Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 15:58:25

LOGOUT.hu

Milyen belső merevlemezt vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57397) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Van három darab, egyenként 2 TB-os WD Green HDD a gépemben, melyek közül az egyiket hamarosan eladom és lecserélem egy 4 TB-os WD Purple-re. Mégpedig pont a legfiatalabbat, ugyanis hiába ment mindössze fele annyi időt, mint a másik kettő, a parkolásainak száma máris majdnem a duplája a régiekének, ráadásul sokkal hangosabb is azoknál.

A játékok jelenleg az eladni való darabon vannak, bár az is igaz, hogy ritkán jutok oda játszani, főleg anime torrentek tárolására és seedelésére van használva a gép, pont emiatt vettem WD Green típusú HDD-ket bele (A rendszer SSD-n van külön). Így fest a helyzet most:

1. WD20EARS: 971 nap, 117.926 parkolás,

2. WD20EARX: 883 nap, 120.518 parkolás,

3. WD20EZRX: 491 nap, 213.294 parkolás (Ezt adom el).

Amit veszek helyette, egy WD40PURX típusú WD Purple meghajtó lesz, amit sokan ajánlottak a topik korábbi hozzászólásaiban. Kifejezetten anime torrentek tárolásához és seedeléséhez kell, bár a gép nem megy 7/24-ben, de hétvégéken és amikor itthon vagyok, általában 12 órán át működni szokott.

Egy kérdésem lenne csak, és bár tudom, hogy nem kifejezetten vásárlásról van szó, hiszen már megrendeltem a WD Purple-t és a WD Green is hivatalosan el van adva (pénteken viszik el), de azért ti nyilván jobban tisztában vagytok a típusok közti sebesség-, és teljesítménykülönbségekkel, mint én. :B

Szóval: Szerintetek azt a pár játékot, amivel néha leülök játszani (Főleg a Diablo III lesz most, hiszen indul a Season 11), melyikre érdemesebb rakni? Jobb lesz a Purple-n, vagy maradjon az egyik Greenen? Köszi előre is a választ. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.