Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) schawo válasza DBAtti (#14550) üzenetére


schawo
titán

Én csak a saját tapasztalataimat osztottam meg. Épp ezért most úgy csapom be magam, hogy a számaim fele van FLAC-ban, másik fele mp3-ban, így nem tudom, hogy éppen milyen szól, és nem kezdem el keresni a nem is létező hibát.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14552) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sziasztok.

Érdekelne, hogy milyen lejátszót érdemes venni 10-12k-s árkategóriában.

Ami fontos lenne:
-(árkategóriához képest) szép hangzás
-tartósság
(-nem árt, ha jól bírja az akksi)

A füles talán annyira nem lényeges. Memóriából elég a 2 GB is. Bővíthetőség sem kifejezetten fontos, persze az sem baj, ha megoldható.

Valakinek ötletek?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14553) Viktor77 válasza Synthwave (#14552) üzenetére


Viktor77
titán

Topiccím?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14554) Synthwave válasza Viktor77 (#14553) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

I see.

: R

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14555) themebuilder válasza Synthwave (#14552) üzenetére


themebuilder
senior tag

Egy gyárilag Manufactured Refurbished Clip+, Fuze-val szerintem jól járnál.

Utána meg érdeme rá felrakni a Rockbox-ot.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14556) bigmasterg válasza schawo (#14551) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem meg a többség flac-ben, mivel az ismeretlen forrásból származó mp3-aknál nagyon nagy a (minőségbeli) szórás.
Utána meg már úgy voltam vele, hogy minek mp3ba konvertálni, ha már úgyis flac-ben van meg. :)

Viszont kisebb tárhelyű (pl 8gb-os) mp3 lejátszó esetén egyértelmű, hogy csak mp3at rakok rá. (amit kell meg átkonvertálom)
Sony mp3 lejátszóm (bővíthetetlen) 8gb-os volt, az is kicsi lett egy idő után, pedig csak mp3 volt rajta.
Utána az ipod-ra (64gb) pakoltam apple lossless-t is (itt meg flac-ből kellett erre konvertálni :F ), de eléggé zavart az itunes kötöttsége és a sony hangját jobban szerettem.
Így most SGS lesz a következő. Ebben 8gb beépített és egy 8as kártyám lesz. Szerintem erre sem fogok flac-et pakolni, mivel progik, képek, videók(filmek) mellett nem lesz zenére 8gbnál több helyem.
Max akkor pakolnék rá flac-et, ha lenne egy 32-es vagy 64es (ezt nemtom kezeli-e) microSD-m hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14557) themebuilder válasza bigmasterg (#14556) üzenetére


themebuilder
senior tag

Max kapacitás.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14558) Tim82 válasza postajoska (#14526) üzenetére


Tim82
nagyúr

Időnként vannak olyan korszakaim, amikor az utazási-multimédiás-mobilnetezős-telefonálós igényeimet céleszközök helyett all-in-one kütyükkel szeretném megoldani. Volt pár éve egy kísérletem egy WinMo-s HTC Wizarddal, most meg hasonló cipőben járok egy Samsung Galaxy S-sel. Igazából egyetlen dologban jobb a Galaxy S a Cowon D2-mnél és az a bluetooth. Minden másban kompromisszum úgy általában egy okostelefon egy jobb minőségű céleszközhöz képest. Viszont amennyire én utálom a zsinórokat, egyelőre elvagyok ezzel, a munkahelyemre úgyis beköltöztettem egy tartalék micro-USB töltőt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14559) schawo válasza bigmasterg (#14556) üzenetére


schawo
titán

8 gigás kártyám van, és részben FLAC részben saját konvertált mp3-kat tartok rajta, a belső tárhelyen viszont nem tartok zenét, mert elférek a memóriakártyán.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14560) Synthwave válasza themebuilder (#14555) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi neked is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14561) csyo válasza maláj (#14377) üzenetére


csyo
senior tag

köszi, kiprobálom!

Amugy külföldön élek, így már megszoktam, hogy külföldről rendelek...
Igaz, amig otthon laktam, akkor irtoztam én is...

De ugyanugy emberek laknak itt is, és mindenhol.. Csak ovatosnak kell lenni, ahogy a PH-n is. (megbizhatság. visszajelzések tanulmányozása, stb)

Legyen szép a napod!

(#14562) csyo válasza maláj (#14377) üzenetére


csyo
senior tag

olvass visszább vagy keress rá a hangos, stb. szavakra
amúgy tedd Canada-ra vagy USA-ra már nem tudom melyik volt és rögtön "rendes" hangja lesz

hol teszem Canada, vagy USA-ra?
mert a beallitasokban semmi ilyet nem látok:-( :W

Legyen szép a napod!

(#14563) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok!

Érdekelne, hogy mennyiért lehet mostanság (postával, mindennel) hozzájutni egy refurbished Sansa Fuze-hoz/Clip+-hoz?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14564) csyo válasza csyo (#14562) üzenetére


csyo
senior tag

köszi meg is találtam a választ!

Mindenki irja, hogy USA beállits, de olyan nincs sehol...
Miért nem azt irjátok, hogy resetelni kell, hogy hangosabb legyen...

azaz gyári beállítások visszaállítása, és Amerikát kiválasztani régióként...

másképpen nem lehet módosítani, csak resettel.
Ez elérhető a menüből, és a zenék sem tűnnek el róla.

Most már meg vagyok elégedve vele, sokkal jobban szól!

Europai beállításon max hangeron erolkodik, és nem szol szépen, mivel az EQ-t is az égig kellett huzni, hogy hallatszon a nagy háttérzaj mellett..

köszi ennek a HSZ-nek:itt irja le hogy resetni kell

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#14565) Dottore válasza Tim82 (#14558) üzenetére


Dottore
addikt

Szintén voltak ilyen kísérleteim. Egyenlőre bőven van létjogosultsága a céleszközöknek.

(#14566) Tim82 válasza Dottore (#14565) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó lesz az "egyelőre"-nek is. Na jó, grammar nazi mode off. :)

Egyébként visszaálltam a Cowon D2 + Galaxy S együttes hurcolására, D2 zenére - telefonálásra, sms-re, emailre, alkalmankénti netezésre Galaxy S. Ha meg olvasni szeretnék, bedobom a Tab-et a hátitáskába. Igazából még így is mindennel együtt egy-másfél kg összsúly alatt vagyok (Cowon D2 + CX300; Galaxy S + Dell BH200 bluetooth headset; Galaxy Tab). Már csak a CX300-at kell lecserélnem valami jobb agybadugós fülesre.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14567) schawo válasza Tim82 (#14566) üzenetére


schawo
titán

Mesélj, milyen okból döntöttél így?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14568) Tim82 válasza schawo (#14567) üzenetére


Tim82
nagyúr

Leginkább amiatt, hogy a Cowon D2 sokkal hosszabb ideig bírja akkuról. A Galaxy S + Dell BH200 kombináció esetén egyszerre két eszközre is kellett figyelnem, hogy bírják-e szuflával. Hangminőségre a D2 + CX300 egy kicsit jobb (nem, nem kísérleteztem Voodoo Sound-dal, nem szoktam igazán belemászni az okostelefonjaim lelkivilágába, tehát egy teljesen gyári Froyo ROM-mal rendelkező, nem root-olt telefonról van szó), a D2 + normális füles sokkal jobb lesz (oké, itt lehetne mondani, hogy egy jó füles a Galaxy S-sel is jobb lenne). Az Android-os zenelejátszó alkalmazások funkcionalitásban mindig hagynak számomra kívánnivalót, vagy van valamilyen engem bosszantó hibájuk (pl. Winamp szereti magát "befészkelni" és akkor is aktivizálni magát, hogyha másik alkalmazással szeretnék zenét hallgatni, amit a BT füles Pause/Play gombjával megállítani vagy újraindítani akarok - hogy csak egy példát mondjak), ami egy jól átgondolt kezelésű, dedikált DAP-nál nincsen meg, valamint BT fülessel időnként meg-megszakad a hangátvitel folyamatossága egy-egy tizedmásodpercre. Pedig a telefonon való zenehallgatás fő vonzerejét számomra a "-1 eszköz, -1 vezeték" elve jelentette.

Ja és nem utolsó sorban pedig a Galaxy S-ben 4 GB-os microSD kártyám van, a D2-ben pedig 16 GB-os normál SD, amin bőven több zene fér el, akár veszteségmentes formátumban. (Nem, jelenleg nem szeretnék nagyobb microSD-re költeni, nem fér bele most a keretbe - legutóbb szívtam egy szériahibás 32 GB-os Kingmax microSD-vel, szerencsére az eladó korrekt módon visszavette, de cseréltetni nem tudta, így visszaadta a pénzt.)

Kísérletnek mindenesetre ígéretes volt, elég sokáig - kb. 2-3 hónapig - használtam így, a Dell BH200 BT füleshez képest kifejezetten jól szól, valamint önmagában egyik felsorolt dolog sem érne fel a tűréshatáromig. Most is igazából az akkuidő volt a lényeges szempont, hosszú távon fontosabbnak találtam a telefon minél hosszabb készenléti idejét, mint az azon való zenehallgatást. (Ilyen szempontból szinte mindegyik okostelefon kompromisszum volna a maga light-os használat melletti max. 2 napos üzemidejével, de ezt el tudom fogadni a tudása miatt.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14569) schawo válasza Tim82 (#14568) üzenetére


schawo
titán

Csak zenei üzemidőben a Galaxy verhetetlen. Ha csak folyamatos zenelejátszás a cél, akkor 60-80 órát bír egy töltéssel (telefon és internet használat kizárásával). Persze ez nem működik, mert nem azért visz magával az ember egy internetes telefont, hogy csak zenét hallgasson rajta.

Egy javaslatom azért van, mégpedig hogy próbáld ki a poweramp nevű lejátszót a winamp helyett.

Szerk: Még valami. Csak Marketes alkalmazásokkal feltehető a voodoo, ha gondolod. Az első egy root alkalmazás, a másik meg a voodoo. A roottól pedig nem kell félni, nem csinál az semmi rosszat, vagy tiltottat.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14570) Tim82 válasza schawo (#14569) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze ez nem működik, mert nem azért visz magával az ember egy internetes telefont, hogy csak zenét hallgasson rajta.

Sajnos, ez egy elég komoly érv számomra a külön céleszköz mellett, ha fontos a készenléti idő, illetve az egyéb funkciók kihasználása.

Egy javaslatom azért van, mégpedig hogy próbáld ki a poweramp nevű lejátszót a winamp helyett.

Ez kipipálva, de nem jött be. Már nem emlékszem a pontos okára, de rekord sebességgel került az app a kukába.

A roottól pedig nem kell félni, nem csinál az semmi rosszat, vagy tiltottat.

Nem félek a root-olástól, egyszerűen kényelmes vagyok és használni szeretném a telefont, nem pedig turkálni benne (nincs annyi időm, energiám és elszánásom egyelőre, hogy nekiüljek, mert akkor már valószínűleg valamilyen, a gyárinál gyorsabb ROM-ot is kipróbálnék, pl. Darky's-t, tehát a root csak az első lépés lenne). Amúgy tudtommal a garancia elvileg elveszik vele - persze, mintha nem lenne így is könnyen és nyom nélkül visszaállítható a gyári állapot.

Mindenesetre köszönöm a segítséget, lehet, hogy még visszatérek a "Galaxy S all-in-one" projecthez. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14571) veector


veector
senior tag

Azt kell hogy mondjam, hogy a Clip+ brutáljó.

(#14572) rankesz válasza Tim82 (#14570) üzenetére


rankesz
veterán

próbáld ki a voodoo sound-ot, hidd el csodát tesz az sgs hangjával!
Tényleg, fel is teszem az új galaxyan kernel-t, ebben már az új, V10-es voodoo van...

(#14573) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ma egy olyat csinált az Clip+ om, hogy nem kapcsol be. Nem tölt, se semmi. Rádugom gépre, kiírja hogy valami hiba van az eszközzel. Ötlet? Gondolom ez szervíz.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14574) DarkGubi válasza Ł-IceRocK-Ł (#14573) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Halálpontosan ugyanígy jártam a múlt héten. A héten viszem én is szervizbe.
Csak halkan megjegyzem, hogy 2 Clip+ van a családban, kb. egy idősek a készülékek és az egyiken legalább egy éve Rockbox van, a másikon meg nem. Na melyik ment tönkre?
A gyári firmware-rel rendelkező Clip+.
Rockbox, mert megérdemlem :)

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#14575) themebuilder válasza Ł-IceRocK-Ł (#14573) üzenetére


themebuilder
senior tag

Reset-et is próbáltad?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14576) Ł-IceRocK-Ł válasza themebuilder (#14575) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Próbáltam, de semmire nem reagált. Már visszavittem a boltba, általába szerencsétlenül járok ilyen dolgokban, szóval félelmem nem alaptalan, hogy ezzel is szívni fogok. De a remény hal meg utoljára.

DarkGubi: ha megússza a Clip+ om, felrakom rá a Rockboxot!!!

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14577) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Sziasztok,mi a véleményetek erről?
samsung yp-u3

(#14578) themebuilder válasza N Miklós (#14577) üzenetére


themebuilder
senior tag

Samsung YP-U3 miniteszt

Remek kis lejátszó, de újan már ebben az árkategóriában gyártón belül is kaphatsz jóval nagyobb tudásút.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14579) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Egész jó a galaxy S voodoo sound-al (ez sokat jelent).
Még a nehezebben hajtható fejhallgatókkal is egész tűrhetően szól. :K

(#14580) adnoctum18 válasza Ł-IceRocK-Ł (#14573) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Az en sima Clipemet csereltek ilyen esetben lazan.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#14581) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Két kérdéssel jöttem ide. Lassan egy éve olvasgattam, kérdezősködtem, és vettem egy Sandisk Sansa Clip + lejátszót. Jól szólt, de elég hamar nekiadtam a lányomnak, mert amire legtöbbször használtam volna, pont arra volt kevés a készülék. Rádiót hallgattam volna vele, de annyira kevés volt az érzékenység bármilyen fülessel, hogy az ember ha a fejét forgatta, már szakadozott a vétel. Volt egy telefonom, Samsung S5230 (Star), na nekem az az etalon, marha jó rádiója volt, szépen befogott mindent. Ha tudnátok ajánlani olyan lejátszót, aminek tényleg jó a vétele, buszon is használható, az jó lenne. Amit még szeretnék megkérdezni, hogy a letört csiptető a clip+ készülékre beszerezhető, házilag cserélhető?

(#14582) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Helló szeretnék venni valami mp3 lejátszót
a lényeg az hogy legyen nagy a kapacitása min 64 Gb de lehet 160 is.
keretet nem mondok mivel nem ismerem az árakat de előbb utóbb megfogom:)

Szépnapot!

(#14583) Xaels válasza Dexter-2000 (#14582) üzenetére


Xaels
félisten

iPod classic, Cowon X7.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14584) Ł-IceRocK-Ł válasza adnoctum18 (#14580) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De nekem le van törve róla az övcsati.
Szóval nem tudom mi lesz.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14585) Dexter-2000 válasza Xaels (#14583) üzenetére


Dexter-2000
őstag

az ipod classic jónak tűnik, köszi.
Véletlenül az nem tudod hogy zenét róla lemásolni a gépre lehet?

Szépnapot!

(#14586) Xaels válasza Dexter-2000 (#14585) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem csak Touch-om volt, de attól is hamar szabadultam, ebben nem tudok segíteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14587) Ł-IceRocK-Ł válasza Dexter-2000 (#14585) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az itunessel próbáld meg.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14588) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

rendben köszi a segítséget :R

Szépnapot!

(#14589) Dottore válasza Zoli bácsi (#14581) üzenetére


Dottore
addikt

Még soha nem volt olyan lejátszóm amiben a beépített rádió minden körülmények között hallgatható lett volna. Nem biztatnálak túl sok jóval. A mostani is (Sony X1050) dettó, van ahol jó a vétel de ha felszállsz a buszra, akkor nagyon nem kell attól félned, hogy pöpec marad a hang.

Azt hiszem a legjobb megoldás számodra ha veszel egy Samsung S5230 telefont. Elég olcsón hozzájuthatsz.

(#14590) Luissimo válasza themebuilder (#14578) üzenetére


Luissimo
veterán

a tesztről lerí, hogy elavult kissé, és aki írta, annak sem nagyon volt fogalma a MTPról(ről:-))
ilyen tesztet énis írok, bármikor, bármiről .:-) :DD :))

(#14591) N Miklós válasza Luissimo (#14590) üzenetére


N Miklós
csendes tag

:DD

(#14592) tariattila válasza Luissimo (#14590) üzenetére


tariattila
veterán

szívesen olvasgatnék ilyen általad írt teszteket... légyszíves szabadidődben fókuszálj erre!!! :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#14593) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Van nekem egy Samsung JH-J70 20 gigas mp3-am amely sajnos nem birja a rázkódást és állandóan megáll, lefagy. Eddig egy évig birta a futásaimat meg a zsebben hordozást, de mint ahogy kiderült ez merevlemezes és valószínű a sok rázkódástól nem lesz a régi.
Ezért gondoltam rá hogy venni kéne egy olyat amit nem zavar ha futok benne, vagy ha zsebben van. Tudnátok olyan mp3-at ajánlani amivel lehet futni és nem zavarja, lehet rá mp3-as számokat rakni gépről és 4-5 gigás kb? Nem igazán értek a mai mp3-hoz, nem tudom melyiket érdemes venni ami jól is szol, nem gagyi de jó lenne futásokhoz. Nem zavarná a rázkódás.
Előre is köszönöm a választ!

(#14594) schawo válasza Robinhofan (#14593) üzenetére


schawo
titán

Pillants fel a topic címére. Futáshoz Clip+!

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14595) Slownz


Slownz
senior tag

félrement, törölhető

[ Szerkesztve ]

(#14596) Luissimo válasza tariattila (#14592) üzenetére


Luissimo
veterán

most perpillanat egháltalán nincs szabadidőm, mert a tengerparton senyvedve a túlélésért küzdök keményen, de ha túlélem eztet a meleg helyzetet, akkor lehet írok egy tesztek a sós tengeri fuvallatok hatásáról a faggyúmirigyek működéséről, vagy a jeges ouzo és a hideg sör kölcsönhatásáról.

most éppen a kabócák hangkeltési mechanizmusának működésével vagyok elfoglalva és hogy miért hajnali 2 és 5 között a legaktívabbak :-) :-) :DD

(#14597) szponzor


szponzor
senior tag

A közeljövőben szeretném cserélni barátnőm Clip+-án lévő gyári firmware-t Rockbox-ra. Van valami kockázat vagy garanciavesztés a váltás során?
A fő ok, hogy van egy kis gond a flac lejátszással, aztán gondoltam, hogy a Rockbox jó ötletnek tűnik.
Magyar nyelvet lehet hozzá beszerezni? Milyen előnyei vannak Clip+-on a gyári firmware-rel szemben?

(#14598) korpicschess válasza szponzor (#14597) üzenetére


korpicschess
veterán

Én is fel fogom tenni valszeg, nekem halk.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#14599) Slownz válasza korpicschess (#14598) üzenetére


Slownz
senior tag

Állítsd át a régiót Európáról Amerikára és nem lesz halk :)

(#14600) Slownz válasza szponzor (#14597) üzenetére


Slownz
senior tag

Garanciavesztés veszélye nem áll fenn, ha valami gond lenne, fogod és leformázod eredeti állapotára a lejátszót és úgy viszed vissza.

Magyar nyelv van hozzá, előnye a részletesebb eq, letisztult menürendszer, (játékok), sokkal több beállítási lehetőség stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.