Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Meg Masters of science fictiont is nézem. Rögtön feltűnt a 4. részben, hogy az egyik főszereplő az 1984ből ismerős.

I am having fun staying poor.

(#452) Troy.


Troy.
addikt

hello!
Kérdésem az lenne, hogy a day break hány részes? kösz

.

(#453) doc válasza Troy. (#452) üzenetére


doc
nagyúr

13
amúgy gugli a barátod ;)

(#454) Troy. válasza doc (#453) üzenetére


Troy.
addikt

cancel-t kapott?

.

(#455) doc válasza Troy. (#454) üzenetére


doc
nagyúr

véget ért az évad :)
bár elég nyitott befejezést hagytak, szóval elvileg nyugodtan jöhet a második évad, de azt nem tudom, lesz-e belőle valami
sajna az összes normális sorozatot kinyírják az első vagy max. a második évad után (pl. Jericho, Carnivale, stb)

(#456) James 08


James 08
tag

Lost kinek tetszik

[ Szerkesztve ]

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#457) koxx


koxx
MODERÁTOR

The Big Bang Theoryt nézi valaki? Sztem besz rás jó sorozat, bár vmiért sokan lehúzták :)

(#458) bullseye válasza koxx (#457) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem is tuti (meg közvetlen ismerősök is mind imádják), de az írósztrájk kinyírhatja. Jelenleg On Hiatus, nem jó jel.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#459) RexpecT


RexpecT
addikt

Californication ? Valaki nézi ezt a sorozatot?
Én most kezdtem el de nagyon tetszik.Ugye még csak az első évad megy?

(#460) RedWing


RedWing
aktív tag

Sziasztok!
Nézi /nézte valaki a 4400-at?
Nem tudok dönteni, hogy ezt kezdjem-e el nézni, vagy az "Elnök emberei"-t (The West Wing)... :F
Szerintetek melyik a jobb?

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#461) RexpecT


RexpecT
addikt

Kés/alatt-ot néz valaki?Tegnap este 9 óta sikerült lenyomnom 11 részt :) .

(#462) Grass


Grass
aktív tag

Ez melyik Jóbarátok részben volt?
[link]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#463) RedWing válasza Grass (#462) üzenetére


RedWing
aktív tag

Tudtommal egyikben sem! Egy csak egy Comedy Central Special...

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#464) skoos


skoos
őstag

Keresnék magyarul M.A.S.H sorozatot!
Bárki rendelkezik ilyennel?

mash a legjobb!
:D

(#465) Gregorius


Gregorius
őstag

Ide is:
[link]
Örök hálám a sírig üldözné azt, aki elő tudná nekem keríteni a vasárnap az M1-en leadott Elisa di Rivombrosa részt (asszem 22-es)! Mindenképpen magyarul kellene.

(#466) RexpecT


RexpecT
addikt

Gondoltam összeírok nektek egy ajánlót:
Californication , Dexter , Moonlight , Stargate Atlantis , Nip/Tuck , Jericho , Prison Break , Lost, Masters Of Horror , Day Break, Heroes, The Kill Point , The Lost Room , Terminator-TSCC , The IT Crowd
Ezek mind nézősek nállam :K .

[ Szerkesztve ]

(#467) Ottoka


Ottoka
őstag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy pl. van az ncis 3 évad 24. epizódja. Dual audio-s avi, ha a magyar hangra teszem csak ilyen pattogó hangot hallok. Múltkor el volt csúszva a dr. house egyik része, abból került fel repack. Mivel ebből már régóta nincs más verzió, gondolom nálam van valami. Vista, media player classic. De ilyen a maffiózok 6. évad is.
Köszi

Mezőhegyes

(#468) brownus válasza RexpecT (#466) üzenetére


brownus
veterán

Californication , Dexter , Moonlight , Stargate Atlantis , Nip/Tuck , Jericho , Prison Break , Lost, Masters Of Horror , Day Break, Heroes, The Kill Point , The Lost Room , Terminator-TSCC , The IT Crowd

ebből ami megvolt: Dexter ,Jericho , Prison Break , Day Break, Heroes, The Lost Room (ebből pár rész) , Terminator-TSCC

pótolnám, ami kiba jó: Carnivàle, BSG, Firefly, Sanctuary, ezek mind 10/10 nálam

(#469) RedWing válasza brownus (#468) üzenetére


RedWing
aktív tag

Tovább pótolnám:
Californication, Samantha Who, Married With Children, Friends, The X-Files, The Sopranos.
:R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#470) lorcsi


lorcsi
veterán

A Grace klinika hanyadik részét adták a héten az rtl-en?

(#471) brownus válasza RedWing (#469) üzenetére


brownus
veterán

tényleg:) kimaradt egy-kettő; dr.hosue, az általad említett friends is. meg néztük a tv3on a will és grace-ét, ez is jó volt.

amit tervezek, de idő hiáényában nem jött össze eddig; weed, és my name is earl

[ Szerkesztve ]

(#472) Ottoka


Ottoka
őstag

Kell vmi új kodek a mostani sorozatokhoz? Mert az ncis 4. évad első 3. részén is pattog vagy nincs hang lejátszáskor.

Mezőhegyes

(#473) brownus válasza Ottoka (#472) üzenetére


brownus
veterán

use this: kmplayer

(#474) mark75


mark75
senior tag

az utobbi pár évben csak 2db sorozatot néztem a tv-ben.
a maffiozok
és a kemény zsaruk.
ezt a kettöt tartotam a legszinvonalasabnak.
(milyen ellentét a két cim)

(#475) Ottoka válasza brownus (#473) üzenetére


Ottoka
őstag

Köszi, de egy ffdshow is megoldotta a problémát....

Mezőhegyes

(#476) Makaveli


Makaveli
senior tag

Két pasi - meg egy kicsi

Írtó jó sorozat, vicces, lyasmi, mint a Jóbarátok, csak sokkal vicessebb. Érdemes egyszer megnézni.

20.30-kor minden hétköznap a Viasat3-on! :R :K

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#477) Makaveli


Makaveli
senior tag

Hogyan készült? - Istenkirály sorozat. Bemutatja, hogy egyes tárgyakat hogyan készítenek. Golflabda, lámpaoszlop, parkoló-automata. Mindent. Király kis sorozat.

Brainiac - Ismét egy istenkirály sorozat. Tudományos, vicces, megdöbbentő. Ajánlom mindenkinek.

Mind a 2 sorozatot a Discovery Channel sugározza.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#478) brownus


brownus
veterán

érdemes ezt (hd-ban) megszerezni? pushing daisies?
mod: az alapsztori tetszik

[ Szerkesztve ]

(#479) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmmm... Most 3 nap alatt az összes Dirty Sexy Moneyt néztem végig, bejött. Ezen kívül még Skins megy, de annak is a végére értem, meg Futurama, az a Kif vagy kicsoda a legjobb figura benne. :D:D

I am having fun staying poor.

(#480) koxx válasza brownus (#478) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

3 részig bírtam, nekem túl csöpögős nyálas volt, de az alapsztori nem rossz.

(#481) Integra


Integra
titán

IT Guys-t nézi valaki?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#482) Drizzt válasza Integra (#481) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem, az mi? Valami linket infoval pls!

I am having fun staying poor.

(#483) RexpecT


RexpecT
addikt

Amit mostanában kezdtem el nézni:
Breaking Bad eddig 1 részt láttam de az 9/10.
Dirty Sexy Money 6,5/10.

(#484) balees


balees
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül a Dirty Sexy Money egyik zenéjének a címét. Hallható pl a 2.részben is 7:22-nél. PLS írjátok meg a címét, előadóját! Köcce.

(#485) Gyusz válasza Integra (#481) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem IT Crowd-ra gondolsz véletlenül?

(#486) RexpecT válasza Integra (#481) üzenetére


RexpecT
addikt

Eddig 2 évadot láttam asszem nincs is több...(Már ha IT Crowd-ra gondolsz)

(#487) Atlantis


Atlantis
veterán

Tök jó, hogy TV2 levette műsoráról a Shark sorozatot. Helyette főznek azok a nyomoroncok. Remek, köszi. :((( :W

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#488) KrAt


KrAt
veterán

Nemtudja valaki honnan lehetne megszerezni a Piszkos munkák Mike Rowe-al (Dirty Jobs with Mike Rowe) című sorozatot? :) Minden megoldás érdekel, az egész kéne, ha megvan valahol :)

Privizzen, ha nem fér ide :R

Atesz

(#489) Ottoka


Ottoka
őstag

Sziasztok. Vacsoracsata, hal a tortán gyűjti valaki? Asszony nem hagy békén, sajna pár hiányzik....

Mezőhegyes

(#490) Caster


Caster
csendes tag

Hali!

Valamikor réges régen volt egy sorozat, még szerintem a 80as évek vége felé. A címéről fogalmam sincs, ez érdekelne igazán. A történet valami ilyesmi:
egy idegen bolygón egy hatalmas harcost-rengeteg pusztítással mögötte- száműznek a földre azzal a feladattal vezeklésül, hogy segítsen az embereken, addig amíg jóvá nem tette a sok rosszat amit okozott. Emberi külsőt kap, de a hihetetlen ereje megmarad. Kap egy segítőtársat/kapcsolattartót ami narancssárga és olyan vízcsepp formálya volt(emlékeim szerint). Ezen kívül semmi másra nem emlékszem sorozatból, de nagyon érdekelne mi volt ez, ha nektek van emléketek, osszátok meg velem, ha meg letölthető valahonnan, akkor pláne, legyetek oly szívesek. Előre is köszi!

(#492) Caster válasza koxx (#491) üzenetére


Caster
csendes tag

Köszi!

(#493) VladimirR


VladimirR
nagyúr

tegnap indult a weeds 4. evadja

weeds

(#494) parandroid válasza VladimirR (#493) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Valamint Secret Diary of a Call Girl a US-ben, és a Middleman. Előbbi kicsit angolosan bizarr és frivol (apropó, nézem a Couplingot, ugyanaz a stílus :D), de már csak Billie Piper miatt is must seen, utóbbi első belenézés alapján idiótán vicces - nekem így elsőre kicsit Men in Black feeling.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#495) VladimirR válasza parandroid (#494) üzenetére


VladimirR
nagyúr

secret dairy of a call girl az nem ert mar veget (meg nem csak egy evad az egesz?)

(#496) parandroid válasza VladimirR (#495) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

6 vagy 8 rész (most meg nem mondom, de asszem 8), UK-ben már lement, most lenyomják US-ben is (nem remake). Ez már csak azért is jó hír, mert az ITV-s tvrip elég gyenge minőségű volt, ráadásul a mai napig nem sikerült hozzá angol feliratot összevadásznom, a magyar felirat pedig kritikán aluli volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#497) brownus


brownus
veterán

dead zone-t nézitek?

(#498) VladimirR válasza parandroid (#496) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most nezem, van belole river fele dvdrip is, az meg eleg jo szokott lenni (marmint a river minosege)

(#499) VladimirR válasza VladimirR (#493) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aszondja:
- silas found one of judah's playboys from 1979 under the mattress: candy loving on the cover, dorothy strattern centerfold. it's beautiful. i'm having jerk-off flashbacks. my old stains are still on the wall.
- my children are sleeping next to their unborn cousins. i'm thrilled.

(#500) brownus válasza VladimirR (#499) üzenetére


brownus
veterán

hát ez miben van?:d

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.