Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) themebuilder válasza PR0JECTNR56 (#15599) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha van rá lehetőséged akkor próbálj ki egy ilyet is: Samsung Galaxy S WiFi 5.0. 45 ezer forint körül már hozzá lehet jutni.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15602) toth87


toth87
tag

sziasztok én ma kaptam meg ezt a lejátszót : http://www.kozpontiszalon.hu/nwzb162fb.html

vannak némi aggályaim a dologgal,lehet hogy velem van a baj de észre vettem a hátulján lévö cimke szegényes tatalmát,amin többek között az állt hogy "made in china",ezzel még nem is lenne baj ha nem láttam volna ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=-v9p5aG_lbs
ami ugyan ilyen tipusu készülék és teljesen mást tartalmaz a cimke a hátulján és nem "made in china",plusz olvastam erröl nem is olyan régen egy tesztet amelyben az állt hogy fémtárcsás a zene váltó,na most ami ezen van tök gagyi műanyag,és már elsö zeneszám váltásnál is érzödik,hogy nem fog éveket ki huzni a kis pattanos kapcsoló benne,jogosak az aggályaim? csak egy sima mp3 lejátszóra lett volna szükségem,ezért futárral együtt 16000 ezret fizettem,hol kezdödik a "sima" legstarpa biróbb mp3 lejátszó ára?most vagy egy kinai gagyi került hozzám,vagy a sony is egy nagy szar lett mint minden más a világon,és már nem azt a minöségi csúcsot képviseli mint ezelött 10 évvel,amikor még meg vett az ember egy méreg drága walkmant(kazettás) és rá volt vésve a hátuljára hogy "made in japan",csalódtam sajnos de ez van,tönkre megy,aztán jól meg nézem utánna hogy mit veszek,a másik bosszantó dolog meg az hogy egy rohadt magyar nyelvü könyve sincs,az nélkül még meg lennék,de hogy zene lejátszás közbe elsötétül a kép,és valami kis gagyi screensaver szerü akármi 10 másodpercenként ki világitja elég bosszantó,aki tud valamit erröl a lejátszoról megköszönném ha irna pár dolgot,köszi :((

(#15603) mrlujoak válasza toth87 (#15602) üzenetére


mrlujoak
veterán

Huh.

Lassan már minden made in China, mert a nagyok is gyártatnak.
Ez a modell a Sony alap Walkman-je.
A tárcsa csak fémhatású, de nem az, ha jól emlékszem a menüjében a led-es villogás kikapcsolható.

Ezért a pénzért Sony-ból nem fogsz "jobbat" kapni, ellenben a hangminőség még mindig kell, hogy kárpótoljon, mert ebben az ársávban nagyon jó.

Ha pedig gyanúd merült fel, hogy Te hamisítványt vettél, irány az egyik bemutatóterem, vagy nagyobb üzlet, mondjuk MediaMarkt, és ha van - múlt hétvégén volt - akkor a kiállított darabokkal hasonlítsd össze, és ha a gyanúd igazolódni látszik, jelezd a kereskedő felé...

Egyébként ez a modell 9500 forinttól már hozzáférhető...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15604) toth87 válasza mrlujoak (#15603) üzenetére


toth87
tag

én értelek de mi az a pénz amiért a sonytól sima mp3 lejátszót minöségibbet kapok?mert nekem csak mp3 kellet,vagy hol kezdödik egy sima mp3 lejátszó ami nagyon minöségi? arról már nem is beszélve ami a youtubos videon van legalább angolul van rávésve valami,erre meg portugálul,én is láttam sokkal olcsobban ilyen lejátszót,de ott csak jövöhét szerdán lett volna raktárba,és akkor még két nap mire ide ér vidékre,ebböl kifolyolag nem is tudom a bemutató terembe össze hasonlitani,mert kicsit messze lakom(240km) a hang minöségével nem lenne baj,de a hangereje nem fog károsodást okozni, a satiom hangosabb,és hasonló tisztaságú,hát ebböl is tanult valamit az ember,most nézhetek másikat....a ledes világitást ki kapcsoltam,csak lejátszás közben a kijelzö mindig ki világit 15 másodpercenként,ez az ami idegesit,mert este zavaró lesz,,,,na mindegy,,csak azért irtam ide hátha valaki ilyet akar venni,és legalább meggondolja.

(#15605) mrlujoak válasza toth87 (#15604) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha valaki olcsón akar venni Sony lejátszót, "csak" ez jut neki.
Ezért is hívják belépő modellnek.

Egyébként ha meg nagyon kukacoskodni akarnék, jó, hogy a Satio-d hozod fel. Mennyi is volt? :)

Nade nem kötekedésképp. Aki ennyiért Sony terméket akar venni, annak tudnia kell, hogy ennyiért mit várhat.
Hangszínek állítgatásával - beállításával - és más füles (mondjuk in-ear) használatával az általad kevésnek vélt hangerőn is tudsz javítani, méghozzá sokat.
(mert ha passzentosabb minőségibb fülest használsz, ugyanazért a zeneélményért kevesebb hangerő is elég)

Ez nagyon szubjektív, mármint, hogy mi az a pont, ahonnan egy nagyon minőségi mp3 lejátszóról beszélhetünk.
Egyébként meg az a szint (pont) nem ez az árszint... :)

A termékeken lévő feliratok pedig termékpiaconként eltérők lehetnek, hiszen van régió, ahol valami kötelező, legyen az figyelmeztető matrica/felirat stb.
Mondom, menj el egy olyan boltba, ahol meg lehet tapizni, és ha radikális minőségi eltérést tapasztalsz, élj kifogással a kereskedődnél.

A kijelző világítását is elvileg be lehet állítani, nézd meg!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15606) magic_screen válasza toth87 (#15604) üzenetére


magic_screen
csendes tag

Alapból a hangerő korlátozva van, gondolom ki lehet kapcsolni ezt a funkciót a Sonynál is (AVLS-nek hívják a menüben)

(#15607) toth87 válasza mrlujoak (#15605) üzenetére


toth87
tag

nem akartam olcsón venni mp3-at,de ez tünt kompaktnak kicsinek,és sima mp3,ha ugyanez a lejátszó 30-ba került volna akkor is megveszem,de nem voltam tisztába vele honnan indul az ár/minöség dolog,de igazából most se vagyok :( láttam itt nagyon dicsérik a sansa-t,meg hasonló lejátszokat ,csak az a baj hogy nekem tényleg nincs szükségem mp4,meg divx meg hasonló formátumok lejátszására,csak szimlpán mp3,hogy ne a telót keljen nyuzni,a satio a méreteivel nem tul kompakt,ezért gondoltam valami kis kütyüre.Az AVLS ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#15608) Argos válasza toth87 (#15607) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hátha segít kicsit a saját okfejtésem, én ezért vettem Clip+ -t.

mod.: off

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#15609) schawo válasza toth87 (#15607) üzenetére


schawo
titán

láttam itt nagyon dicsérik a sansa-t
csak az a baj hogy nekem tényleg nincs szükségem mp4,meg divx meg hasonló formátumok lejátszására

Azokkal nem is fogsz más lejátszani, csak audiót.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15610) toth87 válasza schawo (#15609) üzenetére


toth87
tag

jó de mivel a sansa mp4 képes igy a paraméterei is mások,(meg az alakja) ezért nem is nézek ilyen irányba,de tudna nekem mondani egy méregdrága kiváló minöségü mp3-at? ami csak mp3,a jövő hónapba 35-öt rászánok,ezért meg köszönnöm ha irna valaki ilyesmit.

(#15611) schawo válasza toth87 (#15610) üzenetére


schawo
titán

???

[link]

Ezen te nem játszol le semmilyen videót, és nehogy már ez túl nagy legyen. Ez az egyik legkisebb lejátszó a piacon. És az egyik legjobb hangú, és az egyik legolcsóbb, és az egyik ...

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15612) Balajutsu


Balajutsu
csendes tag

Sziasztok!

Kértem véleményt korábban, hogy futáshoz milyen lejátszót ajánlotok.
Két alternatíva maradt:
SANDISK Sansa Clip+ MP3 lejátszó 4 GB -10 644 Ft
SAMSUNG YP-U6AB MP3 lejátszó - FM - 4 GB -14 177 Ft

Szeretnék még tanácsot kérni, hogy milyen fülhallgatót ajánlotok ezekhez a lejátszókhoz, ami biztos nem esik ki a fülemből, és jó minőségben szól. Erre a keret 7-8e Ft.

Előre is köszi!

(#15613) schawo válasza Balajutsu (#15612) üzenetére


schawo
titán

Válaszd a Clip+-t és mellé egy Xears XE200PRO-t.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15614) Balajutsu válasza schawo (#15613) üzenetére


Balajutsu
csendes tag

Köszi a tanácsot!
Azt el tudnád mondani ilyen fülest honnan tudok beszerezni és kb mennyiért?

(#15615) schawo válasza Balajutsu (#15614) üzenetére


schawo
titán

www.xears.com
KLANGFUZZIS kupon kóddal minden füles szállítással együtt 38 euró. De meg ne forduljon a fejedben bármi mást rendelni, mint az XE200PRO, vagy a TD-II/III. ;)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15616) Balajutsu válasza schawo (#15615) üzenetére


Balajutsu
csendes tag

Ohh, ránéztem és el is fogyott már az XE200 PRO:((((
A TD-II/III közül melyiket érdemes inkább venni? Ahhoz is van annyi féle harang?
És tényleg ezek is 38 euróért vehetők a kóddal?

Bocs, ha értetlenkedem, és köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#15617) Bodor válasza toth87 (#15610) üzenetére


Bodor
veterán

Miért baj az, ha tud MP4-et is játszani, ha nem nagy és ez a képesség nem csökkenti az audió lejátszás minőségét?
Ha méregdrága kell, akkor pl. ott van a Cowon C2, 39K-ért megkapod, de szerintem nem lesz szebb hangja, mint egy sanza-nak. Ha csilli-villi drága dolog kell, akkor persze határ a csillagos ég, schawo biztos tud neked ilyeneket is ajánlani. Ár/érték arányban viszont sanza a legjobb, hidd el .
10K ( itt a prohardveren még olcsóbb ) a 2 Gb-os lejátszó, hozzá veszel egy 32 GB-os Class 10 Kártyát max 12K-ért, és 22K-ból meg is van a kiváló minőségű, kiváló hangú, nagy tárkapacitású MP3 lejátszód! A maradék pénzből pedig amit rászántál, inkább vegyél egy minőségibb fülest, meg esetleg egy hordozható füles erősítőt, hogy tényleg minőségi legyen az a zenehallgatás....

(#15618) Bodor válasza Balajutsu (#15616) üzenetére


Bodor
veterán

A XE200PRO Walnut Edition-t válaszd! Belsőre az is ugyanolyan mint a sima ( fekete) 200 Pro.
Tényleg mindegyik 30+3 EUR.
Szerintem mindegyikhez kapsz sokféle harangot.
Itt egy teszt a TD-III-asról, ahol kitérnek a TD-II-re is, így talán könnyebb lesz dönteni.
Szerkesztve:
idézet a tesztből: Hangminőség
Aki részletesebben kíváncsi a hangminőségre, bátran olvassa el a TD100 II-es tesztjének azonos nevű pontját, ugyanis a TD100 III-as teljesen azonos minőséget produkál minden tartományban, ugyanazzal a szilikon haranggal, azonos lejátszóról, azonos zeneszámokkal.

Szóval elég ha azt választod amelyik jobban tetszik...
( én az 200Pro-t választanám)

[ Szerkesztve ]

(#15619) toth87 válasza Bodor (#15617) üzenetére


toth87
tag

de nekem csak egy szimpla mp3 kell,semmi extra,és nem a csili viliröl beszéltem,olvass visszább miböl indult a dolog,de nem létezik csúcsminöségü sima mp3? a sansa nekem személyszerint nem tetszik külsöre,egy hasonszörü tetszene mint amivel be fürödtem sony nwz b162f ,ilyesmi kéne jó minöségbe,ez a keresés abból indult,hogy az egyik itt lévö tag firtatta hogy amennyiért ezt a sony-t vettem nem kapok csúcsot,oké akkor irja le valaki hogy SIMA MP3-ból hol van a csúcs.ezt már nem tudom jobban ki hangsulyózni.

(#15620) schawo válasza toth87 (#15619) üzenetére


schawo
titán

Hányszor írjam még le, hogy Sansa Clip+? Ez egy csúcsminőségű mp3lejátszó. Mit nem lehet ezen érteni? Olvasni is tudsz, vagy csak írás órákon voltál ott? :W

Bocs, de egyszerűen kiakasztó, hogy öt embernek tízszer kell ugyanazt leírni.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15621) Bodor válasza toth87 (#15619) üzenetére


Bodor
veterán

Best 5 MP3 players
Valószínű, hogy nem véletlen, hogy az első 5 legjobb lejátszóban kettő sandisk. . .Ha nem tetszik akkor sajnálom, mert te valószínű, hogy nem csúcs hangminőségű, hanem csúcs kinézetű lejátszót keresel... Pl. A cowon oldalán nagyon szépek vannak, meg drágák is :D
És igen, ismétlem magam. Hiába van jó lejátszód, ha nincs hozzá jó fülesed, szóval több komponensű a dolog...

(#15622) toth87


toth87
tag

figyeljcsak de nem érted meg hogy nem tetszik??? semmi formája nincs,ez a lejátszó 10 ezerért a csúcs? mert mrlujoak nekem azt irta amennyiért a sonyt vettem(központiszalon.hu) jobbat nem kapok,na most ez a sansa még olcsóbb is,azt hittem létezik más mp3,de itt mindenki sansa ,sansa, egyáltalán ez milyen gyártmány?olvastam erröl a sansáról hogy a hangminösége rendben van,de nem tul hangos,nekem meg az fontosabb lenne.igazából ez a sony nwzb162f tetszett volna,de szar gaygi kinai,kidobtam rá 14900+postaköltség,ezért gondoltam arra hogy valami jóval drágább biztos jobb anyagminöségböl áll össze+hangosabb,ezért szerettem volna hogy aki tud valami drágább és tényleg jobb teljesitményüt az irjon,nekem nem tetszik a sansa sajnálom,

(#15623) Bodor válasza schawo (#15620) üzenetére


Bodor
veterán

"a sansa nekem személyszerint nem tetszik külsöre,egy hasonszörü tetszene mint amivel be fürödtem "

hát nem érted, hogy mindegy, hogy mit írunk??? :DD :DDD :)) :F :W

(#15624) toth87


toth87
tag

végülis mindegy mert eddig csak sansa volt irva...............

(#15625) schawo válasza toth87 (#15622) üzenetére


schawo
titán

ez a lejátszó 10 ezerért a csúcs? :W

egyáltalán ez milyen gyártmány?
A Sandisk egy amerikai cég, de mint minden más a világon, ezek is Kínában készülnek.

de nem tul hangos
Nettó baromság. Rendes fejhallgatókat is kihajt, nemám hogy IEM füleseket.

de szar gaygi kinai :W

biztos jobb anyagminöségböl áll össze
Öntsd le vasoladékkal :U

aki tud valami drágább és tényleg jobb teljesitményüt az irjon
Sok sikert.

---
El nem tudom képzelni, hogy mit keresel. Tehát: ne legyen nagy kijelzője, legyen vasból? Vagy írd már le, hogy szerinted milyen a jó minőségű mp3 lejátszó, amilyen ajánlatot vársz.

Mert szerintem:
kicsi, könnyű, jó a hangminősége, kicsi a kimeneti impedanciája, nagy a kimenő teljesítménye, bővíthető, könnyen kezelhető.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15626) toth87


toth87
tag

látom te nem látod át a helyzetem,most rendeltem 16 ért egy szart (ugyanilyet mint a képen) oké,csak annyit kértem hogy valaki irjon egy olyan mp3 at ami hasonloan néz ki mint ez (nem gyufásdoboz) és hangosabban szóljon mint ez,és ennyi egy sima mp3,ezek tényleg nagy elvárások.

(#15627) schawo válasza toth87 (#15626) üzenetére


schawo
titán

Igen, az, hogy hasonlóan nézzen ki, a nagy elvárás.

Ez pont olyan, mint azt elvárni, hogy úgy nézzen ki mint egy Trabant, de úgy menjen, mint egy Ferrari. Ha valaki nagyon akarna, gyárthatna Trabant formájú sportkocsit, de ennek ellenére most nem jut eszembe egy sem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15628) Bodor válasza schawo (#15627) üzenetére


Bodor
veterán

:C :C :C

(#15629) toth87


toth87
tag

látom ez a topik is a segitökészségen alapul vicces gyerekek,,,,,hé bodor én meg tapsolok az ati radeonodon,milyen szar már neked hogy ahogy kijön egy normálisabb game már keresgélheted is a driver fixet,már amikor van,told már el a biciklit,,,

(#15630) Alg válasza toth87 (#15622) üzenetére


Alg
veterán

mert mrlujoak nekem azt irta amennyiért a sonyt vettem(központiszalon.hu) jobbat nem kapok

Ezen nem csodálkozom ;]

de nem tul hangos,nekem meg az fontosabb lenne.igazából ez a sony nwzb162f tetszett volna,de szar gaygi kinai

Akkor semmi nem lesz jó, mert mindent azon a környéken gyártanak kb...
Ha meg nem elég hangos még IEM-el sem akkor vagy fül-orr gégészet, vagy egy ilyen amit ajánlani tudok.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15631) toth87 válasza Alg (#15630) üzenetére


toth87
tag

egy ilyet rendeltem most : http://www.electropark.hu/cowon-iaudio-c2-mp4-lejatszo-4-gb-feher-p73380.html többet nem költök már rá.

(#15632) Bodor válasza toth87 (#15629) üzenetére


Bodor
veterán

Nana! Én próbáltam segíteni, nem is kevés információval...
Hogy jön ide a videokártyám? No, mindegy... nem is ez a lényeg.
További jó keresgélést !

Szerkesztve
Tényleg csak gratulálni tudok a választásodhoz! Ez legalább jó drága 4 BG-os...
OFF

[ Szerkesztve ]

(#15633) mrlujoak válasza toth87 (#15626) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ok, ok, eddig elnéztem, hogy nagyon eltévedtél, de kérlek, ezt így ne!

"...most rendeltem 16 ért egy szart ..."

Az, hogy gyakorlatilag elképzelésed sincs, mit mennyiért szeretnél, megfejeled egy elsietett vásárlással...

Sony-ból újan már nem fogsz ilyen stílusú (azaz ujj forma, USB véggel kicsi kijelzővel...) zenelejátszót találni.
Régebben még voltak, én ma is ilyet használok 2006 óta...
NW-E003F

Ez akkor majd' 40E forint volt, és maximálisan elégedett vagyok vele...

Volt még ez a széria (bár ez nálunk nem nagyon volt elérhető) NW-Sxxx

Nagyon talán az E széria...

Vagy az újabb E...

Ellenben ezek közül egyik sem a 10+ Ezer forintos kategória.

Az, hogy vettél egy, a kategóriájában helytálló OLCSÓ Walkman-t, de az mégsem felel meg az elvárásaidnak, az maximálisan USER ERROR... :U

Add el mihamarabb, válassz valami mást, és tedd magad túl a "traumán"... :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15634) toth87 válasza mrlujoak (#15633) üzenetére


toth87
tag

köszönöm az infót ezek tényleg jól néznek ki,csak az a baj hogy nem tudtam róluk :( most meg jön ez a cowon vagy mi,aztán használom amig birja,ezt tényleg el szúrtam,de remélem 50-böl mostmár lesz egy jó legalább.

(#15635) Dottore válasza toth87 (#15629) üzenetére


Dottore
addikt

Segítőkészek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#15636) mrlujoak válasza toth87 (#15622) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hé! :(( Ezt meg csak most látom...

" mert mrlujoak nekem azt irta amennyiért a sonyt vettem(központiszalon.hu) jobbat nem kapok,na most ez a sansa még olcsóbb is..."

Ez kérlek nem igaz! :(((

[link]

A linken elérhető a beszélgetésünk(is), kérlek idézd, hol írtam azt, amit Te állítasz.

Én CSAK a SONY termékpalettájára vonatkoztatva írtam! :(( :((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15637) toth87 válasza mrlujoak (#15636) üzenetére


toth87
tag

15603 as hozzászolásnál asszem

bocs azt nem is figyeltem....hogy csak a sonyra gondoltál ,,,basszus

[ Szerkesztve ]

(#15638) mrlujoak válasza toth87 (#15637) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jó. Linkelem:

"Huh.
Lassan már minden made in China, mert a nagyok is gyártatnak.
Ez a modell a Sony alap Walkman-je.
A tárcsa csak fémhatású, de nem az, ha jól emlékszem a menüjében a led-es villogás kikapcsolható.
Ezért a pénzért Sony-ból nem fogsz "jobbat" kapni, ellenben a hangminőség még mindig kell, hogy kárpótoljon, mert ebben az ársávban nagyon jó.
Ha pedig gyanúd merült fel, hogy Te hamisítványt vettél, irány az egyik bemutatóterem, vagy nagyobb üzlet, mondjuk MediaMarkt, és ha van - múlt hétvégén volt - akkor a kiállított darabokkal hasonlítsd össze, és ha a gyanúd igazolódni látszik, jelezd a kereskedő felé...
Egyébként ez a modell 9500 forinttól már hozzáférhető..."

Szóval itt hol? :(((

Szerk:

...és így indul a hitelrontás és a pletyka... :(

De persze nincs harag, látom, csupán csak kimaradt pár fontos infó...

(#15630) Alg:

Te kis piszok, nem csodálkozol mi?! :D :D

Ellenben tisztázódott a félreértés... :P

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15639) toth87 válasza mrlujoak (#15638) üzenetére


toth87
tag

elég ideges voltam tegnap :( nehezen szántam el magam erre a dologra,mp3 lejátszóra sose akartam költeni,inkább a pc-re ment volna,aztán ez lett a vége...

(#15640) schawo válasza toth87 (#15631) üzenetére


schawo
titán

Szép volt, vettél egy iAudiót, ami a Cowon leghitványabb sorozata. Konkrétan a C2-t nem ismerem de az iAudio 9 egy komoly mellé, fasorban sincs egy Clip+-hoz képest. Ha már egy ilyen csilivili videólejátszót választottál, jobban tetted volna, ha megkérdezed, hogy ezek között melyiket érdemes. Ha mégsem piszkafát akarsz, akkor egy Sonyval jártál volna a legjobban.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15641) Alg válasza schawo (#15640) üzenetére


Alg
veterán

A C2 nem egy D2-folytatás akarna lenni?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15642) schawo válasza Alg (#15641) üzenetére


schawo
titán

Lehetséges, akkor meg különösen. A D2-vel sosem voltam kibékülve. J3 pl jó, de az i9 és D2 az elég szarul szól a magas kimenő impedancia miatt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15643) toth87 válasza schawo (#15640) üzenetére


toth87
tag

nem baj ugy sincs itthon "piszkafa"

öszintén szólva nem volt sok kedvem már a kérdezösködéshez.ugy meg biztos fog szólni mint az a sony ami tegnap jött,mert az tényleg nem nagy eresztés.(vagy hibásat kaptam)

(#15644) toth87 válasza mrlujoak (#15638) üzenetére


toth87
tag

ezt néztem ki fülhallgatónak ez jó ? jól szól ezzel a cowon lejátszóval?

Sennheiser CX 400-II Precision black

és innen venném meg :
http://www.supergamer.hu/sennheiser-cx-400ii-precision-black-p-4066.html

[ Szerkesztve ]

(#15645) Balajutsu válasza schawo (#15615) üzenetére


Balajutsu
csendes tag

Már majdnem megrendeltem a XEARS XE200PRO-t, de a banki átutalásnál probléma volt, ugyanis amit a XEARS ad számlaszám meg banki kód, azt a formátumot nem fogadja el az otp. Elvileg már valami IBAN számlaszám formátumot kell megadni. Lehet valamit én nem értek, de nagyon, de ha esetleg tudnátok ebben segítséget adni, mert nektek már van tapasztalatotok innen rendelésről, azt megköszönném.

(#15646) schawo válasza Balajutsu (#15645) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15647) Balajutsu válasza schawo (#15646) üzenetére


Balajutsu
csendes tag

Köszi szépen, így átment az utalás, remélem minden rendben lesz. :)

(#15648) errorcode06


errorcode06
őstag

Megint én -.-

Előfordult már veletek hogy (sansa clip+) felraktátok tölteni és feltöltött max-ra.
Másnap hallgattátok 3 órán keresztül, majd kb 12órás pihi után(ki volt kapcsolva) 2 perc alatt lemerült a cucc?
Eléggé érdekes. Most nem tudom sírjak vagy nevessek.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#15649) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Bodor, themebuilder köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#15650) Bodor válasza PR0JECTNR56 (#15649) üzenetére


Bodor
veterán

Szívesen. Sikerült dönteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.