Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98643) envagyok


envagyok
veterán

Helyi hirdető moduláris tápegységhez gyárt kábeleket:
"Friss!!Bányában a gyári kábelel 1280W fogyasztás az általam készített kábelekkel 1050W-ra csökkent,közel -20% 4hónap alatt megtérül a befektetés!"
Valaki nálam okosabb tudja, hogy ez hogyan lehetséges?
Nincs rá szükségem, csak nem látok nagy összefüggést a moduláris kábelek minősége és a 20% fogyasztáscsökkenés között. Esetleg egy nullával kevesebb, 2% még talán, de 20%? :Y

Nem először futok bele ilyenekbe helyben is:
Tag árul egy régi hardvert 2000ft-ért.
Pont friss a hirdetés, biztos hogy én vagyok az első, írok hogy megveszem, vissza is ír az eladó, hogy rendben, majd én, hogy egyeztessük az átvételt, ée rákérdezek 1-2 részletre is még.
1 napig semmi válasz, majd ír felháborodva, hogy mégis mit képzelek, más gyűjtők "segítettek" neki, hogy ez jóval többet ér, akár 3-4000Ft-ot is, szinte én vagyok a rossz, a gonosz, amiért a hirtelen kinccsé változott kis portékáját a hirdetett áron már vittem volna. Ja és persze a hirdetés már jegelve :F
Itt több emberrel is problémám lenne:
Az eladó ha gerinces, akkor az első jelentkezőnek kellene odaadnia a hirdetett motyóját, ha gerinces, akkor annyiért, amennyiért hirdeti. Ha nem az, akkor mondja azt, hogy bocsi, rádígértek, ennyit mondtak, de viheted annyiért.
Én mondjuk 1-2000Ft miatt biztos nem csinálnék segget a számból, gumicukrot a gerincemből.
De a hirdetésre jelentkező másik érdeklődővel is morális problémáim vannak, gondolom nem azzal kezdett, hogy többet ér ám a cuccod, hanem csak mikor megtudta, hogy már más megvenné, ígért rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.