Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) ladybug válasza Fortissimus (#1427) üzenetére


ladybug
őstag

Szitkomokat mostanában nem nézek. Egyszerűen idegesítenek ezek a fajta sorozatok. Rules of Engagement, Accidentally on Purpose, Gary Unmarried - ezeket néztem, meg időnként a Bing Bang-be nézek bele, de az Accidentally on Purpose-on kívül egyik sem ragadt magával.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1452) brownus válasza Odin_James (#1444) üzenetére


brownus
veterán

elkezdtük, nagyon jó/igényes (a megszokott és elvárt hbo minőség) és keményen addiktív:)

kicsit fura dextert viszont látni egy nyikhaj képű meleg srácként:)
eddig az első 6 rész pipa

és mindenki kurva jó karakter, az anyjuk, brenda, felsorolhatnék mindenkit a családból:)

[ Szerkesztve ]

(#1453) Troy. válasza Fortissimus (#1425) üzenetére


Troy.
addikt

Talán kezdek ráérezni a mad men-re. S01/E08 nagyon ott volt. :)

.

(#1454) Fortissimus válasza Troy. (#1453) üzenetére


Fortissimus
őstag

engem sem elsore szippantott be, de most mar nem tudnam letenni:)
rengeteg finomsag van benne az akkori kulturarol, a faji kulonbsegek, a tortenelmi utalasok, stb...

Katica:
kar..:(
most nekem is csak a Californication van szinte(+neha RJ. Berger), bar ez sem igazi szitkom, alig varom mar a szeptembert, jo kis TAAHM, Community, TBBT...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1455) Troy. válasza Fortissimus (#1454) üzenetére


Troy.
addikt

A liftes fiú szigorúan fekete, az egyszerű munkásoknak külön lift. Nem semmi.
Kipróbálnám az akkori létet. :)

ui: Nyilván egy módos ember bőrébe bújnék. :)

[ Szerkesztve ]

.

(#1456) Fortissimus


Fortissimus
őstag

szeptemberben indulo sorozatok

visszater a kepernyore Magnum es Kirk kapitany :DDD
+a Buscemi fele gengszteres is jonak igerkezik :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1457) Fortissimus


Fortissimus
őstag

komolyan mondom ha lenne mast nezni elkaszalnam a True Blood-ot :(
egyre gagyibb a tortenet, kiderult, hogy Sookie egy T**** LOL
elokerultek a verfarkasok is,a Jason szoke csaja meg egy fekete parduc:) + az utobbi idoben tul sok a buzulas benne
remelem visszatalalnak a regebbi misztikusabb tortenethez

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1458) doc válasza Fortissimus (#1457) üzenetére


doc
nagyúr

na most faszan elspoilereztem magam :U
igen, a buzulast tulzasba viszik, azon en is kiakadtam hogy mar a szereplok 50%-a homokos, ami meg hagyjan, de mikor ott nyaljak-faljak egymast az orrom elott, foleg mikor eppen ennek kozben... broaf (nem vagyok homofob, de ez mar nagyon durva...)

(#1459) ladybug


ladybug
őstag

Neki kezdtünk a Rubicon sorozatnak. Érdekes képi világa van és a történet sem mindennapi. 4 rész után azt mondom jó. Remélem marad is ilyen.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1460) Troy.


Troy.
addikt

Flight of the Conchords al is végeztem. Nekem bejött a cucc. :)

.

(#1461) Fortissimus válasza ladybug (#1459) üzenetére


Fortissimus
őstag

olvastam mar rola, leszedem majd en is, az AMC nagyott ott van a sorozatokban :K

en most a Wonderfalls-ot kezdtem nezni, eddig tetszik amolyan "Veronika Mars Light". :)
+jatszik benne Fargo(eureka) es a Pie maker(pushing d)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1462) doc válasza Fortissimus (#1461) üzenetére


doc
nagyúr

errol jut eszembe, rendesen ragyurtak a Eureka - Warehouse 13 crossoverekre, lassan teljesen egybeolvad a ket sorozat :D

(#1463) Fortissimus válasza doc (#1462) üzenetére


Fortissimus
őstag

azt azert nem hinnem:D
vszinu nem is lesz tobb ilyen, bar en dijaznam, nekem is bejott :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1464) Troy.


Troy.
addikt

Futurama ? Valaki? Esetleg?
Most kezdem el a 6. évadot. :)

.

(#1465) Fortissimus válasza Troy. (#1464) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem kimaradt, en most az American Dad! -et kezdtem potolni :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1466) Troy. válasza Fortissimus (#1465) üzenetére


Troy.
addikt

Nekem a mesék megvoltak. :D Jobbfajták. :)
Amin leakadtam: Mad men S02E07 spoiler.: Amikor piknikezés után Don eldobja a (feltehetőleg) sörös dobozt, Betty meg leszórja a plédről a szemetet a földre. Na az kemény.. spoiler off

[ Szerkesztve ]

.

(#1467) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Mad S01E01 pilot

ez valami fergeteges! sajnos csak 10 perces, de reg rohogtem ennyit :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1468) brownus


brownus
veterán

vexed, ezt elkezdte vki? ha, igen milyen?

(#1469) Fortissimus válasza brownus (#1468) üzenetére


Fortissimus
őstag

elso ketto megvolt, ha szereted az angol humort tetszeni fog :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1470) Fortissimus válasza Fortissimus (#1469) üzenetére


Fortissimus
őstag

tegnap este megneztem a harmadikat is, meg mindig nagyon jo.
iden az angolok nagyon jol nyomjak, ajanlom a Sherlock-ot is ha bejon a tema, 1,5 oras epizodok es vegig izgalmas.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1471) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok!

a Kés/alatt c. sorozat 6-7. évada le lett szinkronizálva?

I humbly and respectfully decline™

(#1472) Fortissimus válasza Magnum_ (#1471) üzenetére


Fortissimus
őstag

hi

szerintem nem, vagy ha igen meg nem volt adasban. torrent oldalakon csak az elso 5 van fennt magyarul, es ha jol latom a viasat is most tart az 5. evadnal

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1473) Carlo009


Carlo009
tag

A legkirályabb sorozat a 24.
A 7-8 évada még nem szinkronos,de már HD-ben is adták.

(#1474) Magnum_ válasza Fortissimus (#1472) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szia. Neztem en is, ill a port.hu-n is csak 5 evad van feltuntetve, szoval biztos, hogy igazad van.
Koszonom

I humbly and respectfully decline™

(#1475) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Felhőtlen Philadelphia teljes 3.évada valakinek esetleg megvan közületek? :)

meg

(#1476) Fortissimus válasza peugeotmate (#1475) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem nincs, de "mag"-on fennt van :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1477) doc válasza Fortissimus (#1476) üzenetére


doc
nagyúr

bezzeg a Traveler nincs, raadasul mashol sem :(

(#1478) Fortissimus válasza doc (#1477) üzenetére


Fortissimus
őstag

erre gondoltal?:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1479) doc válasza Fortissimus (#1478) üzenetére


doc
nagyúr

:Y :R :R
basszus pedig kerestem ketfajta torrentkeresovel, neztem a magon, majmon, meg a kulfoldi demonos oldalon is ahol pedig a vilagon minden van
kthx :R

(#1480) Fortissimus válasza doc (#1479) üzenetére


Fortissimus
őstag

ezeket a koroket en is vegigjartam:D
aztan vegul is a nowtorrent-es metakeresovel talaltam hasznalhatot

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1481) peugeotmate válasza Fortissimus (#1476) üzenetére


peugeotmate
őstag

Bocs, de nem vágom jelen esetben mit takar a "mag"... :DDD Ha olyan, akkor privátban is megválaszolhatod, köszi!

meg

(#1482) Taky


Taky
senior tag

Internátus, AXN Crime-on nemsoká' nyomják a 4. ávadot! :)

Nem vagyok sem film, sem sorozat függő, szinte nem is nézek semmit, nem köt le, viszont ez valami hihetetlen jó sorozat sztem...

[ Szerkesztve ]

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#1483) Fortissimus válasza peugeotmate (#1481) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem olyan, csak nem szeretik ha neven emlitik M.o. legnagyobb torrent oldalat:)
ha nem vagy bennt, biztos van ismerosod aki igen, amugy most eppen free leech van, ingyen lehet tolteni

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1484) peugeotmate válasza Fortissimus (#1483) üzenetére


peugeotmate
őstag

Köszi a felhomályosítást, így már vágom! :D

meg

(#1485) doc


doc
nagyúr

most sikerult sort keriteni az Eureka 4x07-re
zsir volt benne a Doctor Who utalas :D
annak miert nincs itt topicja a PH-n? :F

(#1486) doc válasza doc (#1485) üzenetére


doc
nagyúr

Eureka 4x08, a BSG-ben Baltart alakito szinesz itt Dr Grant-et jatsza, megkerdezik tole hogy o kit hallucinal, erre kozli hogy egy hosszulabu szoket piros testhezallo ruhaban :D
lassan mindent reszben lesz 1-2 utalas mas sorozatokra, kezdem komolyan szeretni :C

(#1487) Fortissimus válasza doc (#1486) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem a bsg kimaradt az eletembol, nem is vagtam, hogy miert mondja a piros ruhas not, meg vissza is tekertem kicsit, mondom biztos hosszan pislantottam es kimaradt valami:)
koszi az update-et

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1488) doc válasza Fortissimus (#1487) üzenetére


doc
nagyúr

BSG-t surgosen potolni :K
amugy a sorozatban TENYLEG csak o latja a csajt

(#1489) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egy ideje elkeztem nézni a House-t, korábban sose gondoltam volna, de nagyon jó sorozat. Egy spoiler taggal megírhatná valaki, hogy Chase, Cameron és Forman lesz még főszerepben, vagy végig ez az új csapat lesz? 4. évad közepénél tartok. Nem az elkövetkezendő pár rész tartalmára gondolok, hanem úgy alapvetően.

Ezeket várom:

Desperate Housewives - szept. 26.
Grey's Anatomy - szept. 23.
Dexter - szept. 26.
Friday Night Lights - okt. 23.

One Tree Hill már elkezdődött, valaki nézi? Egyik kedvenc, brutális volt az első rész, profin vezették át a szálakat, a végén tényleg tátva maradt a szám.

[ Szerkesztve ]

(#1490) Jadro válasza Jhonny06 (#1489) üzenetére


Jadro
veterán

Lesznek még, bár már nem emlékszem pontosan a megjelenési sűrűségre. Az tuti hogy nem annyit mint az elején. Daráltam az egészet, kicsit összefolyik hogy mi mikor volt. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1491) Jhonny06 válasza Jadro (#1490) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is eléggé darálom. :D (Nem muszájból, csak egyszerűen jó sorozat, meg most nincs más.) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1492) doc


doc
nagyúr

Tegnap vegigtoltam a Travelert, nagyon jo kis sorozat, de a vege... :W

(#1493) R válasza doc (#1488) üzenetére


R
aktív tag

hú, hogy hívják ezt a piros ruhás nőt? :)

(#1494) doc válasza R (#1493) üzenetére


doc
nagyúr

(#1495) Fortissimus válasza doc (#1492) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez gyors volt:)
en most Entourage-t daralom, nagyon jo sorozat, nem is tudom, hogy maradt eddig ki...
Johnny Drama rulez! :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1496) doc válasza Fortissimus (#1495) üzenetére


doc
nagyúr

lazasan fekudtem egesz nap, volt ra idom :(

(#1497) R válasza doc (#1494) üzenetére


R
aktív tag

thx :)

(#1498) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A "The Good Wife" megér egy próbát? Mennyire tartozik bele a családi dráma kategóriába? Desperate Housewives tetszik, bár ez egy kicsit komolyabbnak tűnik.

(#1499) brownus


brownus
veterán

asszem ez jó lesz: Boardwalk Empire

(#1500) Fortissimus válasza Jhonny06 (#1498) üzenetére


Fortissimus
őstag

szerintem a tavalyi ev meglepetese volt a the good wife.
szerencsere nem csaladi szal teszi ki a tortenet nagy reszet, hanem inkabb az ugyek, a nyomozasok. D.H.-t en nem nezek, igy osszehasonlitani se tudom, de szerintem ez azert mas kategoria.
egy probat mindenkepp meger, a karakterk nagyon jok, alig volt egy-ket gyengebb resz :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.