Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) gelbelex válasza ponti_ak (#6983) üzenetére


gelbelex
őstag

Sansa Fuze tulajok figyelmébe: újabb firmware frissítés érkezett a Sandisk műhelyéből.

Köszönöm!! :R

(#7002) norbee2244 válasza gelbelex (#7000) üzenetére


norbee2244
senior tag

ehez picit én is azt hiszem hozzá tartozok..egy htc kaiserem van és annak eléggé szép hangja van :R

(#7003) p_adam válasza Muton (#6999) üzenetére


p_adam
addikt

[http://anythingbutipod.com/] [Top 5-ös lista]
Van még pár lehetőség, főleg annyi pénzért ;) ami bővíthető azzal könnyedén el lehet érni ugyanezt a méretet, csak olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#7004) ponti_ak válasza SOAD19 (#6994) üzenetére


ponti_ak
addikt

Samsung tapipad-Issue: passzolom a kérdést. :U Gugli mit dob rá?

Fuze verziók: öö, fogamam sincs, hogy mi a különbség a release 1 és 2 között, csak azért írtam, hogy a fw-update-nél vigyázzatok. Akit érdekel, a linkelt fórumon szerintem 2 perc alatt megtalálja.. :)

(#7005) ottoarc válasza SOAD19 (#6994) üzenetére


ottoarc
tag

Hali!

Erről én is hallottam anno. Találtam neked egy szubjektív rövid tesztet amiben szintén írnak erről. Talán hasznát veszed...

[ Szerkesztve ]

(#7006) adnoctum18 válasza Daert (#6955) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Hello!
Ha a gépről töltődik ugyan, de háttértárként nem látszik, és amint leveszed usbről nem lehet bekapcsolni sem, akkor ez egy szériahiba. Nekem is volt ilyen gondom.
Vidd be az üzletbe ahol vetted, és gariban kicserélik. (nekem az ebolt kb egy hónapon belül küldött zsírúj, dobozos cserepéldányt.)

Bocs, ha már válaszolt valaki, de lusta vagyok visszaolvasni :)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#7007) wmarci


wmarci
senior tag

Na ennek mennyi valóság tartalma lehet. :U [link]

(#7008) Muton válasza p_adam (#7003) üzenetére


Muton
addikt

köszi, már nézem is :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7009) ponti_ak válasza wmarci (#7007) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hát, szvsz nem sok. Van pár e-bay-es alapszabályom, pl mint a "csak power sellertől vásároljunk.." Néhány alkalommal megszegtem már ezt. Pórul is jártam. :U

(#7010) Hooper válasza rumos14 (#6997) üzenetére


Hooper
őstag

hmm.. de ha áthúzással (vagy copy/paste) rakom át a file-kat, attol még rendesen tudja kezelni a kütyü?
vagy ennek is saját programja van mint anno a sony-s connect player, és azzal kell vacakolni?

Kérdésemre: COWON D2 2GB vagy Creative ZEN X-FI 8GB szívesen olvasok még vélemyényeket :U 1000hála!

(#7011) ponti_ak válasza Hooper (#7010) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia!
Nekem az furcsa egy kicsit, hogy a file-másolásnál irtózol a segéd-programoktól (s ez természetes is, teljesen megértem, és egyet is tudok érteni vele), ugyanakkor viszont a video-lejátszáshoz midenképp konvertálnod kell majd mindkép player esetében.

Szóval: biztos, hogy nem fog idegesíteni ez? Illetve: biztos, hogy kell a video? Nem lebeszélni akarlak, csak egy tanács ez, hogy gondold át a dolgot... mert nekem pl. a D2-vel ez volt az egyik legfőbb bajom egy idő után: rohadtul meguntam a konvertálgatást. :(

Sajnos native mpeg4 tamogatással manapság nem sok mini pmp bír (talán egyedül a PTI csúcsmodellje), és szinte csak a drágább árszegmens valódi (hdd-s) pmp tagjai tudják(Cowon A2, A3). Meg persze az eljövendő Cowon O2, illetve a PDA-k, de azok általában alapból, az oprendszerük miatt.. de ez ugye már eléggé más kategória, és szintén nem 30k, pláne nem egy jobb fülessel együtt..

üdv: ponti

[ Szerkesztve ]

(#7012) ponti_ak válasza norbee2244 (#6989) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia, ha majd sorra kerül a Clip-vétel, esetleg nézd majd meg az EW honlapján is, mert ott még pont 10ezer alatt van (én pl. a kéket venném, a fekete kicsit "snassz".. meg 150 Ft-tal drágább is.. :DD ), viszont mázli, hogy 9k felett már ingyen kiszállítanak.. Pár nap alatt kiviszik, a feleségem Fuze-a is tőlük van (DE! Vigyázat, a netes akciós áraik jelentősen eltérhetnek a bolti áraktól...!). :)
üdv

(#7013) Hooper válasza ponti_ak (#7011) üzenetére


Hooper
őstag

Szia!
Videónál nemzavar - az h hetente feltöltök 2-3 south parkot, jóbarátokat, vagy valmi hasonlót az unalmas órákra, azt kibírom, de amikor pl 500számot akarok feldobni akkor idegesítene ha elkezdene szórakozni...

Azért irtózom am mert most CONNECT playert használok a kis SONYm töltögetésére, és már kicsit unom.. mert ha nem egyeznek a TAGek akkor szétdobálja az albumokat..
Pedig maga a lejátszó baromi jó...
Cowon mappák szerint kezeli a felrakott zenéket, vagy szétszedi artist,album és egyéb dolgokra?
(mindezt a kártyárol és saját memórol is ugyanúgy kezeli?)

Köszi :)

(#7014) norbee2244 válasza ponti_ak (#7012) üzenetére


norbee2244
senior tag

ohh köszönöm

a vétel nagyon elhúzódik közbe jött 1 garanciáztatás meg ilyenkor karácsonyszor..remélem két ünnep közt meglesz a pénz aztán "talán" januárban itt a clip

(#7015) ottoarc


ottoarc
tag

FUZE tulajok!

Fel tudnátok dobni mondjuk a youtube-ra az új firmware-vel frissített Fuze-ról egy videót?

Nagyon köszi!

Meg ha esetleg a Sony NWZ-E 43x sorozat valamelyikéről van valakinek egy jó kis videója, vagy talán egy tesztje, azért is nagyon hálás leszek.

köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7016) rumos14 válasza gelbelex (#7000) üzenetére


rumos14
nagyúr

eddig 2 pda-m volt (van): Qtek S110 és Fujitsu Siemens N560. az előbbi is teljesen jól szólt, csak ott átalatt (2,5mm->3,5mm) ami csökentette a felhasználói élményt. a FuSi-ba viszont ha akarnék sem tudnék belekötni, nagyon szépen szól. egyenletesen szép, természetes "alaphang", semmi azaz nulla háttérzaj vagy alapzaj. nyilván kell egy jóbbfajta lejátszó szoftver is, nekem a MortPlayer jött be leginkább. bár nem vagyok audiofil, de használtam jópár minőségi lejátszót (iAudio, iRiver, Sony, Creative) és hozta azoknak a szintjét az említett PDA.
két okostelóvál már nem ilyen jók a tapasztalataim: Nokia 6290 bár a hangzás nagyjából OK volt, a számok között akadt és legalább 1 mp szünetet is berakott. a Samsung i600 pedig laposan szólt.

(#7017) rumos14 válasza Hooper (#7010) üzenetére


rumos14
nagyúr

Creative-nál csak Explorer-rel és egyéb MTP-képes programokkal tudsz huzogatni <- mivel nem külön meghajtóként csatlakozik. anyira amúgy nem probléma ez, csak kell egy Win XP SP2-es gép, de ez ma már asszem alap.
Cowon-ra ez természetesen nem vonatkozik, ott simán mehet a másolgatás bármilyen file kezelőből.

(#7018) rumos14 válasza Hooper (#7013) üzenetére


rumos14
nagyúr

Cowon/iAudio amppák szerint (is) tud szortírozni. sőt, a legújabb Sony-kban is van ilyen folder (mappa) szerinti keresési lehetőség, teljesen meglepődtem, hogy erre "vetemedtek".

(#7019) renato


renato
aktív tag

képek felbontás után - cowon s9 :C

[ Szerkesztve ]

(#7020) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Senheizer( vagy hogy írják :) ) Fülest aminek:
1. Minijack a csatlakozója
2. 32 Ohm az ellenállása

Igaz-e hogy az Ohm szám határozza meg milyen hangos egy fülhallgató? Minél kevesebb, annál hangosabb?

Ha igen, milyen Mp3 lejátszót ajánlanátok ami ár/érték arányban verhetetlen.

A srác akitől vettem a fülest azt mondta hogy a mostani Philips-énél sokkal jobb lejátszó volt a régi Creative-je.

Vélemény, tanács?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7021) renato válasza Mcray (#7020) üzenetére


renato
aktív tag

nah azért egy kicsit komolyabban álljunk a dolgokhoz. nem tudjuk milyen sennheiser-t vettél. Nem mindegy, hogy 15ezerért, vagy 3ért... :))
nem tudjuk mennyit akarsz költeni mp3 lejátszóra, és milyen szempontok alapján kellene választani...
magyarán semmit nem tudunk :F :DDD

(#7022) Tendd válasza Mcray (#7020) üzenetére


Tendd
tag

Ha csak az ár/érték a fontos,akkor Sandisk Sansa Clip. De amúgyis...:D

(#7023) p_adam


p_adam
addikt

Már úton van a 8 gigás Sansa Clip-em (12e volt szállítással együtt de gari nélkül) ha megérkezik csinálok egy összehasonlítást a barátnőm Sony NWZ-A826-jával ;)

[ Szerkesztve ]

(#7024) gelbelex válasza rumos14 (#7016) üzenetére


gelbelex
őstag

Fujitsu Siemens N560. .. ha akarnék sem tudnék belekötni, nagyon szépen szól. egyenletesen szép, természetes "alaphang", semmi azaz nulla háttérzaj vagy alapzaj.
... bár nem vagyok audiofil, de használtam jópár minőségi lejátszót (iAudio, iRiver, Sony, Creative) és hozta azoknak a szintjét az említett PDA.

Köszönöm!
Tanulságos. Nekem a Treo 650 még úgy sem szól(na, ha hallgatnám), mint a régi MPIO-m, ami jóval gyengébb, mint a Fuze.
Nyilván a PDA hangchipjétől függ az egész, ami viszont nem szokott szerepelni a specifikációban... :F

(#7025) gelbelex válasza p_adam (#7023) üzenetére


gelbelex
őstag

:K
Előre is köszönet érte! :R Várom..!

(#7026) renato válasza renato (#7019) üzenetére


renato
aktív tag

akit esetleg még érdekelne, rákérdeztem infopatikán mennyi lesz a cowon s9-es.
hát 59ezer lesz a 8Gb-os. karácsony után lesz kapható. ami ha azt vesszük, hogy a Spinn is ennyi, nem sok.. ha azt, hogy amcsiban jóval olcsóbb.. akkor khm.
nah mindegy... :))

(#7027) Mcray válasza renato (#7021) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia!

Egy pmx 100-ast vettem. Bolti ára kb 12ezer.

Költeni minél kevesebbet :)

Külső nem számít, súly nem számít csak:

-hangos legyen és mindezt úgy, hogy nem torzít, nem cincog
-tartós legyen és ne kopjon róla a festék, ne romoljanak el a gombok
-görkorizáshoz,futáshoz stb tehát mindenhez ami rázza

Üdv, és köszönöm!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7028) renato válasza Mcray (#7027) üzenetére


renato
aktív tag

az jó vétel volt, az a füles ezek szerint nem veszi az értékéből, míg az agyba dugósak eléggé. :)
szerintem is Sansa Clip lesz, sportoláshoz pláne... :) kopásról itt még senki nem beszélt ugye. szal az sem lehet gond. px100-ast szerintem majd minden normálisabb player meghajt, a hangminőség pedig ugye király.
szerintem ideális társa lenne a px100-asodnak. ahogyan már előttem szóltak :))
jó muzsikálást :C

(#7029) Mcray válasza renato (#7028) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszönöm!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7030) SOAD19 válasza ottoarc (#7005) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, de már "felesleges" elolvasnom, mer ma hívott fel uncsim, h sunyiban vett, elmondása szerint egy ilyen masinát. :( Pozitívumnak csak azt tartom, h 10k-ért 4 Gb-ot kapott. Nincs mit szépíteni, elárult! Én ajánlom neki a Clip-et, meg mesélem neki, az mp3-as infókat. Erre meg bemegy egy üzletbe, ahol kinézet alapján, meg hogy van egy kis kijelzője megveszi ezt. :W Pedig elmondtam neki, h nincs értelme ilyen kis kijelzőn videókat nézni, meg kíváncsi vagyok, h milyen minőségben játszik le videót. (nem vagyok e tekintetben túl optimista). Pedig már múltkor abban maradtunk, h nem mp4, hanem mp3 kell. :(((
Ja meg ott vette, ahol át akartak b@szni a Meizu akksigarijával, pedig ezt is meséltem neki és ezek után oda megy vásárolni, az a faszkalap eladó meg biztos nyomta a rizsát, h milyen professzionális lejátszó az előbb linkelt példány.

Sorry, a kitörésemért! De el kellett vkinek mondanom. :O :U :W :F :(((

Mod: Azért remélem nem lesz annyira gáz ez a PTi, vagy legyen az és visszakérjük a pénzt és akkor majd vesznek szépen egy clip-et. A remény hal meg utoljára! :U

[ Szerkesztve ]

(#7031) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek az iAudio U5-ről? Hangzása érdekelne , egy Sennheiser CX300-assal lenne használva :R

(#7032) ponti_ak válasza SOAD19 (#7030) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ehh. :( Tudom, nem könnyű higgadtnak maradni, amikor tudod, hogy sokkal jobban járt volna ha rád hallgat... Nyugtasson meg a tudat, hogy a legjobb tudásod szerint igyekeztél segíteni.

/Hasonlóképpen jártam pár hónapja egy viszonylag távoli rokon laptop-vásárlása kapcsán. Telefonon beszéltünk 2-3 alkalommal. Dell-ről indultunk, meg is beszéltük, és meg is nyugodtam. Erre 3 nappal később felhív, hogy a barátnője hozzáértő barátja szerint a FuSi milyen jó, és az eladó is mennyire dicsérte. Ezért (meg egy ajándék egér és hordtáska miatt) ugyanolyan árban inkább azt vette meg... kb. 3 héten belül 40ezerrel olcsóbban is megkapta volna. De ez mindegy is, a legfontosabb, hogy elégedett legyen.. Bár ebben nem vagyok biztos, és kiváncsi leszek, mennyire lesz tartós a termék, de már nem nagyon izgat. Csak egy dologra figyelek majd nagyon: ha valami baja lesz vele, én nem nyúlok hozzá egy ujjal sem../

(#7033) bwoay válasza SOAD19 (#7030) üzenetére


bwoay
nagyúr

van egy bizonyos típusú ember, aki nem hagyja, hogy segítsenek rajta.
nagyon bosszantó tud lenni, ha a szakértelmed miatt kérnek tőled segítséget,
aztán utólag kiderül, hogy minden hozzáértésed is kevés ahhoz,
hogy olyan embernek nyújts segítséget, aki ezt valójában nem is igényli
(meg nem is érdemli).
engem ilyenkor az vígasztal, hogy nem tartozom közéjük,
szóval a saját dolgaim körültekintően választom ki,
aki meg nem így van vele, és nem is ad a szavamra...
az lelje örömét egy PTi-ban, hello Dolly!

ponti:
hja, notebook... inkább nem is mondok semmit.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7034) Mcray válasza bwoay (#7033) üzenetére


Mcray
senior tag

:K Ismerek ilyen embert. Én ilyen vagyok. baromira ki tudok akasztani embereket, igaz ilyen nagy tételnél mint egy laptop nem szoktam magamra hallgatni :DD :DD :DD . Megnyugtat hogy vannak nálam is lámábbak :R

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7035) ponti_ak válasza bwoay (#7033) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ahoi, Bro'!
Hát, ne is mondj. Egyébként üdv a topikban megint.. rég írtál. Ésss: mi lett a jó kis aláírásoddal? Es se rossz, de a régi egy picit furfangosabb volt. :)
ponti

(#7036) Hooper válasza rumos14 (#7017) üzenetére


Hooper
őstag

Köszi! :R
Egyre inkább a cowon felé húzok, csak kicsit fáj h X-fi-től ugyanazért az árért 8Gb-t és 1 fasza fülest kapok :B

(#7037) EnginEEr


EnginEEr
tag

Sziasztok,

Olyan mp3 játszó kéne, ami akkus, usb tölti, NE kelljen hozzá semmilyen segédprogram, csak ismerje fel a gép és át lehessen másolni a commanderben az mp3akat. Használni egy középkorú hölgy szeretné, szóval ne legyen nagyon bonyolult a kezelése.
szánok rá max 15k-t.

köszönöm és bocsánat, hogy nem olvasok vissza, csak a sietségem mentség a hanyagságomra :DDD (közeleg a karácsony és ma vittem vissza egy samsungot, azért mert belerondított a gépen lévő mp3-ak id3-jába ...) (? :((( )

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#7038) ponti_ak válasza EnginEEr (#7037) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia!
Itt egy szép, új iRiver típus, ami minőségi és olcsó: iRiver T5

Tapasztalat nincs még vele, annyira új a típus, de szvsz szinte biztos, hogy a T60-as (az egyel korábbi, elemes verzió) bele dolgozik benne.. az meg jó. Szóval én ezt venném, ha nem sürgős a vétel. Ha érdekel, hívd fel a forgalmazót, hogy mikortól lesz. :)

üdv: ponti

(#7039) SOAD19 válasza ponti_ak (#7035) üzenetére


SOAD19
addikt

Nekem sikerült visszacsábítani. :C Reméljük marad is egy darabig. :K

Lenne egy olyan kérdésem, h a szervizbe küldött lejátszónál törekedni kellene az 15 napra, de mint tudjuk általában 1 hónap a gariztatás. Nekem holnap lesz egy hónapja, h szervizben van a Meizu-m. Szóval az egy hónap a maximum, mer az az érzésem, h még szopatni fognak még a Shopdigital nevű bótban (biztos az lesz, h még nem küldték vissza Pestről :(( ). Vki tudja pontosan mit ír a jogszabály?!

[ Szerkesztve ]

(#7040) ottoarc válasza SOAD19 (#7039) üzenetére


ottoarc
tag

Hali

Találtam neked pár jó tanácsot, hátha:

A vevo valasztasa szerint a vasarlas helyere, vagy a garijegyen szereplo szakszervizbe viheti a cuccot. Amelyik tetszik. Mindket helyen kotelesek atvenni, es jegyzokonyvet (melyen minimum az alabbiak szerepelnek) kiallitani. Tehat lerakja a MM-ban, es oldjak meg ok, nem a vevo rohangal szervizek utan, ha epp olyan kedve van.

A "30 nap alatt nem sikerult megjavitani utan csere" dolog nem letezik mar. Jelenleg torekedni kell ra, hogy 15 napon belul, a fogyaszto jelentos erdekserelme nelkul megtortenjen a javitas. Ellenkezo esetben pl. 3 hetig ulnek egy csalad egyetlen hutogepen, az sztem lazan jelentos erdekserelem, ilyenkor szepen el lehet allni a szerzodestol egy tertivevenyes levelben. A vetelar /a vasarlaskori ar!/ pedig visszajar. Ezt feltehetoleg nem mindig fogja kultivalni az elado ceg, ilyenkor panaszkonyvre, bekelteto testuletre, esetleg birosagra tessek felkeszulni lelkileg.

Termeszetesen, hogy a javitas kezdetetol kezdodik a 30 nap, az baromsag. Aznap indul, amikor a vevo leadta a termeket (es nem a 30 nap, hanem alapvetoen a 15 -melyrol viszont nem szabad elfelejteni, hogy nem kobevesett szam, hanem lehetoleg 15 napon belul es jelentos erdekserelem nelkul kell a szerviznek/ertekesito cegnek elintezni a dolgot.

(#7041) Roland35


Roland35
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy MP4 -et!

Feltételeim:
- max 20k
- aksis legyen
- olyan 20 ora zenet tudjon
- jó márka legyen megbizható
- garancia

eddig ezeket találtam:
- Samsung P2 [link]
- Creative-Labs Zen (4GB) [link]
- Sony NWZ-A826 (4GB) [link]
- Samsung YP-T10JA (4GB) - bár ez már drága... [link]

És nemtudok dönteni segitene valaki... vagy ha van ezeknél jobb akkor légyszi mondjátok a tipust... és az árat... és sürgős lenne légyszi... karácsonyi ajándék lenne ;)

Előre is köszönöm

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#7042) SOAD19 válasza ottoarc (#7040) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi szépen! Ettől féltem! Hasonlókat én is találtam, de vhogy éreztem, h nincs leírva konkrétan mennyi is az annyi. Szóval semmit se tehetek, ha több, mint 1 hónapig oda van a készülék. Szerintem az üzletek meg direkt jól elhúzzák, büntetik a fogyasztókat, h vissza merik vinni a lejátszót és nem csodálkoznék rajta, ha már visszajött volna a szervizből, csak kivárják az 1 hónapot. Hátha legközelebb már jobban meggondolja a paraszt, mielőtt visszaviszi a cuccát. (hátha vissza se viszi)

Ja és az érdeksérelem, az elég szubjektík. Mert nekem elég sérelem, az h nem tudtam használni a lejátszót 1 hónapig, mivel azért is vettem, h munka közben (ami k*rva unalmas tud lenni, Melódiák :( ) gyorsabban teljen az idő. De gondolom az üzlet szerint nem nagy veszteség, h 1 hónapig nincs mp3-ja az embernek. Olyan idegesítő ez a tehetetlenség! :W :((( Kezdődött, azzal h át akart .... ejteni az akksival. Most meg ... Legszívesebben visszakérném a pénzemet!

(#7043) bwoay válasza ponti_ak (#7035) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, nem veszett el a régi sem,
de igazság szerint a SonyEricssont kellene hirdetnem,
csak az meg olyan tré, amikor az aláírásodban áulsz valamit, nem? :U :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7044) ottoarc válasza SOAD19 (#7042) üzenetére


ottoarc
tag

Akkor az a tanácsom, hogy hívd fel a fogyasztóvédelmet, vagy a fogyasztóvédelmi
egyesületet.

Elmondod mi történt, és ott ellátnak pár jó tanáccsal. Ezek után irány a bolt, és mondd el mit mondtak neked a szakemberek. Ne hagyd magad! Ha látják, hogy magabiztos vagy, és komolyan gondolod, akkor ők is komolyan vesznek.

Ja és tényleg azt ajánlom, hogy a fogyasztóvédőket telefonon vagy személyesen keresd.
Sok szerencsét!

(#7045) renato válasza Roland35 (#7041) üzenetére


renato
aktív tag

szerintem Samsung P2.. :)
digital-mixtől vehetsz nyugodtan :) bár megjegyzem csak fehér szinben van 22-ért, gondolom láttad. a P2 a második legjobb lejátszó lett idén egy oldalon, mindenképpen azt ajánlanám...

(#7046) SOAD19 válasza ottoarc (#7044) üzenetére


SOAD19
addikt

Na azokat hagyjuk! :( Régebben voltam 1* náluk, akkor az alaplapom volt töb, mint egy hónapig oda. Bemegyek, nincs senki sehol. Így elindultam keresni vkit, az egyik szobában látok egy nőcit nagy utazótáskával. Hát gondoltam megkérdezem, hátha fogyasztóvédős. Erre mondja, h ő nem az. A fogyasztóvédő az ebből a szobából nyíló másik szobában épp próbált egy göncöt, mivel a utazótáskás nőci egy utcai árus lehetett és gondolom nem adott számlát. :W (na itt már megvolt a véleményem róluk) Mondta a fogyasztóvédős, h várjak már egy kicsit az ajtó előtt, majd pár másodperc után átküldött az egyik kollegájához. Az meg azt mondta, h nem tehetek semmit, max polgári perre vihetem az ügyet. :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#7047) KMT válasza Roland35 (#7041) üzenetére


KMT
addikt

20 óra zenélés egy feltöltéssel, vagy 20 órányi zene férjen rá?
No mindegy, én szokásosan a Sansa Fuze-t ajánlom. :)

(#7048) ponti_ak válasza bwoay (#7043) üzenetére


ponti_ak
addikt

Tré vagy nem tré, hirdessed. Szvsz. :U :)

(#7049) ottoarc válasza SOAD19 (#7046) üzenetére


ottoarc
tag

Akkor ott van még a Fogyasztóvédelmi Egyesület, ők jó tanácsokat szoktak adni. Amúgy a probléma tényleg az, hogy ezeknek a szervezeteknek nincs hatókörük. Azt szokták tanácsolni, hogy menj Békéltető Testülethez. Ők hoznak egy határozatot, amiről aztán kiderül, hogy csak egy ajánlás, tehát nem kell figyelembe venni a boltnak. Na meg ez az egész macera azért beletelik egy kis időbe. Szóval lehet jobb várni.

De ha mégsem tudsz nyugodni, akkor Fogyasztóvédelmi Egyesület. Nekem összejött a segítségükkel.

(#7050) bwoay válasza ponti_ak (#7048) üzenetére


bwoay
nagyúr

mennyi a fehér U3, inkább azt mondd :)
ha jössz, kifizetem, aztán majd kitalálom, hogy mire használjam :D
bár ahogy elnézem a jelenlegi DAP felhozatalt,
jobban járok, ha betárazok a jóból...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.