Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) csyo


csyo
senior tag

Sziasztok!

MP3 lejatszot szeretnék venni, de nem volt mág sohasem ilyenem, nem értek hozzá...

Amit szeretnék:
- irja ki a cimeket lehetoleg
- videolejátszás elony, de nem feltétel
- MP3 mellett nem baj ha tobb formátumot is ismer...
- lehetoleg ne ceruzaelemmel menjen, hanem JÓ minőségu akkuval
- legyen konnyen kezelheto
- megbizhato..

ezek kozul melyiket ajánlanátok?
8gb digiflex
sweex vifi 8gb
sweex mp311 4GB
Sanyo 6GB
riatech 4gb
aura 2GB

szoval ezek kozul melyik lenne a legjobb választás?

Legyen szép a napod!

(#14252) themebuilder válasza Alg (#14250) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ez jól hangzik. A hangzásról írhattál volna még, vagy teljesen megegyezik a YP-P2-vel?

Vibrációs motornak mi előnye van?

A gyári akkumulátor üzemidőt hozza?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14253) themebuilder válasza csyo (#14251) üzenetére


themebuilder
senior tag

Neked egyértelműen egy Gyárilag Felújított (Manufactured Refurbished) Sandisk Sansa Fuze-ra van szükséged, de a Clip+ is megfelelhet, ha csak egyszerűen zenét akarsz hallgatni. Érdemes felrakni rájuk a Rockbox alternatív szoftvert.

Amiket linkeltél, azok közül egyik vacakabb, mint a másik. Talán a Sanyo érhet a neve alapján valamit. Egyértelműen felejtősek.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14254) Alg válasza themebuilder (#14252) üzenetére


Alg
veterán

Hangzásról azért nem írok, mert nem igazán "értek hozzá" - P2-től csak a DNSe 2.0(P2) vs 3.0(P3)-ban különbözik szerintem...

Akksi üzemidőt nem mértem, de szerintem hozza a gyári értéket, vagy legalábbis közel azt, egész napos használat masszív nyomkodással, játékkal, videóval talán félig merítette.

Vibramotor amolyan haptic feedback, azaz fizikai visszajelzést ad, ha megnyomsz valami érintőgombot, plusz tud a basszus ritmusára rezegni... nem próbáltam, de gondolom ha hívás érkezik akkor is rezeg.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14255) themebuilder válasza Alg (#14254) üzenetére


themebuilder
senior tag

A Vibramotor jó ötletnek tűnik. Kiváncsi lennék, hogy a legújabb Samsung Galaxy Player-ekbe is beleszerelik -e.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14256) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sony Unveils New Walkman Mini Clip NWZ-B160 MP3 Player

Bemutatkozott a Sony alsós mp3 Walkman-jének frissítése, a Walkman Mini Clip...
Természetesen B széria, és nagy USB csatlakozás, mint az elődök...

forrás a linkben.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14257) themebuilder válasza mrlujoak (#14256) üzenetére


themebuilder
senior tag

Arról nem nagyon írnak, hogy támogatja -e a FLAC formátumot.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14258) csyo


csyo
senior tag

themebuilder :R :R koszi a valaszokat

Nos, olvasgattam, nézelodtem...

Ezeket találtam:
Sandisc Sansa FUZE - ezek kozul melyik lenne a jó?

iPodrol mi a vélemény? Tényleg jo, vagy idegesítő?
Apple iPod shuffle 2GB
Apple iPod shuffle 4GB

Samsung
Samsung U5 2GB

Sony:
(azt mondják a sony termékek elég halkan szolnak - igaz ez?)
Sony Walkman NWZ-B135R 2GB
Sony NWZB142B 2GB
Sony NWZB143 4GB

creative:
Creative Zen Mozaic 2GB

Philips GoGear MP3 player SA2RGA02SN/02 RaGa 2GB

ezeket a márkákat meg soha is nem hallottam:
Goodmans GMP34G6 4GB
SODIAL 4GB Ultra Slim Small

20 és 40 font közti osszegben keresek lejátszot amugy.
Mindenképpen innen kell választanom amik fent vannak a linkelt oldalon.

Használtat érdemes venni amugy?
Olvastam, hogy az aksi feladja hamar, 1 évig birja, vagy csak pár honapig néha...
Hogy van ez? Használtan milyet érdemes venni?

:R

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#14259) mrlujoak válasza themebuilder (#14257) üzenetére


mrlujoak
veterán

nem támogatja.
Ezek kifejezetten mp3 lejátszók...

Médiaeszköz, meg a multifunkciós zenegépek igen, ezek kifejezetten mp3 lejátszók... :U

csyo:

"Sony:
(azt mondják a sony termékek elég halkan szolnak - igaz ez?)"

- kik mondják?! :W :(

Egyébként nem. Saját fülesekkel meg pláne nem.
Standard Sony fülesekkel sem.
Persze, ha rátolsz erősítő nélkül egy bitang fejest 100x akárhány ohmos impedanciájút, azt persze, hogy nem hajtja meg.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14260) themebuilder válasza mrlujoak (#14259) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ezeket és ezeket érdemes megnézned.

Nekem van 2007-es márkás beépített akkumulátoros lejátszóm aminek újan 16 óra üzemidő volt megadva és 4 év után se tud kevesebbet. Persze hozzátartozik, hogy vigyáztam rá és az akkumulátor helyesen járattam be és kíméltem.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14261) themebuilder válasza mrlujoak (#14259) üzenetére


themebuilder
senior tag

A Samsung YP-U6AP ugyanilyen kategóriájú lejátszó ami támogatja a FLAC-et ráadásul jóval régebbi modell.

Úgy látszik a Sony-t nem nagyon zavarja, hogy a lejátszóik nagy része nem támogatja ezt az egyre inkább elterjedtebb formátumot.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14262) csyo válasza csyo (#14258) üzenetére


csyo
senior tag

(torolheto HSZ)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#14263) csyo válasza mrlujoak (#14259) üzenetére


csyo
senior tag

nekem volt Sony discmanem, és gyári fulessel is halk volt.

Az mp3 lejatszo visszajelzéseinél olvastam az amazonon, hogy sokan panaszkodnak, hogy halk a legtobb sony lejatszo.
Van pár ami jo minosegben jatsza, és hangosan.

az általam belinkelt cuccok kozul melyiket ajánlanátok?

ezek kozul

más egyéb:

hangoskönyvet is jo lenne hallgatni mp3 lejatszon.
olvastam, hogy ez a agyi eajatszoknak, (meg sok márkásnak is) nagy gondot okoz, mert tul nagy a file, és ha lekapcsol nem folytatja ott ahol abbahagyta. Porgetni meg katasztrofa, mert nem látni merre jársz a hanganyagban

Ha ezt a Sandisk meg tudja tenni, vagy az iPod (valamelyik) akkor olyat veszek.
kedzek félni az olcso gagyiktol, de már a márkásaktol is

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#14264) themebuilder válasza csyo (#14263) üzenetére


themebuilder
senior tag

nekem volt Sony discmanem, és gyári fulessel is halk volt.

Hogy jön ide a Discman és mi köze ahhoz :F

Akik ott panaszkodnak, nagy valószínűséggel elfelejtették (átállítani) EU korlátozást feloldani (US mód).

Sandisk Sansa Fuze+-nak nincs különösebb gondja a hangoskönyvekkel.

Hogy miért pont kizárólag onnan akarsz vásárolni, azt sem értem...

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14265) csyo válasza themebuilder (#14264) üzenetére


csyo
senior tag

mert a fizetésem egy része amazon utalványban érkezik meg.
szal van 40 fontom amit elkolthetet az amazonon.
ezt szeretném MP3 lejatszora kolteni.

szoval azok kozul melyik milyen szerinted?

Legyen szép a napod!

(#14266) themebuilder válasza csyo (#14265) üzenetére


themebuilder
senior tag

Szerintem vegyél inkább máshol egy Manufacture Refurbished Sandisk Sansa Fuze-t, de már feljebb is ezt ajánlottuk.

Amazonon meg tudsz venni mást is.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14267) mrlujoak válasza csyo (#14265) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy rakat Sony Walkman megfordult már nálam, jelenleg is van 2 MC Walkman-em (kazettás walkman), 2 CD Walkman-em (az első szériások voltak a Discman-ek), egy mp3 Walkman-em (E003F) ráadásul van 2 Sony Ericsson Walkman-em...

Egyik esetében sem - sem a meglévők, sem a nálam valaha is jártak - nem voltak halkak.
Azok, akik panaszkodnak, többnyire bekapcsolták az AVLS funkciót, ami a Sony védelmi rendszere, a füled védelméért...

themebuilder:

Igen, tudom, mi, mit és mennyiért játszik le.
Kezd ez a FLAC amolyan boszorkányüldözési alap lenni a Sony-nál, csakmert az mp3-mp4 lejátszói nem támogatják...
Az, aki csak azért nem veszi meg az egyébként szuper hangzást biztosító Sony Walkman-eket, mert nem tudja a FLAC-et, azt tudom sajnálni. :P

Annak eleve nem is mp3 lejátszóban kell gondolkodnia! Az egy teljesen más, horodozható médialejátszót keres.
Akinek útra, utcára a 320-as mp3 nem elég, az eleve nem az mp3 lejátszók között - pláne nem a Sony B szériájában - fog keresni lejátszót.

Emlékszem még, hogy anno a nagy DVD (asztali DVD) őrület korában lesajnálta pár delikvens - többek között a volt párom is - a Sony lejátszóit, mert 30-ért nem tudta mondjuk az AVI-s Divixet... Vett 15-ért egy Oriont... Mondanom sem kell, az enyém még mindig megy, és minőségi a hangkimenet rajta...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14268) Alg válasza mrlujoak (#14267) üzenetére


Alg
veterán

Az, aki csak azért nem veszi meg az egyébként szuper hangzást biztosító Sony Walkman-eket, mert nem tudja a FLAC-et

Itt szerintem nem az a lényeg, hogy használja-e az ember a FLAC lejátszás képességét, vagy szüksége van-e rá, hanem hogy az ugyanennyiért kapható, kb. ugyanannyira jó minőséget produkáló konkurens termékek tudják... és ha már választhatok, persze hogy azt választom amelyik "okosabb".
Ráadásul, a mai terabájtos háttértáras korszakban már aki csak kicsit is "ad magára", az FLAC-ba digitalizálja a zenéit... én sem szeretnék minden egyes lejátszó-töltögetésnél konvertálni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14269) themebuilder válasza mrlujoak (#14267) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sandisk Sansa Clip+ 2GB 9000Ft-os is tudja a FLAC-t. Hidd el van akinek fontos, hogy támogassa ezt a formátumot. Itt most nem a minőségbeli különbségekről beszélek, mert azok minimálisak valóban.

Sony NWZ-E453 például nagyon jó kis lejátszó, tetszik nekem is, jópáran biztosat ilyet vettek volna itt, ha tudja a fent említett formátumot.

A FLAC képességet alap dolognak mondanám a mai Mp3 lejátszóknál.
A Sony-nak illene beállni a táborba: Sandisk, Creative, Samsung, Cowon, stb

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14270) vili13 válasza themebuilder (#14269) üzenetére


vili13
őstag

FLAC és mondjuk 320-as mp3 között mobil, fülhallgatós viszonylatban annyira minimálisak a minőségbeli különbségek, hogy gyakorlatilag nincsenek is. Hiába tud viszont FLAC-t akármi, és rendelkezik akár hasonló paraméterekkel papíron, ha nincs neki a Sony lejátszókéhoz hasonló kellemes, meleg hangzása. Az is elképzelhető, hogy a Sony Clip-es megoldása esetén a Sandisk verziójától eltérően nem kell attól tartani, hogy rögtön letörik róla a csipesz.

(#14271) LBandi


LBandi
aktív tag

Üdvözlet!

Páromnak születésnapjára szeretnék mp3 lejátszót venni amiben van FM rádió.

A következő három lejátszót néztem ki, de nem tudok dönteni, mivel nekem semmi tapasztalatom nincs ezen a téren, ezért szeretném kikérni a hozzáértők véleményét.

1. SanDisk Sansa Clip Plus FM 2GB

2. Philips SA2SPK02S 2GB MP3/MP4 lejátszó

3. Sony NWZ-B152FP 2GB FM, MP3 lejátszó

Ami fontos: jó akksiidő, strapabíró gombok/felépítés, megbízhatóság, (nem annyira fontos: könnyű kezelhetőség).
Ha esetleg létezine ezeknél jobb alternatíva a fenti szempontok tekintetébe, azt is szívesen fogadom.

Köszönöm előre is a segítséget!

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14272) mrlujoak válasza Alg (#14268) üzenetére


mrlujoak
veterán

...persze, van kb ugyanennyiért 1000+1 formátumot lejátszó zenelejátszó is, csak épp fasorban sincs a hangminőség terén.

Nem egy olyan felhasználó arcát láttam már, akik iPod és egyéb nyalánkságot használva meghallgatták az én egyébként nem felsőkatos Sony-mat.

Durva, például, hogy a mobiltelefonok - nem okostelefonok - körében csak a Sony Ericssonnak van FLAC támogatású modellje - a Zylo.
Na, itt semmit nem ért ez a húzó név, a MA tesztjébe be sem került, csak miután jeleztem, hogy illene beleírni...

Persze, aki kifejezetten csak FLAC-ben gondolkodik, az nem szeretné, vagy nem akarja megismerni a Sony-k gyönyörű, meleg mély hangzásvilágát... Az MC Walkman-ek óta rabul ejtett, és eleddig egy típus sem tudta még ezt nekem megadni.

...Ezt "aki a kicsit is ad magára szlogent" nem erőltetném, pláne, hogy mp3-as lejátszók a topik neve...

Persze, minden jogod megvan, hogy csak FLAC-ben gondolkodj, de ezért másokat lenézni nem kell! :((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14273) Alg válasza mrlujoak (#14272) üzenetére


Alg
veterán

Azért a Samsungokat vagy akár a Sandisk Sansáit bőven össze lehet hasonlítani a Sonykkal hangminőség terén... és akkor a Cowonokról, vagy a külföldről beszerezhető termékekről (Cube, Nationite) még nem is beszéltünk.A nagy márkafanatizmus közepette meg jó lenne ha olvasnál is néha: hogy az ugyanennyiért kapható, kb. ugyanannyira jó minőséget produkáló konkurens termékek tudják... Persze, a jogod megvan, hogy csak SONY-ban gondolkodj, de ezért másokat lenézni nem kell... :U

A saját, CD-ről digitalizált zenéim pedig egytől-egyig FLAC-ban vannak, mert ugye vinyón elfér (erre írtam a "magára valamit is adó"-t). Ne kelljen már mindig konvertálgatnom, ha át akarom pakolni a lejátszóra. Ezért is lett nekem Samsung P3, és nem A sorozatos Sony.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14274) Dottore


Dottore
addikt

Na akkor én is hozzászólok a FLAC dolgához.

Nekem minden zeném lossless, tehát FLAC, APE, stb. Azért ez, mert szeretem jó minőségben tárolni, lehetőségek szerint hallgatni is őket.

Adott egy lejátszó ami nem tud veszteségmentes formátumot lejátszani, így nekem konvertálnom kell, viszont jobban szól mint bármi amit eddig hallottam. Rohadt fárasztó, de megteszem.
Mi több, nekem az a furcsa, hogy ha valaki veszi a fáradságot, hogy ilyen módon tárolja a zenéit, annak már a minőség oltárán marhára nem ér meg annyit a dolog, hogy vegye a fáradságot a konvertáláshoz, főleg akkor ha ezzel sokkal jobb eredményt lehet elérni, mint gyakorlatilag bármilyen más lejátszóval ami le tudja játszani a veszteségmentes formátumot.

Megjegyzem nem vagyok márka fanatikus, felőlem bármi lehet ráírva, de ameddig nincs jobb, addig marad az X1050 , meg a konvertálás.

[ Szerkesztve ]

(#14275) Luissimo válasza Dottore (#14274) üzenetére


Luissimo
veterán

oppá, csípjélmármeg. :-)
ezzel most azt akartad mondani, hogy ha a flac-et visszakonvvertálod 320k-mp3-ba, akkor az jobban szól, mint ha flacban hallgatnád meg, ha tudnád??
ezt nemis értem.
vagy nemjólértem, azért nemértem???

(#14276) Alg válasza Luissimo (#14275) üzenetére


Alg
veterán

Úgy értette, hogy a Sony hangzásvilága annyira tetszik neki, hogy hajlandó elviselni érte a konvertálgatást. Persze gondolom ha ugyanezt a hangzást kapná konvertálás nélkül, nem panaszkodna miatta :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14277) mrlujoak válasza Alg (#14273) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Samsung mélyei hidegek, kemények.
A Sansáknak meg nincs.

Ezt sajna egyik lossless sem tudja elfedni. Sőt, mindinkább kiemeli...

Egyáltalán nem írtam, hogy kell Sony-t használni, egyáltalán nem tunkolom senkire a Sony-t.
Éppezért, ha oltanak ilyenért, azért nagyon haragszom!

Inkább hallgatok egy 320-as mp3-at egy szép, lágyan melegen dübörgő Sony-n, mint egy FLAC-et bármi máson.

Én senkit nem szóltam le, hogy nem Sony-t használ, de Te sajnos lesajnáltad azt, aki nem FLAC-et hallgat. Ez szomorú, és egyben bicskanyitogató!!! :(((

...és igen, aki csak azért nem veszi meg a Sony-t, mert az nem játssza a FLAC-et, tudom sajnálni, mert bizony kihagy egy kellemes csalódást az életéből. :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14278) Dottore válasza Luissimo (#14275) üzenetére


Dottore
addikt

Pontosan. Nem az mp3 jobb mint a FLAC, hanem a lejátszó szól jobban azoknál amik tudják a veszteségmentes formátumot.

Alg
Gondolkodás nélkül befejezném a panaszkodást.

(#14279) Luissimo válasza Alg (#14276) üzenetére


Luissimo
veterán

honnantudja, amig csak olyat hallott, ani igyvan.
énis hallottam már Rolling Stones összest Flacben, ami siralmas volt.
Vagy Alice Coopert.
semmi dina ika, semmi basszus, csapnivalo hangminőség.
Vannak ilyenek, igen.
Mert attól függ milyen forrásról konvertàl az iillető.
de qzért a Cowonon úgy szól pl. a Hobo 30éves jubileumi koncertalbuma flacben, mintha ottlennél a küzdőtéren :-) :-)
Szoval ne állitsunk valotlanságokat, hangmérnökfüggő és forrásfüggő a dolog :-) :-)

(#14280) Dottore válasza Luissimo (#14279) üzenetére


Dottore
addikt

Nem csak olyat hallott ami így van. Onnan tudja.

[ Szerkesztve ]

(#14281) Alg válasza Alg (#14246) üzenetére


Alg
veterán

Találtam megoldást, TC-hez kell egy plugin és működni fog, itt a Windows media audio plugin nevű.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14282) LBandi


LBandi
aktív tag

Üdv!

Járnak a topikba olyanok akik nem a flac vs mp3 konvertálós mizérián csámcsognak hanem érdemben segítséget is tudnak nyújtani?
A korábbi kérdésemre nem kaptam választ.

Viszont annyit sikerült kiderítenem hogy a sandisc-nek a rádiója nagyon gyenge, így már csak két játékos maradt. Ezeknek a rádiójáról viszont semmi lyen infót nem találtam csak annyit hogy van benne azt jólvan. Nem akarok kidobni tizenezer forintot egy használhatatlan lejátszóért, mivel 75%-ban rádió 25% mp3 hallgatásra lenne használva. Fontos a jó rádió vételi képesség.

1. Philips SA2SPK02S 2GB MP3/MP4

2. Sony NWZ-B152FP 2GB FM, MP3

Remélem tudtok válaszolni, már egy link-nek is örülnék

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14283) Dottore válasza LBandi (#14282) üzenetére


Dottore
addikt

Addig van csak ez a csámcsogás amíg nem jön valaki akinek lehet segíteni. Utána már szerencsére a saját problémánknál sokkal nagyobbakkal is tudunk foglalkozni.

</sarcasm off>

Munkatársamnak a linkelt Philips van. Sok jót nem tudok elmondani róla.
Ami rádiót illeti, mindegyiknek gyenge. Nagyon függ attól épp merre jársz, merre fordulsz. Ezekkel nem lehet érdemben rádiót hallgatni. Személyes véleményem, hogy mivel a Philipset ismerem, van annyira rossz, hogy inkább a Sony. Még akkor is ha azzal a típussal nincsenek tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

(#14284) LBandi válasza Dottore (#14283) üzenetére


LBandi
aktív tag

Köszi! Akkor úgy néz ki a Sony lesz.
Van esetleg olyan kis lejátszó amiben a rádió jól működik?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14285) Luissimo válasza LBandi (#14282) üzenetére


Luissimo
veterán

nyugodtan b@sszál le mindenkit, mert nem neked segítenek...
miezaz egoizmus? :-) :(
normálisabb topicokban tiltva van a reklamáció és a többszöri kérdezés, tessék várni a sorodra... :-) :-) :DD

(#14286) Luissimo válasza LBandi (#14284) üzenetére


Luissimo
veterán

Javaslom neked (használtan, mert újat már nemlehet belőlük kapni) a Stormblue A9-et, én a minap vettem egyet 4 rúgóért, egy 2 gigás kártyával :D
de ha nemelég jó, akkor a Cowon S9-et,amiben kiváló rádió(is) van.
igaz az kicsit drágább, kb a 10x-ese :D

(#14287) Dottore válasza LBandi (#14284) üzenetére


Dottore
addikt

Ebben az árkategóriában nem bátorítanálak azzal, hogy találsz jobbat. Ha lenne valami kiugró rádiós képességgel megáldott lejátszó, akkor arról mindenki tudna.

A Sony jó választás.

(#14288) LBandi válasza Luissimo (#14285) üzenetére


LBandi
aktív tag

Köszi a segítséget. Akkor úgy néz ki marad a Sony. Elég gáz hogy nem tudnak normális lejátszót csinálni amiben van jó FM rádió. :U

Dottore: :R

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14289) Alg válasza LBandi (#14288) üzenetére


Alg
veterán

Ez talán azért van, mert a fülhallgató nem a legjobb antenna... :U
Luissimo:S9-ben meg nincs RDS tudtommal :P

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14290) Dottore válasza LBandi (#14288) üzenetére


Dottore
addikt

Nincs mit.
Azért nézz be ide máskor is, lehet valaki tud valami tutit, aztán leírja. Bár nem hinném ha az ár érzékeny szempont.

[ Szerkesztve ]

(#14291) LBandi válasza Dottore (#14290) üzenetére


LBandi
aktív tag

10-15 ezer között szánok rá. Szerdán lehet meg is veszem a Sony-t és majd párom beszámol róla milyen a rádió, aztán megírom ide a tapasztalatait.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14292) mrlujoak válasza LBandi (#14282) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Bocsi, hogy belekeveredtél, de sajnos rendre visszatérő dolog ez, hogy a Sony mp3 lejátszói "csak" mp3-at játszanak le nagyon jó minőségben... :U

Az általad linkelt Sony modell tesóját(NWZ-B142F) volt alkalmam személyesen is használni pár hétig - kölcsönbe kaptam - és semmi gondja nem volt a rádiónak. Belvárosban is hamar talált csatornákat, amiket nem dobált el.
Gyári fülessel is kellemes volt a vétel.
Egyedül a hangfelvételei minőségével - mert az a példány azt is tudta - nem voltam megelégedve, bár csak kipróbáltam, soha nem is használtam.

A kis Sony-t csak ajánlani tudom!

A kiszemelt Philips modellel kapcsolatban nem tudok állást foglalni, nem ismerem, és azt még nem is hallgattam.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14293) LBandi válasza mrlujoak (#14292) üzenetére


LBandi
aktív tag

Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalataid! :R

Akkor most már 100% hogy a Sony lesz a kiszemelt. Majd jelentkezek a tapasztalatokkal.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14294) Luissimo válasza Alg (#14289) üzenetére


Luissimo
veterán

Mért?
Kellett RDS ? :D

(#14295) tariattila válasza Luissimo (#14294) üzenetére


tariattila
veterán

legnagyobb Istenáldása (a kukoricagombóc után) az RDS :DDD

(#14296) themebuilder válasza LBandi (#14293) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sony NWZ-453-at javaslom, ennél alsóbb kategóriásat szerintem nem érdemes venni ha Sony-ban gondolkodsz.

Esetleg Sandisk Sansa Fuze+ ha nem zavar a tapipad. A rádiója még elviselhető.
8GB-os elfogadható áru a 4GB-os a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14297) csyo


csyo
senior tag

ugy tunik az altalam felsorolt mp3 lejatszok kozul csak a SanDick ajánlott....

Mi kulombség van a Clip és Clip+ kozt?
Sansa e250-et, meg e280-ast is látok, azok milyenek?
meg van egy Sansa Clip rádióval, az milyen?

Emellett fontos kérdésem lenne, hogy használtan érdemes-e venni?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#14298) themebuilder válasza csyo (#14297) üzenetére


themebuilder
senior tag

Igen érdemes venni, ha kicsit visszaolvasol akkor találsz Manufactured Refurbished-et.

A CLIP+ MicroSD-vel bővíthető és a nyomógombja más kialakítású.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14299) ulmikukac


ulmikukac
tag

Sziasztok!

a kettő közül melyiket ajánlanátok?
szempontok:
- gyors működés
- hosszú üzemidő
- flac nem érdekel
- hangminőség

SAMSUNG YP-Q3AB

SONY NWZ-E453

köszi előre is

Pixel 8 Pro bay

(#14300) mrlujoak válasza ulmikukac (#14299) üzenetére


mrlujoak
veterán

A SONY NWZ-E453 típus mellett voksolok.
50/10 óra (audió/videó), szebb, teltebb, meleg, dübörgő mélyek.
Aktív zajszűrést biztosít (NC - Noise Canceling), Clear Bass technológia segíti a gyönyörű hangzást!
Minőségi gyári fülessel:(MDR-E804YLP)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.