Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) mrlujoak válasza mrlujoak (#14300) üzenetére


mrlujoak
veterán

hupsz, most látom csak, azt a :( smile-t. Na, azt nem én tettem oda, a : és a ( nem tervezett szülötte :)

"Minőségi gyári fülessel: (MDR-E804YLP)"

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14302) bigmasterg válasza mrlujoak (#14301) üzenetére


bigmasterg
addikt

Minőségi gyári fülessel:(MDR-E804YLP)

szerk.:
Erre való a "konvertálatlan" gomb.
:) :D :( :P ... :)

[ Szerkesztve ]

(#14303) mrlujoak válasza bigmasterg (#14302) üzenetére


mrlujoak
veterán

Há' ez az...
Én oda semmilyen, értsd: sem :) sem :( smile-t nem akartam tenni, csak figyelmetlenül a : és ( közé nem tettem szóközt...
A figyelmetlenségem pedig már jócskán a szerk. időn túl vettem észre... :U

A konvertálatlan gombot nem használom, mert egyébkén igénylem a smile-k meglétét...
Ha az előző eset mégis előfordul, akkor tolok egy szóközt. Most sajna ezt kihagytam :B

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14304) themebuilder válasza ulmikukac (#14299) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha picit visszaolvasol akkor rájöhetsz, hogy mindkettő jó vétel lehet.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14305) wolfman


wolfman
veterán

Korábban említettem itt hogy a Sandisk Sansa Clip+ -om gajravágtam sikeresen egy 3. emeletről való leejtéssel. :( Utána hogy felvettem a földről még működött hibátlanul egy pár napot, majd kb egy hét elteltével érzékeny lett a nyomkodásra, mert ha bizonyos helyen nyomtam meg a vezérlő gombokat akkor kikapcsolt a kijelző. Aztán a zenék is ki ki akadtak, majd az egész készülék. A végére már oda jutott, hogy a bekapcsoláskor a logo-nál kiakadt. :(

Mivel annyira megszoktam a fülemben a zenét, hogy már rossz az utcán menni vagy bicajozni nélküle, így kénytelen voltam rendelni másikat. Bár nem vagyok maradéktalanul megelégedve a Clip+-al, de már megszoktam rajta mindent, így csak ennél maradtam. Ebay-ről rendeltem haverom segítségével, magyar forintra átszámítva 7500Ft.-ért postával mindennel együtt USA-ból, újonnan! :) Ha itthon veszem akkor mindennel együtt 12.000-alatt nem kapom meg sehol. Egyetlen hátulütője hogy durván 3 hetet kellett rá várjak.

Viszont hogy mártírt csináljak a korábbi lejátszómból, óvatosan széjjelszedtem és készítettem róla pár fotót. Gondoltam pár embert érdekelhet.:
Elektronika elöl
Elektronika hátul
OLED hátulról
Elektronika+akksi
akkumulátor
előlap+gomb
Lehet hogy sokat nem ér, de legalább van már fent ilyen is! :)

Egyébiránt, ha valaki igényt tart rá, mert pl meg tudja csinál(tat)ni, akkor annak odaadom ingyen akár, feltéve ha Gyulán, Kecskeméten, Szegeden vagy Pesten lakik és elmegy érte!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14306) PHM válasza wolfman (#14305) üzenetére


PHM
addikt

Ha szabad, én élnék a lehetőséggel.
Szintén Cip+ tulajdonos vagyok, és bár az enyém jól műxik,
nem árt a pótalkatrész.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#14307) csyo


csyo
senior tag

nah, srácok, végül emellett döntöttem:
SanDisk Clip+ 8GB

Nem kell 8GB, mert sztem tul nagy, de árban még mindig ez volt a legjobb...
Alig volt drágább a 2, és 4GB-os tásrainál a 8GB clip+ használtan.

jovo héten meg is kapom, juhuuuuuuuu :))

Legyen szép a napod!

(#14308) mrlujoak válasza wolfman (#14305) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ránézésre semmi ordító jelét nem látom, hogy mi okozhatja a hibát.
Persze szabad szemmel megvizsgálva, multiméterrel kombinálva meglenne a bűnös - valszeg elengedett forrasztási pont.
Egyedül az akku kapacitása volt számomra hasznos infó :) THX a képekért!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14309) wolfman válasza csyo (#14307) üzenetére


wolfman
veterán

Itt vetted az Amazonon 56fontért(16.800Ft)?

mrlujoak - Gondolom valami hajszálrepedés lehet vagy forrasztás bibi, de nekem semmi olyan ismerősöm aki ilyen pici alkatrészeket tudna forrasztani és persze rá is érne, szóval inkább odaadom valakinek akinek van rá lehetősége megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14310) csyo válasza wolfman (#14309) üzenetére


csyo
senior tag

nem, a 35 fontos használtat néztem ki (10.500)

De fizetés mellé kapott amazon utalványokbol lett osszegyujtve a rávaló, ugyhogy nekem megéri...

Legyen szép a napod!

(#14311) themebuilder válasza wolfman (#14309) üzenetére


themebuilder
senior tag

Azért garanciába megkérdezhetted volna, hogy mit tudnak tenni vele.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14312) mrlujoak válasza themebuilder (#14311) üzenetére


mrlujoak
veterán

"garanciába" ?! :((

Ne már! Ha leejtem, megtöröm, legyek oly "gerinces", hogy a garanciát azonnal elvetem...

Bár tény, a szerviz felkeresése free lett volna... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14313) wolfman válasza csyo (#14310) üzenetére


wolfman
veterán

Remélhetőleg nem lesz baja. Mondom Ebay-ről 7500-ért rendeltem egy újat

themebuilder: Ez két okból se lehetséges. 1: már nincs rá gari, 2: volt rajta annyi karc hogy levágják mi van

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14314) macera2


macera2
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Az "Amazonról" szerettem volna rendelni. De nem tudtam kibogozni a fizetési módot. Nem ismerik a PayPalt? Ha valakinek van tapasztalata, homályosítson már fel. Előre is ezer köszönet.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#14315) sirdond


sirdond
őstag

sansa fuze-on hogyan lehet kézzel beállítani a rádióadókat?
valamikor egyszer automata módon beállította és most hozzá akarok adni egyet, de sehogy sem találom hogy kellene
rockbox van rajta,ha ez számít valamit

(#14316) Atter válasza sirdond (#14315) üzenetére


Atter
csendes tag

@Sirdond: Bocsi, nem a tiedre akartam válaszolni :)

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, amit már lehet, hogy valaki korábban megválaszold, de én nem találom:
Ha külföldről rendelek egy Sansa+-t, akkor ugye elfelejthetem a garanciát?! Vagy legalábbis itthon nem tudom érvényesíttetni?!

A választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14317) themebuilder válasza Atter (#14316) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha Európa Unión belül rendeled akkor Magyarországon is érvényes a 2 év garancia amennyiben újan vásárolod hivatalosan. A Hama Kft végzi a garanciális javításokat.

Itt vannak még hasznos információk.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14318) Atter válasza themebuilder (#14317) üzenetére


Atter
csendes tag

Köszönöm szépen a választ!

(#14319) LBandi


LBandi
aktív tag

Üdvözlet!

Szerdán megvettem a Sony NWZ-B152FP 2GB FM, MP3 típusú lejátszót és leírnám az eddigi tapasztalataimat.

-Mp3 lejátszás viszonylag tűrhető sok opció a lejátszással kapcsolatban (könyvtár lejátszása, repeat, shuffle,...

-Rádió 30 állomást lehet vagy autómata vagy manuális módba belerakni. A vétel viszonylag jó ami viszont azvaró hogy a hangerő megváltozik, ezt tudja esetleg valaki miért van?

-A 18 órás üzemidővel kapcsolatban annyit hogy egy fullos feltöltéssel mp3-rádiót vegyesen (50-50%) hallgatva háromnegyet hangerő, a gyáris fülesével~9 órát bírt. Ezt megint nem értem hogy hogyan lehet ennyire kevés mert oké hogy a 18 órát nem bírja de azért a 9 óra az no comment. (Öcsém philipse ami kb feleekkora az min 15 órát bír pedig ő szinte full hangerőn hallgatja)

-A géphez csatlkaoztatása probléma mentes win7 (64bit) simán felismerte viszont nem a hagyományos pendrive módszerrel tehát a total commander nem látja egyedül a win intézőben látszik és ezáltal nincs is leválasztási lehetőség.

-Nem tudom hogy a drivere a rosz de amikor felcsatlakoztatom kiírja az aksi töltöttségét és ott még akkor is ~20% feletti értéket miközben már bekapcsolni sem engedi mert kiírja hogy low battery. Másik hogy hiába töltődik az aksi töltődés kijelző nem változik mindig azt az állapotát mutatja ami a rádugás pilanatában volt (hiába frissítem a nézetet). Tehát ha meg akarom nézni hány százalék, le kell húznom és visszadugnom újra.

- A körítésbe adhattak volna egy hálózati aksitöltőt vagy adaptert ami usb-t alakít át mert így csak működő pc-n keresztül lehet tölteni.

-A fülesről annyit hogy kényelmes és egész jó minőségben szól.

Nagyjából ennyit tudtam így hirtelen összeszedni az elmúlt 3 nap eseményei lapján. Ha valaki tudn magyarázatot a fentebb írt problémáimhoz legyneszíves írja meg. Illetve kérdésekre is szívesen válaszolok.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14320) Dottore válasza LBandi (#14319) üzenetére


Dottore
addikt

Pár töltés és jobb lesz az akksi kapacitása, erre térjünk akkor vissza.

Rádió közben a hangerő akkor is változik ha nem mozog?

Ha a drivert feltelepítetted (sztem ez felesleges) akkor már ezért nem látja mint pendrive.
Kinézem a driverből, hogy nem jó értéket mutat.

Gyakorlatilag egyikhez sem adnak hálózati töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#14321) andorra


andorra
őstag

Clip+ Rockboxban van arra lehetőség, hogy bekapcsolás után, az általam leggyakrabban használt menüpontok, mint pl. az "utoljára játszott", vagy a "rádió" ne a második, illetve az ötödik sorban legyen a menü struktúrában, hanem az első kettő felül?

(#14322) LBandi válasza Dottore (#14320) üzenetére


LBandi
aktív tag

A rádió hangereje helyváltoztatás nélkül is változik.

Driver én nem telepítettem, én arra gondoltam amit a win alapból alkalmaz első rádugásra.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14323) themebuilder válasza LBandi (#14319) üzenetére


themebuilder
senior tag

Te döntöttél. Én írtam.

Hálózati töltőt csak kivételes esetben adnak ezekhez.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14324) Luissimo válasza themebuilder (#14323) üzenetére


Luissimo
veterán

Teljesen Igazságod vagyon !!!

(#14325) LBandi válasza themebuilder (#14323) üzenetére


LBandi
aktív tag

Láttam hogy írtál, de mivel csak max 15 volt a keret rá így egyik sem játszott mert még ha a px-nél mindkét általad linkelt lejátszó 16-17 a szállítással már kapásból kijön 20-ra, és akkor pixmanias garancia nem egy álom. Én itt vettem helyben 13-ért.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#14326) mrlujoak válasza LBandi (#14319) üzenetére


mrlujoak
veterán

A hangerő változása a jel vételi minőségének függvénye.
Ha kevésbé jó vételi helyen vagy, célszerű mono-ra állítanod - úgy kevésbé érzékelhető a hangerő változás.

Az akkukapacitás 4-6-8 feltöltési ciklus után optimalizálódik (Li-ion, Li-polymer akksik tulajdonsága)

Figyelj! A rádió fokozott energiafelhasználó funkció! A használatijában benne van, hogy a rádióhallgatás általában 8 óra körül mozog egy ilyen csöppségnél!

Az USB-s tollal rendelkező eszközök mellé nagyritkán adnak csak hálózati adaptert is.
Az újabb notebookok már rendelkeznek olyan USB aljzattal, amik kikapcsolt állapotban is alkalmasak eszköz töltésére!

Az akku töltési piktogram helyes töltési visszajelzése szintén az akku optimalizálása után lesz adott.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14327) bigmasterg


bigmasterg
addikt

FiiO X3: ETA: August. Price range: $150-$170

(#14329) bigmasterg válasza kessudio (#14328) üzenetére


bigmasterg
addikt

Persze, hogy van különbség. Még milliós erősítők, dac-ok között is van.
Touch-ok sosem voltak a hangjukról híresek. Nekem van egy 3G 64gb és szerintem Sony nwz-a818-as mp3/mp4 lejátszómnak jobb, kifinomultabb hangja van.
Ismerősömnek meg az ipod tetszett jobban...

(#14330) themebuilder válasza bigmasterg (#14327) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ez a lejátszó a kinézete miatt tetszett meg nagyon.

Ezt vártuk:

Ezt lett belőle:

Nem épp erre számítottam bevallom. Ráadásul hónapok óta halasztgatják.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14331) bigmasterg válasza themebuilder (#14330) üzenetére


bigmasterg
addikt

"We just decide to make a small change to our X3, so it will be more slim and a little longer! I hope we can put a large battery inside so the playtime can over 10 hours to 12 hours or even more! And X3 will support 192k/24b FLAC, WAV, APE. * 192k/24b need to be confirmed! In fact, we are carry a working sample but it is handwork prototype so the key is unreliable! but it do play 192k/24b music!"

Na igen, eredetileg Márciusra volt bejelentve...

[ Szerkesztve ]

(#14332) maláj válasza themebuilder (#14330) üzenetére


maláj
őstag

hát a felső tényleg klasszisokkal jobban néz(ett) ki ...

(#14333) Dottore válasza themebuilder (#14330) üzenetére


Dottore
addikt

Ha szól olyan jól mint amennyire ronda, akkor meg van véve.

(#14334) themebuilder válasza Dottore (#14333) üzenetére


themebuilder
senior tag

Venni akarsz egyet, a 10-12 óra üzemidő nem gond?

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14335) Citroware válasza bigmasterg (#14329) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem meg Sony NWZ A828 jön mindjárt. (igazából már korábban megvettem, csak közbejött valami).
Akkor jól jártam vele 20-ért használtan? :)

(#14336) Dottore válasza themebuilder (#14334) üzenetére


Dottore
addikt

Hát az nem sok, ahhoz nagyon jól kellene szólnia. Bár amúgy is csak melóba meg haza használom.

(#14337) bigmasterg válasza themebuilder (#14334) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nálam még nincs kizárva, a digitális kimenete miatt.
Talán csak a colorfly-t tudnám mondani, amin van még ezen kívül, csak az egy 'picit' drágább.
(Hifiman lejátszókon nem tudom, hogy van-e. Úgy rémlik, hogy nincs.)

10-12 óra meg nem kevés. Ipodomat is 1-2 naponta tölteni kell (net+játékok miatt).

Citroghost :
Ha -csak- zenehallgatásra kell, akkor jól. :K
De egy jobb fülhallgató nem árt hozzá. (Olcsón: Xears, brainwavz )

[ Szerkesztve ]

(#14338) themebuilder válasza bigmasterg (#14337) üzenetére


themebuilder
senior tag

Nekem a letisztult, egyszerű kinézete miatt tetszett meg nagyon. Igényességet sugárzott. Ehhez képest a lehetséges végleges verzióról készült kép alapján, már nem is jön annyira be. Szerintem dizájn terén, inkább negatív irányba mentek el.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14339) Dottore válasza themebuilder (#14338) üzenetére


Dottore
addikt

Nem a design az igazi gond, hanem a felhasznált anyagok minősége. Gagyi műanyagból van, ellenben a renderelt kép textúrájával.

[ Szerkesztve ]

(#14340) revezehun


revezehun
tag

Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy érdemes lenne venni ilyen Cowon iAUDIO 9 4GB mp3 lejátszót és ha igen akkor hol lenne érdemes venni?

Előre is kösz! :R

(#14341) themebuilder válasza revezehun (#14340) üzenetére


themebuilder
senior tag

Igen, jóféle lejátszó az I9. Cowon S9 is kiemelkedő, csak ép drágább kicsit.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14342) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Nézelődtem, és nem tudom melyik topicba írjam a kérdésem, a legtöbb igazán témába vágó halott :(

Van egy Cowon D2-m. Vettem bele egy Class 10-es 16GB-s SD kártyát, és most fedeztem fel, hogy a lejátszóval másolva ezzel, és a régebbi 4GB-ossal is csak 4MB/s körül ír, és 4.7-el olvas. Kártyaolvasóban a memóriák jóval többre képesek (az új kb 10MB-al olvas, 8-cal ír).
Lehet ezt valamilyen szoftveres úton orvosolni, vagy ilyen a Chip, és nem bír többet? :F
TC-el másolok rá, Win7-et használok, a lejátszón [D2+ GLOBAL] FW_VERSION=2.13 található - megvétele óta nem frissítettem (nem ez a gyári).

Nem szeretnék 16GB-t írni rá 4MB/s-el ha mass storage-ként pl DVD-t szállítanék rajta, vagy image-ket... :(

Üdv!
Attila

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#14343) themebuilder válasza DBAtti (#14342) üzenetére


themebuilder
senior tag

A régebbi Sandisk Sansákhoz se érdemes túl gyorsat venni, mert nem tudja kihasználni. Bőven elég lehet bele egy Class2-es is. Teljesen normális jelenség amit írsz.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14344) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék mostanában valamilyen lejátszót venni, mert viszonylag sokat utazom buszon, viszonylag messzire és hát nem mindig van kivel beszélgetni.

Nekem nem kell mp4, nem akarok videót nézni, nekem csak zene hallgatásra kell! Fontos a kedvező ár, hosszú akkumulátor üzemidő, lehetőleg nagy memória kapacitás, jó minőség minden tekintetben. Ha lenne benne rádió, az nem lenne hátrány.

Namost voltam Szlovákiában a hónap elején, szétnéztem egy informatikai boltban. Hozzáteszem, hogy igen korrekt áron vannak a dolgok kint. Szóval találtam egy kicsi lejátszót, olyasmi mint az ipod shuffle. Nincs kijelzője sajnos, nincs benne rádió sem. Van viszont nagy memóriája, de ez utóbbira nem emlékszem pontosan és az árára sem. A típusára meg főleg nem. Szóval esetleg van itt valaki, aki tudja mi lehet az a lejátszó?
Vagy tudnátok nekem ajánlani a fentiek figyelembevételével jó lejátszót? Mert szinte már csak mp4-et látok mindenütt, de azt meg nem használnám ki!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.

(#14345) bigmasterg válasza Stephan89 (#14344) üzenetére


bigmasterg
addikt

SanDisk Sansa Clip+
memóriakártyával bővíthető is.

(#14346) DBAtti válasza themebuilder (#14343) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Egyébként HeadFi-on olvastam épp egy fórumozótól, hogy valami Panasonic SD formatterrel kell formázni, meg TeraCopy másolóprogramot használni, és akkor gyorsul. Kipróbáltam, de csak halottnak a csók (nem is értem mi alapján kellene gyorsabb legyen, a Panasonic progi pl látszólag csak annyit tett, hogy NTFS helyett FAT32-re lőtte be - gyorsabb persze nem lett). :(((
A lényeg az, hogy állítja, megfelelő együttállásnál elérte a 8-10MB/s-et.
Én abban bíznék, hogy megfelelő firmware frissítéssel, vagy rockboxolással megoldható.

És itt a következő kérdés:
A rockbox oldalán a D2-es az "unstable ports" közt található, és külön kiemelik, hogy egyes esetekben működésképtelenné tett SD kártyákat :W . Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az átviteli sebességtől függetlenül is szívesen kipróbálnám az Iriver H10-emen felbuzdulva. :K

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#14347) bigmasterg válasza DBAtti (#14346) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ismerősöm is TeraCopy-t használ mobil hdd-re másolásra, mivel úgy gyorsabban másol neki.

(#14348) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm a javaslatot, utánanéztem a Clip Plus-nak. Vegyes véleményeket olvastam róla, hangzás és hosszabb távú használattal kapcsolatban is.
Azt írtam, hogy nekem nem kell mp4, mert nem használom ki. Viszont találtam Samsungot nagyon kedvező áron, 4 gb, rádió, akár 50 óra üzemidő, ha "csak" zenét hallgatok!

Vélemények? Most erre teljesen ráizgultam. :DD LINK

Végülis nem gáz, hogy nem csak sima mp3 player, ha ilyen olcsó, sokáig bírja az akksi és még a minősége is jó lenne. Néztem még Sony-t, a B szériát, de drága, meg azt mondják halk. Abban a 3 perc töltés 90 perc zenehallgatás tetszett. De a három közül (Clip Plus, Sony, Samsung) nekem most a Samsung a legbejövősebb ár/érték arányban.

Ha rámondjátok az áment, már rendelem is meg.

Üdv.

(#14349) Stephan89 válasza Stephan89 (#14348) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Ööö, közben ráléptem a linkre ellenőrzés végett. Az ár nagyhirtelen ~12000 hufról 17e-re emelkedett a pixmanian! :( Kerestem másik webshopot, az electroboxon 13e körül van. Megbízható az az üzlet?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#14350) maláj válasza Stephan89 (#14349) üzenetére


maláj
őstag

én most rendeltem + onnan :)
elvileg jövő hét hétfőre már a fülemben lesz a technika ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.