Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) bwoay válasza #00809728 (#983) üzenetére


bwoay
nagyúr

tök jól néz ki, olyan, mint valami Vertu PDA :D
egyébként az a hihetetlen, hogy egyesek
képesek mindenféle előzetes tájékozódás nélkül megvenni
mindenféle bizarr gyártó bizarr termékeit, utána meg fel vannak háborodva ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1002) ponti_ak válasza bwoay (#1001) üzenetére


ponti_ak
addikt

Sajnos szegény pórul járt Dodi72 fórumtárs úgy tűnik, hogy pont hogy nem az eredeti Vertu, hanem inkább a Veptu típust fogta ki.. :D ...bocs, Dodi72... ;)

''az a hihetetlen, hogy egyesek képesek mindenféle előzetes tájékozódás nélkül megvenni mindenféle bizarr gyártó bizarr termékeit, utána meg fel vannak háborodva ''

Nno, ezzel nem teljesen értek egyet, mert ha pl. a kütyü nem tud annyit, mint az ugyanannyiba kerülő másik gyártó terméke, és emiatt elégedetlen a vásárló a vételt követően, akkor az az Ő baja/hibája... Viszont ha a termék hibás, és nem tudja azt, amit a gyári spec. szerint kellene neki (pl ilyen alapvető dolgokat, hogy bekapcsol, meg hogy lehet tölteni az akksiját, akár 3-nál többször is), akkor az nem a vevő sara...

Másrészt viszont igazad van abban, hogy körültekintőnek kell lenni, mint ebben a mai világban mindennel... de hát pont ezért van ez a topik... meg a fórum... meg a PH!.. meg az internet.. :) Gondolom így értetted Te is. :)) (...az a kacsintós smiley legalábbis erre enged következtetni...)

ui: ...jja, és szerintem nem is bizarr, nekem tetszik...kicsit ''StarTrek-es'', de kifejezetten tetszik. :)) ...gondolom szegény Dodi72 - akinek köszi, hogy megírta az elrettentő példát mások okulására! - is ennek (mármint a készüllék külcsínyének) esett áldozatul...

(#1003) bwoay válasza ponti_ak (#1002) üzenetére


bwoay
nagyúr

''Viszont ha a termék hibás, és nem tudja azt, amit a gyári spec. szerint kellene neki (pl ilyen alapvető dolgokat, hogy bekapcsol, meg hogy lehet tölteni az akksiját, akár 3-nál többször is), akkor az nem a vevő sara...''

A vevő ''sara'' jelen esetben annyi, hogy bevállalta a kockázatot.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1004) ponti_ak válasza bwoay (#1003) üzenetére


ponti_ak
addikt

Igen, szerintem is. Kb. ugyanazt mondjuk, csak én hosszabban... :))

[Szerkesztve]

(#1005) Mosómedve


Mosómedve
tag

Visszatérve a témára, én arra válaszolok, amire szerintem érdemleges választ tudok adni (lehet másoknak még ez sem érdemleges...sebaj :P ), tehát, amit nem ismerek, értek, abba nem pofázok bele.

Rumos, ja feltettem a RockBox-ot, egyenlőre vegyesek az érzéseim, majd meglátjuk, hogy megtartom-e...de mi az a ''gapless''? Tudod, még ismerkedek a programmal...

A ''digitális hangtechnika'' topicról csak annyit, hogy - oké, hogy matek-fizika faktos vok, de... - középiskolában vok végzős, nincs villany-diplomám, de azért a leírtak 70-80 %-át értem...jó, nem mondom, utána szoktam olvasni a wikipedia-n, meg elovasom a hsz-eket kétszer, háromszor, de szerintem azért megemészthető...főleg, hogy Ampex képes 200000-szer is leírni, ha nem érted...hála neki... :R

Itt, Miskolcon jópár Archos van a ''hülyeazértnemvagyok'' boltban, szóval szerintem Pesten is találsz a MM-okban néhányat. Lehet rendelni is tudnak, bár meg kell, hogy mondjam, elég sok oda-nem-illő embere dolgozik náluk...néha, már én széggyelem magam helyettük... :W

(#1006) <Adamsky> válasza Mosómedve (#1005) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''...de mi az a ''gapless''?''

Szünet, ill. akadásmentesen képes lejátszani pl. egy koncert felvételt.
Az tényleg jó lenne, ha ki tudnád próbálni mind MP3-ra mind pedig OGG-ra. Engem is érdekelne az eredmény.

(#1007) majom2 válasza <Adamsky> (#1006) üzenetére


majom2
senior tag

elméletben tudja a gapless-t. gyakorlatban: passz... :)

(#1008) Mosómedve válasza <Adamsky> (#1006) üzenetére


Mosómedve
tag

Megpróbálom, holnapra majd megmondom az eredményt, ha elmondjátok pontosan mi is a gapless....egy nagyon hosszú (kb. fél órás) MP3/OGG fálj lejátszása akadásmentesen? Vagy amit én rögzítek, hosszú felvételnek a folyamatos lejátszása?

[Szerkesztve]

(#1009) ez_meg_emaz válasza <Adamsky> (#1006) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Mert anélkül nem lehet lejátszani egy hosszabb mp3-at akadsámentesen?
Még nem probáltam. Csak kérdezem.

(#1010) vili13 válasza Mosómedve (#1008) üzenetére


vili13
őstag

A gapless az egymás után következő fájlok lejátszása anélkül, hogy szünetet hagyna közöttük. Ha egy album track-jei eredetileg összefüggőek (mondjuk egy hoszabb mix vagy komolyzenei darab egymás utáni részeit tartalmazzák), roppant kellemetlen, amikor a zene pár másodpercre megszakad a váltáskor.

(#1011) ez_meg_emaz válasza vili13 (#1010) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ááh a megvilágosodás. :) Így kérdésem tárgytalan.

[Szerkesztve]

(#1012) Mosómedve válasza vili13 (#1010) üzenetére


Mosómedve
tag

Ahhh...értem, bár ehhez szereznem kéne egy élő albumot....akkor lehet csak 1-2 nap múlva tudok majd válaszolni nektek :U ...de megcsinálom!

(#1013) #00809728 válasza ez_meg_emaz (#999) üzenetére


#00809728
törölt tag

oksa bocsika elnéztem.
Nézd el nekem éjszakai munkát végzek és korán keltem. :))

(#1014) #00809728 válasza bwoay (#1001) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szasz!

Hü ha most gondolod nagy okosságot írtál.
Ha tudom elesek akkor előtte leülők.!!!
Asszony vette sajnos a nők ilyen téren sosem körültekintőek.Sajna viszont nekem jutott ki a jobol probáljam kicseréltetni ill javittatni.
Azért írtam ide be a forumra,hogy mással hasonló eset ne foruljon elő.

egyébként a cuccost kicserélték és azota egyenlőre kipp-kopp jó!

De ha legközelebb veszek valamit tuti téged ''okoskát'' fogom felhívni ez ügyben.

Topik cimét meg esetleg átírnám mp3 ill mp4 lejátszók...melyiket?

(#1015) #00809728 válasza ponti_ak (#1002) üzenetére


#00809728
törölt tag

Kürültekintő voltam lg dvd író vásárlásában is aztán 3* cseréltettem ki.Majd mindenki flat lg tévére esküdőtt majd gari után 2 héttel beszart.
Bosh akkuscsavarhuzó a legjobb.Lotty 2 hetet birt kb 3naponta 4-5 csavar volt vele behajtva.
Yamaha dvd lejátszó 2 honapot bírt
Bosh überbrutál sütő kb 3honap lotty
Ati fullos videokártya hü a legjobb 3-4 óra után lotty
lg triplán szürős porszivó-legjobb 1 hét után komplett csere.
Sorolhatnám

Te lehetsz körültekintő és olvasgathatsz forumokat valaki ezt ill azt dicséri majd ha megveszed akkor koppansz igazán.
Most menjek be abba a forumba aki dicsérte ezeket a bizonyos termékeket és hasitsak le neki egyet virtuállisan.

(#1016) <Adamsky> válasza #00809728 (#1014) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''Topik cimét meg esetleg átírnám mp3 ill mp4 lejátszók...melyiket?''

Légyszíves ne tedd! Az MP4 szótól itt egy páran frászt kapunk. Aki MP4 player-ről szeretne diskurálni, az nyisson egy új topic-ot. Én biztosan nem fogok megharagudni, sőt!

[Szerkesztve]

(#1017) bwoay


bwoay
nagyúr

az mp4 című topic kb olyan hatást váltana ki belőlem,
mintha a moziműsorban meglátnám, hogy megy a Titanic II :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1018) <Adamsky> válasza #00809728 (#1015) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Értem amit írsz, és igazad is van abban, hogy bármiből ki lehet fogni sz@rt.
Az ilyen ''lowbadget'' MP3/MP4 lejátszókról és európai ember számára kiejtehetlen nevű márkákról csak úgy süt a gagyi. Szóval ezeknél az a nagy szám, ha egyáltalán működnek, és megérik az első 2-3 hónapot.

A config-od alapján azt gondolná az ember, hogy nem sajnálod a pénzt a jóra. Ezért is fura, hogy hagyod magad szivatni ilyen dzsunka lejátszókkal.

(#1019) bwoay válasza #00809728 (#1014) üzenetére


bwoay
nagyúr

tudod mit?
meg is érdemled. de nem csak ezt a lejátszót,
hanem az egész szép listádat ;)
menj, nyiss egy mp4 topicot, igérem, nem nézek be...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1020) #00809728 válasza bwoay (#1019) üzenetére


#00809728
törölt tag

tudod mit?
meg is érdemled. de nem csak ezt a lejátszót,
hanem az egész szép listádat


Szép volt remélem egyszer az életben is ősszefutunk ahol kifejezhetem hálamat a tudásod felett.

(#1021) #00809728 válasza <Adamsky> (#1018) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szasz!

A konfigot én vettem az mp4 az asszony.Komprende?

(#1022) <Adamsky> válasza #00809728 (#1021) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ja, ja! Boccs, e fölöt átfutottam

(#1023) Loretto válasza bwoay (#1019) üzenetére


Loretto
veterán

Vérszívással le lehetne állni....

Soirée...

(#1024) ponti_ak válasza #00809728 (#1015) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia Dodi72,
Sok sikert a lejátszó cseréjéhez, remélem legközelebb több szerencsével jársz.
Köszi a tájékoztatást a többiek nevében is.

Üdv: ponti_ak

(#1025) bwoay válasza Loretto (#1023) üzenetére


bwoay
nagyúr

személyeskedés meg hajrá?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1026) bwoay válasza #00809728 (#1020) üzenetére


bwoay
nagyúr

na, az előzőt már sajnos nem tudtam módosítani,
pedig az ígéret szót rosszul írtam,
plusz ez lemaradt:

A tudatos vásárlás során is belefuthat az ember szar vételbe,
de ez messze nem ugyanaz, mint amikor olyat veszel,
amiről ha nem is tudni, de erősen gyanítani lehet, hogy nem egészen kóser.
Azért azt erősen kétlem, hogy az LG TV-nél
vagy a Bosch szerszámgépnél is összejött (volna) a kettőből-kettő kapufa arány..
mert azért ez mégiscsak enged bizonyos következtetést
levonni a gyártó szigorú minőségbeli követeleményeivel kapcsolatban...

ha netán Győrben jársz, feltétlenül látogass meg,
küldöm a számom priviben.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1027) #00809728 válasza ponti_ak (#1024) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nincs mit de kár hogy nem készitettem fotokat a szervizben uralkodó káoszról.
Fejhalgató hegyek + tőltők egy bazinagy konténerben ránézésre mind zsír uj volt.

Csere megtőrtént és ez egyenlőre mükszik....lehet ki lehet fogni a jót is de mint említettem nem én vettem én ipodot vettem volna vagy valami kis vinyos félét.
Vagy mint most tettem vettem egy w850i-t 2gb karival és nekem ez bőven megfelel az éjszaki meloba.

(#1028) #00809728 válasza Loretto (#1023) üzenetére


#00809728
törölt tag

:R de sajna valaki ezt még igy egyből nem érti.

(#1029) #00809728 válasza bwoay (#1026) üzenetére


#00809728
törölt tag

Kétled nem kételd mindegy lg terméket sosem veszek semmiből sem.Befejeztem és szeretném ha nem lennél másokkal ilyen kárőrvendő és főlényes mert nem mindenki nézi el a beszoládaidat
mert miért nem néztél utána ,meglrdemled stb...Te pont olyan emberke vagy aki kicsit már a padlon van akkor utoljára még belérugsz.,Minek?

Ezzennel én befejezetnek tekintem és örültem itt lehettem a topikba tőbbet tuti nem írok!

(#1030) bwoay válasza #00809728 (#1029) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem ilyen szándékkal írtam, csak ez a topic pont abból a célból jött létre,
hogy senki ne járjon úgy, mint te, ezért főleg számunkra elég elkeserítő látni,
mennyien vásárolnak mindenféle körültekintés nélkül.
értem én, hogy az asszony vette (bár először azt írtad, hogy te vásároltad),
de ''nálunk'' az asszony egyszerűen nem vesz olyasmit, amihez nem ért!
azt sem értem, hogy ha a kicserélt darab be sem kapcsol,
akkor az miért nem derült ki a vásárlás helyén, legalább egy utat megspóroltál volna.
nem vagyok fölényes, csak marhára nem szeretem, ha a normális hangvételú postomat
valaki ilyen stílusban reagálja le [link]


[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1031) ponti_ak válasza #00809728 (#1027) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hmm... hát ez tényleg nagy kár, pedig biztosan nagyon tanulságos lett volna 1-2 jól sikerült fotó... :U
Na nem baj, talán majd legközelebb... de addig is: minden jót! ;)

Off: off...

(#1032) Mosómedve válasza #00809728 (#1029) üzenetére


Mosómedve
tag

Dodi barátom, szép kis lista, te valahol a Bermuda-háromszög környékén laksz, ugye? :DDD Jó, bocs, ez csúny vicc volt...visszavonom. Na, emberek, nyugodtság, békesség van...ne húzzátok fel egymást, Dodi, csak azért jött, hogy elmondja, hogy ilyen típust NE vegyünk, Bwoay pedig próbált tanácsokat adni...mindketten jó szándékkal írtak, csak bizonyos dolgokat félreértelmeztetek, máshogy reagáltatok le...szerintem hagyjuk a vérontást.
Más. Ha tőlem kérdezik, hogy mi az a nagy b@szom cucc a kezemben (Iriver H320), énáltalában azt mondom, hogy ''Jukebox'', mert én sem szeretem az ''MP4'' kifejezést, erre megnézik, látják, hogy pont vmi bringás video megy rajta: ''Jé, ez MP4 lejátszó?''. Mondom: ''Úgy is mondhatnánk, de ez annál kicsit több.'' ''De miért ilyen nagy?''-''Mer' húszgigás''...próbálom a beszélgetést rövidrezárni...
Nyílván nem kezdem el magyarázni nekik, hogy millió formátumot le tud játszani, meg USB Host, meg Line-In, rádió, ditafon felvétel, stb....Egyszerűen a köznyelvben rögződött az ''MP4'' kifejezés, és mi már ez ellen semmit nem tehetünk. Egy fecske nem fog nyarat csinálni, én is kijavítom a szűk közelemben lévő baráti társaságomba a fogalomzavart, de nem fogom minden jöttmentnek elkezdeni magyarázni, hogy egyik sem tudja lejtszani az MPEG Layer 4-et, stb.

Szóval szerintem ezért főleg nem kell leoltani senkit, mert a nagyközönség számára ez ''MP4'' marad, ha cigánygyerekek potyognak is az égből...Ennyi! Béke! :C

(#1033) rumos14 válasza <Adamsky> (#1016) üzenetére


rumos14
nagyúr

teljesen egyetértek. nem akarok fenyegetőzni, de ha az mp4 szó bekerül a topik címében, akkor bojkottálom azt :DDD új topik felőlem lehet, bár sztem úgy bezárná egy modi mint a pinty.

(#1034) rumos14


rumos14
nagyúr

emberek ezt csekkoljátok le:[link] érdemes elolvasni a szöveget is. nem azt mondom hogy a praktikusság teteje, de 1. magyarként büszke vagyok az ötletadóra 2. végre vmi nem szokványos.
jól látom, hogy a két alsó kisebb képen mpio márkajelölés szerepel?

[Szerkesztve]

(#1035) Loretto válasza #00809728 (#1029) üzenetére


Loretto
veterán

Azt hittem már nem kell ide vissza néznem...

Mindketten nyugi, személyeskedést is beleértve!

Soirée...

(#1036) Mosómedve válasza rumos14 (#1034) üzenetére


Mosómedve
tag

Woááááá, ez igen... :DD
Itt több kép is van: http://www.designerhy.wo.to/01_design01/d01_work06.html
Sztem egyértelműen a fehér a legjobb, az egyik képen tisztán látszik, hogy MPIO termékről van szó, bár megmondom őszintén, hogy sztem ha nem írják rá, akkor is érezhető a dizájnról...ez a stílus annyira jellemző rájuk, de nekem bejön....
Ha jól értem, akkor az a ''hold'' gomb, hogy elforgatod a középső sort...na, ez mondjuk ötletes, de nem túl praktikus megoldás...az összes csúsztatható mobilnak is az a baja, hogy 1-2 év után a sok csúsztatástól kifáradnak a vezetékek belül és kontakthibásak lesznek...de ezt leszmítva minden tiszteletm a lejátszóé. :R És mivel MPIO, valszeg nem is lesz sz@r minőségű. :C

Más. Kerestem a ''gapless'' menüpontot, de nem találtam ilyet. Olyan van, hogy ''Party mode''. Ez elméletileg folyamatos lejátszást jelent, de több hátránya is van: nincs stop/pause lehetőség, ha kiválasztasz 1 számot, akkor azt csak azután játsza le, hogy a jelenlegit befejzte, ráadásul nem is folyamatos a lejátszás, 1 másodpercre megáll a számok közt... :( A másik lehetőség a crossfade (átúsztatás), na ez már egész pofás, itt már egészen minimális a gap, sztem félmásodpercnél rövidebb...de még próbálom majd keresni a tökéletes ''gapless'' módot...csak annyi opció van, hogy elveszek bennük... :Y

(#1037) Mosómedve


Mosómedve
tag

Szétnézetm még a csóka honlapján, nem semmi a fószer ezt is ő tervezte:
http://www.designerhy.wo.to/01_design01/d01_work05.html
Ha az új, G-érzékelős Sonyra azt mondják, hogy olyan, mint egy ékszer, akkor ez mi?
Kreatív egy srác, az tuti... :C

(#1038) <Adamsky> válasza Mosómedve (#1036) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajna nem ismerem a RockBox-os fw.-ket de én arra tippelnék, hogy nem kell beállítani semmiit a gapless-hez. Kapcsolj ki mindenféle ''party mode''-ot, és tegyél fel a játékosra egy olyan albumot, aminél CD-ről hallgatva nincs szünet (nem feltétlen csak koncert felvételek jöhetnek szóba!) és próbáld ki. Ha nem O.K. akkor talán irány a RockBox-os fórum, hátha ott majd mondanak valami okosat.

''...a crossfade (átúsztatás), na ez már egész pofás, itt már egészen minimális a gap...''
Mi az, hogy egészen minimális?? Ott egyáltalán nem kéne gap-nak lennie. Sőt. Az egyik számnak a másikba kéne ''átúsznia'' (az egyik még szól, amikor hallod, hogy kezdődik a másik) az én értelmezésem szerint.

[Szerkesztve]

(#1039) ponti_ak válasza Mosómedve (#1037) üzenetére


ponti_ak
addikt

Kedves Mosómedve, tanulj már meg linkelni, pls.. :O Thx... ;)

(#1040) Mosómedve válasza <Adamsky> (#1038) üzenetére


Mosómedve
tag

Ja, csakhát azonbelül is be lehet állítani mindent, és...mind1...hosszú.
Hát alapból tuti nincs gapless!
Ja, igazad van Ponti, ha elmondod, hogy kell, ígérem úgy csinálom... :))

(#1041) majom2 válasza Mosómedve (#1040) üzenetére


majom2
senior tag

van gapless ;)

[link]

a Wiki a barátod - google után szabadon :D

(#1042) Mosómedve válasza majom2 (#1041) üzenetére


Mosómedve
tag

Ha jól olvasom, akkor az OGG és FLAC kódolás után eleve gapless?
Csak az MP3 kódolásánál, kell bíbelődni, hogy gapless legyen?
És ha ezeket a számokat lejátszam automatikusan gapless-ek lesznek...most már én is kíváncsi vok...viszont a kódolás miatt szereznem kell egy élő albumot audio CD-n...idővel azért majd lesz eredmény... :P

(#1043) majom2 válasza Mosómedve (#1042) üzenetére


majom2
senior tag

aha, úgy tűnik...

1ébként egyszerűen ki tudod próbálni. vágj ketté egy - mondjuk - OGG számot, és játszd le őket. ha minden ok, akkor nem szabad kihallanod hol vágtad ketté.

(#1044) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Sziasztok!

MPIO HD300-hoz szeretnék szalagkábelt szerezni, az alaplap és a winchester közé.

Minden segítséget szívesen fogadnék!!!


Előre is kössz!!

Üdv!

(#1045) ponti_ak válasza Mosómedve (#1040) üzenetére


ponti_ak
addikt

Link beszúrása: A hozzászólásnál a smiley-k felett lévő ''Link'' gombbal tudsz beilleszteni hivatkozást a post-ba.. ...vagy ami ugyanaz: begépeled a honlapcím elé/mögé a kapcsolót, így: [L] www.példa-site-neve.hu [/L]

:o)

[Szerkesztve]

(#1046) bwoay válasza Mosómedve (#1037) üzenetére


bwoay
nagyúr

kár, hogy az ilyen kreatív emberek sokszor az IKEA-nál végzik,
hogy kényelmetlen Smörgasgard karosszékeket tervezzenek :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1047) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

PMP topikba most volt emlitve de azota nemigen néznek be vagy nem tud rola senki semmit.
Beírom hátha van aki a pmp topicba nem nézeget, de tud vmi plusz infot mondani nekem.
Longhorn m16-rol lenne szo. Érintő képernyős a kicsike? Mert ezt nem írták és nemvok olyan öregroka hogy ránézésből megállapítsam, de nekem ugytűnik az. Másik hogy vki tud vmit erről a Longhorn márkárol? Ez vmi gagyi márka vagy jo cuccokat csinál? Van-e olyan jo mint a meizu? (És csak mint márka - nem m6 vs m16 :) )

(#1048) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1047) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem érintőképernyős, felül vannak a gombok. ez nem az érintőképernyős kategória... krixkrax odavan érte, csak meg kéne gondolni, hogy ezzel is át kell-e mindent konvertálni a saját formátumára (sztem igen). max 2 gigás kártáykat kezel -> ráfér 3 film oszt jónapot. zenelejátszásra pedig a mérete és a 9 órás üzemidő (gyári adat) teszi alkalmatlanná. de felőlem...

(#1049) Mosómedve válasza ponti_ak (#1045) üzenetére


Mosómedve
tag

Köszi, igyekszem így csinálni...

(#1050) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#1048) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Szerintem méretre nem tul nagy, és ezen már van értelme filmet nézni. Hát nemtudom neked hol fér rá csak 3 film 2gigára. :F Általában át kell konvertálni és máris nem 700mb egy film. ;) Vagy nem így van?
2gb-os limittel nemtudom mi a bajod. Szolj ha ennyi pénzért kapsz 10-20-30gb-osat ezekkel a paraméterekkel. Amugy nem csak 1 sd kari lehet 1 embernél nem? Használhatod ugy mintha kis lemezeket cserélnél benne csak itt sd-t cserélgetsz ha olyan nagy hely kell(pl egyiken csak zene másikon csak film). Bár nemtudom ki akar egy tékát cipelni magával(jo aki nincs 2naponta gépnél, de az nem én vok). És ha pl nem lesz elég a 2gb akkor vesz még egy 2gb-os sd-t az illető ahelyett hogy eladná a pmp-t és ujjat venne.
A 9h-s lejátszási idő nem olyan nagy gáz ha naponta 2 orát hallgatod akkor 4-5napig jo. Ha meg 4orát akkor 2naponta töltöd :D :DDD
Lényeg nekem megteszi. 2orát hallgatnám átlagban naponta. Hálozati töltö van hozzá, minden nap itthon vok legalább 1x.
Bővithetőség miatt az élettartama csak az akksijátol függ. Ha 4-5évig bírja akkor 4-5évig jo, mert max veszek hozzá több sd karit ha 2gb nem elég, aztán cserélgetem, elfér. De meizunál meg ha nem lesz elég az 1,2,(mert a 4gb-os biznisz ugrott :O ) esetleg a 4gb(ha mégis lenne egy, jo áron) akkor megint vehetek ujat. (Régen amikor vettem a sandisk 512-est akkor viszonylag nagy szo volt az hogy 512-es. Mára nemigazán elég már.)
Köszi a választ és a véleményt, komolyan. Mert jo hogy vki ír rola saját véleményt ez is segít a döntésben.

Márcsak az érdekelne hogy mint márka a longhorn mien? Sose hallottam rola.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.