Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54347) Louro válasza bagyulajuve (#54344) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem beleestél abba a hibába, hogy félig dokumentumfilmként kezded értelmezni a sorozatot. Szórakoztató műsor. Élvezd, amit látsz. Ha nem élvezed, ne nézd. De szerintem felesleges belelátni mélyen szántó dolgokat. Ha az író Trumphívő, lehet lesz egy kis hasonlóság egyes karaktereknél. De nem társadalomkutató, szociológus, politológus a forgatókönyvíró, hanem csavarokkal, fordulatokkal teli regényíró. A legnehezebb pedig, hogy a vége cliffhanger legyen, hogy a következő évadot várják.

Picit politika, de amikor jönnek ,hogy jobbos vagy balos. Libsi vagy illibsi....baromira nem fekete vagy fehér a politika. A náci vonal pedig szerintem kifejezetten jól illet a sztoriba. Kerekebbé tette a hősök eredetét.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.