Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) PazsitZ válasza Bibby (#949) üzenetére


PazsitZ
addikt

Bár rám se jellemző, de most a Jericho-t kaptam el múltkoriban a tv-ben és megtetszett. Ez a sorozat eddig kimaradt az életemből, de most a tv-ben követem. Pont jó idősávban is van remélem nem teszik át vagy lövik le.

- http://pazsitz.hu -

(#952) csyo


csyo
senior tag

IT srowd rényleg szuper, köszi a tippet!

:C

Legyen szép a napod!

(#953) Fortissimus válasza kanYe (#950) üzenetére


Fortissimus
őstag

A deadwood ott van az elso haromban a listamon :) nagyon jol visszaadja az egesz kort, es a hangulatot. Es azok a dumak :) Nem is tudom van-e masik sorozat ennyi karomkodassal...
En meg mindenkepp idesorolnam a Carnivale-t is, sajnos nem keszult el a 3. evad, de igy is alapmu
A Wire-bol csak egy reszt lattam eddig, az nem fogott meg igazan

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#954) Jadro


Jadro
veterán

Befejeztem a Chuck második szezont. Nekem nagyon tetszett, aranyos cucc. Várom a következőt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#955) cor válasza kanYe (#950) üzenetére


cor
őstag

:R The Wire
pár napja fejeztem be, kellemes csalodás volt, ugy néztem h semmit nem tudtam rola, (egyébként lehet ez a kulcsa a dolgoknak, a Dextert is igy néztem "anno" ) bro' :D

ill amit most kezdtem Lie to Me ;)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#956) ladybug


ladybug
őstag

A Ruby and the Rockitsnek kezdtünk neki. 3 rész lement már, és alig várjuk a következőt. Mulatságos és aranyos, aki kedveli az ilyen családias történeteket, nem hagyja ki.

Aztán a Leverage is elkezdődött megint. Szeretem ezt a sorozatot, mert borzasztóan lendületes, de valamiért a második évad első két részéből hiányolom ezt. A harmadik már jobb.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#957) aphra2


aphra2
aktív tag

Comedy Central... Dokik, tetszik, jó poénok vannak benne.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#958) wolf2


wolf2
csendes tag

Ha szeretnétek, hogy megismételjék a Hetedik Mennyország sorozatot, írjatok a
kozonsegszolgalat@tv2.hu címre!
-------------------------------------------------
A Sliders első 3 évada megjelent DVD-n,nem tudom volt-e már róla szó.

(#959) ladybug válasza wolf2 (#958) üzenetére


ladybug
őstag

De hát megvan a gépen. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#960) Jadro válasza ladybug (#959) üzenetére


Jadro
veterán

:) Ott a pont! Hardcore rajongóknak majdnem mindegy hogy az idióta kertévék hogyan dobálják ide-oda/szüntetik meg/ismétlik a sorozatokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#961) andy83 válasza aphra2 (#957) üzenetére


andy83
aktív tag

A Dokik tényleg nagyon jó, én is szeretem!!! :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#962) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami jó sitcom-ot?
Two and half men, The Big Bang theory (legjobb), The IT Crowd kivégezve és a How I meet your mother-t is lassan befejezem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#963) puttputt válasza vzsryl (#962) üzenetére


puttputt
őstag

Dokik? :) (Esetleg "Házi Barkács"..., vannak jó részei, bár megítélés kérdése...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#964) vzsryl válasza puttputt (#963) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Köszi! :)
A Dokik-al szemeztem. Aláröhögős?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#965) puttputt válasza vzsryl (#964) üzenetére


puttputt
őstag

Nálam benne van a TOP5-ben, abszolút.
Így oszlik meg a listám, sorrendezésem (nagyon nem is nézek mást):
The Simpsons, Friends (Jóbarátok), Dokik, Two and a Half Men (fordítottam is jó pár részt a friss megjelenésekkor), Dr. House.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#966) ladybug válasza vzsryl (#964) üzenetére


ladybug
őstag

Nagyon jó. Én is csak ajánlani tudom.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#967) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Kösz, meggyőztetek! :)
Annyi érdekelne még, hogy eredeti nyelven sokkal jobb-e, mint szinkronnal. Nekem mindegy hogy nézem, de a szinkronost könnyebb megszereznem. :)

Szerk.: Ránéztem youtube-on, és f@sza eredeti hanggal. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#968) puttputt válasza vzsryl (#967) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem az eredeti tetszik jobban, de meg lehet szokni a szinkront is..., bár Cox hangja (szinkron) kissé irritál és sokszor nem illeszkedik, (pedig a Comedy szereti használni).
Egyébként, most nyári időben a Comedy csütörtökönként adja este 20-22-ig, négy részt egyhuzamban...(meg talán hétvégén).

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#969) vzsryl válasza puttputt (#968) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Köszönöm a válaszokat. :R Valószínűleg szinkronosan fogom nézni.
Nem nézek TV-t. :N

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#970) brownus


brownus
veterán

lekaptam a breaking bad első évadát, remélem zsír lesz.

(#971) Fortissimus


Fortissimus
őstag

tolem annak idejen 2 resz utan cancelt kapott, de jo kritikakat olvasok rola en is, lehet kap majd meg 1 eselyt

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#972) cor válasza cor (#955) üzenetére


cor
őstag

felfedeztem ujságban, hogy már adja a klubbos tv egy ideje Hazudj, ha tudsz! cimmel (Lie to Me)
nézi ugy valaki? jo a szinkron?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#973) brownus válasza Fortissimus (#971) üzenetére


brownus
veterán

ezt nekem?

az első részbe beletekertem, a hangulata rendben van

[ Szerkesztve ]

(#974) Fortissimus válasza brownus (#973) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja, oda lett volna...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#975) Fortissimus válasza brownus (#973) üzenetére


Fortissimus
őstag

beduplazodott

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#976) ladybug


ladybug
őstag

Elkezdtük az Eurekat. Nagyon jó. Édekes történeteket, érdekes humor, és az aláfestő zene valami szuper.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#977) Jadro válasza ladybug (#976) üzenetére


Jadro
veterán

Az tényleg jó kis sorozat. Most akarok nekiállni a 3. szezonnak. Csak mindig közbejön valami. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#978) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Véget ért a Better off Ted első évad. Valami fenomenális. Ali eddig nem nézte, annak sürgősen dara!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#979) vzsryl válasza parandroid (#978) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Megnéztem az első részt, és tényleg nagyon durva. De két dolog zavar benne: nincs alánevetés és a legtöbb poént a főnökasszony köré építik. Az utóbbival még nincs különösebb gondom, viszont idővel unalmassá válhat.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#980) Jadro válasza parandroid (#978) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem nagyon nem jött be. Zavar is hogy csak nekem nem tetszik, lehet majd bepróbálom még. Mondjuk ugyanígy vagyok sajnos a Battlestar Galactica-val is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#981) RexpecT válasza Jadro (#980) üzenetére


RexpecT
addikt

Fura humor,én elnézegettem de különösebben nem tetszett.Viszont a BSG-t azt szeretem :).

(#982) brownus válasza Fortissimus (#794) üzenetére


brownus
veterán

nem értem... priviben magyarázd el:) :B

e héten néztem emg ezt a részt

[ Szerkesztve ]

(#983) Fortissimus válasza brownus (#982) üzenetére


Fortissimus
őstag

??? a breaking bad-bol 2 reszt lattam, nem tetszett, talan majd egyszer ujrakezdem. ennyi :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#984) brownus válasza Fortissimus (#983) üzenetére


brownus
veterán

what's the difference between peanut butter and jam? - ezt nem értem:) explain plz, mert vladinak írtál valamit, de az se jött át:)

(#985) Wolverine válasza ladybug (#976) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Eureka nálam top3 vígjátéksorozat (a másik kettő a Better Off Ted és a TBBT) :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#986) Fortissimus válasza brownus (#984) üzenetére


Fortissimus
őstag

sry, elneztem a postot :) , megy a privi

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#987) ladybug válasza Wolverine (#985) üzenetére


ladybug
őstag

Az Eureka az én ízlésvilágom, a Better of Ted és A TBBT már fura humorral bír, amihez ritkán van idegrendszerem. Ahogy Kedvesem nézte, időnként belekukkantottam. Ennyi elég is volt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#988) Fl@sh


Fl@sh
csendes tag

Hello!

Aki sokat néz sorozatot és nem tudja melyikkel hol tart vagy csak a megjelenési dátumokat szeretné egy helyen megtalálni annak hasznos lehet ez a progi. Az információkat az epguides.com-ról szedi, tehát ha téves vagy hiányos, az az epguides hibája, de azért frissek szoktak lenni általában.

.NET Framework linkje is megtalálható az oldalon, mindenképpen fel kell rakni, hogy fusson.

[http://seriescalendar.atw.hu/]

(#989) ladybug


ladybug
őstag

Nekikezdtem a Royal Painsnek. Tetszik. Nem az a tipikus orvosos sorozat. Humoros, fordulatos, romantikus, izgalmas, kissé titokzatos. Nagyon jó.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#990) Fortissimus válasza ladybug (#989) üzenetére


Fortissimus
őstag

tenyleg jo, nekem mar csak az ucso hianyzik, en most a Defying Gravity-t kezdtem el, ez is igeretesnek tunik, bar egyenlore meg mindenki csak flashback-el :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#991) ladybug


ladybug
őstag

Kivégeztem a Royal Painst. Várom a folytatást.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#992) Fortissimus válasza ladybug (#991) üzenetére


Fortissimus
őstag

spoiler

az utolso reszbol hianyoltam Boris-t, megiscsak o az egyik fo storyline, nem?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#993) Fl@sh


Fl@sh
csendes tag

SeriesCalendar info: Jelenleg az epguides.com instabil működése miatt a program minden indítást követő frissítésnél változásokat talál a megjelenési dátumokban és újrarendezi a táblázatot, de sajnos ezen a jelenségen nekem nem nagyon áll módomban változtatni. Ha elkezditek frissítgetni a böngészőben pl a [url]http://epguides.com/flashforward/[/url] címet, akkor nagyjából felváltva teljesen különböző eredményeket kaptok. Remélem hamar megoldják.

Amúgy mostmár a változtatásokat a [url]http://seriescalendar.atw.hu/[/url] oldalra is felteszem, bár egy ideig időhiány miatt maximum a kritikus javítások várhatóak.

(#994) The DJ válasza Fl@sh (#993) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm, számomra nagyon hasznos program, pont valami ilyesmit kerestem, mikor véletlenül belebotlottam. :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#995) Fortissimus válasza The DJ (#994) üzenetére


Fortissimus
őstag

probaljatok ki a myepisodes-t
mostanaban volt egy par napos leallasa, de amugy stabil+megbizhato

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#996) ladybug válasza Fortissimus (#992) üzenetére


ladybug
őstag

Nem tudom. Előtte megtette, ami a szerepéhez tartozott. Az utolsó részben nem éreztem fontosnak a jelenlétét.

Mod: A Warehouse 13-nak kezdtem neki. Meg látom, mi lesz belőle. Eddig nem igazán tudom hova tenni, de nem állítom, hogy rossz lenne.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#997) Jadro válasza Fortissimus (#995) üzenetére


Jadro
veterán

Élni sem tudnék nélküle. Be is tojtam amikor nem jött be. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#998) Fl@sh


Fl@sh
csendes tag

SeriesCalendar info:

A helyzet kezdett tarthatatlanná válni, ezért megszületett a megoldás. Az epguides.com felváltva a www.tv.com és a www.tvrage.com adatai alapján szolgáltatja az epizódinformációkat. Mivel a TVRage tűnt frissebbnek, ezért a program legújabb verziója innentől kezdve ezt preferálja így a táblázat folyamatos újraépítése megszűnik.

A http://seriescalendar.atw.hu/ címről is leszedhető a javított változat, de akinek a hotfixek letöltése be van kapcsolva annak automatikusan letölti.

Emlékeztőül: Elindítjátok az 1.305-öt, ekkor letölti az 1.306-ot. Elindítjátok mégegyszer, mostmár az 1.306 indul. Ekkor már úgy szedi le az adatokat, hogy a TVRage információit veszi figyelembe és mégegyszer utoljára újraépíti a táblázatot. Mostmár indíthatjátok akárhányszor.

[ Szerkesztve ]

(#999) Fortissimus válasza Jadro (#997) üzenetére


Fortissimus
őstag

ne is mondd...
nem tudtam mivel hol tartok :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1000) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

sorozatjnkin velelenul blepillantottam a cm s4 zarasaba tarto posztba, de gyorsan be is fejeztem, nehogy info gyujjon at, kesobb meg is nesztem a emlitett reszeket, de hun a franban van fojjtatas me nekm nem gyutt at vagy csak orrszt nesztem???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.