, ha a parancsnok engedélyt ad rá.
Hogy fog ez kinézni egy 10(100!! :Y ) ember együttes és szinkronizált munkájával vezethető csillaghajó esetén, mikor a scifi bolond népek is a jó öreg amcsi individualista szellemben lettek szocializálva, ahol mindenki teljes értékű játékélményt akar? :U :(

Malachi: Abu85 is szeretne európai szervereket hogy így cikkeznek róla? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1308) GrooveHero


GrooveHero
addikt

megen a megmondóemberek :W :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1309) Diopapa válasza cskamacska (#1307) üzenetére


Diopapa
addikt

"Arról nem is beszélve, hogy a valóságban bármilyen hajón vasfegyelem van, akkor fingasz, ha a parancsnok engedélyt ad rá.
Hogy fog ez kinézni egy 10(100!! :Y ) ember együttes és szinkronizált munkájával vezethető csillaghajó esetén, mikor a scifi bolond népek is a jó öreg amcsi individualista szellemben lettek szocializálva, ahol mindenki teljes értékű játékélményt akar? :U :("

Gondolom nem EVE-eztél. Ott simán voltak 500-1000 fős csaták is, normális FC kell, jó stratégia és persze túlerő :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1310) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Üdvözlet porlgárok!
Eddig lustavoltam de most beregisztráltam :DDD
A játékot bejelentése és ezt a forumot megynyitása ota követem.Július 7-től vagyok polgártag egy F7A Hornet-el és bussnies hangárrral.
Játékbeli céljaim harc,kereskedelem vagy hajo kiséret.
Ha lenne valami klán szerverzés akkor jelentkeznék a klánba tagként mindenben segitek amiben tudok.

(#1311) Diopapa válasza Apokalipsy1 (#1310) üzenetére


Diopapa
addikt

Oszt' tudsz-e teherhajókat kísérni a mi csapdánkba'? Yarr! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1312) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1310) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szervusz ! Akkor kezdésnek mindenkinek lehet utalni 1000 UEC-t , aztán utána kétszszer tessék felmosni a kantint. Ha ez is megvan akkor meghallgatjuk hogy megy a YARRRRR ordítás és ha megfelelő akkor felveszünk.

:DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1313) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Ja és elfelejtetem irni kalozok és tevarinok jobb ha nem álnak utamba :DDD

(#1314) Diopapa válasza Apokalipsy1 (#1313) üzenetére


Diopapa
addikt

Ki vagy rúgva! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1315) Malibutomi válasza cskamacska (#1307) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez csak hc guildeknek lesz, ott meg megvan a fegyelem. Wowban sem volt egyszerü egy 25 fös raid.

Diopapa
Lehet lesz egy jó tuningos 7870 eladó ;)

[ Szerkesztve ]

(#1316) Szőrös  válasza cskamacska (#1307) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ugyan úgy fogják megcsinálni mint ahogy a 25-40-72 fős raideket a varázslósbuzidémonos mmokban , vagy egy nagy (több száz-ezer fős) fleet fightot EVE-ben. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1317) Diopapa válasza Malibutomi (#1315) üzenetére


Diopapa
addikt

Noh, mennyi az annyi?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1318) Malibutomi válasza Diopapa (#1317) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Még kicsit kivárok, amíg meglesz az utódja :)
Pedigrés példány amúgy, 3dm firestrike első 3 hely single kártyában :) [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1319) GrooveHero válasza Malibutomi (#1315) üzenetére


GrooveHero
addikt

Még ki sem adták, ti már kereskedtek? :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1320) Malibutomi válasza GrooveHero (#1319) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fedőnevem "kufár" :DDD

(#1321) Apokalipsy1 válasza Diopapa (#1314) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Ki rúgni? Még be se léptem. :DDD

(#1322) cskamacska válasza Diopapa (#1309) üzenetére


cskamacska
addikt

De a SC legnagyobb dobása pont az, hogy FPS nézetből irányítod a hajót valós kijelzőkön keresztül.
Egy EVE féle spreadsheet szimulátor az hol releváns, ahol te magad vagy a hajó, és listák kattintgatásával irányítod? :P Mármint egy dolog egy ezer fős csatát irányítani(köh, köh, köh), ahol mindenki egy hajó, és elvan magával, de egy darab hajót 10(100!! :Y ) embernek irányítani, ahol ha nem működnek szorosan össze akkor nem hogy lelövettetik magukat, de mondjuk el sem tudnak indulni? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1323) Szőrös  válasza cskamacska (#1322) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azon a hajón van még pár lövegtorony , oda mondjuk lehet még beültetni pár játékost.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1324) cskamacska válasza Szőrös  (#1316) üzenetére


cskamacska
addikt

Vagy az SC is varázslósexceltáblástucatszemétMMO lesz. :P

Azt el tudom képzelni, hogy beállsz a helyedre, az animáció animál, a kijelző kijelez, de ha meguntad, egyszerűen nézdahajóm módra váltasz, és kívülről lesed hogy mi történik a csatában, miközben aki végigcsámborog melletted úgy látja, mintha egy igazi űrhajón lenne, nem bénázó kölykök között. :) Na ebből a kvázi NPC posztból lehet akár 5000 is egyszerre. :DDD

A valós partizást Constellation szintig tudom elképzelni. A pilóta vezet és az elsődleges fegyvereket kezeli, a másodpilóta navigál, és célpontokat jelöl meg a másodlagos fegyverzetnek, a fegyvermester rohangál a P52 Merlin és a lövegtorony között, a kapitány meg erősen KeptnKörknek érzi magát, és hülyeségeket beszél. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1325) Diopapa válasza Malibutomi (#1318) üzenetére


Diopapa
addikt

Szóval már szét van pörgetve és lejárt az ideje... Mennyit engedsz a feléből? :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1326) Malibutomi válasza cskamacska (#1324) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sztem mondjuk egy carrier-en szolgálóknak az lesz a játékmódjuk, és simán vannak sokan akiknek az az álmuk, hogy így játsszanak. Pl akik online játszanak repülésirányitót...ez kb ugyanolyan.
Simán el tudom képzelni, hogy nagy klánokban lesznek akinek ez a feladatuk...persze akkor ha netán valami nagyobb event-re vagy klán csatára kihozzák a nagy dögöket.

(#1325) Diopapa

Fenét. :) 1100-on használom alulfeszelve. Na majd megalkuszunk :) Mennyire sürgős, mert még nincs meg az utódja...

[ Szerkesztve ]

(#1327) Diopapa válasza cskamacska (#1322) üzenetére


Diopapa
addikt

Én arra válaszoltam, hogy hogyan lehet 30 playert "összefogni". 10x annyit sem nehéz, hidd el, csak nem a WoW korosztályból kell válogatni. (Elnézést az érintettektől) Az EVE nagyon jó volt egyfajta szűrőnek, a retardáltak hamar kihullottak.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1328) Diopapa válasza Malibutomi (#1326) üzenetére


Diopapa
addikt

Tudom unalmas, de megint EVE... Ott is qrva sok ember volt, akik pl csak haulerkedtek, a POS-okhoz hordták az üzemanyagot, no meg a corp/ally társaknak a motyókat. Más meg hülyét kap, ha óránként nem lő ki legalább 5 playert... Nem vagyunk egyformák.

Nem sürgős, igazából az SC-n kívül semmivel semmi gondom, szóval ráér. :) Majd szólj, ha aktuális lesz.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1329) Malibutomi válasza Diopapa (#1328) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pontosan. Sokan vannak akik élvezik ha együtt működve megoldanak egy feladatot. Én is élveztem mikor raiden sikerült végre úgy koordinálni (az esetleg nem is optimális) csapatot, hogy meglegyen az eredmény...

Irtam már talán, én azt is élveztem mikor EVE-ben báynásztunk, nyomtuk az ipart, haver behuzta a cuccot és elvitte, a másik finomitotta eladta, közben jól eldumáltunk és profit...

(#1330) Diopapa válasza Malibutomi (#1329) üzenetére


Diopapa
addikt

Jaja, coop play nagyon jó.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1331) Volfram42


Volfram42
senior tag

Szerintem pont ez a jó, hogy sok összefüggő pozíció van. Nem az győz akinek a legjobb hajója van hanem akik jobban össze tudnak dolgozni. Nagyban elősegíti az összetartozás érzetét.

Én is tervezek majd frissítést,de még korai. A 6950-em jól kihajtja ezt a demót is, nem volt vele eddig gond.

Üdv közöttünk Apokalipsy1 polgártárs!

Ez az új cél nem csak több szerver, hanem több alfa slotot is ígér, szóval ha összejön lehet megemelik a számot és még több lóvé jön be az újabb tagokból. Ki van ez gondolva. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1332) Malibutomi válasza Volfram42 (#1331) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kiváncsi leszek, milyen fps számokat kapunk majd a dogfightban :)

(#1333) Volfram42 válasza Malibutomi (#1332) üzenetére


Volfram42
senior tag

Arra én is. :)

Jah ma jön elvileg patch. Ma viszont a hibáimból tanulva tuti nem maradok fenn olyan sokáig. Reggel megint meló. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1334) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Üvd.
És ha már hajok szeméjzetéről beszélünk,remélem a UEE destroyer-t ugy oldját meg hogy 20/40 fös személyzete lesz csak,mert az a hajo tipus csak harcra készül,és nem kell majd neki guild mint a Bengal hordozonál.

(#1335) Malibutomi válasza Apokalipsy1 (#1334) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

20/40 fős hajónak eléggé kell guild szerintem

(#1336) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Szerintem meg nem mert ha csak npc-ket veszel fel,de mondjuk attol is függ menyit keresel szálitással vagy küldetést csinálsz a hajoval.

És az is számit menyi kiséretet szerzel magad mellé.

[ Szerkesztve ]

(#1337) Drenadar válasza Malibutomi (#1335) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a rendes játékhoz, akik majd nem vesznek hajót azoknál lesz érdekes ez nem? Mármint ha van egy nagyobb hajód akkor toborozhatsz magad mellé játékost, vagy NPCt... és ez ugye ingame lesz megoldva, mármint ki tudunk majd adni hirdetést, nem? vagy nem tudom mit :)

tök jó hogy feléledt a fórum :D

(#1338) Malibutomi válasza Drenadar (#1337) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fel lehet adni hirdetést, és lesz egy ingame contract rendszer is, hogy ne maradjon fizetés nélkül aki elszegődik. Ezen felül lehet majd ebay mintára feedbacket hagyni a másikról: pl.: "Ne alkalmazd fejbelőtt és vitte az árú..." vagy "Vedd fel, a repülés unalmát hastánccal és tűzugrással dobja fel...ajánlott!"

(#1339) Drenadar válasza Malibutomi (#1338) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jah tényleg :)

Csak nem tudom ezt hogy kell elképzelni... mindenkinek saját feladata lesz a hajón? Ha teszem azt felbérelek valakit, hogy jöjjön velem a pici freelancerrel és fél óráig nem történik semmi, akkor ki fog lépni nem? mindenki játszani és szórakozni akar majd... :)

(#1340) Malibutomi válasza Drenadar (#1339) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát passz...

(#1341) Drenadar válasza Malibutomi (#1340) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mert hát gondolom ha az ember nem konkrétan a harcot keresi csak repked az űrben az sok időt vesz igénybe, és aki csak nézi úgymond és nem a hajót irányítja annak fokozottan unalmas... kíváncsi leszek ezt hogy oldják meg... főleg egy sok legénységes hajónál...

félek hogy úgy: ha csak repkedsz az űrben npct vegyél fel, ha konkrét feladatra mész akkor játékost...

(#1342) Volfram42 válasza Drenadar (#1341) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem ezt úgy lehet megoldani, hogy korrekt hirdetést adsz fel és korrekt ember jelentkezik. Tehát előre szólsz messze lesz utazni kell sokat. Nem hinném, hogy csak a munkavállalót lehet jellemezni, a munkaadót is lehet majd, szerintem. Én is leszek úgy, hogy kicsi időm van, vagy fáradt vagyok és csak lövöldözni akarok akkor lehet beugrok valakihez egy gyors melóra. Remélhetőleg klántárshoz nem idegenhez. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#1343) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Anyi a lényeg azt is oldják meg hogy ne keljen npc ágyukhoz.Pl a destroyer-nél már gondolom lesz automatizált löveg ,és lehessen ugy is löni ha át váltasz manuális üzemmodba mint az x3-nál.

(#1344) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1343) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azt írták hogy vagy npc vagy pc de kell a löveghez mert a pilótafülkéből nem lehet löveget vezérelni. Nincs ezzel semmi baj. Ez ne legyen már az a játék ahol egyedül baszom nagy hajókat lehet vezetni. Arra ott az EVE.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1345) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#1344) üzenetére


Apokalipsy1
tag

De még igy is kell legénység vezetésre karbantartás-ra stb. Legalább azt kéne meg oldani hogy lehessen upgradelni a löveget és ember helyett automatizált legyen.Mert 2940-ben kicsit furcsa a régimodi felfogés hogy ember ül a lövegnél.

(#1346) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#1345) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az hogy vezetésre mennyi kell egy dolog de szerinted a játékosok többsége mit csinál szívesebben lövöldözik lövegből vagy áll vmi pultnál és bambul pár gombot esetleg kapcsolgat ? :D

Egyébként meg felesleges még ez a brainstorming , nem tudni hogy a legénységnek pontosan milyen feladata van azon kívül hogy kell pilóta meg löveg kezelő.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1347) Drenadar válasza Szőrös  (#1346) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

akkor ne is foglalkozzunk a játékkal az alfáig, vagy a legjobb a játék megjelenéséig?

(#1348) Malibutomi válasza Szőrös  (#1346) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az tuti nem lesz amit itt a kolléga fejteget, hogy elkorcsojázik egyedül egy rombolóval.
Megmondták, hogy az ilyen nagy hajóknak hatalmas lesz a fentartási költsége...tankolás, valag NPC bele, gondolom a biztosítás is tízszerese a kisebb hajókénak...ezek a böszmék a Corporationoknak vannak kitalálva.

Egyedül sem vezetni, sem fenntartani nem lehet...

Mondjuk a legénység dolog sztem jópofa...Scotty mehetünk 110%-al? :)

Kérdés mennyire működik majd élőben...

[ Szerkesztve ]

(#1349) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

De én nem arrol beszéltem 1-dül vezetni hanem a lövegekröl és kezeléséről beszéltem :W

(#1350) Diopapa válasza Apokalipsy1 (#1349) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor EVE a te játékod :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.