Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76123) SztiviVander


SztiviVander
őstag

helohalo. próbáltam keresgélni a problémára de nemigen találtam megoldást, de még hasonló problémát se. fogta magát és elkezdte azt csinálni hogy 0%-nak mutatja az akkut, ahogy bejön a home screen rögtön ki is írja hogy leáll. töltőre rádugom és nem tölt, csak az lg logo jelenik meg, de nem jut el az akku töltés megjelenítéséig. az akku viszont nincs lemerülve, twrp-ben megy bármeddig. twrp-ben töröltem a system-en kívül mindent, semmi változás, annyi hogy utána az ország választásnál kapcsolt ki. törölgettem a batterystat-ot is, de annak kb semmi értelme. aztán rajta hagytam töltőn és egyszer csak fogta magát és elindult, akku 100%-on. hurrá, gondoltam naívan. frissítettem a supersu binárist és felraktam két appot (nova, youtube kids). aha, ment pár órát, akku 91%-on gondoltam na feldugom töltőre. hát persze hogy meg se mukkant, nem tölt. újraindítottam, na onnantól megint ugyanazt csinálja, akku 0% és kikapcsol. nyilván próbáltam egy halom töltőfejet meg kábelt, beleértve a sajátját meg a g4-ét is. szétkaptam, beraktam a régi akkuját (egy polarcell van benne amúgy), de semmi változás, azzal is ugyanezt műveli. usb csatinál semmi lötyögés, törés, sérülés nem látszik. oké, na akkor gondoltam újrarakom az LP-t az lg flash tool-al. download módba belép, tehát érzi a kábelt, de sem a gép nem látja (eszközkezelőben nem jelenik meg) és persze a flash tool is azt mondja nincs csatlakoztatva a telefon. twrp sem tud semmilyen otg cuccot felmountolni. na ilyenkor mit lehet még csinálni? kész vége nagykalapács? sajnálnám mert a kijelzője még makulátlan, végig üveg volt rajta és be se sárgult. esetleg valami egyéb ötlet ami még nem jutott eszembe?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.