Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) pufajkasmir válasza Dottore (#14691) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

végülis berendeltem egy clip+-ot meg egy Sennheiser CX 870. :)
nagyon várom :K

kösszönöm az infókat :R

(#14702) Dottore válasza schawo (#14699) üzenetére


Dottore
addikt

A véleményem írtam le.
Az, hogy nem vagy már óvodás és tudsz magadra vigyázni, külön öröm számomra. Ha pedig nem sértődsz meg minden szaron és nem veszed magadra, akkor még talán nem is néznek annak.

(#14703) pufajkasmir válasza themebuilder (#14696) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

hát gyerekek ez a clip+ nagyon műanyag.
átállítottam EU-ról de így is ratyin szól, nem a hangerővel van baj hanem ahogyan leosztja. nem tetszik, furcsa. van egy ősöreg iriverem az sokkal jobb (ezzel a Sennhiser cx87el is) -több a háttérben a sustorgás de sokkal szebb, élvezetesebb. na mind1 sajnos boltba mentem érte nem megrendeltem, így nem tudom visszacserélni.
asszem lepasszolom valami rokonnak.
:( :(
nagyon szomorú vagyok
gratulálok a fórumhoz

(szerk: kb 3-4 órája nyomkodom összehasonlítottam a régi sony diskmanammel ii dehát ... :((( szerencse hogy nem volt drága)

[ Szerkesztve ]

(#14704) pufajkasmir válasza pufajkasmir (#14703) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

mondjuk sejthettem volna az árából. gyűjtök még egy picit arra a sony-ra vagy veszek egy galaxy s-t nem tudom

(#14705) schawo válasza pufajkasmir (#14704) üzenetére


schawo
titán

Ha nem tetszett a Clip+, akkor ne vegyél se komolyabb Sonyt, se Galaxy S-t, mert azok se fognak tetszeni.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14706) mrlujoak válasza schawo (#14705) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért ezzel vitatkoznék, mivel lassan 2 évtizede Sony Walkman-eket használok, és be-bepróbáltam mást is...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14707) schawo válasza mrlujoak (#14706) üzenetére


schawo
titán

Oké, akkor lehet, hogy a Sony hangzást keresi, és az tetszene neki. (Bár nem tudom, hogy milyen az a Sony hangzás.)

Hallgattál már Clipet? Hozzá képest hogyan lehet jellemezni a különbséget?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14708) mrlujoak válasza schawo (#14707) üzenetére


mrlujoak
veterán

Telt, meleg, lágyan dübörgő mélyek, természetesen állítható középpel és magassal...
...és bizony a legalsó B szériás Walkman-ek is az átlagnál kellemesebb hangot nyújtanak.

Tapasztalat, mert jó sokat próbáltam már.
Persze egy B-stől nem szabad elváni egy S vagy X hangzást, helyén kell kezelni mindet...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14709) schawo válasza mrlujoak (#14708) üzenetére


schawo
titán

Lehet, hogy valamit félreértek, de eddig meg sem fordult volna a fejemben, hogy egy színezett hangú lejátszó egy fabatkát is érne.

Szóval akkor most előre szólok, hogy én színezett hangú lejátszót nem fogok ajánlani, de ezek szerint van akinek az tetszik. Aki így van vele, az gondolatban felejtse el, amit ajánlok.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14710) Dottore válasza pufajkasmir (#14703) üzenetére


Dottore
addikt

Igen az. Sajnálom, hogy nem tetszik.

Az van szerintem, hogy hozzászoktál a régi cuccodhoz. Próbáld meg, hogy egy hétig csak a Clip van nálad, aztán vissza a régi cucc. Utána beszélünk mennyire szar.

(#14711) mrlujoak válasza schawo (#14709) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ne egyből az EQ-t állítva, hanem alapbeállításra gondolj.
Aztán az variálható, akár a Saját zenei ízlésednek megfelelően.

EQ van, de nem kötelező...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14712) Dottore válasza schawo (#14709) üzenetére


Dottore
addikt

Az nem színezett hang amiről mrlujoak beszél. Nagyon szívesen kölcsön adom a lejátszóm (X1050) ha Veszprém közelében laksz. Szerintem lenne meglepetés.

(#14713) Slownz válasza mrlujoak (#14711) üzenetére


Slownz
senior tag

Nem hiszem, hogy az EQ-ra gondolt, lehet attól színezett a hangkép, hogy nincs rajta semmi szoftveresen állítva.

(#14714) Dottore


Dottore
addikt

Nekem volt Clip, ill. van is, de mégis egy D2 volt a legnagyobb csalódás. Giccses műanyag mesterkélt hang. Gyakorlatilag voltak olyan albumok amiket képtelen voltam meghallgatni vele. Aztán jött a Sony X. Nem egy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#14715) mrlujoak válasza Slownz (#14713) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha arra gondolt, ha nem, EQ-val vagy EQ nélkül, ha már az alap, nyers Sony hangzás színezettnek hat, akkor eleve nem értem miért kell ajánlgatni, vagy épp vétózni úgy, hogy mindenkinek más a zenei ízlése. :U

A Sony-knak jellegzetesen szép, meleg lágy mélyen döbörgő mélye van - ez zeneszámtól és használt fülestől is nagyban függ.

Ezzel szemben a Fuze nekem olyan szinten karoló, nyers volt, hogy azonnal elvetettem még a lehetőségét is mint alternatíva.
De ez nem hiba, csak más a zenei ízlés.

Egy Sony bizony alap beállításokon is másképp, melegebben, lágyabban szól, mint egy Fuze.

Az mellékes, hogy a MegaBass, a Groove mélykiemelés olyan mélyáradatot ad, hogy mozognak a töméseid. Nem nem üvöltő, és a külvilág számára is könnyen hallható hangerőről beszélek - eleve a MegaBass és a többi Sony mélykiemelés alacsony-közepes hangerőnél adja ki azt, amire alkották - hanem egy fülbe, vagy fülre passzoló fülesből áradó hangélményről...

Jelenleg is 14-es hangerőfokozaton szól (30 a max) a Walkmanem, egy "alap" Sony Groove fülessel, és Kato - Discolized albuma úgy szól és dübörög a fülembe, hogy semmi külvilági hangot nem hallok... Most is megy a TV (5.1-es erősítőről), nyitva az ablakom, és mennek az autók...

Első Sony Walkman-em 1990-ben kaptam, még Ausztriából - a nagy osztrák roham során, és azon "csak" mezei mélykiemelés volt...

Egyetlen egy zenelejátszó tudta megközelíteni a hangélményt, az pedig egy Grundig kazettás sétálómagnó volt, olyan 96 környékén használtam egy nyáron keresztül...

Azóta is mindig végigpróbálgatom haverok, ismerősök és kipróbálható darabok hangminőségét, és bizony eleddig egy sem tudott lenyűgözni...

Persze, egy alap B Walkman-től nem is várok el egy A8xx modell hangminőséget...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14716) schawo válasza Dottore (#14712) üzenetére


schawo
titán

Nem hiszem, hogy tudnál meglepetést okozni. Van elég tapasztalatom közép és felsőkategóriás DAC-okkal, amiket nem lehet egy lapon emlegetni egy bármilyen mobil lejátszóval.

Viszont az ízlésünk gyökeresen különbözik. Én pont az általad emlegetett hangzást kerülöm a lehető legtávolabb. De ezt már az előbb is írtam.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14717) mrlujoak válasza schawo (#14716) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mobil lejátszó?!

Az X1050 egy mp4 Walkman, nem mobiltelefon... Nem Xperia...
[link]

Egyébként poén, mert az új Sony Ericsson Xperia modellek (Xperia mini, mini pro, ray) de a "sima" Sony Ericsson txt pro és Mix Walkman is az X szériás Sony Walkman-ek dizájnját viszi tovább...

Xperia ray:

Xperia mini:
[link]

vagy Sony Ericsson txt pro, és Mix Walkman:

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14718) schawo válasza mrlujoak (#14717) üzenetére


schawo
titán

Pontosan tudom, mi az x1050, nem most jöttem a Holdról.

Mobil: nem rögzített, mozgatható, hordozható (semmi köze a telefonokhoz)

Én nem ahhoz a korosztályhoz tartozom, aki a mobiltelefont mobilnak, a telefonálást pedig mobilozásnak hívja.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14719) mrlujoak válasza schawo (#14718) üzenetére


mrlujoak
veterán

Aham...
Ergo DAC-ok kontra mobil lejátszók - ahol a mobil lejátszók, lényegében a topik címét is alkotó zenelejátszók - akkor rossz helyen vagy...

Itt eleve akkor minden lejátszó "mobil lejátszó" szóval nem értem az eszmefuttatásod, amit az X1050-nel kapcsolatban hoztál fel.

Ő "mobil lejátszó"-"mobil lejátszó" kontextusban adott egy információt...

Totál felesleges - pláne Fuze és Clip című topikba - idekeverni a milliós DAC-okat... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14720) schawo válasza mrlujoak (#14719) üzenetére


schawo
titán

Félreértettél, és lehet hogy én is féleértettem dolgokat.

Az egész téma azért került elő, mert valakinek nem tetszett a Clip hangzása, és inkább preferált egy általa is zajosnak ítélt irivert, és egy Sonyt, vagy SGS-t szeretne venni. Erre írtam, hogy ne vegyen SGS-t, vagy Sonyt, mert hasonló hangkarakterben lesz része, mint a Clipnél. (Alaphelyzet, hogy nem érdekelnek az eq-k.) SGS-t tudom, ilyenen van, de Sonym nincs, és mivel azt a választ kaptam, hogy azoknak más a karaktere, ezért megkérdeztem, hogy miben más.

Megkaptam a választ, hogy színezett mély tartománnyal rendelkeznek. Itt jeleztem, hogy én ezt a hangkaraktert nem kedvelem, mert szerintem a semleges hangzású lejátszó mellé lehet csak jól fülest illeszteni. Ez akár már színezhet is, de ha a lejátszó színezett, akkor az mindenképpen meghatározza a végső hangzást.

Itt jött, hogy hallgassam meg az x1050-t, meg fogok lepődni. Erre írtam, hogy a színezett mélyet nem szeretem, másban meg nem tud meglepőt mutatni. Nyilván egy Cliphez képest tud, de sosem egy ligában fociztak, ahogy DACokkal sem, csak a másik irányban.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14721) pufajkasmir válasza Dottore (#14710) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

Sziasztok!

hát ezt nem tudom. nekem ez nagyon ciripel. lehet hogy ez kiegyensúlyozott hangzás de asszem másra van igényem. nem is tudom ki szereti ezt, megmutattam a hugomnak meg egy barátomnak is és nekiksem tetszett. pedig úgy vittem oda hogy azt mondtam előtte hogy ez csúcskategóriás hangzás és hogy nagyon tetszik
asszem 2005ben kaptam karácsonyra ezt az iriver ift180T -t, és egész este hallgattam, nagyon tetszett, simán beelőzte az addigi összes walkman/discman cuccaimat. nem kellet hozzá idő hogy megszokjam. és most is szívesen veszem elő mert ugyan ott van a halk sustorgás de kellemesen lágyan telten szól. kár hogy egy óra míg felmegy rá egy mp3 :P és hogy 128megás. gondolkoztam most is iriveren de nem olvastam jó dolgokat.mondjuk a clip+ról neg olvastam jó dolgokat. kicsit mintha zavar lenne a fórumokon mp3 kategoriában. ahogy látom kb mindenütt a szájtépés megy

na de azt akarom még mondani hogy kipróbáltam az itthoni sony hifin (ami azért egy nagyon kurvajó darab, és nyilván nem lehet összehasonlítani az mp3 lejátszókkal, de úgy talán már érdekesebb hogy az iriver és a régi discman-em hangzása lényegesen közelebb áll hozzá mint mint ez a clip+ nevű műanyag darab. (nagyon nehezemre esik hiogadtan fogalmazni miután kib*sztam 13 ezer forintot az ablakon)

a másik amit még mondani akarok hogy az EQ szerintem fontos hogy jól működjön mert pl metrón vagy vonaton elveszti minden élvezeti értékét a zene ha nem tudod egy picit utánnahúzni. és hát az mp3 lejátszókat ha jól tudom nem otthon hallgatjuk a kis szobácskánkba.

schawo: "és inkább preferált egy általa is zajosnak ítélt irivert" erre csak annyit tudok mondani (nyilván túlzással) hogy ha választhatnék egy szokol rádió stúdió ban való hallgatása vagy egy nagyonjó hifi városi zajos szobában való hallgatása között akkor a városi zajos szobát választanám a k*vajó hifivel. ez nem érv hogy zajos, mert még csak nem is zavaróan teszi.

na kb ennyit mára. ha lesz időm pedig elmegyek egy elektrowordbe egy apple storeba és sony boltba és végig hallgatom az összes létező mp3 mert nem hiszem el, hogy ez a sandisk clip+ a szint. csalódott vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#14722) pufajkasmir válasza mrlujoak (#14717) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

az a baj hogy 75 ezer forintér mérik az ilyen lejátszót :D

(#14723) schawo válasza pufajkasmir (#14721) üzenetére


schawo
titán

Ahh, ezek szerint neked a magasakkal van problémád, nem a mélyekkel. Ezt el tudom képzelni, mert van egy kevés magas tartományi torzítása (mint az összes hordozható lejátszónak 20k alatt). Ha magas tartományban enyhén torzít a füles is, akkor ezzel a fülessel jobban szólhat egy magas tartományt elfedő lejátszó. Próbáltad másik fülessel?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14724) Dottore válasza pufajkasmir (#14721) üzenetére


Dottore
addikt

Őszintén megmondom nem tudom mi a gond. A Clip ennyire semmiképp nem rossz, vagy neked nagyon jó a füled, fogalmam nincs.
Mindenképp a saját véleményem is benne volt az ajánlásban, nekem is van, össze tudom hasonlítani más lejátszókkal és pont az a helyzet amit leírtál. Azzal a lényeges különbséggel, hogy nem akkora az eltérés a Clip és az X között, hogy az ennyire fájjon neked, főleg ha a köztük lévő árkülönbséget is figyelembe veszed.

Nem akarlak rábeszélni, hogy nálad van gond. Ez nem jött be, sajnáljuk, de vedd figyelembe, hogy ennyi pénzért ez kiemelkedő. Veri a drágább lejátszókat, nem hiszem, hogy lehetne ebben a szegmensben jobbat venni.

(#14725) Dottore válasza schawo (#14716) üzenetére


Dottore
addikt

Rendben. Ebben nem értünk egyet. Főleg abban nem, hogy színezett. Máshogy használjuk a fogalmakat ami nem gond, ellenben mrlujoak nem írta, hogy színezett. Meleg mélyeket írt, amit tévesen te hívsz színezett hangzásnak. Véleményem szerint az a jó lejátszó ami a legjobban megközelíti a valóságot. A valóság pedig tapasztalataim szerint nem steril és nem tiszta. Sokkal inkább dinamikus és életszerű. Színezetnek az elemző steril hangot mondanám, pont azért mert ez hazudik neked, köze nincs a valósághoz.

Persze ezzel nem meggyőzni akarlak, eszemben sincs. Leírtam a véleményem ami nem egyezik a tiéddel. Bár szerintem kicsit elbeszélünk egymás mellett néha. Mindegy.

(#14726) pufajkasmir válasza Dottore (#14724) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

nem igazán tudom milyen különbségek vannak egy sony x és egy clip között. az x egyébként sem férne bele viszont egy sony A844 még korrekt.
nyilván nehéz dönteni, különösen hogy ezek méretre nem teljesen okésak. (a clippet sikerült visszaváltani :) )
nem gondolom hogy csúcs fülem lenne de a clip nem határozottan kényezteti :P szóval váltani kell

kb két hónapja sajna vissza kellet váltanom tömegközlekedésre, autóról így napi 2 órát azért elvisz az utazás ha nincs motorozós idő + futás közben is szívesebben hallgatom a saját zenémet. (eddig egyébként egy sonyericssont használtam futáshoz de azt inkább nem minösítem :D hangoskönyvekhez kb jó volt) na szóval ha kipróbálgattam egy nagyadag mp3-ast akkor fogok dönteni, végülis most itt ez a sennheiser is szóval a lehetőség adott :)

[ Szerkesztve ]

(#14727) Tim82 válasza Dottore (#14725) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek után már muszáj lesz meghallgatnom egy X1050-et. Főleg úgy, hogy a D2 - ami szerintem semleges hangszínű, de egyáltalán nem műanyag hangú lejátszó - szerinted trágya hozzá képest. :)

Majd kérek időpontot ponti_ak-tól. Ha még megvan neki a Sony-ja... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14728) Dottore válasza pufajkasmir (#14726) üzenetére


Dottore
addikt

Örülök, hogy sikerült visszavinni.
Ha buszozol sokat akkor ellenben bőven vehetsz nagyobbat. Olvasni nekem nem sikerült még ezeken semmit anélkül, hogy ne idegesítene. Ehhez nekem ezek a kijelzők kicsik.

(#14729) Dottore válasza Tim82 (#14727) üzenetére


Dottore
addikt

Ne hagyd ki. Nekem azóta befejeződött a lejátszók folyamatos cserélgetése.

D2. Minden fikázást félretéve, volt jó pár albumom amit nem tudtam meghallgatni vele (mással sem), mert annyira idegesítő volt. Mindegy is, de tipikusan ilyen volt a Rage Against the Machine. Hallgathatatlan, gyakorlatilag fájt. Annak ellenére kellett szöszmötölnöm az EQ, meg mindenféle Cowonos marhasággal, hogy soha nem használom ezeket. Ez baromian idegesített.

Aztán mérgemben megvettem a Sonyt. Nem túlzok, lett egy csomó új zeném.

(#14730) Simi-San


Simi-San
tag

Sziasztok!
Ponti Úr segítségével nekem is volt szerencsém kipróbálni a Sanyit,de nekem kevés volt az X5-ös után. Majd a napokban ha, sikerül tesztelek egy Rio Karmát és lehet új projektnek nézek elébe. :)

Pufajkasmir: Van egy egész jó állapotu Iaudio U3 4gigás,lehet megválok tőle,esetleg be tudom ajánlani neked ha érdekel. :)

Üdv. a népnek
R.

ルーク、お前の父はわしだ!

(#14731) mrlujoak válasza pufajkasmir (#14726) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az NWZ-A84x szériát maximálisan tudom javasolni, nagyon szép hangja van.
Buszra meg bónusz lehet a beépített NC technológia (zajszűrés), ami persze kikapcsolható, ha nem igényled - pláne miután leszálltál a buszról.

A 2,8"-es kijelző ha olvasásra nem is, de egérmozira elmegy. :C

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14732) Dottore válasza Simi-San (#14730) üzenetére


Dottore
addikt

Az X5 nekem nem volt meg. Sajnálom. Szívesen meghallgatnám mit tud, főleg miután legenda lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#14733) pufajkasmir válasza Dottore (#14728) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

:DDD nem szoktam olvasni ilyen méretű kütyükön max sms-t. hangoskönyveket szoktam néha hallgatni futáshoz vagy utazáshoz vagy monoton munkához :)

mrlujoak: este még lesz időm betérni a westend-be a MediaM.-be. azt olvastam hogy ott ki lehet próbálni egy csomó sony-t de már így előre gyanús hogy meg kell rendelnem 33k-ért azt a sony NWZ-A844-t :) mert sok mp3-at oltogatnak itt a fórumokon a cowontól vagy iAudiotól kezdve (egyébként vicces ez a márkanév :D ) az iPod-on át a sandiskig de a sony A X sorozatokra még nem érkezett kifogás. szóval gyanús hogy ezek most a legzsírabb lejátszók. :)

[ Szerkesztve ]

(#14734) Simi-San válasza Dottore (#14732) üzenetére


Simi-San
tag

Sokáig úgy voltam vele (kb. 5 éve) ,hogy nincs az U3-nál teltebb,dinamikusabb lejátszó,aztán jön a D2 és beleestem a saját csapdámba. Hatalmasat csalódtam benne,végül vettem egy X5öt és egy S9-t (Aminek már Penene fórumtársunk boldog tulaja). Nálam eddig csak az X5 tudta hozni az átalam elvárt szintet és nagyon sok külföldi fórumon olvasom ,hogy semmire nem cserélnék le,meg amúgy is inkább elrohad,mint hogy elromoljon :DDD .
Nem rossz a Sanyi sem de van még mit tanulni egy lassan 7 éves lejátszótól. :R

Üdv.
R.

ルーク、お前の父はわしだ!

(#14735) Dottore válasza Simi-San (#14734) üzenetére


Dottore
addikt

Akkor ha jól értem neked sem jött be a D2.
Hiszek neked. Szét is nézek X5 után. Kíváncsi vagyok.

(#14736) Dottore válasza pufajkasmir (#14733) üzenetére


Dottore
addikt

Igen ki lehet, vigyél saját fülest magaddal. Várom a tapasztalatokat.

(#14737) Simi-San válasza Dottore (#14735) üzenetére


Simi-San
tag

Nem igazán nyerte el a tetszésem,sőt kifejzetten utáltam az elég "hideg" hangját,ha esetleg pesten jársz a boráros és a Lágymányosi-híd közelében nagyon szívesen megmutatom.Gondolkoztam hogy majd később én is benevezek esetleg egy sony X-re de már nem nagyon lehet kapni. Ha kiváncsi vagy rá,csak szólj. :)

Üdv.
R.

ルーク、お前の父はわしだ!

(#14738) Dottore válasza Simi-San (#14737) üzenetére


Dottore
addikt

Csak használtan lehet már, ahogy az X5. Nálam egyenlőre a Sony az amit soha nem adok el. Ez is legendás lejátszó lesz pár év múlva.
.
Köszi a lehetőséget, ha alkalmam lesz élek vele.

[ Szerkesztve ]

(#14739) Dottore


Dottore
addikt

Pont ide illik. Új csúcsmodell. Sony AWZ-A860.

(#14740) mrlujoak válasza Dottore (#14739) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jött még több is :)

A860, E460, S760 és W260

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14741) themebuilder válasza mrlujoak (#14740) üzenetére


themebuilder
senior tag

Tetszetősek, de ahogy olvasom ezek továbbra sem játszanak le FLAC formátumot.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14742) Alg válasza pufajkasmir (#14733) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem a Samsung P3-at is érdemes megnézni, egyetlen hátránya hogy nincs dedikált számléptető gomb, de ez a custom playlist-ekkel könnyen kezelhető probléma. (Én a cowon G3-at, egy szintén nagyon jónak tartott lejátszót cseréltem rá, nem csalódtam)

themebuilder:Ajjajj, ez a Sony-soknak vörös posztó ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14743) schawo válasza themebuilder (#14741) üzenetére


schawo
titán

Ez legyen a legnagyobb hibája egy lejátszónak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14746) Dottore válasza mrlujoak (#14740) üzenetére


Dottore
addikt

De S-Master csak a AWZ-ben van nem?

(#14747) mrlujoak válasza bigmasterg (#14745) üzenetére


mrlujoak
veterán

Dottore:
A pufajkasmir által kinézett NWZ-A844 modellben van. ;)

"8 GB, S-Master digitális erősítő, digitális zajszűrés, EX fejhallgatók, 7,1 cm / 2,8" kijelző"
"S-Master teljes digitális erősítő a kristálytiszta hangzás érdekében - mintha a stúdió vagy a hangversenyterem közepén állna"

[ Módosította: #65675776 ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14748) schawo válasza mrlujoak (#14747) üzenetére


schawo
titán

Remélem nem digitális, hanem D osztályú erősítő van benne.

[ Módosította: #65675776 ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.