Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90901) akika85


akika85
csendes tag

Sziasztok reálisan mennyiért tudnám eladni a 2023.júniusában vásárolt Samsung 55" S95B OLED készülékemet. Hibamentes ,tökéletes állapotban. Rosszat sem tudok rá mondani,előtte mindig LG-m volt.Csupán kicsinek találom váltani szeretnék 65" Samsungra.

(#90902) lzolka válasza hunspikey (#90900) üzenetére


lzolka
csendes tag

Hát szomorú vagyok.

A DTS megléte miatt választottam G3-at a Samu helyett, de akkor ez megint kapufa.
B7 is ugyanezt tudta, volt DTS de nem volt TrueHD, ezek szerint 7 év kevés volt hogy hangban továbblépjenek.

Az újabb filmjeim jó részén az angol hang TrueHD.
Hiába van Atmos képes hangrendszer akkor is kell kompromisszum, vagy röptében átkódolja az Emby AC3-ra de akkor veszteség, vagy marad a külső eszközről való lejátszás.

Azért köszi hogy megnézted.

(#90903) Yodamest válasza Taylor1235 (#90898) üzenetére


Yodamest
addikt

Én nemrég cseréltettem panelt a C2-ben, volt rajta egy fekete halott pixel. Sajnos a cserélt panelon is már másnap megláttam szinte ugyanott egy ugyanolyan fekete pixelt. Szóval ott vagyok ahol a part szakad, majd jövőre veszek ki szabit aztán megint cseréltetek egyet.... Nekem ez nem tűnik ritka hibának.

Mivel ezeken az oledeken a fekete tintafekete, így a pixelhiba is zavaróbb, mint egy lcd-n.

[ Szerkesztve ]

(#90904) VincentVG válasza Yodamest (#90903) üzenetére


VincentVG
aktív tag

ilyenkor mi a menet? kiszall egy ember akinek a hatan ott az osszes panel 48tol-83ig? ha cserelni kell ? :)

btw, en is pont varom a hivasukat 55CX gariztatas, 3 eves. kivancsi vagyok ezt meg cserelik-e, mediam-es elado azt mondta lehet h visszakapom az arat ha nincs panel lehetoseg. kivancsi leszek, ugyfelszolgalat eddig szuper kedves volt.

(#90905) hyppo!


hyppo!
csendes tag

Sziasztok

Megjelent a Samsung oldalán az első 83" oled tv ami LG paneles. Az ár meg nincs fent, de kívancsi vagyok mennyire fogják belőni.

(#90906) hunspikey válasza hyppo! (#90905) üzenetére


hunspikey
őstag

Akkor röhögök hangosan ha a 83 c3 alá lövik be...

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90907) OPiiPO válasza hunspikey (#90906) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#90908) Yodamest válasza hunspikey (#90906) üzenetére


Yodamest
addikt

hát pedig az lesz, a samu most nagyon ráment a jó ár/érték arányra

(#90909) hunspikey


hunspikey
őstag

G3 tulajok, 3.20.17-et (ma érkezett) feltette már valaki?

Vélemény?

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90910) alaves válasza hyppo! (#90905) üzenetére


alaves
addikt

Mivel S90C hardveres, ezért min. 100k-val olcsóbb lesz, mint a 83C3 (de lehet hogy 200k is lesz az).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#90911) Ronam válasza hunspikey (#90909) üzenetére


Ronam
addikt

Én egyelőre nem raktam fel, olvastam egy ilyet avsforumon:

Software Updated yesterday to 03.20.17.

Its introduced a horrible Screen Flickering issue especially in Dark Scenes/DolbyVision. Much worse with AppleTV4K.

(#90912) YelaWolf


YelaWolf
tag

Sziasztok!
LG OLED55C22LB-m van. A TV is, és az erősítő is rá van dugva egy szünetmentes tápegységre, ami egy APC Easy 800VA (BV800I), mivel megesett már hirtelen áramszünet errefelé jópárszor, még akár jó időbe is. Így gondoltam nem árt egy szünetmentes táp, annyira nem nagy beruházás, volt hogy hasznát vettem. Csak éjszakára szoktam áramtalanítani az egészet. A kérdésem csupán annyi, hogy TV kikapcs után a reléje amikor kattan, olyankorra megtörtént az automatikus pixelfrissítés igaz? Értelemszerűen ha kikapcsolás után egyből kattan, akkor nincs pixelfrissítés, mert 4 óra használat után végzi, úgy tudom. Relé kattanás után akár szabad is áramtalanítani, nem? Nehogy valamit helytelenül csináljak. Köszi!

(#90913) wallace 234 válasza YelaWolf (#90912) üzenetére


wallace 234
őstag

Minek kell éjszakára áramtalanítani? Ezzel az erővel a szünetmentestápnak se sok értelme van 🙂 De a lényeg, hogy amikor kattan a relé utána már lehet áramtalanítani. Kb 5 perc a pixel frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#90914) Quadgame94 válasza akika85 (#90901) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Szia. 280 ezer.

(#90915) bbuffy válasza wallace 234 (#90913) üzenetére


bbuffy
senior tag

vannak akik ellene vannak a standby energia fogyasztásnak. Illetve sokan az elektroszmog ellen próbálnak így védekezni.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#90916) akika85


akika85
csendes tag

Quadgame94 Köszönöm ,akkor marad max közelebb ülök . ;)

(#90917) Lajmund válasza wallace 234 (#90913) üzenetére


Lajmund
senior tag

Azért kell mert ő akarja áramtalanitani és ennyi a lényeg. Én is áramtalanitok este kivéve a tv-t azt csak reggel amikor eljovok. Miért? Mert az enyém és az előző tévémet majdnem gariba küldtem közbe csak elég volt áramtalanitani. Azóta mióta minden áramatalanotva van nincs semmi anomália. Jobb ha nincs semmi áram alatt? Igen. Kizár minden hibát amikor nem vagy otthon? Igen. Este semmi se zug világit amikor alszok? Semmi. Birom amikor a mindegy pista beleköt a tudatos pustába mert azt hiszi mindent tud a mindegy ember. Ez nagyon felbasz. Amúgy 7perc a pixelfrissités.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#90918) Laraxior válasza bbuffy (#90915) üzenetére


Laraxior
titán

Eleg hihetetlen szamomra, hogy valaki kiad egy halom penzt egy oled tv-ért, es az a minimalis stanby energia számit.
Mint amikor a kúton az 5ös bömbibe 2ezerért tankolnak ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#90919) wallace 234 válasza Lajmund (#90917) üzenetére


wallace 234
őstag

Hát nem tudom, de nálam évek óta áram alatt vannak a termékeim és nincs semmi bajuk. Az, hogy nálad garis probléma volt az nem biztos, mindenkinek az lesz. Le mérted a 7 percet vagy úgy olvastad? Mert nálam 5 perc alatt futott le.
Laraxior #90918
Mint amikor a kúton az 5ös bömbibe 2ezerért tankolnak ;]
Hihetetlen amúgy ez a hozzá állás, kapcsoljunk le mindent, mert az amit ezzel meg spórol az nem sok. Ill ezeket a termékeket úgy tervezik, hogy bírják a folyamatos áram alatt legyenek, sőt némelyiknek ez a lényege, hogy jól müködjön. De vannak akik tudatosan csinálják a hülyeséget hát lelkük rajta 🤣

(#90920) hunspikey válasza wallace 234 (#90919) üzenetére


hunspikey
őstag

Mindenkinek igaza van a pixel frissítés időt tekintve- ugyanis hőmérő van a panelekben és megvárja míg beáll egy bizonyos hőmérséklet, csak akkor frissít. Tehát ha HDR demókat néztél 4 órán keresztül és izzik a TV :) akkor valószínűleg hosszabb ideig vár mire elkezdi.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90921) hunspikey válasza Ronam (#90911) üzenetére


hunspikey
őstag

Baszki másnak is lett dovi problémája a 3.20.17 után - én ezennel kösz szépen de tiltottam is a routerben az update szerverek URL-jét.

CIKK

Aggaszt, hogy megint elkezdődött - B7 anomáliára még gondolom mindenki emlékszik....

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90922) szkutyi válasza hunspikey (#90921) üzenetére


szkutyi
őstag

Ajha gratula LG:@
Mik az url-ek?hogy tudom tiltani?köszi.

(#90923) Vhiktor válasza hunspikey (#90921) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Ezért tilos frissíteni a tvt ha elégedettek vagyunk a működésével.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#90924) Dare2Live válasza Laraxior (#90918) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

99% nem az északa alatt megspórolt 5ft miatt huzza ki hanem mert zavarja, hogy zúg, világít a stand by...

15éve nekem bejött a villám de nem csak 230on hanem modem-router UTP vonalon is. Brutál volt a kár. Azóta ha elmegyek otthonról vagy ha villámlás van huzok ki mindent ami drága. Ha majd nem csak villámvédett elosztót használok hanem fizikail leválasztás is lesz ami kb soha leszokok róla.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#90925) Ronam válasza hunspikey (#90921) üzenetére


Ronam
addikt

Ha kikapcsolom az automatikus frissítést, akkor is fog frissíteni? Vagy miért kell ezt tiltani a routerben?

(#90926) hunspikey válasza szkutyi (#90922) üzenetére


hunspikey
őstag

Aki NEM kíván további frissítéseket kapni a TV-jéhez - tehát firmware-t, mert elégedett a TVjével és be akarja stabilizálni ezt az állapotot az szimplán a router URL filter menüjében vegye fel tiltottnak ezt a két címet:

su.lge.com
snu.lge.com

A két URL tiltása elég. Ettől még reklámok jöhetnek illetve az áruház sincs kiherélve, szerintem ez így optimális működés és nem dobja fel a bubborékot: új szoftververzió elérhető.

Nagyon sötét múltja van az LG-nek ebből a szempontból, bár az is igaz, hogy pl a C9 2 év után kapott olyan firmware-t ami jelentősen javított a near black kezelésen dovi tartalom esetén. Ezt mindenki döntse el maga. Szerintem a jelenlegi 3.20.14-es G3-as szoftver nem rossz, nem kell javítani, csak kalibráltatni :D :D

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90927) szkutyi válasza hunspikey (#90926) üzenetére


szkutyi
őstag

Köszi.ez az fw van nekem is jelenleg.
Akkor tiltom

(#90928) hunspikey válasza Ronam (#90925) üzenetére


hunspikey
őstag

Hiába kapcsolod ki az auto frissítést minden egyes alkalommal TV bekapcs után felugrik a kérdés, "új szoftver.. bla bla" elég csak egyszer mellé nyomni, vagy asszony, vagy gyerek, vagy akárki egyszer csak hidd el véletlen igen-t fog válaszolni, hiszen minden alkalommal megkérdezi kikapcsolhatatlan módon. Ezért kell tiltani az update szervereket, mert így rá akar nézni, de nem lát semmit :D

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90929) Brett Shaw2


Brett Shaw2
csendes tag

(#90930) Ronam válasza hunspikey (#90928) üzenetére


Ronam
addikt

Okés, köszi! De akkor itt ugye nem úgy működik, mint a Samsungnál, hogy hiába kapcsolod ki, akkor is frissíteni fog egy idő után?! :D

(#90931) Lajmund válasza Dare2Live (#90924) üzenetére


Lajmund
senior tag

Egy kis érdekesség. Nálunk kb 10 éve egy villám mindent kioffolt. Tanuja voltam mert engem az egéren keresztül rázott meg. Annyira csak mintha az elektromos öngyújtó szikráztato szor 5 volt kb az érzés. :D Elmondhatom hogy rázott megg villám :D Persze a biztosító fizetett de több hónapra rá jött meg a pénz. Az a helyzet én távirányítós dugot használok szóval hiába a túlfeszültség védös eloszto is a rendszerbe ez kevés a villám de viszont kényelmes.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#90932) hunspikey válasza Ronam (#90930) üzenetére


hunspikey
őstag

Nem, itt ezek után nem lesz fw update az 100%

Azoknak akik nem annyira otthonosan mozognak az IT oldalon.

Szóval van általában egy router nevű dobozka valahol a kecóban - általában ahol az internet kábel beérkezik.

Ennek a routernek van egy belső hálózatról elérhető webes menedzsment felülete, itt lehet konfigurálni. Aki saját routerrel megy annak nyilván van tudása, nem kell elolvasnia.

A belső hálózat azt jelenti, hogy a házon belüli eszközök akik vagy kábellel, vagy wifin keresztük kapcsolódnak a routerhez és azért hívjuk belső hálózatnak, mert a router nem más mint egy kommunikációs csomag továbbító az internet felé, oly módon, hogy belső eszközökről érezett kérelmekre bekér a kinti internetes világban lévő kiszolgálóktól kommunikációs csomagokat és ezeket visszaküldi a belső oldali eszköznek és csak neki. Mindeközben a kintről érkező kéréseket (melynek nincs belső kérelme, vagy nincs rá port továbbítási szabály) automatikusan elutasítja.

Minden routerben van, illetve kéne, legyen - úgynevezett URL filtering, ezt általában az un. access control menüpont alá teszik.

Keresd meg és itt vedd fel a két említett címet azaz URL-t.

A routered menedzsment felületét a router belső oldali IP címének webböngészős hívásával éred el. Ha erről fogalmad sincs, akkor szimplán windows-on nyiss egy cmd ablakot és írd be IPCONFIG, nyomjd entert és keresd meg a "default gateway" IP címét az internethez kapcsolt hálózati csatolód alatt. Általában minden ilyen home router C osztályos IP címet használ a 192.168.1.x tartománnyal, és itt általában a GW azaz az átjáró (maga a router) címe a 192.168.1.1 szokott lenni (ritkán 192.168.1.254)

Jó játékot kívánok :D

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90933) Ronam válasza hunspikey (#90932) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi, le is tiltottam mindkettőt :).

(#90934) Dare2Live válasza Lajmund (#90931) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez az egeres talán mégérthetetlenebb mint az, hogy UTPn közlekedik meg a villámvédős elosztót is tönkrevágja.
Akkor beszéltem szomszéddal neki villanyszerelős cége van/volt mondta van ilyen és ez ellen csak a megfelelő villámos fizikai leválasztás ér valamit az meg erősen drága és helyigénye is van.
Nálunk kb semmi se volt bejelentve biztosító minimálisat fizetett.

Én azóta kihúzom ha villámlik... és ott 15éve megtanultam, hogy backup. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#90935) Lajmund válasza Dare2Live (#90934) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ha elutazom én is mindent kihuzok de a hétköznapokon sajnos lusta vagyok ehez sajnos.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#90936) Ronam válasza hunspikey (#90932) üzenetére


Ronam
addikt

Én amúgy nem is értem az ilyen frissítéseket, hát ezekkel konkrétan nézhetetlenné teszik a tv-t. Mielőtt kiadnak egy ilyet, nem tesztelik? Vagy hogy működik ez? Az S95B-nél megszívtam a frissítésekkel, most azért örülök, hogy utánaolvastam, mielőtt frissítettem volna.

(#90937) magickonfig


magickonfig
tag

Egy Philips 65oled705 váltanék egy újra. Imádom , de van egy két hátulütője ami miatt megérett a cserére.

Korom sötét szobában HDR és DV filmek, youtube és kis gaming-re lenne.

LG OLED65C31LA vs. 65" OLED 4K S90C.
ár: 500k vs. 487k

Tanáscstalan vagyok forum végigolvasás után is :)

ui. szeretem a dolby visiont, de HDR-el is tovább tudok élni, ha a dv formátumot átrakja a Samsung HDR-re.

[ Szerkesztve ]

(#90938) hunspikey válasza Brett Shaw2 (#90929) üzenetére


hunspikey
őstag

Köszi a linket - nagyon gyors vagy :)

Döbbenetes infók - mint mindig.

Újra és újra kiderül, hogy a samsung állandóan trükközik, gagyizik... Két firmware update-ot sikerült kikényszeríteni belőlük hogy javuljon a mindenkit érintő beégés problémája, ami egy szégyen mert nekik ezt tudniuk kellett volna, nem az RTINGS tesztje alapján kellett volna kiderülni..

Amitől dobtam egy hátast az meg az ahogy egy firmware frissítéssel elvették a játék monitorjuk maximális fényerejét. Pont úgy mint az első generálciós QD OLED TV-ken... mennyire boldog lehet aki vett belőle és egyik napról a másikra huss, fényerő csáó. Gyártói magyarázat nincs, visszaút nincs, vagy elfogadod vagy sem, ha meg nem teszed fel a FW-t akkor meg menthetetlenül beég. Köszi.

A sony-k is hogy néznek ki?? :O

Áhh, mégis csak újra kiderült hogy LG panel LG TV-ben - ez a legoptimálisabb.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#90939) YxVs


YxVs
senior tag

Samsung S90C ugyebár nem tud Dolby Vision-t.
Miben jeleníti meg a Dolby Vision anyagokat?
HDR10, vagy HDR10+?

(#90940) Generalhu válasza hunspikey (#90938) üzenetére


Generalhu
tag

Az S95C esetében a videó alapján nem látom bizonyítottnak vagy rosszabbnak a “beégés” jelenségèt, mint az LG-ken. Az Rtings -es grafikon szerint, legalább 5000 óra körül járhatnak már vele.

[ Szerkesztve ]

(#90941) lala666 válasza Generalhu (#90940) üzenetére


lala666
senior tag

Ugyan úgy használom az S95b tévemet mint az lg oledeimet, sőt egy ideje dupla annyit és semmi beégés nincs....ezeket az úgynevezett teszteket már csak komolyan sem veszem. Az igazi teszt ahogy használom, jelenleg 6600 óra van benne...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#90942) ripo05


ripo05
tag

A véleményetekre vagyok kíváncsi a következőkről.
Jelenleg egy 42"-es plazma tv-m van. (HD ready, 720p). Váltanék egy oledre, és mindenhol előjön, hogy (itt bizony) a méret a lényeg.
Ezt a 2 tv-t nézegetem:
LG OLED55C3 vs Hisense 65A85H. (Nagyjából egy árban vannak.)
A TV csak kijelző lenne. Van pc-ből épített nas-om, egy zidoo médialejátszóm és van külön hangrendszer is. Tehát a fő szempont a képminőség. Sorozatokat és filmeket nézek rajta illetve néha sportot (TV adás). Sorozatokból a többség csak 1080p, 1-2 van ami van 4K, filmből nyilván csak választás kérdése. A nézési távolság kb. 3 méter.
Ti melyiket vennétek és miért?
A Hisenseről értelmes tesztet nem nagyon találtam, és ugye az LG a nevesebb gyártó és gondolom LG panel van a Hisenseben is. Csak hát ugye a méret...

[ Szerkesztve ]

(#90943) krepp válasza lala666 (#90941) üzenetére


krepp
tag

Afelett sokan szeretnek elsiklanak hogy ez a teszt bármennyire is releváns, alapos, vagy átfogó, mégiscsak egy olyan terheléses teszt, aminek az otthonok 99%ában NEM lesz kitéve a TV. És ilyesformán nem is érdemes következtetéseket levonni belőle.

Kicsit mintha a legnagyobb teherrel, legrosszabb terepen, 0-24 órában járatnánk személyautókat, és az alapján hirdetnénk legjobbat, hogy ki dől ki utoljára...

Ezzel szemben viszont monitoroknál pont jellemző a statikus tartalom, ott hasonló teszt metódus viszont elvárt volna....

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

(#90944) lala666 válasza krepp (#90943) üzenetére


lala666
senior tag

Így van, autómat sem járatom nyélgázon azt is ki lehetne nyírni nagyon hamar különben.
Monitor nyílván más azért.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#90945) Mtex1


Mtex1
kezdő

Sziasztok,
65-ös Pana MZ800E-ről van valakinek valamilyen infoja? Rtingsen nem találok semmit. Euronicsban most 500.. Igazából c3 és s90c hez hasonlítva érdekelne. Köszi

(#90946) Yodamest válasza Mtex1 (#90945) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah abból az 55"-ös is nagyon jó áron van most 350K-ért egyébként.

(#90947) Yodamest válasza ripo05 (#90942) üzenetére


Yodamest
addikt

3m és felette mindenképp minimum 65" legyen, kerül amibe kerül. Más opció nincs, ne is gondolkozz kisebb méreten, ha nem megoldható, hogy közelebb kerüljön a TV.

[ Szerkesztve ]

(#90948) demmer123


demmer123
őstag

Samsung s90C hajlamosabb a beegesre? Ahogy láttam lg oled nem annyira de ez a széria igen.

(#90949) Swami válasza Mtex1 (#90945) üzenetére


Swami
senior tag

Én is néztem. Néhány oldalon említik, hogy három HDMI portja van és egyik sem 2.1-es, valamint max 60 Hz-et írnak és nem ajánlják játékra.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#90950) hunspikey válasza krepp (#90943) üzenetére


hunspikey
őstag

De hát néztek három oled gamer monitort is, és 700 óra után szépen be is égtek.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.