Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) runner 125 válasza Dexar007 (#18499) üzenetére


runner 125
nagyúr

"..pedig nincs a karbin amit tekergetni lehet..."

Ezek azért fájnak. ;]

Pont ez a baj, kontár mód állítgatsz mindent, vidd el szerelőhöz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18502) Tothgera30 válasza runner 125 (#18501) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Neked nem fáj, csak majd a motornak, később pedig a tulaj pénztárcájának.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18503) Dexar007 válasza runner 125 (#18501) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát basszus 2 lehetőség van rajta csak..alapjárati meg a levegő. :DDD Mi mást kellene még csavarni ? Gyári fúvóka van benne egyébként,ezzel ment el 17 ezret.

Szerelőhöz pedig most már nem szeretném vinni, inkább szenvedek vele még egy pár napig..használni nem használom, úgyhogy ráérek vele eltökölni.Ha meg 1 kör alatt kilyukad a dugattyú még egyszer 40-es tempóval akkor megérdemeltem.

Szóval a következő tipp az lenne hogy szerezzek bele nagyobb fúvókát aztán majd meglátjuk? ;)

Give me your cum,bull!

(#18504) mocsanisi válasza zsolt19900 (#18498) üzenetére


mocsanisi
senior tag

jah. elég lesz... aztán majd megnézem a fejed mikor nincs ott a motorod ahol hagytad. :) Vegyél normális láncot, hallgass ránk :)

nekem lopták már el robogómat...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#18505) akos3 válasza zsolt19900 (#18498) üzenetére


akos3
addikt

en meggondolnám..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18506) runner 125 válasza akos3 (#18505) üzenetére


runner 125
nagyúr

...

Van az a kategória, akinek hiába beszélsz, nem érti meg.
Kb. 3x írtam le neki, h ne vegyen 180-as Runner-t rendszám nékül. Azóta is azt akar.

Ő gondja.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18507) Dexar007 válasza runner 125 (#18506) üzenetére


Dexar007
veterán

Miért ne vegyen 180-as Runnert? Én is azt akartam az Aerox helyett. :B

Give me your cum,bull!

(#18508) SirKero válasza runner 125 (#18506) üzenetére


SirKero
őstag

Megnéztem tegnap a 150-es Burgmant. Első benyomásra tetszik. Ami nem volt benne a hirdetésben kisebb karcolások ( tényleg minimális ) kopott gumik és csak egy kulcs van hozzá.
Holnapra kell választ adnom addig gondolkodhatom rajta.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18509) mocsanisi válasza Dexar007 (#18507) üzenetére


mocsanisi
senior tag

"RENDSZÁM NÉLKÜL"

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#18510) Dexar007 válasza mocsanisi (#18509) üzenetére


Dexar007
veterán

Ha be van fizetve minden szerinted érdekelni fog bárkit is ? Akkor van szopó ha balesetet okozol..de akkor nagyon. :DDD

Give me your cum,bull!

(#18511) ExtremeClock válasza Dexar007 (#18510) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Te nagyon okos. Biztosítási csalás stb... Rendőr szerinted nem fogja észrevenni? uhh... Csöppet más a hangja egy 180-as motornak.

[ Szerkesztve ]

(#18512) vaksi8 válasza SirKero (#18508) üzenetére


vaksi8
senior tag

Gondoltuk hogy ennyi pénzért nem lesz makulátlan,de amit említettél szerintem bakatel kis dolgok.
Egy kulcs nem mérvadó 1800 Ft másolnak belőle(hacsak nem immo-s)
A karcolással együtt lehet élni esetleg pólír segíthet rajta,gumi meg a 2 db (jó minőségü) 20-26 ezerből megáll szereléssel együtt.
Ha motorikusan nem volt baja szerintem elfogadható kompromisszum.Próbálj jobban bele alkudni!

[ Szerkesztve ]

(#18513) mocsanisi válasza Dexar007 (#18510) üzenetére


mocsanisi
senior tag

motoros rendőr kifog, már akkor szopó... nem hülyék a rendőrök...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#18514) ExtremeClock válasza mocsanisi (#18513) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#18515) ExtremeClock válasza mocsanisi (#18513) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Meg az autós rendőrök se amikor 140-el leelőzöd.

(#18516) Tothgera30 válasza SirKero (#18508) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...és elhoztad? A kis karcoktól ne félj, nem bántanak, pár belefér, sőt legalább látod hogy nem igazán fényezhették újra. Amelyik pár évesen csillog-villog és fényesre van nyalva, ott nagyobb a korábbi baleset vagy sérülés utáni újrafényezés gyanújának lehetősége.

ui.: 2005-ös Runner van grafit fényezésben? Esetleg kép alapján be lehet lőni az évjáratot?

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18517) SirKero válasza Tothgera30 (#18516) üzenetére


SirKero
őstag

Holnap megyek érte mert a haver akivel eltudom hozni csak akkor ér rá. Meg azért ő is rá néz még utoljára ( velem ellentétben ért is hozzá ) mielőtt kifizetem :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18518) Tothgera30 válasza SirKero (#18517) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem nem lesz vele gond, én így "látatlanban" is elhoznám.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18519) Dexar007 válasza ExtremeClock (#18511) üzenetére


Dexar007
veterán

Te nagyon okos..a 70es "tuningolt" gépek azok mik szerinted? És egy 100as Aerox ? Mindegyik biztosítási csalás, az más kérdés, hogy csak baleset esetén fog kiderülni.
Rendőr meg nem, nem fogja észrevenni mivel robogóról beszélünk amit előtte szét kell kapni, hogy biztos legyen( úgy értem hogy nem olyan mint egy DT pl aminél elég lehajolni és ott van a képedben a 124cm3-s felirat)..az hogy mit mond a fülé az senkit sem érdekel...persze ha nagyon buzgó akkor lekérheti az adatokat, de ha külföldi papíros akkor nem megy vele semmire..viszont ha még buzgóbb akkor berendel Kpm-re (amit már nem így hívnak) na és akkor van szopás.

Give me your cum,bull!

(#18520) barack1997 válasza Dexar007 (#18519) üzenetére


barack1997
senior tag

Te nagyon okos, azért a 70cc nem 180cc és nem is megy 150-160-at. Már nálunk itt Pápán fokozottan nézik a Runner-eket, megnézték az enyémet is (megállított, az első dolga az volt ,hogy a blokkot nézegette, utána a papirokat és elengedett). Nem egy 180/50 -es haveromat kapcsoltak le, akik idén nem jönnek motorozni mert 300000-et kellett fizetniük és még fel is jelentették őket.. Azért a 70cc egy halkabb végdobbal nem feltűnő..

(#18521) Dexar007 válasza barack1997 (#18520) üzenetére


Dexar007
veterán

Leszarják, hogy mennyire halk ha olyan rendőrrel futsz össze aki meg akar büntetni..az 50cm3 az 50c3 és nem 70.
Balesetnél meg megint csak magyarázhatod hogy ,, hát de csak +20" ..

Persze most nem azt mondom, hogy vegyen mindenki egy busát 50-es papírokkal :DDD , de ha normálisan közlekedsz és nem előzöd a rendőröket 90-el városban egy "robogóval" akkor nem fognak beléd kötni..de még egyszer mondom, környéktől függ..Van ahol be lehet vállalni van ahol nem.

Give me your cum,bull!

(#18522) ExtremeClock válasza Dexar007 (#18519) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Te most csak játszod magad remélem.

Tiszta szívemből kívánom hogy menjenek neki a 180-as kis rendszám nélküli hülyeségednek és majd jól verjék rád egészet amikor nem te vagy a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#18523) ExtremeClock


ExtremeClock
aktív tag

Ja és kapásból nem egy ismertető jele van annak ha nem 50-es a runner. Óra 160-ig van skálázva, hátul dupla rugó van. stb...

(#18524) Dexar007 válasza ExtremeClock (#18522) üzenetére


Dexar007
veterán

Mért játszanám magam ? Előbb írtam, hogy van egy 100as Aeroxom,és egy külföldi papíros 125-ös DT-m..a DT-vel még meg is állítottak az erdő közepén, akkor amikor még rajta volt a felirat, és 5 ezerrel megúsztam mert "megoldottuk máshogy", viszont csekket kaptam róla úgyhogy nem zsebbe ment.
Aeroxot már többször ellenőrizték,de az nem egy feltűnő motor, ráadásul alig van belőle 100as MO-n.Legalábbis eladó max 5-6 szokott lenni használtautón.

@ Nyilván ezt egy mezei rendőr fejből vágja.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#18525) ExtremeClock válasza Dexar007 (#18524) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Vedd meg és használd.

(#18526) vaksi8


vaksi8
senior tag

Amig vitáztok..
Tud egy kicsit a gyerek..[link]

(#18527) ExtremeClock válasza vaksi8 (#18526) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Egykerekezéshez nem sok szaktudás kell :U

(#18528) Dexar007 válasza ExtremeClock (#18525) üzenetére


Dexar007
veterán

Most éppen mindkettőtől próbálok megszabadulni még a tavasszal, mert nyáron már nagy A jogsihoz való motort szeretnék hajtani.

Give me your cum,bull!

(#18529) vaksi8 válasza ExtremeClock (#18527) üzenetére


vaksi8
senior tag

De azért szerintem Te nem tudod utána csinálni.. :U

(#18530) devast válasza vaksi8 (#18526) üzenetére


devast
addikt

Legalább bili lehetne a hülye fején, ha már 1 keréken közlekedik....

(#18531) barack1997 válasza devast (#18530) üzenetére


barack1997
senior tag

festékes vödör, vagy kupak :DD

(#18532) runner 125 válasza SirKero (#18508) üzenetére


runner 125
nagyúr

Alkudj bakker.

Megmondod, h a két gumi egy 20-as, és a kényes vagy a fényezésre, így elvinnéd javíttatni is a karcokat. Az alaphangon 15k.

Műszaki meddig van rá? Az sem mindegy.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18533) runner 125 válasza Tothgera30 (#18516) üzenetére


runner 125
nagyúr

Rakjál róla fel fotót.

Úgy tudom egyébként van, bár azt nem írtad, h melyik. A "régi" külsős, vagy az új. Mert 2005-ben jött be az új, és még akkor lehetett kapni újat a régi típusból is.

A régiból biztosan van full grafit, piros felnikkel.

SirKero

Még valami. Egyenesfutása rendben volt? Elengedett kormánnyal sem mászik el valamerre?
Fontos!

Dexar007

Tipikus önigazoló duma.

Így nem lehet élvezettel robogni, ezt tudod te is, csak jössz a koholt érvekkel, mert Te is ezt csinálod.
Egy részből jogszabály tiltja. Igen, a 70ccm-t is ugyanúgy, de nézd a teljesítménykülönbséget.
Ráadásul míg egy 70-es robogó blokkja és mindene 1:1-ben olyan, mint a gyári 50-es, így alapvetően nem tudnak belekötni, addig egy 180-as, 200-as Runner-en 2x akkora légszűrő van, és maga blokk is nagyobb.

A Runner elterjedt típus, 97 óta gyártották, s pláne most, h már hugyér' meg lehet venni az olasz kotlákat, minden idióta azt vesz, - persze rendszám nélkül. Így hidd el, h nem kis figyelmet szentelnek nekik.

Tudom milyen úgy robogni, mert tizenéves fejjel én is kirpbóáltam, fél évig. Aztán eladtam a francba, mert figyelgeti a faxom a rendőröket folyamtosan, és görcsöl a franc, h megállítanak-e, s ha igen észreveszik-e. Nem beszélve arról, h nem lehet 100%-ig koncentrálni az útra, pláne városban.
A mostani rendszámos 180-assal élvezettel megyek, akár két személlyel is. Biztosítása kb. 1500Ft-tal több éves szinten.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18534) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Talán "kicsit" ilógok a sok robesz közül de elvégre ez is kimotor. :) Ezzel a típussal szemezgtek már jó rég óta és lassan ideje lenne beszerezni egyet! Felújítani magam szeretném. Tudom ez a lasabb és költségesebb megoldás a szerelem már csak ilyen. :D

Esetleg vélemények vele kapcsolatban? Vagy inkább tegyek le rola de nagyon gyorsan?!

Ps.: Mobilrol rosszalkodik a linkelés. ö rá gondolok.: marotimotor.hu/content/content_21.html

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#18535) runner 125 válasza Zewa (#18534) üzenetére


runner 125
nagyúr

Teljesen jó elgondolás - hobbynak.

Egy ehhez hasonló motor alapvető közlekedési eszköznek gyakorlatilag alkalmatlan.
Felújítani, szerelgetni, törölgetni, nézegetni 1-2 városkörre tök jó, de mindennapos használatra nem.

Hasonló gondolat bennem is lakozik, csak én Vespa-t szeretnék.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18536) SirKero válasza runner 125 (#18532) üzenetére


SirKero
őstag

Alkudtam :B
El engedett 20E forintot így 320E lesz a vége ha holnap elhozom :K
Nem próbáltam ki csak megnéztem mert nagyon későn értem oda ( kirándultunk a családdal és el ..........-tük az időt ) és nem akartan sokáig feltartani. Holnap viszek szakértőt is magammal és akkor ha minden ok. el is hozom. :C

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18537) Zewa válasza runner 125 (#18535) üzenetére


Zewa
senior tag

Nem közlekedési eszköznek venném de ha ilyen szép idö van mint most, szívesen cruisolnék egyet. Öseink nyúzták ezeket a vasakat ezerrel, miért lehetne most is vele menni pár száz/ezer km-t vele évente? 1-1 találkozóra itt Baranyában sziven elmennék de csak is saját lábon.. Túl sokat várok töle? :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#18538) vaksi8 válasza SirKero (#18536) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szerintem teljesen jó vétel!
Még plusz 30 ezer és már a neveden is van.
Még ezt is érdemes lenne megnézni árban ugyan ott lennél ha te intéznéd a papírjait [link]

[ Szerkesztve ]

(#18539) Dexar007 válasza runner 125 (#18533) üzenetére


Dexar007
veterán

Igazad van, de azt is tegyük hozzá hogy nem kis löketet ad mikor elhúzol egy rendőr előtt a nem éppen legális motoroddal. ;) ..mondjuk lehet csak én vagyok ilyen, de nekem megadja a napi adagot.:)

Give me your cum,bull!

(#18540) ExtremeClock válasza Dexar007 (#18539) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Ezt betegségnek hívják.

(#18541) Area51


Area51
csendes tag

Üdv Nekem is volt SUZUKI Burgman 150-es em, Hát nem egy nagy élmény de megbízható motor nagyon!
Nálam egy jó ideje a Gilera Runner 180 2T a favorit,Élményt nyújt! :DD :DD

(#18542) SirKero válasza vaksi8 (#18538) üzenetére


SirKero
őstag

Igen ez kb. ugyan az csak idősebb egy évvel + nekem kéne utána járni a papíroknak műszakiztatni stb. Ha utána számolsz a 320-ból nem is jönnék ki.

(#18541) Area51
Én már az hobby motorozáson túl vagyok egy 18/18 km-es munkába járó eszköznek veszem a kocsi helyett.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18543) Dexar007 válasza ExtremeClock (#18540) üzenetére


Dexar007
veterán

:DDD :DDD Esélyes.

Give me your cum,bull!

(#18544) mocsanisi válasza Dexar007 (#18539) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Azért szerintem egy 100-as papírok nélküli motorral elhúzni egy rendőr mellett szimplán vicc kategória. Nem mennek a rendőrfókuszok de azért azt a kis szart kifogják.
NAGYONNAGYON OFF: az megint más amikor a streetfighterek egy illegális gyorsulásról húznak el letakart rendszámmal. (láttam ilyet) Ők se azért csinálják mert mekkora adneralinlöket, hanem nem akarják magukat megb*szatni... Te meg direkt fel akarod hívni magadra a figyelmet.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#18545) runner 125 válasza Zewa (#18537) üzenetére


runner 125
nagyúr

Biztosan kivitelezhető. Inkább úgy írnám akkor, h azért készülj fel lelkiekben mindenre. :)

Egyik legjobb barátom nagy MZ van. Van neki kettő is, az egyik már teljesen fel van újítva, a másikat most restaurálja. De, akármennyire profira is megcsinálta, 1-2 apróbb - főleg karburációs - problémája azért akad.

SirKero

Hjah, én még egy 10-est alkudtam volna. ;]
De, annyiba már tök jó vétel. Kicsit fog fogyasztani, ráadásul - ahogy már fentebb is írtam - cserébe kapsz egy jó szélvédelmű robogót, nagy sisaktartóval.

Dexar007

Ennyi erővel akkor hétfőn menj be a helyi OTP-be, oszt' rabold ki, - végülis az is adrenalin forrás, nemde?! :))

Engem hasonló pimaszságok soha nem motiváltak.
..pláne úgy, h azért az "elhúzás" még a 180-as Runner-ral erős kifejezés. Mert lerázni nehéz vele egy rendőrautót, nem beszélve a 100-as Aerox-ról.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18546) Area51 válasza runner 125 (#18545) üzenetére


Area51
csendes tag

Egy rendőr autót nem hogy egy 180-as runnerral de mással is necces!!
Inkább azt mondom hogy nem sok értelme van kergetőzni!!
Vagy ha megéri utána bujkálni akkor lehet ilyet játszani,mert előbb utóbb megtalálnak! Ez biztos!
Ez sajnos tapasztalat!

(#18547) runner 125 válasza Area51 (#18546) üzenetére


runner 125
nagyúr

Naa, azért egy 600-as 100 lovas naked bike már lazán otthagy egy ilyen 1.6-os Octavia-t, nem beszélve egy sportmotorról. De, ne is taglaljuk a témát, mert eszem ágában nem áll hasonlóra bíztatni senkit.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18548) ExtremeClock válasza runner 125 (#18547) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Naja.
Főleg ha rádhívják a fél várost aztán :D

(#18549) SirKero válasza Dexar007 (#18539) üzenetére


SirKero
őstag

Igazad van, de azt is tegyük hozzá hogy nem kis löketet ad mikor elhúzol egy rendőr előtt a nem éppen legális motoroddal. ..mondjuk lehet csak én vagyok ilyen, de nekem megadja a napi adagot.

Ha meg meg fognak akkor meg itt siránkozol,hogy milyen szemetek a rendőrök. :O
Egyébként ez a kergetőzés max. Bp. vagy hasonló nagyságú városban működik ott is csak egy darabig. Vidéken egy kisvárosban pár nap kideríteni kié a motor és onnan csak idő kérdése,hogy mikor kapják el. :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#18550) Area51 válasza runner 125 (#18547) üzenetére


Area51
csendes tag

Anno én is leléptem a rendörök elől,csak mókából pedig minden papírom rendben volt de vagány akartam lenni mert sokan látták! Aztán pár nap mulva egyszer csak mögöttem termett a rendőr autó ugyan az a rendőr,és nem volt lehetőség szaladni!!Na ez sokba kerül!!
De lehet ezzel játszani az ember a saját kárán tanul!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.