Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) Viktor0610 válasza #76055552 (#85375) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És milyen jó fej volt, hogy a saját nevét XY-nal írta, de a kollégák nevével már nem volt ilyen körültekintő. :(((

Samsung Galaxy A54

(#85402) szabonagyur válasza #76055552 (#85398) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pénzbe kerül a hordozás Telekomház? Igen. Teljesen feleslegesen buzdítod a hülyeségre.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#85403) #76055552 válasza szabonagyur (#85402) üzenetére


#76055552
törölt tag

Olvasd el az első hsz-em ezzel a kérdéssel kapcsolatosan: vodát írtam semmi mást ami 0Ft, telekomot nem. Aztán valaki (tehát nem én) képbe hozta a telekomot. Erre válaszoltam korrektül, hogy az 990 Ft.
Kérlek szépen a bicskanyitogató stílust ès a valótlan állítást fejezd be, erre gondoltam pontosan: "Teljesen feleslegesen buzdítod a hülyeségre".

(#85404) #08176384 válasza #76055552 (#85381) üzenetére


#08176384
törölt tag

Ez tévedés. A Telenor személyes ügyfélszolgálat is megszünteti a prepaid számot akár azonnal. Vodafonenál pedig a telefonos ügyfélszolgálattól lehet kérni prepaid bontást. Rá kell hivatkozni a 10db-os limitre és 8 napra vállalják.

[ Szerkesztve ]

(#85405) <Adamsky> válasza Viktor0610 (#85391) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sikerült beszélnem egy hölggyel telefonon, aki megerősítette, hogy az érvényességi idő lejártát követő 30. nap után tudom visszaigényelni a feltöltőkártyán maradt összeget.
További jó hír, hogy mindezt telefonon (1220) is el tudom intézni. Utóbbihoz nélkülözhetetlen az ügyfél szintű jelszó. A sikeres azonosítást követően már csak meg kell adni a számlaszámot, hogy hová utalják a pénzt, és kész.
Remélem tényleg ennyire gördülékeny lesz. Majd márc. 16 után beszámolok a tapasztalataimról. :)
Köszönök minden segítséget!

(#85406) Landsmann válasza <Adamsky> (#85405) üzenetére


Landsmann
addikt

Simán menni fog. Én is így intéztem. Anyám még a jelszót sem tudta, de a beazonosító adatok egyeztetése után ment minden mint a karikacsapás. Pár perc alatt lerendeztek. Bő 1 hét múlva meg is jött a pénz.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#85407) #76055552 válasza #08176384 (#85404) üzenetére


#76055552
törölt tag

Oké, elfogadom. 2 évvel ezelőtt nekem nem akarták megszüntetni a Pólus kirendeltségükben.

(#85408) Kolondrum


Kolondrum
félisten

HelloData ugye már nincs. Várható, hogy végleg bezár a bazár? Anno jártam már így más csomaggal, vagy váltok vagy viszlát. Csak mert, jött új ÁSZF és úgy látom kezdik lecsupaszítani.

Üdv.

(#85409) 4Grider válasza Kolondrum (#85408) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ráérsz ezen akkor gondolkodni, amikor elkezdnek hívni, hogy kivezetik a csomagot. Egyelőre még túl sok embert kellene hívniuk...

(#85410) jociolaszi válasza Kolondrum (#85408) üzenetére


jociolaszi
tag

Több mint 1.5 éve

(#85411) Renwick válasza bopeti98 (#85341) üzenetére


Renwick
őstag

Megkaptam ma az NMHH reaktívot a II/21-i módosításokra - elöljáróban annyit, hogy elég keményen bele fognak állni.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#85412) INGJOKE válasza Renwick (#85411) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah végre valami jó hír is van. :DD

(#85413) féldekás


féldekás
aktív tag

A Net APN aktiválót érdemes lemondani?
Most néztem mytelenorban, hogy nekem ez aktív szolgáltatás.
Elvileg már az online apn-nel megy minden, azt is aktívnak írja nálam.

(#85414) Viktor0610 válasza féldekás (#85413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs jelentősége.
Illetve annyi igen, hogy az előfizetéseden menne a net APN is, ha az aktív.

Samsung Galaxy A54

(#85415) féldekás válasza Viktor0610 (#85414) üzenetére


féldekás
aktív tag

Köszi :R
Még annyit elfelejtettem, hogy van értelme egy előfizetés esetén ügyfélszintű jelszót kérni és azzal hozzáadni az előfizetést a mytelenor fiókhoz?

(#85416) Viktor0610 válasza féldekás (#85415) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.
Az elektronikus (digitálisan aláírt) dokumentumokat pl. csak így látod.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#85417) féldekás válasza Viktor0610 (#85416) üzenetére


féldekás
aktív tag

Okés, akkor ezt intézem.
Videochaten szerettem volna, de az nekem valamiért nem akar elindulni, nem jön fel az ablak sosem hogy elérhető a videochat.
Gondolom esim miatt majd személyesen kell mindenképpen bemenni, azzal együtt intézném az ügyfélszintű jelszót is( ha utóbbi a videochat hiánya miatt nem fog menni)

[ Szerkesztve ]

(#85418) Viktor0610 válasza féldekás (#85417) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az eSIM egyelőre csak kiemelt ügyfelek számára elérhető.
Ilyen előfizetés kártyáját cserélnéd eSIM-re?

Ha lakossági vagy kisebb céges (tehát nem "flottás") előfizetés, akkor még nem tudsz eSIM-re váltani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#85419) szkaroly


szkaroly
senior tag

Mostanában kétszer is jártam úgy hogy a telefon repülőmódban volt, valaki hívott és egy ismeretlen nő jelentkezett a másik oldalon. A menüben megkerestem a hívásátirányítás beállításait, de négy opció közül csak kettőt tudtam kikapcsolni. Kb. 9 éve van meg ez a szám, még soha nem állítgattam ezt, fogalmam sincs hogy lett ez a szám beállítva. Mit kéne beírnom a szám helyett?

Poco X3 Pro

(#85420) 4Grider válasza szkaroly (#85419) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem látod át a helyzetet, szerintem hívd a 1220-at egy kis segítségért...

(#85421) szkaroly válasza 4Grider (#85420) üzenetére


szkaroly
senior tag

Mit nem látok át? :F

Poco X3 Pro

(#85422) 4Grider válasza szkaroly (#85421) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt kellene a 1220-tól megkérdezni. (Nekem is ezek a számok szerepelnek az adott átirányításoknál, tehát egyértelműen aktív hálózati szolgáltatásokhoz tartoznak.)

(#85423) szkaroly válasza 4Grider (#85422) üzenetére


szkaroly
senior tag

Így már értem. Köszi a tippet.

Poco X3 Pro

(#85424) féldekás válasza Viktor0610 (#85418) üzenetére


féldekás
aktív tag

Jelenleg lakossági ügyfél vagyok, szóval csak várok hogy elvileg első negyedévben jön majd valamikor.

(#85425) simpley válasza kekedi (#85400) üzenetére


simpley
őstag

100% :B
azt hogy jobb lesz-e, senki sem tudja. de érdemes várni, mert biztosra mondom, hogy jönnek újak.

signed by simpley.

(#85426) prsq


prsq
tag

"2022. január 11. napjától a Szolgáltató foglaltság esetén, illetve akkor is küld SMS-értesítést, ha az Előfizető a hívást elutasította."

Ennek mi értelme van? Valaki elmagyarázná?
Ha manuálisan utasítom el (kinyomom), akkor úgyis láttam, hogy ki hívott, minek róla SMS? (Ha épp beszélek - foglalt, akkor meg ha leteszem, jó eséllyel látom a nem fogadott hívást.)

Nekem pont szívatás, de nagyon. Automatikus elutasításra van véve pár szám, kvázi mert zaklat. Értsd: azért sem azt a számomat hívja, amit kéne, nem fogja fel.
Ha eddig hívott, csak akkor tudtam meg, ha ránéztem a telefonra, amúgy nem zavart, elértem, ami akartam. Most a fentiek miatt jön róla SMS, tehát lényegében "újra tud zaklatni", minden automatikusan elutasított hívásáról ordít egy SMS. Ezért némítsam le az összes SMS-t?

(#85427) bkiky01 válasza prsq (#85426) üzenetére


bkiky01
senior tag

Akkor emiatt van az a sok sms akkor is ha lenyomom, hogy visszahívhassam..

(#85428) Statikus válasza prsq (#85426) üzenetére


Statikus
senior tag

Tegnap én is felhívtam a Telenort, új ÁSZF-be került... Biztos valami elmebeteg találta ki, mint böngészőknél a cookiek jóváhagyását... Szerintem biztos minden hívó félnek joga van elérni a hívottat, ezért, ha kinyomják valami miatt, akkor joguk van tudni, hogy kinyomták és kapnak majd egy értesítést, hogy nyugodjon meg, SMS-t is kap... Beteg világban élünk.
Ha nincs probléma, generálj... Egy kinyomás eddig legfeljebb egy hangpostát, vagy azt sem eredményezett. Most mi lesz? Automata elmondja, hogy SMS-ben tájékoztatnak és küldenek egy SMS-t. Ez mind pénzbe kerül a szolgáltatónak. Vajon miért jó?

És igen, vagy kikapcsolod az összeset, vagy elfogadod, hogy mindenről kapsz SMS-t. Engem is rohadtul zavar, amikor egy megbeszélés közben kinyomok egy hívást és utána jön egy SMS...

(#85429) burgatshow


burgatshow
veterán

Statikus, bkiky01 és prsq: kissé árnyalja a képet így, hogy kontextusból kiragadva beszéltek az SMS értesítőről: ez csak akkor van így, ha van hívásértesítő szolgáltatás aktiválva...

[ Szerkesztve ]

(#85430) asdf_ válasza prsq (#85426) üzenetére


asdf_
veterán

Ennek mi értelme van? Valaki elmagyarázná?

Gondolom a foglaltság eseténire igény van (jogosan, és ha jól rémlik, eddig a Telenornál ilyen nem volt), műszakilag viszont a foglalt és a kinyomott hívás egymástól nem megkülönböztethető, így kényszerűen a piros gombozók is kapnak sms-t.

(#85431) 4Grider válasza asdf_ (#85430) üzenetére


4Grider
nagyúr

Így van. Aki eddig tudni akarta, hogy foglaltsága esetén milyen hívásokról maradt le, annak muszáj volt hívásvárakoztatást aktiválnia, amit viszont sokan utálnak, a hívók sem mindig veszik észre, hogy várakoznak.
Mostantól kezdve viszont lemondható a kényszerű hívásvárakoztatás és a hívó is rögtön értesül arról, hogy foglalt számot hívott.

(#85432) Boond válasza sifarr (#85349) üzenetére


Boond
addikt

Érdekes...eddig is a legdrágábbnak tartottam, de látom nem változott...

(#85433) p2pp válasza Boond (#85432) üzenetére


p2pp
őstag

[kép]
Csak úgy itt hagyom.....................

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#85434) sifarr válasza Boond (#85432) üzenetére


sifarr
senior tag

Érdekes...eddig is a legdrágábbnak tartottam, de látom nem változott...
Én nem egészen így látom.
Nem könnyű a szolgáltatók teljes tarifakínálatát összességében összehasonlítani, de azért nem is teljesen lehetetlen. Én inkább a Telenort érzem a legolcsóbbnak (publikus lakosságit nézve). Nem jelentősen, de érzékelhetően. Viszont az is igaz, hogy a Telekom, Voda esetében a mobilárszint a Telenor alá megy, ha vezetékessel kombinálva fizet elő az ügyfél. Ez sem jelentős, de érzékelhető.
Ez is mutatja, hogy a Telenornak nagyon hiányzik a vezetékes láb. Ha nem lesz valamilyen együttműködés a 4iG-val, akkor folytatódni fog a piaci részesedésének csökkenése.
Bár a Voda most nagyon dolgozik azon, hogy nem így legyen. :D

(#85435) simpley válasza p2pp (#85433) üzenetére


simpley
őstag

? :U

signed by simpley.

(#85436) asdf_ válasza simpley (#85435) üzenetére


asdf_
veterán

Nem ismeri még a bevétel és a nyereség közti különbséget, de egyszer majd meglesz...

(#85437) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon ki vagy mi ellen követhettem el valamit?
Google szerint a Telenor számlát le zárták..

Ki, mi, hogyan és miért? :D
Google Play áruház és Play szolgáltatások adat törlése megvolt.

(#85438) Somatom


Somatom
veterán

Ma felhívott az egyik cimborám. Kb. a második csörgésre fogadtam a hívást, de letette. Visszahívtam. Azt mondta, hogy csörgetett vagy hatot, de nem akart zavarni. Mi ez a késés?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#85439) p2pp válasza asdf_ (#85436) üzenetére


p2pp
őstag

De ismeri
[link]
Csak jó magyar szokás szokás szerint,
rajtunk kell behozni a nyereség 5Mrd csökkenését.
Mert így így nem lehet annyit kitalicskázni az országból.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#85440) Kolondrum válasza 4Grider (#85409) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azaz másik szolgáltatót keresni. :R

(#85441) Littoral


Littoral
aktív tag

Az előbb volt egy bejövő hívásom, beszéltünk. Miután letettük, arra figyeltem fel, hogy még rövid ideig látható volt az ikonsorban a VoWiFi felirat, majd aztán eltűnt. Nem tudtam, hogy a Telenornál van ilyen.

(#85442) Viktor0610 válasza Littoral (#85441) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs VoWiFi szolgáltatás a Telenornál.
Nem VoLTE volt az?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#85443) Littoral válasza Viktor0610 (#85442) üzenetére


Littoral
aktív tag

Nem, VoWiFi felirat volt.

(#85444) Viktor0610 válasza Littoral (#85443) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm.
Holnap rákérdezek, ha nem felejtem el.

Milyen típusú teló ez?

Samsung Galaxy A54

(#85445) szabonagyur válasza Littoral (#85443) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem bug? Egyszer nekem is dobott 5G jelet itt, de se elotte se utana azota sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#85446) Littoral válasza szabonagyur (#85445) üzenetére


Littoral
aktív tag

Nem tudom, hogy bug-e vagy nem, reprodukálni nem tudtam.
Xiaomi Redmi 8T, délután ment rá a 12.5.2 stabil MIUI.

(#85447) -ZeeZee- válasza 4Grider (#85431) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Akkor ha lemondom a hívásértesítőt, akkor arról sem fogok SMS-t kapni, ha valaki akkor hívott, amikor éppen nem voltam elérhető? Engem baromi zavar, hogy a gyermekimet mindig visszahívom, és tele vagyok olyan SMs-ekkel, amikor hívtak kinyomtam, visszahívtam őket, de közben meg kapom az SMS-t, hogy kerestek... Ez olyan túlszabályozós. Nem tetszik. Mit lehet tenni ellene?

(#85448) Viktor0610 válasza -ZeeZee- (#85447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lemondod a Hívásértesítő szolgáltatást.
Finomhangolásra nincs mód (mármint, hogy mikor küldjön SMS-t).

Samsung Galaxy A54

(#85449) Statikus válasza asdf_ (#85430) üzenetére


Statikus
senior tag

Telenornál évek óta van SMS jelzés, ha valami oknál fogva nem tudnak elérni (térerő, foglalt, nem kapcsolható, stb.). Nagyon jól, tökéletesen működött, ahogy kell, amire kitalálták.

Most jött valami jogomvantudnihogykinyomottaköcsög ember és elbaxták...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.