Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) need


need
addikt

Sziasztok...

Fioo X3....?

valami hír a megjelenéssel kapcsolatosan tud valaki...???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15052) iwtss


iwtss
tag

Sziasztok!
Szeretnek veni egy mp3 as lejatszot edzeshez edzoterembe. Lenyeg hogy konnyu legyen, microsd kartya bovites ha lehetseges valamint nem annyira fontos de ha van olyan amibe meg van fm radio az tokeletes lenne. Mit tudnatok ajanlani ? egyaltalan nem vagyok otthon a temaba.

(#15053) schawo válasza iwtss (#15052) üzenetére


schawo
titán

Pillants fel a lap tetejére, és a topic címében megleled a választ.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15054) matyiGo


matyiGo
aktív tag

hali!

hozzájutottam egy sony A844-hez igen kiváló 3 ezer forintos áron a hunyadi piacon XD
namost ez egy szokol rádió néhány azétbontott vincseszter és egy hamis de legalább kopott nike cipő mellet volt. (egy szakadt poros törlőrongyon :DD ) nincs hozzá semmi töltő/doboz/kábel. jó karcos az eleje de horpadást törést nem látok rajta.
csak imádkozni tudok érte hogy működjön

nincs valakinek elfekvőbe néhány ilyen kelléke. első körben kipróbálnám és ha működik és eladó is egyban akkor megvenném. ha van valaki aki segítene nekem az ügyben írjon rám :)

:R :R

szerk: nagyon vicces volt amúgy. mindig van ilyen zsibvásár a hunyadi piacon és kütyümániám mindig arra csalogat. eddig mindig csak nézegettem a cuccosokat de többnyire csak kacatok voltak. elég meglepő volt. persze a fickó azt se tudta mi az, azt hitte mobiltelefon. elöször 7-et akart érte kapni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15055) themebuilder válasza iwtss (#15052) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sandisk Sansa Clip Zip
Sandisk Sansa Clip+
Sandisk Sansa Fuze
Sandisk Sansa Fuze+
Sony NWZ-453
Sony NWZ-454
Sony NWZ-463
Samsung YP-Q3
Samsung YP-U6

(17000Ft-ig ezek ajánlottak)

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15056) schawo válasza matyiGo (#15054) üzenetére


schawo
titán

khmmmm :Y

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15057) matyiGo válasza schawo (#15056) üzenetére


matyiGo
aktív tag

:O
a franc :DDDD
hát ezt nem hiszem el :)) :Y
vajon megveszi tőlem 3K-ért? ;]

ment a pü pufajkásmir úrnak

szerk: lehet hogy van neki elfekvő kábele. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15058) themebuilder válasza schawo (#15056) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ez tényleg érdekes...Lehet ugyanaz a készülék.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15059) schawo válasza themebuilder (#15058) üzenetére


schawo
titán

Igen, valahol 99 és 100 százalék közötti eséllyel :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15060) Tim82 válasza schawo (#15059) üzenetére


Tim82
nagyúr

Remélhetőleg örülünk, Vinszent. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15061) iwtss válasza themebuilder (#15055) üzenetére


iwtss
tag

Koszonom hogy valaszoltal :R

(#15062) need


need
addikt

Üdv..

egyenlőre csak érdeklődés szinten kérdezem..

Keresek olyan mp3 lejátszót amin van kimenet.. "line out.." tehát nem a fülhallgató kimenetre gondolok hanem olyanra amivel tudom tovább vinni a jelet... ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15063) schawo válasza need (#15062) üzenetére


schawo
titán

ipod

Mi a baj a füles kimenettel? Az is továbbköthető.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15064) Shufny válasza schawo (#15063) üzenetére


Shufny
őstag

Nem olyan egészséges azt erősíteni tovább. Zack például el akarta adni az E11 -et, és a LOD miatt gondolta meg magát. (iPhone 4 ugye)

Egyébként a Fuze -hoz is van, csak kérdés találsz-e még valahol. Valamelyik Sony -kon is kell legyen. [link]

(#15065) schawo válasza Shufny (#15064) üzenetére


schawo
titán

Az erősítők 10-60k ohmos bemeneti impedanciája miatt sok jelentősége nincs. Maga a vonali kimenet lehet kalap szar is, sokkal szarabb, mint egy másik eszközön a füleskimenet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15066) need


need
addikt

ezért várnám én a Fioo X3-at.. mert azon láttam line out kimenetet...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15067) baobe válasza flash- (#13613) üzenetére


baobe
csendes tag

Bocsi, egy kérdés: Én is a visualelektronic-nál szeretnék rendelni Philips mp4 lejátszót. Végülis náluk rendeltél? Rendben ment minden? (Kicsit aggasztó a mai világban az előre utalás, az utánvétben mégis jobban megbízik az ember.) Köszi!

(#15068) PHM válasza baobe (#15067) üzenetére


PHM
addikt

Konkrétan melyik típust szeretnéd megvenni?
Csak mert a Philips márkaboltban árulnak refurbished lejátszókat,
kedvezményesen, fél év itthoni garival.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#15069) matyiGo


matyiGo
aktív tag

na hát megbizniszeltük pafajkásmirral a dolgot.

pufajkásmír nem akarta megvenni tőlem 3ezerért a kütyüt addig amíg nem látja működni. úgyhogy azt javasoltam neki hogy okés benne vagyok de ha működik akkor 3k + iAudio G3 az ára.
:D

így esett hogy a sony csodálatosan bekapcsolt és mocskos karcossága ellenére is (láthatóan földhöz is vágták) működik! :O
meg kell mondjam szívszorító volt látni, minden szempontból :P

most pedig itt állok egy régi iAudióval és a jó öreg ipod classic-ommal. :D ..a G3 megy a polcra hátha egyszer még hasznát veszem : :))

(#15070) pufajkasmir válasza matyiGo (#15069) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

:R :R :R

szegénykémnek minden résében utcapiszok van. elneveztem kis túlélőnek. holnap feltöltök róla képeket.

(#15071) Alg válasza matyiGo (#15069) üzenetére


Alg
veterán

Az a G3 egy kincs, nekem is pihen egy a polcon, soha nem fogok megválni tőle szerintem :)) Szegénykémre ráférne egy burkolatcsere, de egyébként hibátlan

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15072) matyiGo válasza Alg (#15071) üzenetére


matyiGo
aktív tag

van egy iAudio 5-öm, egy törött D2-m és egy tönkrement aksis MEIZU m3 -om. egészen díszes kis társaság gyűlik lassan össze :D

[ Szerkesztve ]

(#15073) matyiGo válasza Alg (#15071) üzenetére


matyiGo
aktív tag

egyébként piacra dobhatnának egy ilyen G3 szerű mp3-at. minőségi hang, AA elem, színes kijelző, jó sok formátum, 16 giga... tutira lenne rá kereslet...

(#15074) Alg válasza matyiGo (#15073) üzenetére


Alg
veterán

Nekem elég lenne (lett volna, azóta P3 van) a régi G3 FLAC támogatással és 16/32 gigás tárhellyel

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15075) wolfman


wolfman
veterán

Eladóvá vált Sandisk Sansa Clip+ lejátszóm!
Színe vörös. Amcsiból rendelt Refurbished termék, tehát már volt szerelve. Jelenleg olyan baja van, hogy nem lehet rá zenéket másolni, mert nem látja a számítógép. Ezen felül tökéletes.
Annak lenne jó, akinek van valami műszerész ismerőse aztán meg tudja szereltetni vele, nekem ilyen nincs.

Ár: 4000Ft

Posta van, csak ha te fizeted!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15076) schawo válasza pufajkasmir (#15070) üzenetére


schawo
titán

Végül csak happyend lett. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15077) andorra válasza wolfman (#15075) üzenetére


andorra
őstag

Vajon mit lehetne szerelni egy olyan készüléken ami feltehetően egyetlen chip-ből áll?

(#15078) wolfman válasza andorra (#15077) üzenetére


wolfman
veterán

Kicsit bonyolultabb azért, de majdnem. :)

Egy külföldi oldalon valami olyasmit is írnak róla, hogy az USB csatlakozójának forrasztása is eléggé rendhagyó. Ne kérdezzétek az oldalt, mert már nem tudom...

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15079) Dottore válasza pufajkasmir (#15070) üzenetére


Dottore
addikt

Meglett a Sony, vagy mi van most?

(#15080) nepszter1


nepszter1
addikt

rockboxot hogy lehet felrakni?

(#15081) FireKeeper válasza nepszter1 (#15080) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

felmész rockbox.org-ra, bal oldalt "manual" link, majd ott kikeresed a lejátszód és elolvasod a leírást....

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15082) BassHead válasza nepszter1 (#15080) üzenetére


BassHead
tag

Rockbox Utility vagy manuálisan is lehet.

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#15083) nepszter1 válasza BassHead (#15082) üzenetére


nepszter1
addikt

Sikerült köszönöm . Marha jó ez a clip+:)

(#15084) nepszter1 válasza nepszter1 (#15083) üzenetére


nepszter1
addikt

megoldva

[ Szerkesztve ]

(#15085) nepszter1


nepszter1
addikt

Hol találom hogy random számokat játszon le ?

(#15086) BassHead válasza nepszter1 (#15085) üzenetére


BassHead
tag

Rock-ban:

Beállítások/lejátszás beállítása/véletlenszerű lejátszás/igen

Érdemes "áttúrni" az összes menüpontot, hogy mi hol-merre van.
Elsőre elég megrémítő a sok-sok almenü, de ha rászán az ember egy kis időt, akkor gyorsan megszokja és simán megy.
Jó is, hogy ilyen sok részletes beállítási lehetőség van. Szerintem. :D

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#15087) nepszter1 válasza BassHead (#15086) üzenetére


nepszter1
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

(#15088) schawo válasza Dottore (#15079) üzenetére


schawo
titán

:K Olvass kicsit vissza
1.
2.
3.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15089) Dottore válasza schawo (#15088) üzenetére


Dottore
addikt

Köszi.

Olvastam de nem tudtam összerakni a dolgot. Nem hiszek a csodákban.:)

(#15091) schawo válasza Dottore (#15090) üzenetére


schawo
titán

Én meg a véletlenekben nem hiszek.
Annak az esélye, hogy egy ilyen relatíve új termék ilyen rossz állapotba kerüljön, és az eladónak f*ngja sem legyen az értékéről, és mindezt helyben és időben oly közel egy ismert eseményhez tegye; na ehhez egy cserép petúnia, meg egy bálna kell, és persze pont végtelenül nagy valószínűtlenség.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15092) bwoay válasza schawo (#15091) üzenetére


bwoay
nagyúr

ami engem illet, bevontam volna a rendőrséget. van szemtanú, aki igazolja a forrást, a piaci árusnak meg csak eszébe jut, kitől szerezte a lejátszót... ennyit talán megér a dolog.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15093) matyiGo válasza bwoay (#15092) üzenetére


matyiGo
aktív tag

igen van egy kis csavar a sztoriban. de ez pufajkásmir és köztem marad :) :K

(#15094) pufajkasmir válasza schawo (#15091) üzenetére


pufajkasmir
csendes tag

kb annyi a véletlen a történetben hogy itt kért segítséget a hiányos sony-hoz. egyébként rosszul választ barátokat :D

(#15095) matyiGo válasza pufajkasmir (#15094) üzenetére


matyiGo
aktív tag

:F
ezt most miért? :(
elmondtam a sztorit, kb amennyit én ismerek belőle, személyesen is találkoztunk. egyáltalán nem erről van/volt szó.
továbbiak e-mailben.

(#15096) schawo válasza matyiGo (#15095) üzenetére


schawo
titán

Na, ezt már ketten nem értjük, és nagyon rossz irányba visz.

(#15094) pufajkasmir Ha gyanúd van, tegyél feljelentést, de ne vádaskodj alaptalanul, mert az rendkívül gusztustalan. :(((

Főleg azután, hogy meglett a készüléked.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15097) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Itteni olvasgatás alapján vettem 2010 júniusban egy sansa clip +-t, és az akku mostanra odáig jutott, hogy kb 3-4 perc után kikapcsol, akármeddig töltöm. Ez szerintetek garanciálisan javítható, vagy nem tartozik a 2 éves garanciába? Ha utóbbi akkor lehet valahogy benne cseréltetni akkut?

tudom hogy némileg off topic, de máshol nincs aktivitás :-(

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#15098) Slownz válasza Dolby (#15097) üzenetére


Slownz
senior tag

Szerintem a legegyszerűbb, amit tehetsz, hogy megnézed a garancia papírokat, ott fel van tüntetve, hogy az aksi beletartozik-e a garanciába, avagy sem. Ha a laptopokból indulok ki, ott pl nem.
Aztán meg fogod és elviszed a szervizbe és ott egészen biztosan okosabb válaszokat fogsz hallani, mint itt.

(#15099) bwoay válasza Dolby (#15097) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha nem garancia, akkor szavatosság. az én lejátszóm ennél jóval régebbi, a tiéddel valami komoly gond van. mondjuk azért én előtte elkísérletezgetnék a fw-rel, pl kipróbálnám rockbox-szal.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15100) Dolby válasza bwoay (#15099) üzenetére


Dolby
senior tag

fw variálásért nem szólnának? Ha nem jó rá a garancia akkor lehet hogy próbálkozok vele, de ha javítják, akkor inkább csinálják meg és utána teszek rá más fw-t :-)
Köszi

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.