Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz DigitXT #13646 üzenetére

    Mikor megvettem az aut. szivatós robogóm, úgy indult, hogy 10 másodpercre felment a fordulat 5000-re, majd szépen visszaesett 2000-re. Miután elkezdett 2 nap szórakozni, össze-vissza volt indításoknál a fordulatszám, s kipucoltam karburátort, majd beállítottam egy 1500 körüli alapjáratot. Azóta faxa. Pöcc-röff indul, s egyből 1500 az alapjárat, nem ingadozik, fulladozik, nem melegítem, azonnali gázadásnál sem hörög le (természetesen nem csutakagázzal indulok neki a nagyvilágnak).

    Helyzetjelzőkhöz kapcsolódóan: mennyire piszkálódna a Yard, ha pl. kék ledet teszek be helyzetjelzőként?
    Idomok mögötti ledes megvilágításért is szólhatnak?

    Más: Van egy ilyen bukóm, csak átlátszó plexis. Reggelente nagyon bepárásodik belülről. Ha kicsit megnyitom, akkor nem annyira, de úgy meg jön be a hideg levegő. Szellőzők nyitva vannak, akkor is párásodik. Erre létezik valami megoldás (azon kívül, hogy egy levegővétellel húzzak le pár kilométert :D )?

    üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés