Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) kalló


kalló
aktív tag

Sziasztok!
Csak megemlíteném, hogy a fuze mellé lehet ilyet: [link] rendelni.Én megtettem és nem bántam meg, olcsó, jól védi és elég minőségi a cucc nem csak árához képest, már futottam vele egy kört és nem volt gond. 16 nap alatt jött meg, ami reális nézve, hogy Szingapúrból jött.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#14202) themebuilder válasza kalló (#14201) üzenetére


themebuilder
senior tag

Jónak tűnik.
Clip+ és Fuze+-hoz is lehet kapni ilyen szilikonos védőtokot.
A műanyag típusúak könnyen elrepedhetnek egy idő után.

Stabilan tartja a lejátszót még futás közben is?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14203) themebuilder


themebuilder
senior tag

Koreában már megjelent a Samsung Galaxy Player legújabb PMP lejátszója a YP-GB70:


A javasolt ára valahol 80 ezer Forint környékén kezdődik.

Weboldal:
Samsung Galaxy Player 70 YP-GB70 Korea

Külföldi Cikkek:
Samsung Galaxy Player 70

Magyar Cikkek:
Samsung Galaxy Player 70 - Andrománia
Samsung Galaxy Player 70 Bemutatkozott

Külföldi Videók:
Samsung Galaxy Player 70

Technikai adatok:
Samsung Galaxy Player 70 YP-GB70 16GB

Előző modellek:
YP-GB1 és YP-G50CW

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14204) Alg válasza themebuilder (#14203) üzenetére


Alg
veterán

Nesze neked Apple per... még a füles is fehér ;]

az 50es ahogy olvastam elég gyengére sikerült...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14205) themebuilder válasza Alg (#14204) üzenetére


themebuilder
senior tag

De az árához képest szerintem nem rossz. 46 ezer magyar forintért hozzá lehet már jutni.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14206) themebuilder válasza Alg (#14204) üzenetére


themebuilder
senior tag

Apple vs Samsung Per

A papírokat a hírek szerint pénteken nyújtotta be az Apple, ahogy ez az ilyen ügyekben lenni szokott, a felek valószínűleg nem várják meg, amíg ítélet születik, hanem valahogy megegyeznek peren kívül és néhány millió dollár is gazdát cserél.

Ez inkább szerintem reklámfogás mindkét fél részéről.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14208) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Egy kérdés: az az első benyomásom (install és kb. 30 perc próbálgatás után), hogy a clip+ alap firmware alatt szebben szól, mint rockboxszal... Süket / hülye vagyok, vagy más is tapasztalt ilyet???

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#14209) slfln


slfln
senior tag

Kiderült a(z általam is nagyon várt) FiiO X3-ról, hogy a várható akksi élettartalma 8-10 óra lesz... ez elég hervasztó -.-''
Miért jelent problémát egy lejátszóból mondjuk 30 órát kihozni? :S

(#14210) maláj válasza themebuilder (#14205) üzenetére


maláj
őstag

ha jól sejtem akkor a 4"-os lesz a "Samsung Galaxy Player YP-GB1"
namármost erre tudnál mondani 1 árfolyamot (én 400$-ért láttam :U)

(#14211) themebuilder válasza maláj (#14210) üzenetére


themebuilder
senior tag

Átnézted a linkeket? A Samsung YP-GB1 már rég megjelent (persze nem Magyarországon) ez a régebbi csúcsmodell.

A Samsung YP-GB1 típusjelű készüléken Android 2.2 Froyo fut, 4 hüvelykes Super Clear LCD kijelzővel látták el, az AMOLEDet tehát ezúttal sajnos kispórolták.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14212) maláj válasza themebuilder (#14211) üzenetére


maláj
őstag

így gondoltam én is csak a meg nem jelenésről nem tudtam :U
bár ha a "rosszabb" 46k akkor ezt a kisebb 4"-osat be lehetne szerezni olyan 35k körül gondolom én (persze ha kapható volna :U)

(#14213) themebuilder válasza maláj (#14212) üzenetére


themebuilder
senior tag

Samsung Galaxy S Player YP-GB1
Még nem terjedt el nagyon 2011.04 hó, ára 65eFt
4" Super Clear LCD
3,2Mp
Android 2.2
WiFi, GPS

Samsung Galaxy Player 50 YP-G50CW
A fenti butítása olcsóbban 2011.04 hó, ára: 46eFt
3.2" Super Clear LCD 400x240
2Mp
Android 2.1
WiFi, GPS

Samsung Galaxy Player 70 YP-GB70
A legújabb változat, de még csak Koreában 2011.05 hó, ajánlott ára: 82eFt
5" Super Amoled Plus 800x480
5Mp
Android 2.2
WiFi, GPS

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14214) themebuilder válasza themebuilder (#14213) üzenetére


themebuilder
senior tag

Úgy néz ki már előrendelhető itthon is 76 ezer forintos áron, a szállítási költség nincs benne. :)

Samsung Galaxy Player 50-ből kifogytak, valószínűleg tovább csökken az ára ha újra kapható lesz a legolcsóbb helyen. Valószínűleg 40 ezer forint körül.

Tulajdonképpen ha azt vesszük, hogy mennyi mindent tud, nem olyan vészes az ára.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14215) Alg válasza themebuilder (#14214) üzenetére


Alg
veterán

Annyiért már inkább a Cowon D3

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14216) Luissimo válasza Alg (#14215) üzenetére


Luissimo
veterán

kicsit drága ezen az oldalon.
Ebben egyedül a wifi plussza fog meg .
Megmégesetleg, hogy kinézetre hasonlít az általam favorizált S9-re. :C
DE sajnos ezen nincsenek hardvergombok a legfontosabb funkciokra és igy zsebben nyomkodása látatlanban nem lehetséges.
Illetve hogy "csak" 16 gigás a kicsike.

NEM jelent ugrásszerű előrelépést az S9-hez. (de azért szimpibb, mint a J3, a kézbesímuló formája miatt)

@ sfln:
Kérdésedre válaszolva, én NEM tapasztaltam sustorgást vagy egyéb alapzajt az S9-en.
Kérdezném, hogy Te pontosan mikor , hogyan, mivel, milyen esetben tapasztalod?
(ha leállítod a zenét, pill. állj-al, vagy , mielőtt bármit elindítanál rajta, csak a menűben is hallod? És mennyire kellett felhangosítanod a kütyüt? És milyen töltöttségi állapotban? Esetleg töltés közben hallgatva, vagy anélkül?
Bármikor ?)
"röviden ennyi... :D

(#14217) themebuilder válasza Alg (#14215) üzenetére


themebuilder
senior tag

Az is pont 76 ezer Ft szállítás nélkül.

Kíváncsi lennék nagyon egy összehasonlításra:
Cowon iAudio D3 - Samsung Galaxy S Player 70

Nézd meg a Samsung reklámfilmet is.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14218) maláj válasza themebuilder (#14213) üzenetére


maláj
őstag

hát ezek az árak nekem soknak tűnnek sajnos - félreértés ne essék elhiszem, hogy ennyi az annyi :U
plusz amit írtak, hogy a zsebben nyomkodás ugyebár felejtős ez esetben :)
most hadakozok magammal, hogy innen megrendeljem, futárral együtt lenne 14k :U

(#14219) themebuilder válasza maláj (#14218) üzenetére


themebuilder
senior tag

Miért nem Manufacturer refurbished-et veszel 9300Ft-ért innen?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14220) maláj válasza themebuilder (#14219) üzenetére


maláj
őstag

ez a gyártói felújított ugyebár :F :U

- mit újítottak fel rajta azt lehet -e tudni :F
- garancia, miegymás hogy áll :F
- nincs ilyen dombornyomott kártyám (vagy amilyen kell az ebay-hez) úgyhogy csak megkérni tudnék valakit, hogy rendeljen - esetleg betársulni mások mellé :)

(#14221) themebuilder válasza maláj (#14220) üzenetére


themebuilder
senior tag

A burkolatot cserélik ki a legtöbb esetben utána leellenőrzik.
A gyártó újította fel. Valamennyi garanciát is szoktak ezekre adni.

Például: Apple refurbished
[link]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14222) maláj válasza themebuilder (#14221) üzenetére


maláj
őstag

akkor tehát hozzám ennyiért kerülne házhoz
31.48 GBP = 9,392.74 HUF

ha jól néztem a 4 GB-os pedig 8,203.66 HUF lenne :Y

a gari vajon teljes értékü (gondolom 1 év) vagy ezekre valamilyen köztes időtartalmú gar. vonatkozik :F

(#14223) themebuilder válasza maláj (#14222) üzenetére


themebuilder
senior tag

Járj utána, de szerintem csak 1-2 hónap jár! De akkor is megéri.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14224) maláj válasza themebuilder (#14223) üzenetére


maláj
őstag

"All our products have full manafacturers warranties. If you are having any issues with your item please contact us first so we can advise you of what action to take."

még az érdekelne, hogy Angliából hajón elviszik valameddig és onnantól DHL vagy valamelyik futárcég hozza el hozzám vagy, hogy működik a dolog :F

(#14225) Alg válasza Luissimo (#14216) üzenetére


Alg
veterán

Ez a kategória már nem a zsebben nyomkodós, már az S9 is határeset... Ez már inkább előszedős - villogós - filmnézős - netezős - tapicskolós cucc, majdnem tablet...

Más kérdés, hogy csak akkor vennék ilyet, ha annyi pénzem lenne, amivel már nem tudok mit kezdeni :DDD (És akkor is erősen megfontolnám az SGS-t inkább...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14226) themebuilder válasza maláj (#14224) üzenetére


themebuilder
senior tag

Brit Királyi Posta (Royal Mail) -> Magyar Királyi Posta

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14227) maláj válasza themebuilder (#14226) üzenetére


maláj
őstag

írtam az eladónak már csak a válaszát kell megvárnom :)
ha jókat ír akkor már csak keresnem kell 1 emberkét aki ebayezik és szegedi ;]

(#14228) Luissimo válasza Alg (#14225) üzenetére


Luissimo
veterán

értemén hogy nem zsebben nyomkodós, mintha éppen ugyanezt mondtam volna. :K
Nem mindig kell zsebben nyomkodni, csakugye ezen a tapi-gomb miatt nehezen tudsz számot léptetni vagy megállítani, muszály vagy kézben fogni hozzá.
Az S9-esben az a jó, hogy a tetején ottvannak a hardver gombok is, (mellesleg a display-t nyomkodva is eléred ugyanazokat a funkciokat.
Tehát MULTIFUNKCI, szószerint, mert ha minden nyomkodáshoz elő kellene vennem, tuti, hogy az agyamra menne.
Éppen ezért nem határeset az S9, nekem elhiheted.
(mégha nyakbaakasztós kis szütyőbe teszem, akkor is hozzáférek a gombjaihoz az alsó élén és a felsőn, tehát ezért azt választottam.)
Nem is vettem volna meg, ha nemtudja ezeket a fícsöröket.

Ja, és nemhallok rajta sistergést, susogást, egyéb alapzajt, amire sfln kolléga utalt.
Jólenne meghallgatni egymás példányát, hogy ő mire gondol, illetve , hogy én hallom-e az övén ugyanazt, hátha csak a fülemet kéne kimosatni.
Most kíváncsivá tett... :DDD :Y

(#14229) raven12 válasza maláj (#14227) üzenetére


raven12
senior tag

nem kell ám dombornyomott kártya, elég egy akármilyen banki számla akárhol.

(#14230) slfln válasza Luissimo (#14228) üzenetére


slfln
senior tag

Ha nagyon fülelek a Vsonic-cal is hallom, pedig az 50ohm, a Beyer 12ohm-jával meg tisztán észlelem. Ezt produkálja az akksi feltöltöttségétől függetlenül bármikor. Ez fakadhat több okból is, de lehet csak az erősítő áramköre zajos. Passz, nem értek hozzá. Nagyon magas frekvencia, a 15-16khz-es teszthangok visítanak ilyen szinten. Zene alatt már nem hallom természetesen, és ha teljesen csend van a felvétel alatt akkor sem érdekes módon.

(#14231) themebuilder válasza slfln (#14230) üzenetére


themebuilder
senior tag

Fuze+-nál ugyanez az eset. Ha csatlakoztatod a fülhallgatót, akkor egyből megjelenik egy minimális még hallható alapzaj (kissé zavaró). De a lejátszás közben már szinte észre se lehet venni, még akkor se ha csend van a zenében.

Úgy vettem észre, hogy az akkumulátor töltöttsége nem befolyásolja itt.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14232) zodo válasza maláj (#14227) üzenetére


zodo
nagyúr

Látom alakul a pite.
Most már én is szorítok hogy mihamarabb meglegyen. ;)

(#14233) themebuilder válasza maláj (#14222) üzenetére


themebuilder
senior tag

Rosszul nézed, mert ez olcsóbb elvileg ha 4GB-ról van szó.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14234) raven12 válasza themebuilder (#14231) üzenetére


raven12
senior tag

a sima Fuze-nál viszont nulla az alapzaj, szuperézékeny 8ohm-os fülessel se hallani semmi háttérzajt, se menüben, se zene közben. Persze értelmes hangerőn, de ha jól emlékszem maxon se volt fejessel.

(#14235) slfln válasza raven12 (#14234) üzenetére


slfln
senior tag

Még annyi, hogy az emlegetett alapzaj a hangerő tekergetésétől függetlenül konstans megvan, és nem erősödik tőle. Továbbá független a kijelző megvilágítottságától, háttérfény erejétől is.
Amúgy bootolás alatt a leghangosabb, amíg a bejelentkező képernyő el nem tűnik, akkor egy halk kattanás után redukálódik nagy mértékben és valamivel mélyebb tónusúra vált.

(#14236) themebuilder válasza slfln (#14235) üzenetére


themebuilder
senior tag

Fuze+-nál is hangerő tekergetésétől független. Viszont semmi kattanás nincs itt.
Amikor csatlakoztatod a fülhallgatót, onnantól kezdve ugyanolyan, nem változik semmit se.
Csupán jelzi, hogy feszültség alá került.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14237) need


need
addikt

Üdv…

Erről a FiiO X3 tud valaki valamit...?

Olvasgattam külföldi oldalakat de nem sok minden derült ki róla csak annyi hogy ebben a hónapban jelenik meg...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#14238) themebuilder válasza need (#14237) üzenetére


themebuilder
senior tag

Mindig az a új hír, hogy mikor jelenik már meg.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14239) themebuilder


themebuilder
senior tag

Samsung Galaxy S immár PMP formában is prohardver.hu hír

:U

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14240) Alg


Alg
veterán

Nálam van a P3 :C
Bővebben holnap.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14241) themebuilder válasza Alg (#14240) üzenetére


themebuilder
senior tag

Akkor várjuk a beszámolót róla. :K

Samsung YP-P3

Samsung YP-P3 médialejátszó

Samsung YP-P3 MP3 Player

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14242) tariattila válasza themebuilder (#14239) üzenetére


tariattila
veterán

ha nem lesz bennük gps akkor rubbis az egész... :DDD

(#14243) Alg


Alg
veterán

Hmm ez érdekes, már a P2 is ilyen volt:

Win7 alatt csak a sajátgépből látom, commanderbe be tudom valahogy pakolni? Ahhoz vagyok szokva... még shortcut-ot sem tudok csinálni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14244) themebuilder válasza Alg (#14243) üzenetére


themebuilder
senior tag

Az USB módnál nézd meg, hogy tudod -e állítani. Biztosan kell lennie ilyen lehetőségnek.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14245) themebuilder válasza tariattila (#14242) üzenetére


themebuilder
senior tag

A Pixmanián azt írják, hogy az összesben van GPS

A gyári oldalon ezt írják már a Samsung Galaxy Player 50-nél, így a drágább típusokból biztos nem marad ki:

Google Map for Android
Get to where you need to go faster and more efficiently with Google Maps.
The Galaxy Player 50 features a built in GPS and wireless network tracking system that provides instantaneous feedback on you location.
In addition, discover new services and areas of interest.

A Samsung Galaxy Player 70 koreai oldalánn is ki van írva a GPS. Nem hinném, hogy az EURO-s változókból hiányozni fog majd.

Samsung Galaxy Player 50-et már régebb óta kapni Magyarországon is.
A Samsung hivatalos angol (Brit) oldalán kint vannak ezek a logók, így az ott kiírt adatok szerintem megfelelnek a valóságnak:

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14246) Alg válasza themebuilder (#14244) üzenetére


Alg
veterán

MTP-re van állítva, win intézőben megy simán a másolás, csak szerintem ez a win7 hülyesége, hogy nem sima usb flash drive-ként kezeli, hanem külön médialejátszóként...

Szerk: Tesco? ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14247) themebuilder válasza Alg (#14246) üzenetére


themebuilder
senior tag

Frissítsd a szoftverét a hivatalos legújabb FW-re és utána próbálgasd ki a módokat!

www.tesco.com

Built-in GPS means planning your routes with Google maps is simple, and keeping in touch with friends and family has never been easier with access to Gmail and social networking.

Egyébként mintha a legolcsóbb Samsung Galaxy Player-t az 50-est csak egyedül fehér színben lehetne kapni.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14248) p_adam


p_adam
addikt

Nincs valakinek kapcsolata az USA-ban? Eléggé jó áron mennek ott a Clip+
lejátszók néha, mint ma is

(#14249) maláj válasza p_adam (#14248) üzenetére


maláj
őstag

betársulnék mert az ebay-es tag nem reagál :U

(#14250) Alg


Alg
veterán

Nos akkor Samsung P3:wall of text incoming

Ugyanazok kb. elmondhatók, mint a P2 esetében, kisebb változások történtek, valamint ami lényeges, hogy kapott FLAC és DivX támogatást, vibrációs motort(kapásból kikapcsoltam) és flash lejátszót (nesze neked Apple ;] )

Első kézbevételkor rögtön látszik hogy masszív darab, alu hátlap, üveg kijelzőborítás. egyetlen, kicsit illúzióromboló apróság, hogy a hangerőszabályzó gombok nincsenek teljesen passzentosan illesztve, kotyognak, a készüléket megrázva zörögnek. Működésben ezekkel sincs gond, szépen precízen járnak.

Menürendszer nem sokat változott, minden ugyanott van mint a P2-ben, újdonság hogy 3 oldalas a home screen, a váltásnál kicsit megakad, de nem vészes.

DNSe: van 1-2 újdonság a P2-höz képest, pl. van egy veszteséges formátum-javító, kb mint a cowon MP+Enchance-ja. Meg valami Wise Volume, ez a neve alapján talán Replay Gain lehet...

Hangról nem akarok nagyon írni, nekem tökéletes, a P2-nél leírtak érvényesek.

EQ szintén lásd P2. Itt megjegyeznék egy negatív változást: a P2-nál az EQ beállítási képernyőn van alul 4 iránygomb, amivel szépen egyesével lehet minden sávot változtatni. Na ez innen(és minden hasonló helyről ahol csúszka van) hiányzik, így az EQ állítgatás pain in the ass kategória az én nagy ujjaimmal, ez nem tudom kinek az ötlete volt, de nem érdemel dicséretet.

Film: még nem néztem saját anyaggal, a rajta lévő, egyébként igen szórakoztató kis animációs film alapján szép éles, élénk kép, nem mosódik, nem húz. Print Screen is van.

Van mégy egy rakás gyári widget amiből 90% használhatatlan csicsa, én csak a naptárat, a jegyzetfüzetet és a világórát tartom értelmesnek. (a többi ilyen érintésre elrepülő pillangó meg hasonlók.)

Általános sebességről: pár helyen azért látszik, hogy többet akartak belerakni mint amit a vas bír, a legjobban az albumnézet lapozgatós fajtája fogja meg, valamint kicsit várni kell, míg elkészíti a cirka 14Gb-nyi zenéről a teljes listát (fél mp körüli lag).

A Bluetooth kihangosító nagyon okos és hasznos dolog, nem kell telefon után kotorászni ha hívnak.

Nagyjából ennyi lenne, szerintem a mostani 35K körüli kategóriában abszolút nyerő választás, akár a Cowon S9 helyett is.

Szerk: 2.18-as FW van rajta jelenleg, a legújabb 2.22 lényegi újításokat nem tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.