Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) Bati0501 válasza runner 125 (#24030) üzenetére


Bati0501
őstag

Értem,köszi.Csak nekem vhogy nem szimpi,h egy kis robogón egy olyan bukó,ami itt meg ott is nyílik,inkább az már nagymotoros nekem,persze nem supermotoros. :N Nem is nem szimpi,hanem vhogy nem tetszik,de persze ettől elhiszem,h jobb... Tudom,h semmi köze nincs ahhoz,h a bukó felnyitható-e,h most robogó vagy nagyobb motor,csak vhogy nekem mégse... :B

(#24052) dave93 válasza Criton (#24036) üzenetére


dave93
őstag

"Itt a forumon meg valaki a Piaggio robogojat szidja hogy nem megy.
Egyik kollegamnak Aeroxa van,nincs vele megelegedve
"

Na jó, csak azt ne felejtsd el, hogy hulladék Piaggio-t meg Yamaha-t is lehet venni. Manapság amikor a lelkét kifutott, konténeres, ótvarék, hulladék, motornak nem nevezhető, napszívta undorító hányadék robogókat hozzák be tömegszámra a nepperek nem nehéz laikusként befutni egy ilyenbe.
Az emberek még mindig elhiszik, hogy a 130-150kért kapható korábban említett import szarok ugyanolyanok mint, pl egy 125 vagy 180cc Runner ami korrekt, hibátlan állapotban 300-400k is akár...
Sajnos még mindig az olcsóságra mennek rá az emberek és virágzik a parasztvakítás....

(#24053) runner 125 válasza Bati0501 (#24051) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nyilván nem kötelező ilyet venni, én csak a saját tapasztalataim miatt ajánlom, illetve bizonyítottan jobban véd, mint egy nyitott sisak.

Talán egyetlen hátránya, h kisebb csomagtartós robogókba nem fér bele, de szvsz ez legyen a legkevesebb.
(Noh, meg az utóbbi 3 sisakvásárlásból ketten 180-assal, Szlobi meg 125-ös robogóval közlekedik, amelyek már 100 fölött tudnak.)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24054) DigitXT válasza g@bo (#24047) üzenetére


DigitXT
félisten

kényelmesen 70, és eltúrázni messzebb, mint a belváros
Ilyen célra szerintem a minimum a 125 (ill. fölötte). Én pl. a 180-asommal
már kényelmesen elkrúzolgatok a városban, s simán elgurulnék vele akár
Visegrádra is, bár nem egy "túra" gép még ez sem.:N Az már inkább 250
(és a többiek!), hogy kényelmes is legyen, és legyen benne erőtartalék is.

Egyik kollégám Silver Wing 600-zal jár.:D Aztán azt néztem, hogy lehet,
elindult valami versengés: legutóbb egy 650-es Burgonya állt mellette.:DDD
Na azok már durva (fotel)gépek! Egyszer azért kipróbálnám, mit tudnak.

(#24055) dJ Peer válasza jaktib (#23975) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

A B125, nem minden esetben egyezik az A1-gyel. Csak a jogosítványban.
A B125-öt inkább tanfolyamnak lehetne nevezni. De a jogosítványban A1-et írnak bele.
Már megválaszolták bocsi.
Különbözetivel sokkal jobban megéri. Úgyis szerzel annyi rutint, amennyi kell.
Nem kell az elején húzni, mint az állat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24056) sajtosbeats


sajtosbeats
csendes tag

erről és erről vélemény?
ami most még opcióban van egy Typhoon szerelőknél azt mondták rá pöpec (de bizományban van náluk, miért mondanák hogy rossz)... de nem hívtak vissza hogy full gáznál miért esik vissza... mit vegyek? :) segítsen valaki :)
50est varosba, nagyobb darab vagyok (95 kilo), kb környéken rohangálnék csak vele postára meg ilyenek... ilyen max 100e (és free, liberty és társai nem igazán tetszenek designra :>)
bocs hogy még mindig ezt a témát gyűröm :U
szerk. jah és lehetőleg bpn legyen mert nem szívesen hoznám fel 200 kmrről :D

[ Szerkesztve ]

Kiegészítő és barkács termékek: https://www.inshop.hu

(#24057) runner 125 válasza sajtosbeats (#24056) üzenetére


runner 125
nagyúr

Rally elsőféke. :D
... ilyet is rég láttam. Rendesen úgy eláll, h az első féket nem tudod használni.

Ennyiért lutri mind.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24058) dave93 válasza sajtosbeats (#24056) üzenetére


dave93
őstag

Undorító szakadék mindkettő, felejtsd el. 100k alatt max ezt nézném meg: [link]
Ugyan elég kiskerekű, de legalább képek alapján úgytűnik egyben van, mégha kamu a km akkor is. Hasonlítsd össze ezt meg a korábbi - általad - linkelt 2 állapotát :D

(#24059) runner 125 válasza dave93 (#24058) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez Jog no1 vétel, pláne ennyi pénzért.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24060) Smani válasza dave93 (#24058) üzenetére


Smani
senior tag

Fúbaze. Ezt fel is hívom reggel. Kíváncsi vagyok mennyit enged.

90kg alatt mennyit tud ez valósan menni?

85-t benyögök hátha :D

[ Szerkesztve ]

(#24061) dave93 válasza runner 125 (#24059) üzenetére


dave93
őstag

Itt még több kép róla: [link]
Tényleg elég patika állapotúnak tűnik, ha 100k alatt kéne 50es robogó holnap mennék is érte. Sajnos nekem most nem kell, ezérthát sajtosbeats ha jót akarsz magadnak holnap elmész és megveszed Te :D Persze az alap dolgok ellenőrzése után, egyenesfutás, fékek, gumik, stb, lásd 1.hsz

mod: Smani: a feltüntetett ár nem irányár, kérem ezt megérteni és tiszteletben tartani.
Nem is csodálom....

[ Szerkesztve ]

(#24062) runner 125 válasza dave93 (#24061) üzenetére


runner 125
nagyúr

Első hsz.-t pont ma egészíttettem ki az alváz-motorszám ellenőrzésével, azt még az elején kifelejtettem. :D

Egyébként biztos voltam benne, h nepper/kereskedő. Ezen is rajta van fél doboz szilikon, noh de trágyára szilikont fújni úgyis értermetlen, ez alapvetően is rendkívül megkímélt.

sajtosbeats

100k körül már talán akad 1-2 szép Scarabeo is, keress rá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24063) sajtosbeats válasza dave93 (#24061) üzenetére


sajtosbeats
csendes tag

minden robi amit néztem 100 körül és alatta hulladékul néz ki... ez valóban elég jó amit linkeltél, köszi :)
átellenőrzöm én amik ott vannak a hsz.-ban, de első robogóm lenne (=egyátalán nem értek hozzá).
attól félek bárhol veszem (szervíz, nepper, vagy magánember) árqrnak, mert nem értek hozzá :W
és ez "Citron-féle" kereskedésből? ;)

Kiegészítő és barkács termékek: https://www.inshop.hu

(#24064) akos727 válasza Smani (#24060) üzenetére


akos727
senior tag

Mondd, hogy messziről jössz és feleslegesen nem szeretnél ennyit utazni. Igazából helyszínen kell alkudni, mert így azt sem tudod, hogy mire alkudsz.

(#24065) sajtosbeats válasza runner 125 (#24062) üzenetére


sajtosbeats
csendes tag

az nem nagyon tetszik designra, de a többi amit láttam valóban nagyon tré :( szóval ha azt ajánljátok inkább lemondok a kinézetről ha azok szétnyűhetetlenek.
ez pl?

Kiegészítő és barkács termékek: https://www.inshop.hu

(#24066) sajtosbeats


sajtosbeats
csendes tag

uhh ez a jog autópiacosé... ott nőttem fel gyerekként, ott nem szeretnék se autót se motort venni :DDD

Kiegészítő és barkács termékek: https://www.inshop.hu

(#24067) Criton


Criton
veterán

Miert kell kora este/este robogni???Hogy a kornyeken egy 15eves kis gyereknek tetszen a motor :DDD Szulok kerdeztek elado-e,nagyon szep allapotban van stb...
Gyerek nem reg szerezte a jogsit.Holnap elviszik ezt a hulladekot!!!! Koszonom :R

Nem kicsit bukok rajta,de megszabadulok tole :DDD

Most igy megint kocsi egy ideig,hetfon kresz... Es nezelodok tovabb...

[ Szerkesztve ]

(#24068) runner 125 válasza Criton (#24067) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ne ba'. :D

..egyébként jó tanács: előre ne igyál a medve bőrére.
Hányszor kaptam már telefonban, h "oké főnök, holnap ott vagyunk érte 9-re" dumát. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24069) Lauda válasza Criton (#24067) üzenetére


Lauda
félisten

Na, mennyiert tudod elpasszolni? :DD

(#24070) SzlobiG válasza Criton (#24067) üzenetére


SzlobiG
félisten

Komoly viszik a gépet?:D Mennyibe?

(#24071) Criton válasza Lauda (#24069) üzenetére


Criton
veterán

Haaat mennyiert is...kerek 200,igy bukom rajta 80at de nem baj vigyek.
Elvileg lassan jonnek a szulok,apuka vagy anyuka,elvinni holnap viszi el a srac.
Gurult is vele.

(#24072) runner 125 válasza Criton (#24071) üzenetére


runner 125
nagyúr

200???? Rakd össze a kezed és minimum fél évig hétvégi mise, h annyit adtak érte.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24073) Tothgera30 válasza runner 125 (#24068) üzenetére


Tothgera30
Ármester

..egyébként jó tanács: előre ne igyál a medve bőrére.
Hányszor kaptam már telefonban, h "oké főnök, holnap ott vagyunk érte 9-re" dumát. :)

Huh, ha te azt tudnád hogy én mennyi ilyen ajánlatot kaptam... Volt már öreg bácsi, fiatal motoros, városba rohangálóst kereső, szerelő, gyereknek motort kereső apuka, munkába járóst kereső, sőt még a fórumról is vagy 8-9-en, stb. ...engem minidig zaklatnak, bár utóbbi időben mindenki hitelre vinné, hát persze... várhatják. Veszélyes dolog ez, meg bírom mikor vigyem el "50-60km-re xy" helyre, és ott majd fizeti, mert oda tud érte menni, meg engedjek már 5 ezret, stb. :W

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#24074) SzlobiG válasza Criton (#24071) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát tényleg buksz rajta, de akkor is amennyit kínlódtál vele én is buktam a suzukin rendesen, de örülök hogy eltűnt innét.:U

(#24073) Tothgera30 Jó de te nem is akarod eladni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24075) Lauda válasza Criton (#24071) üzenetére


Lauda
félisten

Az nagyon jo, imadkozz, hogy ne gondoljak meg magukat. ;]

(#24076) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Tudja valaki, hogy mennyi időm van az NKH-hoz menni a vizsga után?
Mert én 6.-án vizsgáztam, akkor azt mondták legkorábban 8.-án mehetek ügyet intézni.
Azóta nem voltam :B :U

(#24077) sajtosbeats


sajtosbeats
csendes tag

suzukit ne? Suzuki Katana Évjárat: 1998, Km: 20000, Hengerürtartalom: 49 , Ár: 99.000.- Ft, Megtekinthetõ: Bp., XX. Ker., Vörösmarty. 178., Megjegyzés: Elől-hátul tárcsafékes, vízhűtéses, sisaktartós, önindítós, új akkumulátor, sport kipufogó

Kiegészítő és barkács termékek: https://www.inshop.hu

(#24078) Tothgera30 válasza SzlobiG (#24074) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...én csak hirdetem... :DDD Ha nagyon el akartam volna adni, akkor már tavaly is elvitte volna valami helyi nepper 200-ért, de nekem attól többet ér :P .

#24077 sajtosbeats: Áh, ennyi pénzből tip-top Jog/Dio. A többire (nagyobb testűekre, stb.) ráköltenéd még a vételárat, és akkor már 100k alatt/körül sehogy sem áll meg.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#24079) Smani válasza Criton (#24071) üzenetére


Smani
senior tag

Ez az év biznisze volt :D

Én kimentem egy karikára megnézni az esti pestet itt a belvárosban. Tiszta poén, hogy ilyenkor péntek este jön elő a sok sufnituningolt verda :D Motoroztam fel-alá vagy 20km-t :))

(#24080) runner 125 válasza Tothgera30 (#24078) üzenetére


runner 125
nagyúr

..plusz Morini blokk, kutya (öreg) futómű, felejtős a Katana.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24081) Criton


Criton
veterán

Ez gyors volt :D de holnap nekem kell elvinni a motort.
Ajandekba megkapjak az olajat amit ma vettem.
Meg jo hogy ma nyomtattam adas-vetelit :DDD
Most borozgatas jon es ima :DDD

(#24082) Smani válasza Criton (#24081) üzenetére


Smani
senior tag

Ne igyál előre a medve bőrére :D

[ Szerkesztve ]

(#24083) Kolondrum válasza Smani (#24082) üzenetére

én is ezt akartam írni. Nekem volt olyan, hogy indulás előtt füjták le a bizniszt. Sajnos én is füjtam már le így. Égett a pofám,de a jobb lehetőség nyert.

(#24084) Criton válasza Smani (#24082) üzenetére


Criton
veterán

Miert is ne?
Nem laknak messze gyerek meg eroszakos volt gondolom.
Penz mar nalam,adas veteli is megtortent :DDD
kb 5percre laknak tolem kocsival

Ja,mondtam mar hogy a szomszedban Bruce W. lakik:F
Epp akkor ment el az utcaban mikor kisertem ki a szuloket :)

(#24085) Kolondrum válasza Smani (#24082) üzenetére

criton! Majd amikor hív h kaki a gép,örülni fogsz!

Nekünk tahó pöstiek a xomxédok! :D Nő a pálma,meg már vagy 2m-es a kerítés, 5kor redőny le,van bajuk!

[ Szerkesztve ]

(#24086) runner 125 válasza Criton (#24084) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, én is találkoztam vele, 4.-en lakik egy 40m2-es panelban Újpesten.
Épp jött ki a lenti abc-ből 3 zsemlével és 10dkg szalámival.
;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24087) Criton válasza Kolondrum (#24085) üzenetére


Criton
veterán

Orult mint majom a farkanak.Azt se tudja mi a Motowell,vagy Honda vagy Aprilia stb...

(#24088) barack1997 válasza runner 125 (#24080) üzenetére


barack1997
senior tag

Az enyém 99-es Katana, levegős, karbis, és 1 rúgás, vagy épphogy megforgatja az önindító, nagyon könnyen indul, showa telóm van elöl, jól szuperál, sokkal jobb mint a Runner-emé. Egyedül egy kicsit a lámpa tré, szerintem jó kis cucc a Katana (Múltkor a Morini Di-technél, összekevertem a kompresszort a benzinpumpával, ezért sry..)

(#24089) Criton válasza runner 125 (#24086) üzenetére


Criton
veterán

En a Szent Istvan utcaban vagyok,o egy utcaval feljebb a Rezsu utcaban,ha nem hiszed meglehet nezni :)

(#24090) sajtosbeats válasza Tothgera30 (#24078) üzenetére


sajtosbeats
csendes tag

es a szervizbol a Typhoont is felejtsem e,l amire azt mondta a szerelo hogy nagyon jo allapotban van csak valamiert full gazon van valami benzinadagolas gond de megnezi es hiv? normalisnak tuntek. (moped.hu) esztetikailag nem a legszebb allapot, de ne higyjek szerelonek ha azt mondja ra hogy jo, mert elfogult? :F

[ Szerkesztve ]

Kiegészítő és barkács termékek: https://www.inshop.hu

(#24091) Kolondrum válasza Criton (#24087) üzenetére

kicsit sincs lelkiismeret furdalásod? De tényleg.

(#24092) runner 125 válasza barack1997 (#24088) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igen, de te a pápai Batman vagy, ezt ne felejtsük el.

Criton

Viccvót. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24093) Criton válasza Kolondrum (#24091) üzenetére


Criton
veterán

Kereskedoknek sincs,nekem most miert legyen:F
Nehogymar most en legyek a szaralak,nem egy kinyomott szemu madarat adtam egy vak kisfiunak... :DDD

runner 125: egyebkent nem nagy durranas,a gorillaktol alig lehet latni,na meg az a cirkusz ami itt megy miatta...

[ Szerkesztve ]

(#24094) Smani válasza Kolondrum (#24083) üzenetére


Smani
senior tag

Sajnos én is füjtam már le így.

Fújtál hát ;] :DDD

Criton:
El is adtad? Vaze :DD

(#24095) SzlobiG válasza Criton (#24087) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor jó helyre fog kerülni mert nincs viszonyítási alapja neki nem lesz kevés.:D

am: Jó nézelődést. ;]

(#24093) Criton Pedig arra gondoltunk.:D

[ Szerkesztve ]

(#24096) barack1997 válasza runner 125 (#24092) üzenetére


barack1997
senior tag

Jól van na te troll Runneres :) Komolyan patent a Katanám, csak törött kézzel levadász a sün motorról , így heti 1x beindítom mindegyik gépet. Itt Pápán bent (csak :DDD :DDD ) 6 motor van, a többi apámnál van kint Nyárádon :) Van egy Fasza 3KJ Jog, most futkározósnak jól jönne, cserébe a 3 Zip közül vihet egyet :DDD

#24095 SzlobiG :8000 szervíz 2 hete volt.. 8000x volt ? ;] ;] :C :W

[ Szerkesztve ]

(#24097) Smani válasza barack1997 (#24096) üzenetére


Smani
senior tag

Új motornepper van a topikban?

(#24098) golyani


golyani
addikt

mértem ma egyet: óra szerint ~80km/h:
- sportstracker (driving) szerint 79
- speedview szerint 68

érdekes az eltérés. :F

(#24099) Criton válasza golyani (#24098) üzenetére


Criton
veterán

Sportypal:F az eleg pontos

(#24100) golyani


golyani
addikt

azt még nem néztem majd holnap:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.